Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 19:22   #721
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

ja bym się przeszła do innego (dobrego fryzjera) w domu bym nie kombinowała.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:24   #722
littleame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

No właśnie ja nie chcę sama tego ruszać ale ewentualnie co mogłabym z tym zrobić teraz w zakładzie? Nie chcę doszczętnie niszczyć włosów i nie wiem czy mogę tak codziennie brać się za ich koloryzację
littleame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:31   #723
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

Cytat:
Napisane przez littleame Pokaż wiadomość
No właśnie ja nie chcę sama tego ruszać ale ewentualnie co mogłabym z tym zrobić teraz w zakładzie? Nie chcę doszczętnie niszczyć włosów i nie wiem czy mogę tak codziennie brać się za ich koloryzację
No w zasadzie nie powinno się tak często malować, ale zawsze możesz albo wszytkie przycienić albo może dodasz trochę więcej pasemek?
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:33   #724
littleame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

Wolałabym z pasemkami już nie eksperymentować. Chcę jednolity kolor ale nie wiem czy farbując nie stracę parę ładnych garści włosów, a szkoda by było bo mam bardzo gęste
littleame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:35   #725
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

A próbowałaś je płukanką potraktować srebrną? może jak delikatnie je przepłukasz to nabiorą ładniejszego dla Ciebie koloru
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:37   #726
littleame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

Nawet nie wiedziałam o niczym takim. Bardzo rzadko odwiedzam fryzjerów. Teraz zmusiła mnie do tego studniówka więc podcięłam końcówki sobie myślę "Zmiana koloru mi nie zaszkodzi.." ale jednak się pomyliłam
littleame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:39   #727
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

Może to taki pierwszy szok. Jak ja zrobiłam pierwsze pasemka blond to miałam oczy jak 5 zł Spróbuj może na początek tą płukanką, tylko bardzo ostrożnie lej ją do wody, włosy powinny się pozbyć żółtego odcienia i w taką lekką platynę wchodzić.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 19:42   #728
littleame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

No dzięki za pomoc Pójdę jutro do jakiegoś innego fryzjera i zapoznam się z opcjami pomocy moim włosom xd
littleame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:45   #729
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

Najlepszy pomysł, dobry fryzjer powinien coś na to poradzić i głowa do góry na pewno będzie dobrze
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 22:40   #730
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Pomocy dziewczęta!!!

To nie jest wątek na podforum Techniczne
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:03   #731
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Pomocy! Katastrofa ! Mam czerwone włosy!

Na włosach 1,5 roku miałam jasny blond, ale nie katowałam ich rozjaśniaczami. Farbowałam je farbami w piance. Coś podkusiło mnie na zmianę koloru, kupiłam Loreal Preference - Jasny bursztyn. Dzisiaj zafarbowałam nim włosy i wyszły mi ciemne czerwone włosy... Jak pozbyć się tego koloru? Jak go sprać z włosów?

Wiem, że jasnego blondu nie będę już długo miała. Nie chcę dekoloryzacji, bo nie chcę zniszczyć włosów i tak są w kiepskim stanie. Chcę chociaż mieć ciemny blond...
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 18:45   #732
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Pomocy! Katastrofa ! Mam czerwone włosy!

Nie jestem specjalistką - od razu zaznaczę - ale z tego co wiem czerwony kolor można zneutralizować zielonym - w sklepie z produktami fryzjerskimi możesz kupić zielony mixton i dodać np 2cm do 3% utleniacza i farby, wtedy zamiast wpadających w czerwień powinnaś mieć wpadające w brąz.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 20:35   #733
patrycka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy! jak wrócić do naturalnego koloru?

Dziewczyny!
poradźcie mi co mam zrobić. Miałam swoje "piękne" naturalne włosy w kolorze mysi, średni blond ale zachciało mi się delikatnego rozjaśnienia.Użyłam do tego celu rozjaśniacza w sprayu Joanny, którym uzyskałam fajny efekt słonecznych pasemek. Niestety efekt był fajny do czasu. Moje włosy zrobiły się wręcz białe od słońca. Nie chcę ich ciągle rozjaśniać, więc postanowiłam, że wrócę do mojego "atrakcyjnego", mysiego blondu...Przez pół roku męczyłam się patrząc na odrosty, jednak gdy miały już ok. 5 cm nie wytrzymałam i zafarbowałam całość na kolor średni blond pianką koloryzującą wellaton. Zrobiłam to sama w domu, bo gdy poszłam do fryzjerki wyśmiała mnie, mówiąc, że nie znajdę farby "mysi blond". Wkurzyłam się i znalazłam ten kolor. Tak mi się przynajmniej wydawało Myślałam, że uzyskam zbliżony do naturalnego kolor, jasne końce zostaną zrównoważone z barwą odrostu. Jak bardzo się myliłam ! oto kolor, który zyskałam. Czy jest możliwość bym w jakiś sposób (poza całkowitym odrośnięciem włosów) wróciła do mojego naturalnego koloru, ale w sposób bym nie wyglądała na zaniedbaną panienkę, której nie stać na farbę?to moje naturalne włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-26-440.jpg (9,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0088.JPG (69,3 KB, 26 załadowań)
patrycka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:11   #734
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Pomocy! Katastrofa ! Mam czerwone włosy!

