Daylette - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 23:14   #1
malasyrenka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4

Daylette


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392036
wątek zbiorczy!


Frutti




Witam was dziewczyny i proszę o pomoc. Ostatnio zdecydowałam wraz z moim chłopakiem że zacznę brać tabletki antykoncepcyjne. Dziś byłam u ginekologa i przepisała mi DAYLETTE. Niestety nic nie mogę się dowiedzieć na temat tych tabletek na żadnym z forów. Czy któraś z was je brała? Czy wystąpiły skutki uboczne? Czy są skuteczne?

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2012-06-26 o 11:54
malasyrenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 23:32   #2
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Oj kobiety, każdej można to powtarzać, wszędzie to pisać, a i tak dalej te same pytania
Nie można wypytywać, czy tabletki są fajne, czy nie ma skutków, czy są, bo każdy organizm jest inny i na każdego to inaczej wpływa. 3 osoby by napisały że są tragiczne i od razu byś pewnie zmieniła do tego podejscie Weź na spokojnie 3 opakowania, stwierdź czy ci odpowiadają, jeśli tak to do lekarza po kolejne recepty, jeśli nie to zmiana i już.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 00:39   #3
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez malasyrenka17 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny i proszę o pomoc. Ostatnio zdecydowałam wraz z moim chłopakiem że zacznę brać tabletki antykoncepcyjne. Dziś byłam u ginekologa i przepisała mi DAYLETTE. Niestety nic nie mogę się dowiedzieć na temat tych tabletek na żadnym z forów. Czy któraś z was je brała? Czy wystąpiły skutki uboczne? Czy są skuteczne?
Jak napisała już Frutti skutki uboczne zależą od tego jak reaguje konkretny organizm. A skuteczne są tak jak każde inne tabletki anty pod warunkiem, że bierzesz regularnie, nie wymiotujesz itd.
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 09:51   #4
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Daylette

Skoro decydujesz się na tak poważny krok jak tabletki antykoncepcyjne, to może byś zasięgnęła najpierw wiedzy co to są tabletki antykoncepcyjne, do czego służą, jak wpływają na organizm i jakie ewentualne skutki uboczne mogą wystąpić. Każde tabletki pełnią tą samą funkcję bez względu na nazwę, więc to, że nie mogłaś nic znaleźć o swoim produkcie nie zwalnia Cię z obowiązku szukania informacji o tabletkach.

Najbardziej to mnie rozbawiło ostatnie pytanie... "Czy są skuteczne?"
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 22:47   #5
lila2603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13
Dot.: Daylette

Właśnie dziś lekarz przepisał mi daylette. Ciężko je dostac, w internecie nie ma żadnych informacji na temat tych tabletek. A mnie bardzo ciekawi, bo jest to dla mnie ogromnie istotne, czy któraś z Was przytyła biorąc te tabletki? Z góry dzięki za odpowiedź!
lila2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:26   #6
Anastazja612
Przyczajenie
 
Avatar Anastazja612
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Angry Dot.: Daylette

TE TABLETKI SĄ OKROPNE!
Mnie też polecił je ginekolog ostatnio, ale bardzo źle się po nich czuję. Ciągle płaczę, mam brązowe upławy, przez które dostałam zapalenia pochwy. Nie mogę się na niczym skoncentrować i mam wręcz wilczy apetyt na jedzenie. Stwierdziłam, że poczekam, może minie, ale te upławy są nieznośne! I jak na razie utrzymuje się to już od początku.
Przedtem brałam tabletki Midiana i moim zdaniem były świetne. Żałuję, że zgodziłam się brać ten okropny syf!!!
Anastazja612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 18:52   #7
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Ja właśnie swoje odebrałam z apteki, za 5 dni zaczynam je brać, bo moja ginekolog mi je zmieniła z innych po których miałam krwawienia śródcykliczne...
podobno to są jakieś nowe tabletki...
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 05:44   #8
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Daylette

