Sklep internetowy TOP SECRET - do wiza¿anek, które tam kupowa³y. Ma³y problem :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i u¿ytkowników w zakresie mody. Wejd¼ i poznaj odpowiedzi na nurtuj±ce pytania. Zadaj w³asne.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-15, 17:58   #1
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 14 498

Sklep internetowy TOP SECRET - do wiza¿anek, które tam kupowa³y. Ma³y problem :)


Witam

Mam ma³y problem. Otó¿ kupi³am p³aszczyk w sklepie internetowym TOP SECRET. Wybra³am opcjê zap³ata e-przelewem lub kart± i zosta³am przeniesiona na stronê gdzie mia³am wybrac karte lub bank, z którego bêdê p³aciæ, ale niestety musia³am pilnie wyj¶æ wiêc zapisa³am ta stronê z zamairem zap³aty kiedy wrócê. Tyle, ¿e po powrocie i wej¶ciu na t± zapisan± stronê otworzy³a siê jej strona g³ówna (nie dziwiê siê zreszt±) i ju¿ nie bylo tych odnosników do banków. Na maila tez przysz³o potwierdzenie zakupu, ale by³ tylko zamówiony przedmiot, ¿adnego nr konta itp. Kilka dni temu pisa³am w tej sprawie do nich, ale jeszcze nie odpisali A ja chcia³abym ten p³aszczyk jak najszybciej mieæ Mo¿e która¶ z was ma ich nr konta przypadkiem czy cos

Z gory dziekuje za pomoc.





iwona200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-15, 18:04   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: Sklep internetowy TOP SECRET - do wiza¿anek, które tam kupowa³y. Ma³y problem :

Cytat:
Napisane przez iwona200 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Mam ma³y problem. Otó¿ kupi³am p³aszczyk w sklepie internetowym TOP SECRET. Wybra³am opcjê zap³ata e-przelewem lub kart± i zosta³am przeniesiona na stronê gdzie mia³am wybrac karte lub bank, z którego bêdê p³aciæ, ale niestety musia³am pilnie wyj¶æ wiêc zapisa³am ta stronê z zamairem zap³aty kiedy wrócê. Tyle, ¿e po powrocie i wej¶ciu na t± zapisan± stronê otworzy³a siê jej strona g³ówna (nie dziwiê siê zreszt±) i ju¿ nie bylo tych odnosników do banków. Na maila tez przysz³o potwierdzenie zakupu, ale by³ tylko zamówiony przedmiot, ¿adnego nr konta itp. Kilka dni temu pisa³am w tej sprawie do nich, ale jeszcze nie odpisali A ja chcia³abym ten p³aszczyk jak najszybciej mieæ Mo¿e która¶ z was ma ich nr konta przypadkiem czy cos

Z gory dziekuje za pomoc.


a jak wjedziesz do koszyka i klikniesz " do kasy" to cie nie przeniesie znowu do tych bankowych ??
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-15, 18:32   #3
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 14 498
Dot.: Sklep internetowy TOP SECRET - do wiza¿anek, które tam kupowa³y. Ma³y problem :

Cytat:
Napisane przez eyo Poka¿ wiadomo¶æ
a jak wjedziesz do koszyka i klikniesz " do kasy" to cie nie przeniesie znowu do tych bankowych ??
niestety jak tam wchodze to w koszyku nic nie mam, tylko jest w historii zakupow i niestety nie ma tam tego odnosnika
iwona200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Moda


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.