Prostowanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-02, 13:32   #1
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula

Prostowanie włosów


Cześc dziewczyny!
Jak to zwykle w życiu bywa, mam kręcone włosy,a chciałabym mieć proste.Zastanawiam się nad kupnem karbownicy do włosów, z nakładką do ich prostowania.Wiem ,że coś takiego niszczy włosy,tylko ciekawa jestem czy bardziej niż suszarka? I tak codziennie układam fryzurkę za pomocą suszarki, więc może używając jej na zmianę z karbownicą, nie spalę sobie włosów? I w ogóle jaki jest efekt takiego prostowania tzn. czy są one totalnie proste, jak długo się trzymają?
Jeżeli któraś z was miała do czynienia z takim urządzonkiem(albo u fryzjera , albo w domu) , to bardzo proszę o rady.
PozdrOOfki)))
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-03, 22:40   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prostowanie włosów

Cześć Paula
Chcialabym mieć taki problem z włosami ale u mnie jest odwrotnie.Ja kręcę włosy o zgrozo codziennie i muszę utrwalać lakierem żeby jakoś wyglądać - a to wiadomo niszczy włosy.Jeżeli chodzi o prostowanie włosów to podobno
pomaga do czasu.Moja koleżanka sobie dawno temu prostowała,
ale nie była zadowolona bo szybko odrastały.Paula zastanów się kręcone są super. Pozdrowienia Alexis
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-04, 21:32   #3
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: Prostowanie włosów

<font color="fuchsia">[b]<font size="3"> [img]icons/icon33.gif[/img] Jestem posiadaczką karbownicy, jednego z wielu magicznych przedmiotów, jakimi posługują się kobiety, ale... przyznam się szczerze, tej wkładki do rozprostowywania włosów ani razu jeszcze nie używałam! [img]icons/icon25.gif[/img] Lubię gdy moje włosy lekko falują, bo o "sprężynkach" nawet nie mam co marzyć...[img]icons/icon12.gif[/img] Nie zauważyłam, żeby mi się jakoś specjalnie zniszczyły włosy (nie licząc końcówek, które przecież co jakiś czas można podciąć i po problemie!) [img]icons/icon41.gif[/img]
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 09:11   #4
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: Prostowanie włosów

Wielkie dzięki wam ,dziewczynki , za odpowiedź.
Od Ciebie, Alexis , dowiedziałam się ciekawej rzeczy:że od lakieru niszczą się włosy.Jakoś o tym nigdy nie pomyślałam, a kosmetyku tego używam w ilościach dośc dużych.
Femme banale - uspokoiłaś mnie,teraz to na pewno sobie to kupię(i tak pewnie bym to zrobiła, ale teraz mam lżejszą duszę)Dzięki wielkie, pozdrawiam!)
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 09:23   #5
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: Prostowanie włosów

Moja rada- spróbuj najpier wyprostować włosy naciągając je przy suszeniu suszarką na okrągłej szczotce - sama próbowałam (fryzjerce wyszło to o niebo lepiej! [img]icons/icon12.gif[/img] ) niestety zrezygnowałam bo z kręconych włosów takimi sposobami trudno zrobić piękne super proste i gładkie ... kręcone też są piękne, a coś pośredniego mnie osobiście nie bardzo się podoba... nie wiem czy karbownica wyprostuje włosy bardziej niż taka szczotka..
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 15:09   #6
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: Prostowanie włosów

<font color="fuchsia">[B]<font size="3"> [img]icons/icon25.gif[/img] Jeszcze tylko napomknę,że taka karbownica kosztuje ok. 150 zł - gdyby to kogoś ciekawiło. [img]icons/icon12.gif[/img] Natomiast ja mam następujące ciekawskie pytanko (nie wiem, może założę dla niego specjalny wątek? ale najpierw zadam tu...). Widziałam na ostatniej stronie "Wysokich Obcasów" reklamę kolejnego użądzenia firmy <font color="blue"> BaByliss <font color="fuchsia">, a mianowicie nazywa się to "Magic Twist" i służy do zaplatania warkoczyków. Czy ktoś to ma, używa i <font size="4">CO???
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 15:32   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prostowanie włosów

