Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 19:20   #361
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wieki mnie tu nie bylo ... wrzucam moj aktualny zbior... po sporym odchudzeniu i przejsciu na inna firme ...

1. twarz
2. peelingi i maseczki
3. cialo
4. wlosy

i to by bylo na tyle ...
Desti, tak samo jak jestem zachwycona twoim zbiorem kolorówkowym, tak tak samo zachwycam się teraz pielęgnacją. Opowiesz mi o swoich cudach do twarzy.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:34   #362
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Werka a co bys chciala wiedziec ... albo co Cie interesuje bo jednak troche tego jeste zeby wszystko opisywac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:05   #363
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Werka a co bys chciala wiedziec ... albo co Cie interesuje bo jednak troche tego jeste zeby wszystko opisywac ...
To coś z redness, zmywacz, to pod oczy, krem repairwear, turnaround i to coś z Lancome i maseczka nawilżająca z Lancome.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:52   #364
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

CzarnyElf dzięki za info o serum z wit.C
Zamówię, bo skład świetny i fakt, że robią przed wysłaniem - bomba, będzie super-fresh
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-10-06 o 20:53
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 21:34   #365
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
To coś z redness, zmywacz, to pod oczy, krem repairwear, turnaround i to coś z Lancome i maseczka nawilżająca z Lancome.
to cos z redness to Redness Solutions Urgent Relief Cream... redukuje zaczerwienienia i podraznienia skory... wzmacnia ja, nawilza i chroni... uzywam od niedawna ale bardzo lubie i zastanawiam sie nad zakupem kolejnych produktow z tej serii... przyjemnie sie naklada, szybko sie wchlania... uzywam na dzien...

zmywacz to Take The Day Off... dwufazowy plyn do demakijazu... calkiem dobrze sobie radzi... i nie podraznia oczu...

to pod oczy to All About Eyes Serum... fajny bajer ... dobry latem na zmeczone oczy ale w sumie chlodny oklad zrobilby tyle samo ... to juz lepsze sa kremy z tej serii...

Repairwear Lift Firming Night to Anti-Aging... dobrze nawilza i ja lubie cos bardziej konkretnego na noc ... z tej samej serii mam krem pod oczy...

Turnaround Concentrate Serum... wg producenta odnawia skore, poprawia jej wyglad... jak na razie tego nie stwierdzilam ... jakos sie nie do konca polubilismy...

to cos z Lancome... czyli ta duza butla ?? ... jezeli tak... to jest to Eau Micellaire Douceur... plyn miceralny ... dobrze mi sluzy i wydajny jest...

maseczka to Hydra Intense... dobrze nawilza i nie trzeba jej zmywac...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:23   #366
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to cos z redness to Redness Solutions Urgent Relief Cream... redukuje zaczerwienienia i podraznienia skory... wzmacnia ja, nawilza i chroni... uzywam od niedawna ale bardzo lubie i zastanawiam sie nad zakupem kolejnych produktow z tej serii... przyjemnie sie naklada, szybko sie wchlania... uzywam na dzien...

zmywacz to Take The Day Off... dwufazowy plyn do demakijazu... calkiem dobrze sobie radzi... i nie podraznia oczu...

to pod oczy to All About Eyes Serum... fajny bajer ... dobry latem na zmeczone oczy ale w sumie chlodny oklad zrobilby tyle samo ... to juz lepsze sa kremy z tej serii...

Repairwear Lift Firming Night to Anti-Aging... dobrze nawilza i ja lubie cos bardziej konkretnego na noc ... z tej samej serii mam krem pod oczy...