Mi lekarz przepisał zamiast Yaz'u, ten sam skład i podobno miały być tańsze.. taaa różnica 2zł chyba. Skończe opakowanie Yaz'u i zaczynam Daylette, myśle że jeżeli to ten sam skład to nie będzie różnicy? Mam 2 opakowania na próbę ale juz nie podoba mi sie opakowanie tabletek, nie ma na nim dni tygodnia co utrudniać mi będzie 'czy wzięłam dziś?'.. pierwsza niedogodność jaką zauważyłam i mam nadzieję że ostatnia!
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 10:20   #9
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Właśnie mi tez się to nie podoba. W moich ostatnich było takie udogodnienie, że się naklejało pasek i zawsze po tym mogłam sprawdzić. Ale ja spróbuje jakoś długopisem czy mazakiem sobie napisać, albo pasków z tamtych opakowań poszukam...
W zasadzie też słyszałam, że D* jest podobna do Yazu. A czy tańsza nie wiem, moja ginekolog mi zmieniała z innego powodu, ale za poprzednie płaciłam prawie 55 zł. Zdziwiłam się, że te kosztują lekko ponad 33.
W sumie jak Yaz był dla Ciebie odpowiedni to dziwię się, że Ci je ginekolog zmienił, zwłaszcza przy tak niewielkiej różnicy w cenie. Gdyby w moich poprzednich nie występowały krwawienia śródcykliczne to trzymałabym się ich rękami i nogami.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 11:51   #10
calena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Ja swoje pierwsze opakowanie Daylette zaczynam jutro i trochę się boję, ale zobaczymy. Dałam za nie 21 zł .
calena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 12:41   #11
najnana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Daylette

hej, ja równiez biore ten lek, uwazam ze jest dobry mi odpowiada bardzo. MI, na kazdego bedzie działać inaczej.


dziewczyny pamietajcie ze na forach za wpisy ludzi którzy specjalnie wpisuja ze jakis tam lek jest super a inny go wrecz odraczaj niemalze ich zabija- oni pracuja dla tych firmy - kreuja wizerunek, namawiaja lub odmawiaja. Jestesmy istotami z mózgiem wiecz wystarczy porównac go z innymi lekami. I wychodzi ze jest to to samao czo YAZ, yasmin. Taki sam skład wiec i takie samo działanie, skutki uboczne itp.
A jaka róznica- w CENIE i firmie która ma zarobic.
DAYLETTE sa najtańsze, a firma mało znzna z Wegier, a z tyłu spokojnie da sie długopisem dopisac dzin i date aby sie nie pomylic w braniu.

PO tych tabletkach ja schudłam, to dla mnie najwazniejsze, i nie mam pryszczy , wiec polecam.
najnana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 12:49   #12
najnana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Daylette

CALENA


GDZIE KUPIŁAS TE TABLETKI ZA 21 ZŁOTYCH?????
piszcie gdzie mozna tanio je kupic???

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

dziwne, rozpisałam sie na temat tych tabletek i nie zapisało sie to na tym forum,

wiec jeszcze raz,

te tabletki maja taki sam skład jak YAZ czy YASMIN

co je rózni cena i firma która zarabia.

Daylette sa najtańsze.

te tabletki nie powoduja zbierania wody w organizmie, chudnie sie po nich i nie ma sie pryszczy, ja po innych tabletkach małam takie problemy.

teraz jestem chudsza, nie mam żadnych efektów ubocznych, palmin itp, a sa one tańsze 2 krotnie od innych z tym samym składem. polecam
najnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 17:12   #13
calena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Jest taka sieć aptek LEK-POL
Sprzedają tam leki w cenach hurtowych .
To właśnie tam
W Krakowie taka apteka znajduje się na os. Teatralnym 16
Pozdrawiam
calena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 19:53   #14
calena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Pisałam już wcześniej, ale jakoś się nie dodało - przepraszam jeśli wyśle to samo 2 razy.. a więc:
Jest taka sieć aptek LEK-POL, sprzedają tam leki po obniżonych cenach (z długim terminem ważności). W Krakowie taka apteka znajduje się na os. Teatralnym 16, w Nowej Hucie o reszcie nie wiem, ale na pewno jeszcze jakieś w Krakowie są.
Pozdrawiam .
calena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 10:32   #15
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Szkoda, ze w Warszawie nie ma... Ja za swoje zapłaciłam 33 zł... I tak prawie dwukrotnie tańsze niż moje poprzednie. Ale muszę poszukać jeszcze w kilku innych aptekach, może będą tańsze gdzieś. Bo jak się okazuje każda apteka ma inne ceny leków. Tylko refundowane muszą być w tych samych cenach w każdej aptece.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 11:45   #16
lila2603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13
Dot.: Daylette