Cześć Paula
Ja też używam duzo lakieru, może nie niszczy on włosów ale zauważyłam że łatwiej się łamią i kruszą.Jestem tego przykładem.
Pozdrowienia - Alexis
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-05, 15:41   #8
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: Prostowanie włosów

wiem wiem, ja też widziałam tą reklamówkę i też mnie zaciekawiła. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić jak to działa.Kiedyś chciałam sobie zrobić na głowie same warkoczyki,ale żeby osiągnąć odpowiedni efekt, trzeba włosy doplatać, a to już jest droga impreza.
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 12:40   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prostowanie włosów

jakby kto byl zainteresowany to mam na zbyciu dwie karbownice (mnie tam w prostych jednak nie jest dobrze) jedna -Babyliss, druga- Vidal Sasoon - na pare- podobno mniej niszczy wloosy, mozna tez wlac jakis plyn do ukladania.
Jesli chodzi o magic twista to moim zdaniem do niczego, skreca dwa pasemka, zadnych warkoczykow nie plecie, jak to jest w reklamie. [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-08, 13:30   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
prostowanie wlosow

Mam krecone wlosy, ale mam ich juz dosyc. Zastanawiam sie nad trwalym prostowaniem wlosow? Prostowanie na duzych walkach czy tez na okraglej szczotce jest strasznie meczace [img]icons/icon9.gif[/img] . Czy wiecie cos wiecej na ten temat? Czy ktoras z Was robila juz to?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-09, 08:15   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: prostowanie wlosow

Nie wiem, jak w Polsce, ale za granicą "trwale" (na kilka tygodni) prostuje się włosy chemicznie. Coś w rodzaju naszej trwałej ondulacji ale bez użycia wałków.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-10-13, 13:27   #12
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Re: prostowanie wlosow

Lilko, jakiś tydzień temu byłam u fryzjerki właśnie z takim problemem. Na wakacjach robiłam trwałą i teraz mam takie brzydkie pozostałości z tyłu, taką resztę kręconych włosów:/ A zapragnęłam mieć takie proste gładziutkie włoski Pani fryzjerka powiedziała, że jeżeli włosy są już z natury takie pokręcone to rozprostować się ich nie da, można suszyć je na szczotce i stosować np. mleczka do prostowania włosów Fructis itd.: (
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 21:02   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: prostowanie wlosow

tak,jest na to sposób-prostowalnica u fryzjera.100%metoda sama ją stosuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 23:16   #14
andzul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 18
GG do andzul
Jak wyprostować włosy???

mam pytanko...
kupilam sobie prostownice do wlosów i dzisiaj pierwszy raz jej uzywalam i efekt jest... niezadowalający
tzn moje wlosy są ogólnie proste (te z wierzchu) a te pod spodem to po paru godzinach sie pofalowały
Włosy mam sciete do swietnej fryzury na proste wlosy (jak wychodzilam od fryzjera to mialam wyprostowane) są mocno wycieniowane, pod spodem dluzsze, delikatne pazurki na twarz.
Naturalnie tzn po umyciu i zostawieniu ich samych sobie moje wlosy z tylu ukladaja sie nawet fajnie tzn sa lekko krecone, kazdy w inny sposób (niektore kosmyki to francuskie loczki, niektore tylko pofalowane) ale ogolnie wyglada to calkiem fajnie, z boków są prawie proste wiec calosc 1 dzien po umyciu jest super, ale juz drugi to beznadzieja ;(
jak mam sie poslugiwac ta prostownica zeby efekt byl lepszy???
dzisiaj po umyciu, najpierw nalozylam mleczko prostujace, potem suszylam wlosy warstwami prostujac je na szczotke, a potem ta swiezo wysuszona warstwe traktowalam prostownica.
czy wogole jest jakis sposob zeby TRWALE wyprostowac wlosy?? tak jak sie robi trawłą na loki tylko ze odwrotny efekt)
bardzo prosze o rade!!
i z gory dziekuje
andzul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 11:45   #15
andzul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 18
GG do andzul
Re: Jak wyprostować włosy???

moj watek sie gubi
ponawiam pytanie...
andzul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 19:15   #16
andzul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 18
GG do andzul
Re: Jak wyprostować włosy???

znowu sie gubi...
wiem ze jestem niecierpliwa, ale bardzo prosze kochane babeczki o rade
andzul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 20:23   #17
gosia207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1
Re: Jak wyprostować włosy???

No hej!
Mam ten sam problem, tyle, że moje włosy, zdaje się, trochę bardziej się kręcą))Także nie pomogę Ci niestety
gosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-04, 02:14   #18
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Jak wyprostować włosy???

