Mezoterapia w domu - skóra g³owy, wypadanie w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-12-29, 20:08   #1
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197

Mezoterapia w domu - skóra g³owy, wypadanie w³osów


Czy kto¶ robi sobie takie zabiegi ale samemu i w³a¶nie na skórze g³owy? Niestety z powodu ³ysienia androgenowego straci³am ju¿ 3/4 w³osów i musze co¶ z tym zrobiæ, ¿adne wcierki szampony czy leki nie pomagaj± (przepisane przez dermatologa).

Chcia³abym w tym celu kupiæ dermapen albo derma roller ale na internecie jest wiêcej informacji na temat zabiegów na twarz... I nie wiem po pierwsze czy to faktycznie pomo¿e a po drugie na co siê zdecydowaæ.
Ktos, co¶?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-30, 17:55   #2
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 997
Dot.: Mezoterapia w domu - skóra g³owy, wypadanie w³osów

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kto¶ robi sobie takie zabiegi ale samemu i w³a¶nie na skórze g³owy? Niestety z powodu ³ysienia androgenowego straci³am ju¿ 3/4 w³osów i musze co¶ z tym zrobiæ, ¿adne wcierki szampony czy leki nie pomagaj± (przepisane przez dermatologa).

Chcia³abym w tym celu kupiæ dermapen albo derma roller ale na internecie jest wiêcej informacji na temat zabiegów na twarz... I nie wiem po pierwsze czy to faktycznie pomo¿e a po drugie na co siê zdecydowaæ.
Ktos, co¶?
Ja sobie robi³am Dermarollerem w³a¶nie. Takim malutkim co mi nie dawa³ rady pod oczy. Razem z wywarem z nasion kozieradki zdzia³a³o to cuda, bo wygl±da jakbym grzywkê ¶ciê³a. Tak mi w³osy zgêstnia³y. Co do wypadania, to trochê siê zmniejszy³o dopiero po szamponie z Rossmanna, ale nie pamiêtam jego nazwy. Taki w bia³ym kartoniku i ciemnej butelce.
Tak wiêc du¿ych efektów co do zmniejszenia wypadania nie zauwa¿y³am, jedynie to ¿e w³osy zaczê³y rosn±æ bardzo szybko i w bardzo du¿ej ilo¶ci.
Pacynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-30, 21:40   #3
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Mezoterapia w domu - skóra g³owy, wypadanie w³osów

Jaki to dok³adnie derma roller? Najpierw robilas nim a potem wcieralas ten wywar? My¶lisz ¿e to zamiast jakich¶ specjalnych ampu³ek wystarczy?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-01, 10:30   #4
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 997
Dot.: Mezoterapia w domu - skóra g³owy, wypadanie w³osów

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki to dok³adnie derma roller? Najpierw robilas nim a potem wcieralas ten wywar? My¶lisz ¿e to zamiast jakich¶ specjalnych ampu³ek wystarczy?
Ja to robiê akurat derma rollerem z ig³ami 0,3. Pierwotnie mia³ s³u¿yæ pod oczy, ale nie móg³ tam zbyt dobrze 'wjechaæ'.

Najpierw nak³uwam skórê, a potem wcieram wywar z nasion kozieradki.

Ampu³ki maj± w sk³adzie du¿o chemii, no i s± drogie. Mi takie stosowanie w zupe³no¶ci wystarczy³o i a¿ by³am zaskoczona ¿e to dzia³a. Jednak lepiej jak nak³uwanie kto¶ nam zrobi, bo lepiej widzi na naszej g³owie gdzie je¼dziæ.

Mo¿e jeszcze popytaj dziewczyn na w±tku: 'wyrolowaæ problem'. To jest w±tek na temat zastosowañ derma rollera. Ale dawno tam nie zagl±da³am i nie wiem czy o skórze g³owy i w³osach co¶ by³o.
Pacynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-03, 15:02   #5
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Mezoterapia w domu - skóra g³owy, wypadanie w³osów

Zdecydowa³am siê na dermapen teraz tylko zastanawiam siê co stosowaæ. Bojê siê, ¿e w przypadku mojego ³ysienia androgenowego kozieradka nie pomo¿e
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-21, 16:43   #6
london_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Mezoterapia w domu - skóra g³owy, wypadanie w³osów

Cze¶æ dziewczyny! Te¿ szukam sposobu na wypadanie w³osów. Dusiia widzisz jakie¶ efekty?
london_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-02-21 17:43:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.