Odkryłam super sklep! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 20:13   #31
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Odkryłam super sklep!

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
W takim razie przeproszę ładnie.
Przepraszam

A co do ciuchów.
Koszulka fajna.
O bluzeczce nie mam zdania.
A za kurtkę nie dała bym złamanego grosza nie mówiąc o 450 zł

Edit:
pisząc religion chodzi ci o markę True religion?

a mi sie nic nie podoba
i jeszcze te ceny
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:17   #32
golddigga
Przyczajenie
 
Avatar golddigga
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Odkryłam super sklep!

Nie, chodzi mi o angielską markę religion
golddigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:17   #33
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Odkryłam super sklep!

ceny naprawde powalają, a kurtka jest okropna i nawet w lumpie na wyprzedazy bym jej nie wzięła za 20 zł.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:38   #34
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Odkryłam super sklep!

koszulkę i bluzkę pewnie bym załozyła - całkiem fajne, ale i tak jak na moją kieszeń to za drogo.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:00   #35
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Odkryłam super sklep!

O rany !!! Nooo niestety ja tez poza tą bluzką z "zającem" to nic bym nie założyła. Sorry ale nie w moim stylu :-/
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:19   #36
fresia
Rozeznanie
 
Avatar fresia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 662
Dot.: Odkryłam super sklep!

tak jak wyzej, wiem że nigdy nie odwiedzę tego sklepu dla mnie to raczej antyreklama jest teraz ale może komuś się takie ciuszki spodobaja, kwestia gustu
fresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:31   #37
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: Odkryłam super sklep!

Cytat:
Napisane przez golddigga Pokaż wiadomość
Nie jest miłe to o co mnie posądzacie, na dowód tego że nie macie racji wklejam zdjęcia 3 rzeczy, które kupiłam w tym sklepie. Myślałam, że właśnie do wymieniania takich informacji służy to forum i dlatego napisałam o moim odkryciu, licząc że dowiem się o innych fajnych miejscach....
Rzeczy, które kupiłam to bluzka z ciekawym dekoltem i srebrnymi kamieniami (włożyłam biała kartkę, żeby dobrze było widać dekolt) za 270zł firmy Reliogion, bluzeczka z zającem o dziwnym fasonie firmy gsus za 160zł i krótka kurtka bolerko z naturalnej skóry ze strzępieniami Religion za 450zl. co o nich myślicie?
przepraszam ale te ciuchy sa okropne taka kurtke moze sobie kazdy zrobic,wystarczy dac do obgryzienia psudziwie sie,ze ludzie placa tylko za marke
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 13:48   #38
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Odkryłam super sklep!

ta kurtka jest conajmniej dziwna a reszta normalna i dawać za bluzkę 160zł????? to chyba troszkę bez sensu

a ja i tak uważam że to reklama
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:36   #39
golddigga
Przyczajenie
 
Avatar golddigga
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Odkryłam super sklep!

To czy te rzeczy się podobają czy nie, to kwestia gustu.
A w odpowiedzi na powracający zarzut o reklamę - wystarczy minimalna inteligencja, aby pomyśleć, że nikt normalny nie wybrałby forum dla miłośniczek h&m i lumpeksów do reklamowania sklepu, w którym ceny przewyższają wasze ulubione miejsca.....
golddigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:58   #40
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Odkryłam super sklep!

więc Ty normalna nie jestes?

''nikt normalny nie wybrałby forum dla miłośniczek h&m i lumpeksów do reklamowania sklepu, w którym ceny przewyższają wasze ulubione miejsca''

bo skoro nikt normalny - milosnik h&m i lumpeksów by się nie pokusił na zajrzenie do tego sklepu to po co zamieszczasz tu ten wątek?
Tak w kwestii jasności... może i dziewczyny które tu zaglądają lubią h&m czy zarę ale to pewnie wynika z tego względu, że są to w dużej części prototypy rzeczy najlepszych projektantów mody.
Czy akurat Relligion nim jest... raczej nie. Raczej jest to kwestia indywidualizmu marki. Podobnie jak w Diesel'u czy Disquared. Ale tam jestem pewna że płacę duże pieniądze za naprawdę dobrą jakościowo rzecz. Bo niestety innowacyjność w temacie mody nie jest jedynym czynnikiem sprawiającym, że marka jest warta swojej ceny.
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:59   #41
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Odkryłam super sklep!

Cytat:
Napisane przez golddigga Pokaż wiadomość
To czy te rzeczy się podobają czy nie, to kwestia gustu.
A w odpowiedzi na powracający zarzut o reklamę - wystarczy minimalna inteligencja, aby pomyśleć, że nikt normalny nie wybrałby forum dla miłośniczek h&m i lumpeksów do reklamowania sklepu, w którym ceny przewyższają wasze ulubione miejsca.....
Przeczysz sama sobie... najpierw mówisz, że to czy się podobają a potem podkreślasz, że ubrania w tym sklepie są droższe od tych w których kupują osoby, które negatywnie na ich temat się wypowiedziały. Z góry zakładasz, że to h&m i lumpeksy i oceniesz je jako gorsze od "twojego sklepu". Dziwna teoria. Od siebie dodam tyle, że nie podobają mi się te ubrania, w lumpeksach często widuję ładniejsze ( i nie jest to obraza, bo ja nie mam nic do lumpeksów).
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 21:17   #42
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Odkryłam super sklep!