Turnaround Concentrate Serum... wg producenta odnawia skore, poprawia jej wyglad... jak na razie tego nie stwierdzilam ... jakos sie nie do konca polubilismy...

to cos z Lancome... czyli ta duza butla ?? ... jezeli tak... to jest to Eau Micellaire Douceur... plyn miceralny ... dobrze mi sluzy i wydajny jest...

maseczka to Hydra Intense... dobrze nawilza i nie trzeba jej zmywac...
Dzięki na AAE się skuszę na pewno, ale w wersji kremowej (niestety mam takie wrażliwe ślepia) I na tego Redness (a niech te moje policzki jak u świnki piggy ) I zobaczę teraz micel Bourjois, a potem może się skuszę na tego z Lancome.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 23:12   #367
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Mój zbiór Clinique
Oczywiście innych marek też używam, Clinique jednak to podstawa mojej pielęgnacji twarzy - dla mnie pielęgnacja twarzy jest jednak numerem 1 i mam bzika na jej punkcje.

Obecnie zamówiłam na allegro także serum naprawcze Diora i kolejne 30 ml Night Repair od Estee Lauder, a także tusze Chanel i Estee Lauder, przymierzam się także do zestawu do mikrodermabrazji Lancome resurface peel. Jestem ostatnio prawdziwą maniaczką wysoko półkowych marek i wydaje całe pieniądze na kosmetyki .

Ostatnio jednak zastanawiam się czy nie popadłam przypadkiem w małą paranoję, mam dopiero 21 lat a już moja pielęgnacja składa się z oczyszczania, tonizowania tonikiem Clinique, od czasu do czasu oczywiście peeling i trzy rodzaje masek - oczyszczająca, nawilżająca lub złuszczająca, do tego oczywiście serum - na noc Estee Lauder Night Repair, na dzień Estee Lauder Idealist na zmianę z serum Even Better i turnaround Clinique, no i oczywiście krem - na dzień oraz oddzielnie na noc, oba Clinique. Do tego wklepuję wokół oczu All about eyes rich. Nie wspominam już o innych etapach pielęgnacji włosów, paznokci, rzęs i ciała, no i makijażu (który jest równie zawiły i wieloetapowy, jednak w moim stylu są naturalne kolory i efekt nude). Zastanawiam się często czy są dziewczyny w moim wieku tak samo uzależnione od absolutnej perfekcji skóry twarzy, niestety nie umiem na chwilę obecną wyluzować

Desti, widzę że masz podobne zamiłowania do mnie. Zazdroszczę zbiorów, w szczególności tych Cliniquów których nie mam a przede wszystkim zestawu do pielęgnacji włosów. Niestety chyba nigdy nie zgromadzę takiej kolekcji ze względu na koszta. Ostatnio wykosztowałam się na odżywkę i serum Frizz Ease w Sephorze i jestem też bardzo zadowolona.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-10-06 o 23:19
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 09:50   #368
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[QUOTE=desti;22524143]wieki mnie tu nie bylo ... wrzucam moj aktualny zbior... po sporym odchudzeniu i przejsciu na inna firme ...

/QUOTE]

Jakiś świetny minimalizm Dest jak moja kolorówka za to pielegnacja mi sie niepostrzeżenie mega rozrasta

prosze o recenzje 3 kroków clinique i słówko o maseczce nawilżającej lancoma
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:23   #369
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Desti, widzę że masz podobne zamiłowania do mnie. Zazdroszczę zbiorów, w szczególności tych Cliniquów których nie mam a przede wszystkim zestawu do pielęgnacji włosów. Niestety chyba nigdy nie zgromadzę takiej kolekcji ze względu na koszta. Ostatnio wykosztowałam się na odżywkę i serum Frizz Ease w Sephorze i jestem też bardzo zadowolona.
na pare z nich masz jeszcze czas ... a produkty do wlosow tez nie kupilam na raz ... choc musze przyznac, ze u mnie ceny Kerastase sa bardziej ludzkie... ja raczej nie miala wyboru bo to jedyna firma, ktora mi naprawde dobrze sluzy...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jakiś świetny minimalizm Dest jak moja kolorówka za to pielegnacja mi sie niepostrzeżenie mega rozrasta
ja ukrocilam rozrastanie sie pielegnacji ... kolorowka to inna bajka... ale wiadomo jak to sroka ...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
prosze o recenzje 3 kroków clinique i słówko o maseczce nawilżającej lancoma
o maseczkce pisalam juz wyzej ... ja ja lubie... szczegolnie na zmeczona twarz... dobrze nawilza... nakladam i mniej wiecej po godzinie scieram co tam jeszcze pozostalo... skora jest fajna mieka i wypoczeta ...

