Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-02, 00:22   #991
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Uda³o mi siê dzisiaj zrobiæ zdjêcia w pó³-s³oñcu i z lamp± b³yskow±

Dla porównania tak¿e marchewa, czyli sp³ukane popiele z Majirel

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kaiwona Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekujê Ci bardzo- w takim razie zmieszam te popiele i zobacze efekt i dam znaæ Równie¿ pozdrawiam!!!
Powodzenia!

Poza tym, masz bardzo grube i ³adne w³osy

Przez popiele mia³am na my¶li w³a¶nie np. 7A, 7MB to bêdzie jaki¶ jade dark blond Mo¿liwe, ¿e dodatek SB by Ci te¿ pomóg³ w uzyskaniu ³adnego koloru, ale trzy farby to ju¿ trochê. Warto przemy¶leæ zakup, ¿eby by³ trafiony...
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 09:54   #992
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka¿ wiadomo¶æ
DMkAnia
Jestem z ma³ej miejscowo¶ci na Podkarpaciu, nazwa niewiele ci pewnie powie ^^ Je¿eli chodzi o pielêgnacjê to nic nadzwyczajnego. Myjê w³osy szamponami ro¿nymi, jaki jest w domu po prostu :P U¿ywam ju¿ chyba od 2 lat kremu mlecznego Callosa, bo bez niego mam spory problem z rozczesaniem w³osów i trace ich te¿ sporo. A ¿eby nie by³y sianowate zabardzo to dajê trochê pianki po myciu ;] Co do ¶ciêcia to s± najzwyczajniej wycieniowane, najkrótsze w³osy s± od góry na d³ugo¶æ mniej wiêcej do uszu
A mo¿e bym kojarzy³a, bo swego czasu je¼dzi³am do Stalowej Woli i okolic ale dobra, przecie¿ nie pojadê tyle km do fryzjera... znaczy siê nie stosujesz CG i czeszesz w³osy [mam nadziejê, ¿e tylko na mokro z od¿ywk± na w³osach... a pianka na d³u¿sz± metê wysusza w³osy, bo zwykle zawiera alkohol]. Jakby¶ chcia³a co¶ wiêcej wiedzieæ o CG to kliknij w mój podpis zapraszamy wszystkie zakrêcone Nie spamujê Wam ju¿ tutaj
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 11:30   #993
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Uda³o mi siê dzisiaj zrobiæ zdjêcia w pó³-s³oñcu i z lamp± b³yskow±

Dla porównania tak¿e marchewa, czyli sp³ukane popiele z Majirel

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------



Powodzenia!

Poza tym, masz bardzo grube i ³adne w³osy

Przez popiele mia³am na my¶li w³a¶nie np. 7A, 7MB to bêdzie jaki¶ jade dark blond Mo¿liwe, ¿e dodatek SB by Ci te¿ pomóg³ w uzyskaniu ³adnego koloru, ale trzy farby to ju¿ trochê. Warto przemy¶leæ zakup, ¿eby by³ trafiony...
Twoje w³osy nie maj± znamion farbowania- wygl±daj± juz jak naturalne Super. Ja wczoraj my¶la³am,mysla³am i sk³ania³am siê ku 6 ale mój m±¿ zerkna³ przez ramiê( wydaje mu sie to dziwne, ¿e od 2 tygodni czytam o w³osach Nie do zrozumienia, ¿e farbowanie to takie skomplikowane zajêcie)i stwierdzi³,¿e 7 . I Wydaje mi siê,¿e wezmê 3 siódemki a potem jak cos domówiê -5 lub 6 - na korektê- juz wiem co z czym siê je. Pozdrowionka. Wstawiê zadjêcia jak skoñczê
kaiwona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 11:43   #994
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Poka¿ wiadomo¶æ
Twoje w³osy nie maj± znamion farbowania- wygl±daj± juz jak naturalne Super. Ja wczoraj my¶la³am,mysla³am i sk³ania³am siê ku 6 ale mój m±¿ zerkna³ przez ramiê( wydaje mu sie to dziwne, ¿e od 2 tygodni czytam o w³osach Nie do zrozumienia, ¿e farbowanie to takie skomplikowane zajêcie)i stwierdzi³,¿e 7 . I Wydaje mi siê,¿e wezmê 3 siódemki a potem jak cos domówiê -5 lub 6 - na korektê- juz wiem co z czym siê je. Pozdrowionka. Wstawiê zadjêcia jak skoñczê
Fajnie, trzy siódemki to bardzo dobra opcja Dok³adnie, najwy¿ej skorygujesz sobie ciemniejszym poziomem. Przy okazji, je¶li Tobie te¿ wydaje siê, ¿e jest g³ównie czerwono na Twojej g³owie, to warto zmieszaæ 2 czê¶ci MB z 1 czê¶ci± SB i 1 czê¶ci± A....

