Jaki odcień podkładu do sukni ślubnej??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-13, 17:57   #1
Nutella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 26

Jaki odcień podkładu do sukni ślubnej???


Kochane jak myślicie, czy do sukni ślubnej (białej) dobrze będzie wyglądała buzia raczej opalona, czy też nie.
Właściwie, to nie zamierzałam opalać twarzy (a ciałko tak trochę)i chciałam w dniu ślubu użyć tego podkładu co zwykle, czyli Double Perfection z Chanela 20 - a więc dość jasnego, dla cery mieszanej, ale właśnie odkryłam i przetestowałam lepszy podkładzik z Estee Lauder Double Wear; niestety ten najjaśniejszy z palety EL (fresco), wcale nie jest jasny.
Mój miły za to zwrócił uwagę na tę zmianę i podobało mu się
Co myślicie?
Dodam jeszcze, że jestem szczupła i mam ciemne włosy i oczy.
Nutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 20:41   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Jaki odcień podkładu do sukni ślubnej???

podkładów nie znam....... a czy opalone ciałko nie bedzie kontrastowało z buźką?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 21:11   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Jaki odcień podkładu do sukni ślubnej???

Nutella, ja takze mam podkald Chanela nr 20, ale nie jest on bardzo jasny.
Moim zdaniem podklam z Estee bardziej nadawalby sie na taka okazje, chyba ze nic nie dzieje sie z Chanelem. Na przyklad na mojej twarzy pod koniec dnia juz go nie widac, a dobrze jednak byloby gdybys wygladala caly czas dobrze. No ale jesli nei masz z tym problemu (lub wystracza Ci puder sypki do poprawek) powinno byc super.
Zastanow sie jednak nad kolorkiem Estee. Ja go chcialam kupic, zrobilam sobie plamke na twarzy... i wyszedl ciemny placek baardzo odznaczajacy sie, po prostu najjasniejszy odcien dostepny w Polsce jest naprawde ciemny. Musialabys sie zatem dobrze opalic, zeby buzia nie odznaczalaby sie od (przede wszystkim) szyi i dekoltu, pewnie w solarium (chyba ze zdazysz sie opalic "naturalnie" zeby skora nie schodzila, bo po samoopalaczu moga powstac plamy).
Reasumujac, jesli podklad z Chanela jest OK chyba nie ma sensu kupowac (co by nie mowic b.drogiego) podkladu EL.
Czy bedzie buzia pasowala do bialej sukni? Tu uwazam, ze panna mloda zawsze slicznie wyglada, opalona czy tez nie, do tego usmiech na twarzy i "miodzio" Ale napisalas "czy (...) dobrze będzie wyglądała buzia raczej opalona, czy też nie" <- jesli sie nie bedzie "odcinala" od szyi to oczywiscie ze nie :P)

Gratuluje i pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 07:50   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Jaki odcień podkładu do sukni ślubnej???

20'stka chanela faktycznie nie jest az tak bardzo jasna.
Predewszystkim całe ciało łacznie z buzią musi być w jednym kolorze. Co do tego czy powinnać być opalona czy tez nie musisz zdecydować w jakiej /wersji/ czujesz sie lepiej. Wszystko zależy też od typu urody - najlepiej jakbyś fotke wyslala. Niektórym dziewczynom slicznie jest w bladych-porcelanowych buziach, innym w muśniętych słońcem. każdy typ można ładnie podkreślić dzięki dobraniu odpowiedniego makijażu.
Podkład Chanela jest bardzo delikatny i prawie niewidoczny - ale jezeli nie potrzebujesz zakrywac jakis niedoskonałości powienien być ok - także na ślub.

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 08:28   #5
Nutella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 26
Re: Jaki odcień podkładu do sukni ślubnej???

Dziękuję Wam dziewczątka za cenne uwagi
W rzeczy samej gdyby Chanel trzymał się na buzi bez zastrzeżeń nie szukałabym czegoś lepszego.
Chętnie też ukryłabym drobne defekty.
Jak się nieco opalę popróbuję jeszcze, tak by nie było odcięcia ramion od buzi.
Pozdrawiam serdecznie
Nutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.