do 3 krokow podchodzilam bardzo dlugo bo troche sie balam tego alkoholu w toniku... jestem mieszaniec a z wiekiem pojawiaja mi sie suche partie... zdecydowalan sie na zestaw 2... na poczatek lupilam mini zestaw... teraz mam duze butle ... ale im dluzej uzywam tym bardziej zadowolona jestem z wygladu mojej buzi... w koncu poznikaly mi pory i niespodzianki tez sa rzadkoscia... nawet podczas @ ...
mydlo w plynie jest dosc delikatne... a zawsze moze kupic extra mild... nie wysusza mnie... tonic przez ten alkohol sciaga w pierwszym momencie skore ale prawde mowiac nic tak dobrze nie oczyszcza (co widac na platku do demakijazu) ... a po nalozeniu DDML uczucie sciagniecia znika... piec minut pozniej nakladam krem na noc... bo tonic stosuje tylko wieczorem... czesciej nie potrzebuje... ogolnie jestem zadowolona i na pewno dluzej pozostane przy 3 krokach ...

...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:08   #370
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

ja ukrocilam rozrastanie sie pielegnacji ... kolorowka to inna bajka... ale wiadomo jak to sroka ...

o maseczkce pisalam juz wyzej ... ja ja lubie... szczegolnie na zmeczona twarz... dobrze nawilza... nakladam i mniej wiecej po godzinie scieram co tam jeszcze pozostalo... skora jest fajna mieka i wypoczeta ...

do 3 krokow podchodzilam bardzo dlugo bo troche sie balam tego alkoholu w toniku... jestem mieszaniec a z wiekiem pojawiaja mi sie suche partie... zdecydowalan sie na zestaw 2... na poczatek lupilam mini zestaw... teraz mam duze butle ... ale im dluzej uzywam tym bardziej zadowolona jestem z wygladu mojej buzi... w koncu poznikaly mi pory i niespodzianki tez sa rzadkoscia... nawet podczas @ ...
mydlo w plynie jest dosc delikatne... a zawsze moze kupic extra mild... nie wysusza mnie... tonic przez ten alkohol sciaga w pierwszym momencie skore ale prawde mowiac nic tak dobrze nie oczyszcza (co widac na platku do demakijazu) ... a po nalozeniu DDML uczucie sciagniecia znika... piec minut pozniej nakladam krem na noc... bo tonic stosuje tylko wieczorem... czesciej nie potrzebuje... ogolnie jestem zadowolona i na pewno dluzej pozostane przy 3 krokach ...

...