Powodzenia i z chêci± zobaczê zdjêcia

Aha, dziêkujê za komplement Bardzo siê cieszê, ¿e w koñcu (po wielu latach) moje w³osy wygl±daj± naturalnie.
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 12:30   #995
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie, trzy siódemki to bardzo dobra opcja Dok³adnie, najwy¿ej skorygujesz sobie ciemniejszym poziomem. Przy okazji, je¶li Tobie te¿ wydaje siê, ¿e jest g³ównie czerwono na Twojej g³owie, to warto zmieszaæ 2 czê¶ci MB z 1 czê¶ci± SB i 1 czê¶ci± A....

Powodzenia i z chêci± zobaczê zdjêcia

Aha, dziêkujê za komplement Bardzo siê cieszê, ¿e w koñcu (po wielu latach) moje w³osy wygl±daj± naturalnie.
Dziekujê za proporcje- ³atwiej tak pójdzie
kaiwona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 15:05   #996
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zyta82
dziêki wielkie za linki

DMkAnia
Od Stalowej Woli spory kawa³ek jest No rozczesuje tylko po myciu i od¿ywce bo innaczej szans nie ma dziêki napewno zagl±dne bo pielêgnacja siê zawsze przyda

Zdecydowa³am siê chyba wymieszaæ 6A i 6SB, bo jedna farbka moich w³osów podejrzewam nie z³apie narazie bez mixów, jestem ciekawa jak w³osy zareaguj± na sam± farbê poza tym problem mam z mixem bo nie wiem w koñcu czy mam rude czy z³ote refleksy. A tak z ciekawo¶ci, mo¿na wymieszaæ mix z farb± w proporcji 1:1, czy jako farbê go stosowaæ nie mo¿na?
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 15:54   #997
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Czy kolor 7SB topchic goldwell jest ciemny bo na palecie ktora wys³a³ mi sprzedawca z all podchodzi nawet pod ciemny braz ;o

Edytowane przez aniula884
Czas edycji: 2011-09-02 o 16:22
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 21:38   #998
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka¿ wiadomo¶æ
zyta82
dziêki wielkie za linki

DMkAnia
Od Stalowej Woli spory kawa³ek jest No rozczesuje tylko po myciu i od¿ywce bo innaczej szans nie ma dziêki napewno zagl±dne bo pielêgnacja siê zawsze przyda

Zdecydowa³am siê chyba wymieszaæ 6A i 6SB, bo jedna farbka moich w³osów podejrzewam nie z³apie narazie bez mixów, jestem ciekawa jak w³osy zareaguj± na sam± farbê poza tym problem mam z mixem bo nie wiem w koñcu czy mam rude czy z³ote refleksy. A tak z ciekawo¶ci, mo¿na wymieszaæ mix z farb± w proporcji 1:1, czy jako farbê go stosowaæ nie mo¿na?
nanah - maaaaasakra ten twój kolor !!! Chyba pomy¶lê nad tak± mieszank± na poziomie 7, chocia¿ moich ju¿ nie chcia³±m ruszaæ, ale kusisz.....kusisz!!!

chicoore- je¶li Ci to pomo¿e to siê cieszê Mixu powinno siê dawaæ 2cm wyci¶niêtej z tubki glisty na ka¿de 30 g farby, ale nanah na pewno inne proporcje u¿y³a, zreszt± pisa³a jakie, gdzie¶ ni¿ej.