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Na włosach 1,5 roku miałam jasny blond, ale nie katowałam ich rozjaśniaczami. Farbowałam je farbami w piance. Coś podkusiło mnie na zmianę koloru, kupiłam Loreal Preference - Jasny bursztyn. Dzisiaj zafarbowałam nim włosy i wyszły mi ciemne czerwone włosy... Jak pozbyć się tego koloru? Jak go sprać z włosów?

Wiem, że jasnego blondu nie będę już długo miała. Nie chcę dekoloryzacji, bo nie chcę zniszczyć włosów i tak są w kiepskim stanie. Chcę chociaż mieć ciemny blond...
Powinien delikatnie pomóc szampon przeciwłupieżowy bądź bambino dla dzieci
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:24   #735
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Pomocy! Katastrofa ! Mam czerwone włosy!

Słuchaj, kiedyś był taki temat i dziewczynie pomogła rada od fryz5:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=575495
wiem, ze temat stary, ale może metoda nadal skuteczna
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:05   #736
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Pomocy! Katastrofa ! Mam czerwone włosy!

Dziękuje za rady!
A ten temat już będę czytała)
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 13:33   #737
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Pomocy! Katastrofa ! Mam czerwone włosy!

Farba i tak Ci się sporo wypłuka nie martw się będzie dobrze ; ) . A jak już Ci trochę kolor zejdzie , będzie taki sprany to pofarbuj na bardzo jasny brąz .
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 08:12   #738
fancy_nights
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Zniszczone włosy, nieudane farbowanie

Witam.

Zwracam się z pewnym problemem. Moje włosy przeszły już trochę, od lat męczę je farbowaniem. Niecały rok temu byłam jeszcze platynową blondynką, w sierpniu ubiegłego roku zaczęłam stopniowo ściemniać kolor aż do ciemnego brązu. Kilka miesięcy później zamarzył mi się ognisty rudy, udałam się do fryzjera na ściąganie koloru i farbę. Jednak kolor wyszedł bardzo nierówny, błyskawicznie się wypłukał. Następne farbowanie już w domu, wyszło trochę lepiej jednak to ciągle nie było to. Kupiłam więc farbę loreal preferance pure paprika i udałam się z nią do fryzjera, chciałam żeby kolor wyszedł mi równy. Jednak pani fryzjerce to opakowanie nie wystarczyło na więcej niż odrosty (samej w domu zawsze mi starczają te farby, mam włosy lekko za uszy) i domieszała jakiejś swojej farby i efek jest taki że czubek mam cały czerwony a reszta włosów jest w kolorze złotego blondu. Ta pechowa wizyta u fryzjera była we wtorek. Włosy wyglądają z dnia na dzień gorzej, czerwone się trzymają a reszta coraz bardziej jaśnieje. Mam w domu dwie farby joanny płomienna iskra i zastanawiam się czy ich nie użyć ale boję się że to mi całkiem zepsuje włosy i pogorszy ich kondycję. Co o tym myślicie? Mogę już teraz parę dni po farbowaniu nałożyć kolejną farbę?
fancy_nights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 08:33   #739
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Zniszczone włosy, nieudane farbowanie

Po pierwsze zamaluj pozostałe włosy na czerwono ( razem z odrostami ) . Po drugie wiesz dlaczego na czubku wyszły Ci czerwone a dalej jasno rude ? Bo Miałaś odrosty najwidoczniej w naturalnym swoim kolorze więc jak pomalujesz na rudo odrosty swoje naturalne to farba się mało co wypłuka . A jak nałożysz rudy na rozjaśniane to po kilku myciach zejdzie i będzie sprany zaś odrosty pomalowane będą się trzymać . To się dzieje dlatego że z rozjaśnianych włosow farba NAJSZYBCIEJ schodzi bo jest to włos pozbawiony naturalnego pigmentu , łuski sa rozchylone więc farba łatwo może"uciec " .