Dziekuje własnie doczytałam o maseczce

ja do 3 kroków od dawna sie przymierzam i właśnie do 2 ale zawsze jakos tak nie mam odwagi ale zapytałam Ciebie bo sie mi kliknoł zestaw mini
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:16   #371
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja do 3 kroków od dawna sie przymierzam i właśnie do 2 ale zawsze jakos tak nie mam odwagi ale zapytałam Ciebie bo sie mi kliknoł zestaw mini
...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 08:26   #372
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje wczorajsze zakupy
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 09:10   #373
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze zakupy
Widzę napad na Rossmann Muszę koniecznie wypróbować szampon
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 10:06   #374
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
do 3 krokow podchodzilam bardzo dlugo bo troche sie balam tego alkoholu w toniku... jestem mieszaniec a z wiekiem pojawiaja mi sie suche partie... zdecydowalan sie na zestaw 2... na poczatek lupilam mini zestaw... teraz mam duze butle ... ale im dluzej uzywam tym bardziej zadowolona jestem z wygladu mojej buzi... w koncu poznikaly mi pory i niespodzianki tez sa rzadkoscia... nawet podczas @ ...
mydlo w plynie jest dosc delikatne... a zawsze moze kupic extra mild... nie wysusza mnie... tonic przez ten alkohol sciaga w pierwszym momencie skore ale prawde mowiac nic tak dobrze nie oczyszcza (co widac na platku do demakijazu) ... a po nalozeniu DDML uczucie sciagniecia znika... piec minut pozniej nakladam krem na noc... bo tonic stosuje tylko wieczorem... czesciej nie potrzebuje... ogolnie jestem zadowolona i na pewno dluzej pozostane przy 3 krokach
Moja sis jest dowodem na skuteczność 3 kroków. Trzeba tylko odpowiednio dobrać (wiele dziewczyn przeraża się początkami, a dwa to, że bierze za mocne zestawy, a najgorsze jest to, że źle dobiera - ja dlatego zjeżdżam z 3 na 1. ). Ja chyba zjadę aż na poziom 1 ale to ze względu na policzki. A na sytuacje ekstreme sobie kupię TBS z Tea Tree - jedzie od tego, że szok, ale podobno bardzo skuteczne, bo bardzo mocne. Ja czasem muszę sobie przywalić mocną artylerią, że tak powiem, bo od czasu do czasu mam sajgon na twarzy. W szczególności broda, dekolt i plecy wołają o pomstę do nieba.
Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze zakupy
Przypomniałaś mi o tym, że muszę kupić zapas szamponu BD
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 10:19   #375
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

To i ja wrzuce swój owoc wielomiesięcznego czytania działów pielęgnacyjnych na Wizażu, może ktos się czymś zainspiruje i odgapi tak jak ja odgapiłam (bejbidrimy nagietkowe) przypuszczalnie od jednej z udzielających sie tu wizazanek tylko na innym portalu
dodadm że skóre mam tłustą, pryszczy już brak (udała sie je wybić), ale używam zoracu, diacnealu i brevoxylu w celach antyzakórnikowych, a to cholerswo mam chyba do samej kości, szczególnie na policzkach; wiec z tego wyszystkiego jest mocno przesuszona

mycie, czyli twarz i włosy, żelu nie dałam bo jest tak beznadziejny że to hańba
twarz i troche ciała, nagietkowego babydream'a bez cynku używam czasem jako balsamu do ciała
wszystko plus pare innych jak antyperspiran czy krem do rąk
ogłnie jestem zadowolona z tych rzeczy ale jeszcz paru innych mi barkuje

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2010-10-09 o 10:23 Powód: brak załaczników
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 11:47   #376
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
To i ja wrzuce swój owoc wielomiesięcznego czytania działów pielęgnacyjnych na Wizażu, może ktos się czymś zainspiruje i odgapi tak jak ja odgapiłam (bejbidrimy nagietkowe) przypuszczalnie od jednej z udzielających sie tu wizazanek tylko na innym portalu
dodadm że skóre mam tłustą, pryszczy już brak (udała sie je wybić), ale używam zoracu, diacnealu i brevoxylu w celach antyzakórnikowych, a to cholerswo mam chyba do samej kości, szczególnie na policzkach; wiec z tego wyszystkiego jest mocno przesuszona