aniula884- w po¶cie 940 nanach pod¶wietli³a s³owo paletê, kliknij i zobacz.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 21:46   #999
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
nanah - maaaaasakra ten twój kolor !!! Chyba pomy¶lê nad tak± mieszank± na poziomie 7, chocia¿ moich ju¿ nie chcia³±m ruszaæ, ale kusisz.....kusisz!!!
Wiesz, jeszcze mogê wylaæ kube³ zimnej wody, je¶li sp³ucze siê za tydzieñ Uczciwie dam znaæ, jak siê sprawy z moimi w³osami maj±. Niemniej, na razie jest obiecuj±co...
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-03, 13:19   #1000
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

mhm, wiêc narazie pozostane przy 6A i 6SB + 3% oxy. Bêdê farbowaæ pewnie za 2 tygodnie i wtedy dam znaæ co wysz³o kusz±cy jest jeszcze ten nefrytowy br±z

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-09-03 o 13:39
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-03, 14:10   #1001
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, jeszcze mogê wylaæ kube³ zimnej wody, je¶li sp³ucze siê za tydzieñ Uczciwie dam znaæ, jak siê sprawy z moimi w³osami maj±. Niemniej, na razie jest obiecuj±co...
Nawet jesli siê sp³ucze to ju¿ dosz³a¶ do tego jakiej receptuty uzyæ by by³ taki efekt- ale to chyba kwestia kilkakrotnego farbowania po ca³osci a potem tylko odrosty i raz na jaki¶ czas ca³o¶æ i nie bêdzie siê zmywaæ. Moja siostra ma blond w³osy i rob³a pasemka- kiedy na³ozy³a br±z- szybko schodzi³ ale po 2 czy 3 farbowaniach ju¿ nie by³o tego problemu Teraz bedzie dekoloryzowaæ po roku ciemnego br±zu- ja przecieram szlaki Zaproponujê jej te¿ goldwella- przynajmniej juz rozumiem co z czym sie je Pozdrawiam !!!!
kaiwona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 22:43   #1002
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ale jestem z³a! Zafarbowa³am w koñcu tym Goldwellem 6MB i nie widzê wiêkszej ró¿nicy, kolor jest ciep³y:/ Mo¿e co¶ ¼le zrobi³am, nie wiem, woda 6% i trzyma³am 30min...

wl.jpg
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-04, 22:50   #1003
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jestem z³a! Zafarbowa³am w koñcu tym Goldwellem 6MB i nie widzê wiêkszej ró¿nicy, kolor jest ciep³y:/ Mo¿e co¶ ¼le zrobi³am, nie wiem, woda 6% i trzyma³am 30min...

Za³±cznik 4204752
Te¿ mam sporo takich rozczarowañ za sob±, wiêc rozumiem wkurzenie. A sk±d decyzja o wodzie 6% i nie domieszaniu niczego innego?
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-05, 10:37   #1004
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mam sporo takich rozczarowañ za sob±, wiêc rozumiem wkurzenie. A sk±d decyzja o wodzie 6% i nie domieszaniu niczego innego?
Bo ostatnio jak miesza³am 6 i 3 z 6BS, to kolor (pomimo tego, ¿e by³ ³adny) wymy³ siê w tempie ekspresowym. No, ale teraz mam za swoje!
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-05, 11:02   #1005
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
Bo ostatnio jak miesza³am 6 i 3 z 6BS, to kolor (pomimo tego, ¿e by³ ³adny) wymy³ siê w tempie ekspresowym. No, ale teraz mam za swoje!
Masz na my¶li 6SB + 6MB na wodzie 3%? Niestety, wszystko siê do¶æ szybko wymywa, ale kolejne farbowania t± sam± mieszank± pomagaj±, wierz mi

Ja bym siê jeszcze zastanowi³a nad dodaniem popielu (w wersji 6A lub samego mixu), bo Ci mied¼ przebija.
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-05, 15:54   #1006
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Masz na my¶li 6SB + 6MB na wodzie 3%? Niestety, wszystko siê do¶æ szybko wymywa, ale kolejne farbowania t± sam± mieszank± pomagaj±, wierz mi