Hej! Mi lekarz przepisał te leki, ale zacznę je brac dopiero od lutego. To moje pierwsze tabletki anty i strasznie sie boje. Ja za swoje zaplacilam 30 zl w Poznaniu, wiec zdziwily mnie wypowiedzi,ze sa drogie..
Dziekuje za slowa dziewczyny, ktora napisala, ze schudla i nie ma pryszczy!! Czekalam aż ktoś w końcu to napisze, bo to dla mnie wazne, gdyz od zawsze mam problemy z wagą i cerą.. Pozdrawiam!! Napisze swoje przemyślenia jak już zacznę je stosowac
lila2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 23:06   #17
calena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Ja biorę te tabletki już 3 dzień.
Po pierwszej tabletce trochę mnie mdliło i wymiotowałam (tabletkę wzięłam o 21, a wymiotowałam następnego dnia gdzieś koło 11.00), w nocy dokuczał mi trochę skurcz tak jakby pochwy.. dziwne uczucie. Po drugiej tabletce troszkę kuło mnie w klatce piersiowej ale przestało. Po trzeciej jest już ok . Po prostu organizm musi się przyzwyczaić. Okres mam normalnie trwa już 3 dni i jest taki jaki był zawsze Martwi mnie tylko jedno że prawie w ogóle nie chce mi się sikać. Cera troszkę się poprawiła (a zawsze miałam z nią problemy) .
Powiem Wam jedno. Czytając forum po prostu się nakręcacie i może dlatego macie tyle skutków ubocznych. Siostra mi doradziła, że przed zażywaniem hormonalnych tabletek najlepiej nic nie czytać nawet wiadomości na ulotce .
Pozdrawiam.
Calena .
calena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 16:15   #18
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez malasyrenka17 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny i proszę o pomoc. Ostatnio zdecydowałam wraz z moim chłopakiem że zacznę brać tabletki antykoncepcyjne. Dziś byłam u ginekologa i przepisała mi DAYLETTE. Niestety nic nie mogę się dowiedzieć na temat tych tabletek na żadnym z forów. Czy któraś z was je brała? Czy wystąpiły skutki uboczne? Czy są skuteczne?
Skutki boczne to na prawdę indywidualna sprawa
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 18:16   #19
sierpniowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Daylette

witam ja właśnie dzis wróciłam od gina który przypisał mi własnie te pigułki lekarz poweidizał mi,że te tabletki sa dobre dla kobiet które maja problem z nadciśnieniem bo one własnie teog nie wywułuja poza tym lekarz wspomniał,ze nie zatrzymuja wody w organimie i sie po nich nie tyje niestety nie jest mi ocenic te pigułki po swoich doswiadczeniach poniewaz akurat mam koniec okresu i wezme je od nastepnego cyklu dodam tylko,ze cieko je dostac pytałam w jednej aptece i farmaceuta poinformował mnie,ze to nowosc i cieko je dostac trzeba sciagac specvjalnie z hurtowni dlatego jutro bede pytac w innych aptekach a jak nie bedzie to bede sciagac ,lekarz to samo mi powiedizął, co wam ,ze to swietny zamiennik pigułek o których wspomniałyscie a napewno o połowe tańszy.Z tymi tabletkami jak z innymi na kazdego inaczej działa jednym bedzie służyć innym nie!
sierpniowamama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 21:47   #20
malasyrenka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Post Dot.: Daylette