mycie, czyli twarz i włosy, żelu nie dałam bo jest tak beznadziejny że to hańba
twarz i troche ciała, nagietkowego babydream'a bez cynku używam czasem jako balsamu do ciała
wszystko plus pare innych jak antyperspiran czy krem do rąk
ogłnie jestem zadowolona z tych rzeczy ale jeszcz paru innych mi barkuje
Cudowny zbiór
Szampony Aurbey - opiszesz mi je. - czy mają silikony i jaki skład jest jakbym mogła prosić.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 12:11   #377
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi o tym, że muszę kupić zapas szamponu BD
To sie spiesz bo jest promocja tego szamponu za 2,49zł u mnie w Rossmanie były trzy ostatnie
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 13:29   #378
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
To sie spiesz bo jest promocja tego szamponu za 2,49zł u mnie w Rossmanie były trzy ostatnie
W tym tygodniu co będzie w pon wpadnę do stolicy po szamponik (na moim zadupiu nie ma rossa).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 13:54   #379
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Cudowny zbiór
Szampony Aurbey - opiszesz mi je. - czy mają silikony i jaki skład jest jakbym mogła prosić.
dziękuje za uznanie
jasne że opisze. To są dwa szmpony i odzywka. Jestem z nich strasznie zadowolona (chociaz tego z dzia różną jeszcze nie używała, ale jako że J.A.Y. jest na wykończeniu to w niedziele nadzejdzie pierwszy raz z z róża). Nie mają sylikonów, są w 100% organiczne, ekologiczne czy jak tam sie je zwie, nawet konserwant jest mieszanką ekstraktu z pestek cytrusów i witamin A, C i E.
Skład szmponu z róży jest tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...dzika-roza.htm
Szmpon J.A.Y. Desert Herb Revitalizing Shampoo ma nastepujący skład: INGREDIENTS: Deionized Water, Coconut Oil-Corn Oil Soap, Hydrolyzed Soy Protein (made from organic, non-GMO soybeans), Organic Aloe Vera, Carrageenan, Organic Jojoba Oil, Yucca Root Extract, Organic Lemon Peel Oil, Essential Oil Blend (Oils of Cedar, Grapefruit, Rose-Geranium, Rosewood, Lavender, Rose, Lilac and Violet), Panthenol (Vitamin B-5), Linoleic Acid (Vitamin F), Aubrey's Preservative (Citrus Seed Extract, Vitamins A, C and E)
A odżywka White Camellia Ultra-Smoothing Conditioner: INGREDIENTS: Coconut Fatty Acid Cream Base, Organic Aloe Vera, White Camellia Oil, Wheat Germ Oil; Extracts of Fennel, Hops, Balm Mint, Mistletoe, Camomile and Yarrow; Organic Geranium Oil, Organic Rosemary Oil, Organic Sage Oil, Carrot Oil, Aubrey's Preservative (Citrus Seed Extract, Vitamins A, C and E)
[oba składy ze strony Aubrey Organics]