Ja bym siê jeszcze zastanowi³a nad dodaniem popielu (w wersji 6A lub samego mixu), bo Ci mied¼ przebija.
Robi³am tylko 6SB z wod± 3 i 6% wcze¶niej... Do nastêpnego farbowania ( bo zosta³o mi jeszcze pó³ tubki 6MB) dodam co¶ popielatego, albo jaki¶ mix niebieski, bo on mi zawsze pomaga
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 16:01   #1007
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Farbe goldwell topchic nak³adamy na mokre czy na suche w³osy ? Czy 25 min trzymania farby na w³osach to nie bedzie za d³ugo ? Po przewertowaniu ca³ego w±tku kupi³am trzy farby,pierwsza z nich czyli 6SB naloze na czubek g³owy i na odrosty bo mam tutaj wlasnie te zó³te refleksy,natomiast na reszte w³osów naloze mieszanke 7MB 30ml i 60ml 6A (zeby zniwelowaæ czerwono-rude refleksy) i to wszystko na 6% oxy. ;D Dobrze robie ? a co do tego czemu na 6% to dlatego ze wole ¿eby d³u¿ej siê trzyma³a ta farba wlosach
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 16:58   #1008
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka¿ wiadomo¶æ
Farbe goldwell topchic nak³adamy na mokre czy na suche w³osy ? Czy 25 min trzymania farby na w³osach to nie bedzie za d³ugo ? Po przewertowaniu ca³ego w±tku kupi³am trzy farby,pierwsza z nich czyli 6SB naloze na czubek g³owy i na odrosty bo mam tutaj wlasnie te zó³te refleksy,natomiast na reszte w³osów naloze mieszanke 7MB 30ml i 60ml 6A (zeby zniwelowaæ czerwono-rude refleksy) i to wszystko na 6% oxy. ;D Dobrze robie ? a co do tego czemu na 6% to dlatego ze wole ¿eby d³u¿ej siê trzyma³a ta farba wlosach
Raczej na suche siê nak³ada, no chyba, ¿e koñcówki masz niesamowicie suche to je zwil¿, ¿eby w³osy za bardzo nie naci±gnê³y koloru tzn. czerni.
A jak jest napisane na ulotce? rób tak jak napisali, i trzymaj te¿ tyle ile masz na ulotce, bo jak przetrzymasz za d³ugo, ¿eby ci odrostu nie rozja¶ni³o. Normalnie powinno siê k³a¶æ farbê na odrost, trzymaæ te 20-25 min, potem na d³ugo¶æ na 5-10 min, zmalaksowaæ i sp³ukaæ, tylko tak siê robi przy farbowaniy odrostów, nie wiem , czy to na siê tak samo do wyrównywania poziomów. Mo¿e zrób to sobie na 2 razy, najpierw odrost, sp³ucz, wysusz i dopiero pó¿niej rób na d³ugo¶ci
Rozumowanie masz dobre
6SBSilver Brown na odrost
7MB midium jade brown- zieleñ do neutralizacji czerwieni
6A Ash (niebieski) -do neutralizacji rudego
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 18:38   #1009
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam wszystkich. Dziewczyny mam do Was pytanie. To jak to jest z tym oxy. Ja na ¿ó³te w³osy na³ozy³am mieszanke 6BP+5BM na wodzie 3. Kolor wyszed³ dla mnie super, boje siê jednak ¿e szybko siê sp³uka. Co zrobiæ nastêpnym razem 6% czy z uporem maniaka nak³adac te same odcienie w 3, licz±c ze pigment ugruntuje siê we w³osach? bedê baaardzo wdzieczna za rady.
__________________
"Jest kobiet± wyzwolon±, to znaczy bardzo pijan± i silnie umalowan±."
Lukrecja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 20:01   #1010
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich. Dziewczyny mam do Was pytanie. To jak to jest z tym oxy. Ja na ¿ó³te w³osy na³ozy³am mieszanke 6BP+5BM na wodzie 3. Kolor wyszed³ dla mnie super, boje siê jednak ¿e szybko siê sp³uka. Co zrobiæ nastêpnym razem 6% czy z uporem maniaka nak³adac te same odcienie w 3, licz±c ze pigment ugruntuje siê we w³osach? bedê baaardzo wdzieczna za rady.
nanach robi na 3%, ale pisa³a, ¿e najpierw siê sp³ukuje, a po którym¶ kolejnym razie w koñcu siê trzyma. Bezpiecznie bêdzie te¿ na 4%, a na 6% mog± wyj¶æ rudo¶ci, ale regu³y nie ma...ja jestem zwolenniczk± prób na pasemku pod spodem, ¿eby sobie kuku na ca³ej g³owie nie zrobiæ.
Cieszê siê, ¿e Ci siê uda³o.
Wklej proszê jak masz fotki przed i po, by³oby mi³o
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 20:13   #1011
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
nanach robi na 3%, ale pisa³a, ¿e najpierw siê sp³ukuje, a po którym¶ kolejnym razie w koñcu siê trzyma. Bezpiecznie bêdzie te¿ na 4%, a na 6% mog± wyj¶æ rudo¶ci, ale regu³y nie ma...ja jestem zwolenniczk± prób na pasemku pod spodem, ¿eby sobie kuku na ca³ej g³owie nie zrobiæ.
Cieszê siê, ¿e Ci siê uda³o.
Wklej proszê jak masz fotki przed i po, by³oby mi³o
no to zostane przy tej 3, dziekuje bardzo za odpowiedz.
Oczywi¶cie, ze wkleje. Wklejam strone z watkiem o dekoloryzacji, schodzilam z czarnego. Tutaj s± wszystkie zdjêcia z kolejnych etapów. Zdjecie przy oknie jest najbardziej rzeczywiste
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=85
__________________
"Jest kobiet± wyzwolon±, to znaczy bardzo pijan± i silnie umalowan±."
Lukrecja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 21:19   #1012
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka¿ wiadomo¶æ
no to zostane przy tej 3, dziekuje bardzo za odpowiedz.
Oczywi¶cie, ze wkleje. Wklejam strone z watkiem o dekoloryzacji, schodzilam z czarnego. Tutaj s± wszystkie zdjêcia z kolejnych etapów. Zdjecie przy oknie jest najbardziej rzeczywiste
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=85
Wysz³o naprawdê bardzo ³adnie Spróbuj mo¿e nastêpnym razem po prostu trzymaæ przepisowo na g³owie, pewnie bêdzie z trwa³o¶ci± trochê lepiej.

