Opinia kierunków na studia (Kraków) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 14:39   #1
redsky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Question

Opinia kierunków na studia (Kraków)


Witam,
w tym roku mam zamiar zacząć studiować jednakże mam mały dylemat. Po obejrzeniu ofert różnych szkół najbardziej wpadł mi w oko Uniwersytet Ekonomiczny. Moje pytania są następujące :
1. co myślicie o tej uczelni?
2. co myślicie o takich kierunkach jak ZARZĄDZANIE, GOSPODARKA I ADMINISTRACJA PUBLICZNA i MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE ?
redsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 15:16   #2
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Opinia kierunków na studia (Kraków)

Ja nie lubię tej szkoły Ja studiuję z konieczności i ogólnie uważam polski system edukacji za totalnie chory, ale postaram się napisać bardziej obiektywną opinię Zależy od tego czy chcesz studiować dziennie czy zaocznie... Ja studiuję zaocznie.
- uczelnia z tego co mi wiadomo ma dość ciekawą ofertę różnych programów, kursów i wyjazdów;
- parking dla studentów jest płatny;
- uważam, że studia nie nauczyły mnie niczego ciekawego, co mogłoby mi się przydać w zawodzie do którego ma przygotowywać mój kierunek, mnóstwo zbędnych informacji (ale tak jak pisałam - dla mnie polski system edukacji jest chory);
- wszelkie zaległości typu powtarzanie przedmiotu itp. kosztują i to sporo;

Co do wykładowców się nie wypowiadam, bo są lepsi i gorsi, zależy na kogo się trafi, ale władze uczelni raczej nie są skłonne iść studentowi na rękę w pewnych sprawach.

Powyższe to tylko moje spostrzeżenia. Ja wybrałam tą szkołę, bo wydawała mi się renomowana i na poziomie. Wszystko zależy od tego w jakim trybie chcesz studiować.

Co do kierunków, które wymieniłaś to jest wszystko i nic po prostu.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 21:02   #3
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Opinia kierunków na studia (Kraków)

Cytat:
Napisane przez redsky Pokaż wiadomość
Witam,
w tym roku mam zamiar zacząć studiować jednakże mam mały dylemat. Po obejrzeniu ofert różnych szkół najbardziej wpadł mi w oko Uniwersytet Ekonomiczny. Moje pytania są następujące :
1. co myślicie o tej uczelni?
2. co myślicie o takich kierunkach jak ZARZĄDZANIE, GOSPODARKA I ADMINISTRACJA PUBLICZNA i MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE ?
Najprostsze kierunki z dostępnych na rynku i mało perspektyw. Za dużo uczelni ma je w ofercie, a poza tym wybiera się najpierw kierunek a nie uniwersytet
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-11 22:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.