A teraz o działaniu. Mam cienkie, suche, sianowate, falowano-kręcone włosy, dotychczas żadna odzywka nie dawała chociażby przywoitych rezultatów, raczej efekt śliskich w dotyku włosów, ale wizualnie włosy były matowe i każdy włos odstawał w swoją strone, dodatkowo mam skłonność do łupieżu, ale raczej takiego prawdziwego i wrażliwy skalp. Pierwszy produkt AO czyli szmpon J.A.Y. kupiłam w przypływie rozpaczy będąc na dobrej drodze do wydrapania sobie skalpu. I tak, na początku ciężko mi było go spienić, ale wypracowałam sobie technike i jest OK, od poczatku dawał mi uczucie czystość i świeżości podkreślanej przez piękny ziołowy zapach. Używałam go napierw bez odżywki (leniwa jestem) i włosy były gładsze i sztywniesze, co mi sie podobało, bo dawało efekt grubszych, zdrowszych włosów. Później kupiłam jeszcze odżywka, która jest naprawde świetna, pierwszy raz coś wygładziło mi takie koszmarne, suche "baranki" na linii włosów i czoła, trzeba ją jednak naprawde dobrze spłukiwać bo może obciążać. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów moje włosy mają troche życia, przekonałam sie ze niesłużą mi popularne, reklamowane szampony i odzywki plus jeszcze te cudne ziołowe zapachy (chociaż nie wszyscy lubia)...Tak więc polecam, szczególnie że można zamówić mniejsze pojemności jesli chcesz przetestować
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 13:57   #380
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dzisiejsza aktualizacja
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:02   #381
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
dziękuje za uznanie
jasne że opisze. To są dwa szmpony i odzywka. Jestem z nich strasznie zadowolona (chociaz tego z dzia różną jeszcze nie używała, ale jako że J.A.Y. jest na wykończeniu to w niedziele nadzejdzie pierwszy raz z z róża). Nie mają sylikonów, są w 100% organiczne, ekologiczne czy jak tam sie je zwie, nawet konserwant jest mieszanką ekstraktu z pestek cytrusów i witamin A, C i E.
Skład szmponu z róży jest tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...dzika-roza.htm
Szmpon J.A.Y. Desert Herb Revitalizing Shampoo ma nastepujący skład: INGREDIENTS: Deionized Water, Coconut Oil-Corn Oil Soap, Hydrolyzed Soy Protein (made from organic, non-GMO soybeans), Organic Aloe Vera, Carrageenan, Organic Jojoba Oil, Yucca Root Extract, Organic Lemon Peel Oil, Essential Oil Blend (Oils of Cedar, Grapefruit, Rose-Geranium, Rosewood, Lavender, Rose, Lilac and Violet), Panthenol (Vitamin B-5), Linoleic Acid (Vitamin F), Aubrey's Preservative (Citrus Seed Extract, Vitamins A, C and E)
A odżywka White Camellia Ultra-Smoothing Conditioner: INGREDIENTS: Coconut Fatty Acid Cream Base, Organic Aloe Vera, White Camellia Oil, Wheat Germ Oil; Extracts of Fennel, Hops, Balm Mint, Mistletoe, Camomile and Yarrow; Organic Geranium Oil, Organic Rosemary Oil, Organic Sage Oil, Carrot Oil, Aubrey's Preservative (Citrus Seed Extract, Vitamins A, C and E)
[oba składy ze strony Aubrey Organics]

A teraz o działaniu. Mam cienkie, suche, sianowate, falowano-kręcone włosy, dotychczas żadna odzywka nie dawała chociażby przywoitych rezultatów, raczej efekt śliskich w dotyku włosów, ale wizualnie włosy były matowe i każdy włos odstawał w swoją strone, dodatkowo mam skłonność do łupieżu, ale raczej takiego prawdziwego i wrażliwy skalp. Pierwszy produkt AO czyli szmpon J.A.Y. kupiłam w przypływie rozpaczy będąc na dobrej drodze do wydrapania sobie skalpu. I tak, na początku ciężko mi było go spienić, ale wypracowałam sobie technike i jest OK, od poczatku dawał mi uczucie czystość i świeżości podkreślanej przez piękny ziołowy zapach. Używałam go napierw bez odżywki (leniwa jestem) i włosy były gładsze i sztywniesze, co mi sie podobało, bo dawało efekt grubszych, zdrowszych włosów. Później kupiłam jeszcze odżywka, która jest naprawde świetna, pierwszy raz coś wygładziło mi takie koszmarne, suche "baranki" na linii włosów i czoła, trzeba ją jednak naprawde dobrze spłukiwać bo może obciążać. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów moje włosy mają troche życia, przekonałam sie ze niesłużą mi popularne, reklamowane szampony i odzywki plus jeszcze te cudne ziołowe zapachy (chociaż nie wszyscy lubia)...Tak więc polecam, szczególnie że można zamówić mniejsze pojemności jesli chcesz przetestować
O to masz skalp podobny do mnie. Ja mam ŁZS i trzy czwarte rynku szamponowego (mówię serio ) nie nadaje się dla mnie. Mam stały łupież i mega swędzący i wrażliwy skalp. Silikony mnie obciążają, a wiele konserwantów uczula. Obecnie używam Babydream i jest spoko. Dobre podobno są też NaturVitale i Mypa (w drogeriach Natura oba). Odżywki muszę też używać bez tych konserwantów (DMDM Hydratoin, Bromo Nitro Propane Diol i oba z Urea) i bez silikonów (tu jest już łatwiej). Składy wyglądają cudownie Na pewno zamówię jedną z nich.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:34   #382
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