Mi leci drugi tydzieñ od farbowania i trochê zaczyna mi gdzieniegdzie prze¶witywaæ z³oto, ale mimo wszystko jest naturalnie i ³adnie. Za kilka dni znów co¶ wklejê
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 21:52   #1013
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Wysz³o naprawdê bardzo ³adnie Spróbuj mo¿e nastêpnym razem po prostu trzymaæ przepisowo na g³owie, pewnie bêdzie z trwa³o¶ci± trochê lepiej.

Mi leci drugi tydzieñ od farbowania i trochê zaczyna mi gdzieniegdzie prze¶witywaæ z³oto, ale mimo wszystko jest naturalnie i ³adnie. Za kilka dni znów co¶ wklejê
No w³a¶nie widzia³am Twoje w³oski i s± cudne. Je¿eli mogê ciê spytaæ to jak czêsto myjesz g³owê? Z tego co zauwa¿y³am to jest Twoje drugie farbowanie na 3%?Jeste¶ kochana, ¿e umieszczasz zdjêcia co tydzieñ i pokazujesz jak wyp³ukuje siê kolor
teraz bêdê trzymac przepisowo, ale postanowi³am ¿e zrobie teraz na poziomie 6-tek. Nie bêdê siê ba³a, ¿e zbytnio ¶ciemnieje. Jeszcze raz dzieki za rady
__________________
"Jest kobiet± wyzwolon±, to znaczy bardzo pijan± i silnie umalowan±."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-07 o 21:55
Lukrecja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 22:36   #1014
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie widzia³am Twoje w³oski i s± cudne. Je¿eli mogê ciê spytaæ to jak czêsto myjesz g³owê? Z tego co zauwa¿y³am to jest Twoje drugie farbowanie na 3%?Jeste¶ kochana, ¿e umieszczasz zdjêcia co tydzieñ i pokazujesz jak wyp³ukuje siê kolor
teraz bêdê trzymac przepisowo, ale postanowi³am ¿e zrobie teraz na poziomie 6-tek. Nie bêdê siê ba³a, ¿e zbytnio ¶ciemnieje. Jeszcze raz dzieki za rady
Codziennie lub co drugi dzieñ, co niestety utrzymywaniu siê farby nie pomaga.