Cytat:
Napisane przez golddigga Pokaż wiadomość
Nie jest miłe to o co mnie posądzacie, na dowód tego że nie macie racji wklejam zdjęcia 3 rzeczy, które kupiłam w tym sklepie. Myślałam, że właśnie do wymieniania takich informacji służy to forum i dlatego napisałam o moim odkryciu, licząc że dowiem się o innych fajnych miejscach....
Rzeczy, które kupiłam to bluzka z ciekawym dekoltem i srebrnymi kamieniami (włożyłam biała kartkę, żeby dobrze było widać dekolt) za 270zł firmy Reliogion, bluzeczka z zającem o dziwnym fasonie firmy gsus za 160zł i krótka kurtka bolerko z naturalnej skóry ze strzępieniami Religion za 450zl. co o nich myślicie?
nigdy nie zaluje kasy na ciuchy i naprawde nie musze tego robic ale za nic nie dalabym za takie ciuchy tyle kasy ;/ to krotkie porwane cos wyglada jakby miala z 5 lat;/
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 03:12   #43
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Odkryłam super sklep!

Usunelam adres sklepu.
Jesli komus bardzo spodobaja sie rzeczy golddigga moze do niej napisac prywatna wiadomosc z zapytaniem gdzie je kupila.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:33   #44
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Odkryłam super sklep!

Cytat:
Napisane przez golddigga Pokaż wiadomość
To czy te rzeczy się podobają czy nie, to kwestia gustu.
A w odpowiedzi na powracający zarzut o reklamę - wystarczy minimalna inteligencja, aby pomyśleć, że nikt normalny nie wybrałby forum dla miłośniczek h&m i lumpeksów do reklamowania sklepu, w którym ceny przewyższają wasze ulubione miejsca.....

Matko dziewczyno nieco "skromności". To, że może masz pieniądze nie znaczy, że masz się tak puszyć. Każdy kupuje to co mu się podoba i w miejscach, które lubi lub na które go stać, nie sztuką jest wkleić zdjęcie i napisać, że to kosztowało 400zł. Można wydać 400zł za jedną rzecz i wyglądać jak lump a można wydać niecałe 200 na kilka ubrań i wyglądać super. Poza tym umieszczając tu zdjęcie swoich ubrań powinnaś liczyć się z ewentualną krytyką bo my tu ROZMAWIAMY OTWARCIE a nie taimy nasze odczucia. Na początku nawet Cię broniłam bo myślałam, że może źle odebrałyśmy Twoje intencje ale teraz zmieniłam zdanie bo to wszystko wydaje się bardzo dziwne.

Edytowane przez NikaVera
Czas edycji: 2009-01-21 o 16:37
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:39   #45
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Odkryłam super sklep!

co do dyskusji na temat reklam...

dlaczego nikt nie jest przeciwny wątkowi o sklepie e-torebka? pierwsza strona, tysiące wejść, przecież to też spektakularna wręcz forma reklamy. Czy tylko wybrane sklepy mogą byc tu wspominane??? Jak to jest dziewczyny??
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:18   #46
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Odkryłam super sklep!

Cytat:
Napisane przez golddigga Pokaż wiadomość
Nie jest miłe to o co mnie posądzacie, na dowód tego że nie macie racji wklejam zdjęcia 3 rzeczy, które kupiłam w tym sklepie. Myślałam, że właśnie do wymieniania takich informacji służy to forum i dlatego napisałam o moim odkryciu, licząc że dowiem się o innych fajnych miejscach....
Rzeczy, które kupiłam to bluzka z ciekawym dekoltem i srebrnymi kamieniami (włożyłam biała kartkę, żeby dobrze było widać dekolt) za 270zł firmy Reliogion, bluzeczka z zającem o dziwnym fasonie firmy gsus za 160zł i krótka kurtka bolerko z naturalnej skóry ze strzępieniami Religion za 450zl. co o nich myślicie?
Drogooooo i nic takiego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:42   #47
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Odkryłam super sklep!

Cytat:
Napisane przez aniunia_81 Pokaż wiadomość
co do dyskusji na temat reklam...

dlaczego nikt nie jest przeciwny wątkowi o sklepie e-torebka? pierwsza strona, tysiące wejść, przecież to też spektakularna wręcz forma reklamy. Czy tylko wybrane sklepy mogą byc tu wspominane??? Jak to jest dziewczyny??

no własnie, tez mnie to ciekawi.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.