Obawiam sie, ze masz juz taka budowe wloskow i nie da rady ich wyprostowac zwykla szczotka Nawet jesli bedziesz je katowac prostownica godzinami, prawdopodobnie przy wilgotnym powietrzu znow sie skreca... Mamm to samo, niestety. Sa specjalne zabiegi fryzjerskie, dzieki ktorym mozna trwale wyprostowac wlosy, tylko sadze ze to je oslabi.
Ja ostatnio zauwazylam u siebie ciekawa rzecz. Kiedy wieczorem myje wlosy, pozwalam im wyschnac. Tuz przed snem wcieram w nie troszke serum do koncowek Avonu(bardzo dobra rzecz, choc nie lubie Avonu). Rozczesuje wloski i przez kilka minut gladze je dlonmi. I rano o dziwo mam je zupelnie proste ! Nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzalo. Niechciane loczki to moja zmora
Nic wiecej nie jestem w stanie poradzic.
Trzymaj sie
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-04, 13:58   #19
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Jak wyprostować włosy???

ups ;P dwa razy mi sie klinelo
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-04, 13:58   #20
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Jak wyprostować włosy???

A ja widziałam też jakieś maseczki prostujące z mj, nie wiem w jakim stopniu one działają bo mam proste włoski, ale może akurat . A prostownicą łatwo się prostuje, ale trza duużo cierpliwości i dokładności...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 21:07   #21
andzul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 18
GG do andzul
Re: Jak wyprostować włosy???

dziekuje za wszystkie wasze odpowiedzi, ale i tak nie wiem jak te wlosy wyprostowac...
youaresowonderful: o jakie maseczki konkretnie chodzi??
margo: moje wlosy da sie na pewno wyprostowac bo jak wychodzilam od fryzjerki to mialam prosciutkie - ona nawet do tego nie uzyla zadnych mleczek, zeli ani innych bajerów... prostowala tylko na okragla szczotke (dosc duza - ja mam niestety mniejsza) i suszarke - juz wtedy byly proste, dodatkowo przejechala po nich prostownicą, ale doslownie 2, 3 razy na krzyz... na koniec tylko odrobinka lakieru i fryzura mi sie trzymala 2 dni!! dopiero jak umylam to sie wredoty poskrecaly...
wciaz czekam na rady...
buziaczki
andzul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 20:42   #22
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Jak wyprostować włosy???

Cześć Aniu!
prostowanie włosów zabiegiem chemicznym jest możliwe, ale nie polecam.Jest to duże obciążene dla włosów!yłam na wielu szkoleniach ztym związanych i nigdy nie bylam zadowolona z efektu końcowego, jedyne to prostowanie włosów włoszki we włoszech zresztą, ale ich mocna budowa wytrzymala ten zabieg i był efekt,choć mokre włosy w dotyku były szorstkie.nasze włosy, tak zwane "słowiańskie" nie stety nie znoszą prostowania chemią.po wyjściu od fryzjera miałas włosy proste mimo że fryzjerka nie użyła niczego specjalnego...po pierwsze łatwiej jest kogos czesac niż siebie, nie wiem jaką masz prostownicę?najlepsza to grzebień parowy.w Twoim przypadku musisz użyc po umyciu mocnych środków prostujących włosy do stylizacji profesjonalnych firm fryzjerskich np. żel prostujący Goldwell,L"OREAL które kupisz tylko w salonach fryzjerskich.nakładasz go na umyte odżywione włosy odsączone w ręcznik równomierniego nakładasz!po czm przeczesujesz grzebykiem ,modelujesz na GRUBEJ!!!szczotce(piszesz ze masz mniejszą niż fryjerka)bo tylko wtedy uzyskasz efekt prostych włosów,a następnie prostownica kończysz cały zabieg.DUŻO PRACY!!!ale efekt się liczy no i wprawa, której z czasem nabierzesz.Zyczę powodzenia
pozdrawiam!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 09:58   #23
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
prostowanie włosków