To ju¿ moje nie-wiem-które farbowanie na 3%, od 6% trzymam siê z daleka od ponad roku, pod wp³ywem tego w±tku. Ale czasami nie chcia³o mi siê farbowaæ przez kilka miesiêcy. No i trochê mi zajê³o znalezienie tego, co bêdzie dobrze dzia³aæ. W±tek jest pe³en moich szalonych eksperymentów

Przy Goldwellu tym bardziej spokojnie mo¿na 3% u¿ywaæ, bo w instrukcji polecana jest do przyciemniania w³osów (ja w³a¶nie tak robiê).
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 23:18   #1015
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
Codziennie lub co drugi dzieñ, co niestety utrzymywaniu siê farby nie pomaga.

To ju¿ moje nie-wiem-które farbowanie na 3%, od 6% trzymam siê z daleka od ponad roku, pod wp³ywem tego w±tku. Ale czasami nie chcia³o mi siê farbowaæ przez kilka miesiêcy. No i trochê mi zajê³o znalezienie tego, co bêdzie dobrze dzia³aæ. W±tek jest pe³en moich szalonych eksperymentów

Przy Goldwellu tym bardziej spokojnie mo¿na 3% u¿ywaæ, bo w instrukcji polecana jest do przyciemniania w³osów (ja w³a¶nie tak robiê).
To mnie pocieszy³a¶, ba³am siê robiæ z 6% i szczerze nie chcia³am, ale z drugiej strony co tydzieñ nakk³adaæ dwie tuby farby to dosyæ kosztowny interes, zw³aszcza ¿e te¿ myje g³owê codziennie. To czekam na kolejne fotorelacje ze splukiwania koloru
__________________
"Jest kobiet± wyzwolon±, to znaczy bardzo pijan± i silnie umalowan±."
Lukrecja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-07, 23:36   #1016
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka¿ wiadomo¶æ
To mnie pocieszy³a¶, ba³am siê robiæ z 6% i szczerze nie chcia³am, ale z drugiej strony co tydzieñ nakk³adaæ dwie tuby farby to dosyæ kosztowny interes, zw³aszcza ¿e te¿ myje g³owê codziennie. To czekam na kolejne fotorelacje ze splukiwania koloru
Nale¿y oczekiwaæ dalszego systematycznego sp³ukiwania, ale do jakiego koloru to i dla mnie bêdzie niespodziank±
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-08, 16:46   #1017
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Lukrecja86- pojecha³a¶ z tymi dekolorami, rozja¶niaczem i farbowaniem w ci±gu jednego dnia. (A ile na fryzjerze zaoszczêdzi³a¶ , tylko, ¿eby¶ w³osów nie zniszczy³a) A co do czernienia po dekolorze to pewnie reakcja jaka¶ zasz³a, bo przecie¿ farbowanie to chemia.
Dziwiê siê i tak, ¿e Ci tak dobrze z³apa³o, bo ³os wytrawiony po tym rozja¶niaczu.
Jak Ci siê bardzo sp³ukuje (bo ma prawo z blondu) to mo¿esz sobie naturê na poziomie 6 na 6% zrobiæ, ¿eby siê w¿ar³a (tak siê farbuje siwe) a potem neutralizowaæ to co potrzebujesz ju¿ na 3%.
To teraz te¿ masz bardzo ciemne, no ale nie czarne. Te¿ jestem ciekawa jak Ci siê bêdzie to wyp³ukiwaæ. Dziêkujê za odzew
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-08, 18:44   #1018
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Lukrecja86- pojecha³a¶ z tymi dekolorami, rozja¶niaczem i farbowaniem w ci±gu jednego dnia. (A ile na fryzjerze zaoszczêdzi³a¶ , tylko, ¿eby¶ w³osów nie zniszczy³a) A co do czernienia po dekolorze to pewnie reakcja jaka¶ zasz³a, bo przecie¿ farbowanie to chemia.