Wiem coś o tym bo sama miałam mocnooo rozjaśniane włosy i malowałam na czerwono to farba bo kilku myciach była praktycznie sprawa a na włosach pozostawał sprany brzydki kolor zaś odrosty były mocno rude . To była jak walka z wiatrakami co nie pomalowałam to płowiał . Więc kiedyś pofarbowałam na bardzo ciemną czekoladę by zakryć ten rudy , wyszedł czarny kolor ktory po kilku miechach sprał się do bardzo jasnego brązu z rudymi refleksami .
Także rozjaśniane włosy mają to do siebie ,że farba szybko schodzi . Może to i wina była tej fryzjerki o której byłaś , ale możesz się o tym przekonać dalej farbuj na rudo i sama zobaczysz że na czubku coraz więcej włosow będzie mocno rudych a rozjaśniane wlosy wypłowiałe . Radziłabym pomalować na ciemny brąz (kolor i tak trochę zejdzie) , pamiętaj ,że takimi farbowaniami włosów niszczysz je .
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 08:43   #740
fancy_nights
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zniszczone włosy, nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez arashii Pokaż wiadomość
Po pierwsze zamaluj pozostałe włosy na czerwono ( razem z odrostami ) . Po drugie wiesz dlaczego na czubku wyszły Ci czerwone a dalej jasno rude ? Bo Miałaś odrosty najwidoczniej w naturalnym swoim kolorze więc jak pomalujesz na rudo odrosty swoje naturalne to farba się mało co wypłuka . A jak nałożysz rudy na rozjaśniane to po kilku myciach zejdzie i będzie sprany zaś odrosty pomalowane będą się trzymać . To się dzieje dlatego że z rozjaśnianych włosow farba NAJSZYBCIEJ schodzi bo jest to włos pozbawiony naturalnego pigmentu , łuski sa rozchylone więc farba łatwo może"uciec " .

Wiem coś o tym bo sama miałam mocnooo rozjaśniane włosy i malowałam na czerwono to farba bo kilku myciach była praktycznie sprawa a na włosach pozostawał sprany brzydki kolor zaś odrosty były mocno rude . To była jak walka z wiatrakami co nie pomalowałam to płowiał . Więc kiedyś pofarbowałam na bardzo ciemną czekoladę by zakryć ten rudy , wyszedł czarny kolor ktory po kilku miechach sprał się do bardzo jasnego brązu z rudymi refleksami .
Także rozjaśniane włosy mają to do siebie ,że farba szybko schodzi . Może to i wina była tej fryzjerki o której byłaś , ale możesz się o tym przekonać dalej farbuj na rudo i sama zobaczysz że na czubku coraz więcej włosow będzie mocno rudych a rozjaśniane wlosy wypłowiałe . Radziłabym pomalować na ciemny brąz (kolor i tak trochę zejdzie) , pamiętaj ,że takimi farbowaniami włosów niszczysz je .
Dziękuję za odpowiedź, wiele mi wyjaśniła

Z tymi odrostami to było tak, że swoich włosów miałam jakieś pół cm może (dosyć wolno mi rosną) a farba (pure paprika) była nakładana przed fryzjerkę na te 0,5 cm i dalej rozciągnięta na jakieś 3-4 cm i w tych miejscach kolor jest intensywny a reszta jest jasna. Już przy suszeniu i układaniu fryzury w salonie było widać, że ten czubek głowy się różni. Ta druga farba nałożona przez fryzjerkę na resztę włosów to był jakiś średni miedziany blond, więc możesz sobie wyobrazić jak to dziwnie wygląda teraz


W każdym razie spróbuję z tą płomienną iskrą, z tego co mówisz to raczej włosy nie powinny mi wypaść
I zastanowię się nad przefarbowaniem na brąz, jeśli tak to ma wyglądać za każdym razem to faktycznie szkoda włosów.
fancy_nights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:32   #741
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Zniszczone włosy, nieudane farbowanie

Jak teraz pofarbujesz całe tą Płomienną Iskrą jest znów szansa ,że kolor wypłowieje bo to czerwony/rudy ...takie się długo nie trzymają na rozjaśnionych mocno włosach ALE spróbuj , chociaż ten ostatni raz na rudo i zobaczysz jak po kilku myciach włoski będą wyglądać , jak będzie mocno schodził kolor to serio , radzę pofarbować na ciemny brąz bo i tak odrobine zejdzie i nie będzie taki ciemny a i przy okazji końcóweczki podciąć i pielęgnować włosy które tak na prawdę są rozjaśniane pozbawione naturalnego pigmentu , takie potrzebują silnych maseczek regenerujących i możesz także olejować sobie włoski np oliwą z oliwek przed myciem włosów i trzymać np 1,2 h .