hey bardzo fajny zbiór
Jak stosujesz baikaderm? Jak efekty, pomaga? Czy stosujesz zamiennie z diacnealem?
Calendula krem też bardzo lubię Świetne składy Aubrey i opis szamponów i odzywki, chyba się skuszę
Co to za produkt simple do mycia twarzy? Możesz coś więcej o nim powiedzieć? Dostępny w Polsce, czy tylko w Anglii?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:57   #383
loveletters
Raczkowanie
 
Avatar loveletters
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 182
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dzień dobry
Wygląda na to, że lista moich kosmetyków będzie bardzo skromna
Zazwyczaj moja kosmetyczka i toaletka wypchane są rozmaitymi lekami
Kosmetyki, ktorych używam obecnie i na których polegam zawsze to te:
1. żel do mycia twarzy Avene Cleanance - zdecydowanie najlepszy dla mnie
2. dezodorant w kulce Avene (bez alkoholu i konserwantów, na teraz idealny, na lato jednak za słaby)
3. piling Bioderma Sebium - używam 3 razy w miesiącu
4. oraz krem Avene Cold Cream - do wszytkiego, co przesuszone i łuszczące się (usta, stopy, dłonie, zakatarzony nos )
pozostałe kosmetyki typu szampon i żel pod prysznic mogę kupić zupełnie dowolne, wiem, że raczej mi nie zaszkodzą, jednak tej czwórce ufam bezgranicznie
i może to zabrzmi niewiarygodnie, ale nie używam kosmetyków kolorowych nie mam nawet lakieru do paznokci. Co oczywiście nie znaczy, że nigdy nie robiłam makijażu Teraz jednak pozbywam się zapasów wszytskiego, czego nie używam przez min. 2 miesiące.
Wiecie ile mam teraz miejsca w domu
__________________
Pomagamy pieskom!!!
http://www.pustamiska.pl/
Twoje kliknięcie może uratować życie zwierzaka!!!
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 15:11   #384
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
hey bardzo fajny zbiór
Jak stosujesz baikaderm? Jak efekty, pomaga? Czy stosujesz zamiennie z diacnealem?
Baikaderm stosuje jako nawilżać z antyoksydantem po brevoxylu, który to mnie mono przesusza i troche podraznia, tak więc w tej roli spisuje sie dobrze. Ma mlecznożółty kolor, dlatego niektórzy zalecają stosowanie go na noc, faktycznie delikatnie podbarwia, ale własciwie nie mam mu tego za złe bo troche neutralizuje buraka, ja stosuje na dzień, jak nie mam zajęć, tylko siedze w domu lub łażę po lesie
diacneal troche teraz poszedł w odstawkę, stosuje go najwyżej raz, dwa razy w tyg., na pierwszym miejscu jest zorac
Cytat:
Calendula krem też bardzo lubię
coś mi mówi że to od Ciebie go odgapiłam
Cytat:
Co to za produkt simple do mycia twarzy? Możesz coś więcej o nim powiedzieć? Dostępny w Polsce, czy tylko w Anglii?
nie mam pojęcia czy można, jak kupiłam w Norwegii (po 20 min dumania przed półką z produktami do oczyszczani twarzy w końcu natrafiłam na coś bez SLS), ale jestem z niego bardzo zadowolona (choć przy najbliższej okazji powróce do płynu nagietkowego z babydream, bo 4x tanszy a i pojemność większa i nie szkoda mi go używać na cale ciało), tworzy fajną, kremową piane, nie taką pęcherzykowatą, wielką jak przy SLS-owych oczyszczaczach, skóra jest po myciu niesamowicie gładka i jedwabista, aż przyjemnie pomiziać sie po policzku