Dziwiê siê i tak, ¿e Ci tak dobrze z³apa³o, bo ³os wytrawiony po tym rozja¶niaczu.
Jak Ci siê bardzo sp³ukuje (bo ma prawo z blondu) to mo¿esz sobie naturê na poziomie 6 na 6% zrobiæ, ¿eby siê w¿ar³a (tak siê farbuje siwe) a potem neutralizowaæ to co potrzebujesz ju¿ na 3%.
To teraz te¿ masz bardzo ciemne, no ale nie czarne. Te¿ jestem ciekawa jak Ci siê bêdzie to wyp³ukiwaæ. Dziêkujê za odzew
dziêkujê Ci bardzo ja te¿ siê dziwiê, ¿e mi tak dobrze wysz³o, nie spodziewa³am siê. Liczy³am na jasny, ale by³am niemal¿e na 100% pewna, ¿e wyjdzie rudo. Wlosy siê przesuszy³y, co by³o do przewidzenia. Tyle im zafundowaæ to by³ hardcore. Dekoloryzowa³am chantalem i mimo tego, ¿e w³osy mi ¶ciemnia³y to nigdy bym z czarnego do takiego blondu bez niego nie dosz³a. Gdybym posz³a do fryzjera to jestem pewna, ze on by siê ze moimi w³osami tak nie bawi³. Tylko "rachu ciachu" i wysz³abym czarnoruda z jego zapewnieniami, ¿e jest super. Oczywi¶cie nie generalizuje, s± dobrzy fryzjerzy, ja niestety trafiam zawsze na tych niekoniecznie dobrych
Dzi¶ my³am wlosy i kolor niestety trochê siê sp³uka³, nie jest oczywi¶cie zle, ale jest jasniej-zobaczymy jak bêdzie przy kolejnych myciach. Z t± natur± to ¶wietny pomys³, tylko jaki odcien wybrac np 7 z jak±s N?
To ja dziêkuje, bez takich mi³ych osób jak wy czy dziewczyny z dekoloryzacji, które zawsze s³u¿± cierpliwie rad±, chodzilabym teraz w rudych lub do konca ¿ycia w czarnych.
tak¿e
__________________
"Jest kobiet± wyzwolon±, to znaczy bardzo pijan± i silnie umalowan±."
Lukrecja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-09, 11:17   #1019
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zyta82, masz zupe³n± racjê, nie pomy¶la³am o farbowaniu natur± na 6%. Fajnie, ¿e tak siê znasz

Ok, zgodnie z obietnic± wklejam zdjêcia 2 tygodnie po farbowaniu. Tym razem dopisa³a pogoda, wiêc jest w pó³s³oñcu

Odrost jest farbowany tylko Goldwellem i jak widaæ, lepiej trzyma kolor. Poni¿ej przebija mi ju¿ nieco Majirelowe z³oto.

Pozdrawiam wszystkie maniaczki zimnego br±zu

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-09 o 12:30
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-09, 19:44   #1020
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka¿ wiadomo¶æ
zyta82, masz zupe³n± racjê, nie pomy¶la³am o farbowaniu natur± na 6%. Fajnie, ¿e tak siê znasz

Ok, zgodnie z obietnic± wklejam zdjêcia 2 tygodnie po farbowaniu. Tym razem dopisa³a pogoda, wiêc jest w pó³s³oñcu

Odrost jest farbowany tylko Goldwellem i jak widaæ, lepiej trzyma kolor. Poni¿ej przebija mi ju¿ nieco Majirelowe z³oto.

Pozdrawiam wszystkie maniaczki zimnego br±zu
mam podobna sytuacje do Ciebie wczesniej wlosy pofarbowane majirelem a jutro k³ade goldwella 6a wkleje fotkizobaczymy co mi wyjdzie, w sumie to juz mam strasznie wyplukany sprany i wyplowialy kolor bo cale lato nie farbowalam zeby wymyc jak najbardziej farbe
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.