Grażynko,
jako że jednostka ze mnie mało oryginalna oraz z powodu tego, że jestem szczęśliwą posiadaczką duuużej ilości grubaśnego i wielce niesfornego uwłosienia kilka tygodni temu zaopatrzyłam się w jak najbardziej profesjonalną prostowalnicę (czy też może prasowalnicę???) do włosków, którą nawiguję juz z coraz większą wprawą
Nie mniej jednak kiedy wychodzę od mojego bossskiego fryzjera włoski są gładziutkie i prościutkie jak druciki a kiedy działam w domciu do miejscami są niesforne i sterczą cholerniki. Dlatego pomyślałam o zakupie jakiegoś specyfiku do prostowania włosków, w związku z czym mam do Ciebie prośbę, żebyś doradziła mi coś w tej kwestii. Nigdy czegoś takiego nie kupowałam i pojęcia nie mam bladego co jest dostępne i co co jest dobre. Dotychczas radzę sobie woskiem, ale choć używam go w na prawdę aptekarskich ilościach, to powoduje jednak szybsze oklapnięcie fryzury Szczególnie z przodu (przy linii twarzy) gdzie mam włoski pofarbowane na dość ciemny brąz i gdy tylko stracą pierwszą świeżość to wyglądają jak smętne jamniki ....

z góry dziękuję za odpowiedź
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 09:58   #24
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
prostowanie włosków

Grażynko,
jako że jednostka ze mnie mało oryginalna oraz z powodu tego, że jestem szczęśliwą posiadaczką duuużej ilości grubaśnego i wielce niesfornego uwłosienia kilka tygodni temu zaopatrzyłam się w jak najbardziej profesjonalną prostowalnicę (czy też może prasowalnicę???) do włosków, którą nawiguję juz z coraz większą wprawą
Nie mniej jednak kiedy wychodzę od mojego bossskiego fryzjera włoski są gładziutkie i prościutkie jak druciki a kiedy działam w domciu do miejscami są niesforne i sterczą cholerniki. Dlatego pomyślałam o zakupie jakiegoś specyfiku do prostowania włosków, w związku z czym mam do Ciebie prośbę, żebyś doradziła mi coś w tej kwestii. Nigdy czegoś takiego nie kupowałam i pojęcia nie mam bladego co jest dostępne i co co jest dobre. Dotychczas radzę sobie woskiem, ale choć używam go w na prawdę aptekarskich ilościach, to powoduje jednak szybsze oklapnięcie fryzury Szczególnie z przodu (przy linii twarzy) gdzie mam włoski pofarbowane na dość ciemny brąz i gdy tylko stracą pierwszą świeżość to wyglądają jak smętne jamniki ....

z góry dziękuję za odpowiedź
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 20:27   #25
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prostowanie włosków

hi! prosze zajzyj na tej stronie do watkow prostowanie włosów, lub na forum plotkowe, byl ten tremat poruszany wiec mysle ze cos znajdziesz
pozdrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 20:27   #26
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: prostowanie włosków

hi! prosze zajzyj na tej stronie do watkow prostowanie włosów, lub na forum plotkowe, byl ten tremat poruszany wiec mysle ze cos znajdziesz
pozdrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 22:36   #27
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: prostowanie włosków

Anetka
Mam podobny problem tylko ja nie kce prostownicy, bo wloski sie mecza..
ale jesli chodzi o preparaty. nie kupuj loreala na pewno ! ja go kupilam i jedyna jego zaleta to ze ladnie pachnie i mmilo mi sie kojarzy ale z prostowaniem to kiepsciutko.
ja poluje na preparat prostujacy Golwella, looknij na KW, podobno jest swietny. Jutro bede wiedziec moze czy go dostane
buziaki
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 22:36   #28
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: prostowanie włosków

Anetka
Mam podobny problem tylko ja nie kce prostownicy, bo wloski sie mecza..
ale jesli chodzi o preparaty. nie kupuj loreala na pewno ! ja go kupilam i jedyna jego zaleta to ze ladnie pachnie i mmilo mi sie kojarzy ale z prostowaniem to kiepsciutko.
ja poluje na preparat prostujacy Golwella, looknij na KW, podobno jest swietny. Jutro bede wiedziec moze czy go dostane
buziaki
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 06:51   #29
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: prostowanie włosków

Pięknie dziękuję za odpowiedzi

Grażynko - na pewno jeszcze "przebuszuję" forum

Aggie - dzięki za radę, ominę loreala szerokim łukiem i zaoszczędzę kasę na coś lepszego, np goldwella
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 06:51   #30
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: prostowanie włosków

Pięknie dziękuję za odpowiedzi

Grażynko - na pewno jeszcze "przebuszuję" forum

Aggie - dzięki za radę, ominę loreala szerokim łukiem i zaoszczędzę kasę na coś lepszego, np goldwella
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.