Ja mogę Ci tylko dopowiedzieć ,że wgl przestałam włosy rozjaśniać/farbować od 8 miesięcy i mam spore odrosty w swoim naturalnym kolorze a pozostałą część włosów złotego blondu jasnego i kondycja włosow poprawiła się nawet bardzo chociaż czasem i tak mam problem z suchymi końcówkami ale nie jest tak zle . Dlatego jak nie chcesz niszczyć to raczej pofarbowałabym włosy w kolorze takiego brązu lub bardzo ciemnego blondu (zbliżonego do twojego naturalnego) i nie malowałabym odrostów np przez okres 3-4 miesięcy , dopiero po tym czasie bym pomalowała . Trzeba dać włosom odpocząć , ja to już wszystkie kolory miałam...oprócz czarnych ,robiłam zle bo ciągle rozjaśniałam lub farbowałam aż wreszcie powiedziałam sobie stop bo były na tyle zniszczone ,że z włosow do łokci musiałam skrócić do długości lekko za ramiona i od tamtej pory zapuszczam swoje naturalne . Jak chcesz obejrzeć moje włosy przed tym radykalnym obcięciem to wejdz w moją galerie .
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^

Edytowane przez arashii
Czas edycji: 2014-01-19 o 09:37
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:42   #742
fancy_nights
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zniszczone włosy, nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez arashii Pokaż wiadomość
Jak teraz pofarbujesz całe tą Płomienną Iskrą jest znów szansa ,że kolor wypłowieje bo to czerwony/rudy ...takie się długo nie trzymają na rozjaśnionych mocno włosach ALE spróbuj , chociaż ten ostatni raz na rudo i zobaczysz jak po kilku myciach włoski będą wyglądać , jak będzie mocno schodził kolor to serio , radzę pofarbować na ciemny brąz bo i tak odrobine zejdzie i nie będzie taki ciemny a i przy okazji końcóweczki podciąć i pielęgnować włosy które tak na prawdę są rozjaśniane pozbawione naturalnego pigmentu , takie potrzebują silnych maseczek regenerujących i możesz także olejować sobie włoski np oliwą z oliwek przed myciem włosów i trzymać np 1,2 h .
Zaraz się biorę za farbowanie, trochę się denerwuję
Jeśli chodzi o pielęgnację to używam regenerujących masek, mam ich sporo, olejowanie też od czasu do czasu i oczywiście regularnie podcinam końcówki
Włosy nie wyglądają nawet na aż tak zniszczone, nawet są miłe w dotyku. Jednak wiem, że to je strasznie męczy, zdaję sobie sprawę z tego. Dlatego zrobię tak jak radzisz - tym razem jeszcze na rudo i będę obserwować jak szybko się wypłucze.
Dzięki jeszcze raz za odpowiedzi

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez arashii Pokaż wiadomość

Ja mogę Ci tylko dopowiedzieć ,że wgl przestałam włosy rozjaśniać/farbować od 8 miesięcy i mam spore odrosty w swoim naturalnym kolorze a pozostałą część włosów złotego blondu jasnego i kondycja włosow poprawiła się nawet bardzo chociaż czasem i tak mam problem z suchymi końcówkami ale nie jest tak zle . Dlatego jak nie chcesz niszczyć to raczej pofarbowałabym włosy w kolorze takiego brązu lub bardzo ciemnego blondu (zbliżonego do twojego naturalnego) i nie malowałabym odrostów np przez okres 3-4 miesięcy , dopiero po tym czasie bym pomalowała . Trzeba dać włosom odpocząć , ja to już wszystkie kolory miałam...oprócz czarnych ,robiłam zle bo ciągle rozjaśniałam lub farbowałam aż wreszcie powiedziałam sobie stop bo były na tyle zniszczone ,że z włosow do łokci musiałam skrócić do długości lekko za ramiona i od tamtej pory zapuszczam swoje naturalne . Jak chcesz obejrzeć moje włosy przed tym radykalnym obcięciem to wejdz w moją galerie .
Ja próbowałam wrócić do naturalnego koloru parę razu (mam taki średni brąz) ale nie wytrzymałam po trzech miesiącach, nie mogłam patrzeć na te odrosty i wtedy zaczęło się rozjaśnianie do platyny. Oczywiście farbowałam już wcześniej włosy. Takie rude marchewki miałam jakieś 5 lat temu i wtedy trzymały się całkiem długo na włosach. Ale nie były wcześniej rozjaśniane. Teraz przed tym farbowaniem na rudo też sporo obcięłam. Miałam włosy sporo za ramiona a obcięłam lekko za ucho. No i ja też już sporo na głowie miałam, jedynie nie próbowałam nigdy żadnych fioletów

Piękne te długie blond włosy, robią wrażenie na zdjęciach!