Biorę te tabletki od 3 dni, jak na razie mogę powiedzieć że dobrze się po nich czuję. Zawsze bolał mnie okropnie brzuch podczas okresu, musiałam brać silne środki przeciwbólowe i miesiączka trwała 7 dni. Teraz wzięłam tylko jedną tabletkę przeciwbólowa, no i mam 3 dzień okresu i już mi się kończy. Także pod tym względem jestem zadowolona. Co do cery to żadnych zmian nie zauważyłam. Moje zachowanie jest jednak nie co dziwne, szybko się denerwuję, zamyślam się, a nawet czasami chcę mi się płakać.... ale może to jest też wina tego że mam teraz dużo egzaminów, i trochę się nimi stresuje. Dziewczyny piszcie jak Wy się czujecie po tych tabletkach? Pozdrawiam malasyrenka17
malasyrenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:37   #21
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez sierpniowamama Pokaż wiadomość
witam ja właśnie dzis wróciłam od gina który przypisał mi własnie te pigułki lekarz poweidizał mi,że te tabletki sa dobre dla kobiet które maja problem z nadciśnieniem bo one własnie teog nie wywułuja poza tym lekarz wspomniał,ze nie zatrzymuja wody w organimie i sie po nich nie tyje niestety nie jest mi ocenic te pigułki po swoich doswiadczeniach poniewaz akurat mam koniec okresu i wezme je od nastepnego cyklu dodam tylko,ze cieko je dostac pytałam w jednej aptece i farmaceuta poinformował mnie,ze to nowosc i cieko je dostac trzeba sciagac specvjalnie z hurtowni dlatego jutro bede pytac w innych aptekach a jak nie bedzie to bede sciagac ,lekarz to samo mi powiedizął, co wam ,ze to swietny zamiennik pigułek o których wspomniałyscie a napewno o połowe tańszy.Z tymi tabletkami jak z innymi na kazdego inaczej działa jednym bedzie służyć innym nie!
Tak, są sporo tańsze i cięzko je dostać. Ale chyba apteka może Ci je zamówić, zostawiasz receptę i oni zamawiają, przynajmniej ja tak zrobiłam bo apteka w której byłam tez nie miała ich na stanie. Wydaje mi się, że w zasadzie każda a przynajmniej większość aptek oferuje taką ,,usługę".

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez malasyrenka17 Pokaż wiadomość
Biorę te tabletki od 3 dni, jak na razie mogę powiedzieć że dobrze się po nich czuję. Zawsze bolał mnie okropnie brzuch podczas okresu, musiałam brać silne środki przeciwbólowe i miesiączka trwała 7 dni. Teraz wzięłam tylko jedną tabletkę przeciwbólowa, no i mam 3 dzień okresu i już mi się kończy. Także pod tym względem jestem zadowolona. Co do cery to żadnych zmian nie zauważyłam. Moje zachowanie jest jednak nie co dziwne, szybko się denerwuję, zamyślam się, a nawet czasami chcę mi się płakać.... ale może to jest też wina tego że mam teraz dużo egzaminów, i trochę się nimi stresuje. Dziewczyny piszcie jak Wy się czujecie po tych tabletkach? Pozdrawiam malasyrenka17
Ja dziś zaczynam pierwsze opakowanie. Właśnie zmieniłam jak już wcześniej pisałam z innych. Dobrze, że jednak niwelują bóle brzucha bo ja też mam straszne bóle podczas miesiączki, które skończyły się dopiero jak brałam poprzednie, mam nadzieję że te również podtrzymają ten brak bólu. No i oby faktycznie nie zbierały wody, nienawidzę tego w tabletkach.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:25   #22
agnss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Daylette