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez loveletters Pokaż wiadomość
i może to zabrzmi niewiarygodnie, ale nie używam kosmetyków kolorowych nie mam nawet lakieru do paznokci. Co oczywiście nie znaczy, że nigdy nie robiłam makijażu
ja mam tak samo, nei używam podkładu i pudru (tylko skrobie na filtry) bo wydaje mi sie że by mi pogorszyły cere, choć przymierzam sie do wypróbowania pokładów z EDM czy Lumiere (ale nie chce mi sie inwestować w pędzel) albo fluidu z Lavery; rzęs nie maluje, bo nei lubie jak są twardą skorupą, kredki do oczu nie używam bo jestm za ślepa żeby zrobić to dobrze bez okularów; ale lakier mam bo uwielbiam śliwkowy kolor i od czasu do czasu używam
sorry za oftopa
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 16:49   #385
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

hey dzięki za info

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
coś mi mówi że to od Ciebie go odgapiłam
mmmhmmmm wielce prawdopodobne

Jeśli chodzi o lakiery do paznokci, to też obecnie jestem "na odwyku" - ewentualnie jedna warstwa odżywki (pewnie wiesz, że używam lakierów do paznokci i nawet jakich). W wersji bez lakieru mogę polecić odżywkę do skórek Inglot Cuticle Oil. Tania, ma prosty skład i rewelacyjnie odżywia skórki wokół paznokci i same paznokcie. Jednak trzeba stosować regularnie, czyli min. dwa razy dziennie.

Mam próbki Lumiere - bardzo fajne. Obecnie jestem na etapie szukania właściwego koloru. Do tego puder bambusowy, który stosuję jako primer (pod minerały) i potem jeszcze raz jako wykończeniowo-matujący.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-10-09 o 16:52
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 17:34   #386
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 212
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Dzisiejsza aktualizacja
co powiesz o żelach pod prysznic, jak pachną ?(chodzi mi o te dwa małe)

Edytowane przez f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Czas edycji: 2010-10-10 o 16:40
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 17:40   #387
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

świetne zbiory i świetny wątek dziewczyny
mogę do Was dołączyc ?
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 18:34   #388
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
W wersji bez lakieru mogę polecić odżywkę do skórek Inglot Cuticle Oil. Tania, ma prosty skład i rewelacyjnie odżywia skórki wokół paznokci i same paznokcie. Jednak trzeba stosować regularnie, czyli min. dwa razy dziennie.
O! to wydaje sie niezłe, sprawdziłam co te jestna KWC, chyba to zakupie bo mam problem ze skórkami, paznokcie całe szczęści b. mocne, dzieki
Cytat:
Mam próbki Lumiere - bardzo fajne. Obecnie jestem na etapie szukania właściwego koloru. Do tego puder bambusowy, który stosuję jako primer (pod minerały) i potem jeszcze raz jako wykończeniowo-matujący.
tez myśle nad kupnem próbek, to tylko 5$, tylko ten pędzel , co do pudru bambusowego kupe go przy najbliżysz zakupie na BU, tylko musze przemysleć pozostałe produkty
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 16:32   #389
dagusia85
Raczkowanie
 
Avatar dagusia85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 250
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Rzyrafko - jak Ci się sprawuje scrub do ciała o zapachu maracui??
I gdzie go dostałaś?? Widziałam już kilka razy na forum w zbiorach a jakoś nigdy na sklepowej półce. Uwielbiam maracuję
dagusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:07   #390
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze zakupy
Wiesz może czy jest jakaś istotna różnica między tym szamponem a żelem uniwersalnym? Tym drugim podobno też można myc włosy - stoi u mnie w zapasach, ale zastanawiam się czy dokupić sam szampon czy myć spróbować myć głowę tym żelem.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.