Edytowane przez fancy_nights
Czas edycji: 2014-01-19 o 09:45
fancy_nights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:49   #743
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Zniszczone włosy, nieudane farbowanie

Niestety tych długich włosów białych już nie mam dużo mnie kosztowało takie rozjaśnianie w takim znaczeniu ,że włosy ucierpiały na kondycji i musiałam ściąć co jest dla mnie smutne . Jak pofarbujesz to daj znać jaki wyszedł Ci kolorek i po kilku dniach napisz jak kolor się trzyma na włosach ; )
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 22:39   #744
wonka080
Raczkowanie
 
Avatar wonka080
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam farbowane włosy na ciemny blond/jasny brąz i spory odrost w kolorze "mysim". Chciałabym pofarbować włosy w kolorach brązu. Żeby odrost nie wyszedł jaśniej i rudo, wystarczy, jak potrzymam farbę na odrostach dłużej, a później położę farbę na resztę włosów?
__________________
____________________
_______________________
wonka080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 12:54   #745
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

tak, powinno
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 13:25   #746
Neciaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Zawsze powinno się nakładać farbę najpierw na odrosty, a później na resztę włosów Myślę, że jeśli tak zrobisz to wyjdzie dobrze.
Neciaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 18:01   #747
wonka080
Raczkowanie
 
Avatar wonka080
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Zazwyczaj nie chce mi się czekać... i wychodzi różnie. Upewniam się. Myślałam, że może są też inne tricki
__________________
____________________
_______________________
wonka080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 09:52   #748
beli_nda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Nieudana koloryzacja -rudy kolor

Witam,
zachciało mi się zmiany koloru włosów po długim czasie. Włosy całkowicie miałam już w swoim naturalnym kolorze i takie były jednak najpiękniejsze

Użyłam dzisiaj farby L'oreal Paris nr 4.54 Brąz mahoniowo - miedziany. Z brązem nie ma nic wspólnego bo wyszedł ciemny rudy..Hmm w razie czego w zapasie mam mroźny kasztan garniera, dzięki któremu wyszłam z blondu i nie chodziłam z odrostami. Chciałabym ponownie użyć tej farby, żeby zakryć te rudości i po jakim czasie mniej więcej mogę pofarbować? 2 tygodnie/3 tyg.?
beli_nda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 10:44   #749
aga_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Nieudana koloryzacja -rudy kolor

Wyszedl rudy poniewaz zawieral barwniki mahoniowe ( 5 ) i czerwone ( 4 ) . Przy farbach sklepowych musimy patrzec nie na nazwe koloru,ale wlasnie na nr jaki sie na niej znajduje. W przypadku farby Loreal opisany dobrze jako braz mahoniowo miedziany. Mrozny kasztan to 4.15 czyli braz popielato mahoniowy, zawiera barwniki mahoniu i popielu co daje wlasnie ten zimny kolor. Zalezy to wszystko oczywiscie od wlosow,ale ja bym nie ryzykowala i nalozyla teraz na to jakos nature,czyli farbe z 0 po przecinku, 5.0 badz ciemniejsza 4.0. Przy schodzeniu z rudosci mozna tez brac pod uwage farby z liczba 13 po przecinku. Ale tak jak mowilam zalezy to juz wszystko od naszych wlosow,kazde inaczej chwytaja barwe. Mam nadzieje,ze nie namieszalam teraz za duzo w glowie
__________________
Link do mojego bloga:
http://needleworkmylove.blogspot.com/


Link do mojego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=743432
aga_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 11:16   #750
beli_nda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: Nieudana koloryzacja -rudy kolor

Tak wiem o tym tylko, że efekt wyszedł jaśniejszy niż na opakowaniu. Z reguły każda skarży się, że wychodzi za ciemny a u mnie jest na odwrót Nie spodziewałam się tego.
Naturalny kolor: jestem szatynką a raczej byłam

Odczekam trochę czasu i pofarbuję jeszcze raz mroźnym kasztanem z Garniera. Na naturalnych włosach wychodził bardzo bardzo ciemny. Gdy chciałam zamaskować blond był już ciemnobrązowy. A jak na rudościach się sprawdzi...nie wiem. Boję się, że znów coś nie wyjdzie.
beli_nda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.