Te tabletki przepisal mi ginekolog , aby wyrównać poziom androstendionu. Mam za wysoki i to było powodem moich problemów z cera. Jestem po 5 tabletkach. Nigdy czegos podobnego nie brałam, tak więc czuje lekki niepokój- chociaz niczym nieuzasadniony- na wadze nie przybieram, a nawet przeciwnie jakos tak mi lżej. efektów mam sie spodziewac po 3 m-cach stosowania. Nie wiem , czy to złudzenie, ale ja juz jakies dzialanie odczuwam tzn. mniej pryszczy i ogolnie sie lepiej czuję. hm.....interesuje mnie jak Wy sie czujecie w trakcie brania tych tabl. Sa nowe tak wiec za duzo o nich nie ma na forach . piszcie ja biore je tylko n auregulowanie hormonów.......
agnss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:05   #23
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Ja dziś dostałam na nie receptę od mojego gina...musiałam zmienić moje poprzednie Y...bo pojawiło się krwawienie śród cykliczne, strasznie mi szkoda, bo dobrze się po nich czułam. Mam nadzieję, że z tymi będzie podobnie....faktycznie nic w necie na ich temat nie ma, nawet zdjęcia opakowania...oby były w aptece.
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:52   #24
agnss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Daylette

Ja miałam problem z kupieniem ich w aptece, gdyż to nowość i dopiero je wprowadzają do obiegu. Jezeli chodzi o ich działanie, to gin powiedział , że są moczopędne i nie powoduja tycia. No i ena jest dostąpna. Mam nadzieje , że pomogą . Osobiście nie jestem zwolenniczką tego typu leków, ale z moim trądzikiem byłam zmuszona. Dermatolodzy leczyli mnie tylko zewn. a to w środku jest nie tak.
agnss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:12   #25
sierpniowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Daylette

no i dostałam swoje daylette na zamowienie z hurtowni zosta sćiagniete zapłaciłam 37 zł,ale jeszcze ich nie biore czekam
sierpniowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:30   #26
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

To ja za swoje zapłaciłam 33 zł, też na zamówienie.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:15   #27
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Daylette

ja prawie 40zł, więc nie wiem po co zmieniłam je z Yaz'u bo cena prawie taka sama ..
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:34   #28
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez nataliii1425 Pokaż wiadomość
ja prawie 40zł, więc nie wiem po co zmieniłam je z Yaz'u bo cena prawie taka sama ..
Poszukaj w innych aptekach, różnice cen potrafią być kolosalne. Ja za swoje poprzednie przepłaciłam raz prawie 20 zł...
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:39   #29
agnieszkak008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Daylette

Witajcie, ja biore Daylette na wywołanie okresu. To juz moja 10 tabletka. Cera troszke sie polepszyla, woda nie zatrzymuje sie w organizmie, piersi nie bola. A teraz wady: odkad zaczelam brac Daylette ciagle mi niedobrze i nie mam apetytu, a po drugie czuje bol w klatce. Poprzednio bralam Diane 35- pomimo iz jest to najgorsze swinstwo to czulam sie po nich rewelacyjnie. Ale jak powiedzialo mi 5 lekarzy- Diane35 to najgorszy syf na swiecie i przestrzegam was nie bierzcie tego bo zniszczycie sobie zdrowie tak jak ja.
Co do Daylette wszytsko zalezy od organizmu. Na kazda z nas inaczej beda dzialac. U mnie w aptecek kosztowaly 33zl. Pozdrawiam
agnieszkak008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:57   #30
agnss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Daylette

ja własnie jestem po 9 tabletce, czuję sie nie zbyt dobrze, bolą mnie nogi , są takie ciężkie , no i mam plamienia; byłam u lekarza rozwiać moj niepokój; na początku tak ma byc- powiedział- prosze poczytać ulotkę---- (podkreslam, że nigdy wczesniej nie brałam tabl. anty.); dziewczyny panikują na forum i starszą, że jak bol nog to zakrzepica; ale ja znalazlam również wątek, że tabletki wupłukują magnez i potas- o dziwo- zjadłam troche czekolady i jakos tak lepiej się poczułam , no i odstawiłam kawę ;(.; a Wy jak znosicie ten kaliber??????????:brzyd al: a jeżeli chodzi o trądzik to nadal sypie, ale skóra stała sie taka soft i mniej sieś= swieci, a i moja masakryczna nadpotliwośc złagodniała..........czek am na cudmam 23 lata i pora by wyjść z okresu dojrzewania i szlejącej burzy hormonow
agnss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.