Prosze Doradzcie mi cos ...... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 16:18   #1
Jasna Mleczna Karnacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30

Prosze Doradzcie mi cos ......


Pomimo ze dbam o siebie,ubieram sie dosyc modnie z gustem ,jak wyjde na ulice ,badz gdzie indziej nie czuje sie seksownie .. Nawet jak wyjde na ulice,do sklepow widze tyle ladnych zgrabnych kobiet ,to w tym momencie mam tzw dola,czuje sie ta gorsza ..Jak sobie z tym poradzic ,zeby nie czuc sie ta gorsza brzydsza,o czym w tym momencie pomyslec ?


I jeszcze jednen problem dbam o siebie ,ale mam problemy ze skora ,tradzik minal , ale czasami cos wyskoczy przed okresem ,ale pozostaly mi blizny na skorze ,nierownosci jakby oczywiscie probowalam to usuwac laserem ,ale niestety nie pomoglo ,stosowalam wiele kremow,zbytnio nie pomagalo nic tak naprawde Nadal dbam caly czas o skore ,staram sie z tym walczyc ..ale to nie takie latwe jakby moglo sie wydawac...I czasami jak jade autobusem badz ide ulica,stoje w kolejce przewaznie jak ida ludzie bardzo mlodzi ze szkol to jeden potrafi sie spojrzyc na mnie i komentowac do kolegow nasmiewac sie ze mnie ,ze jestem beee,albo gdy ktos przyglada mi sie w sutobusie ,w tym momencie bardzo zle sie czuje ..bardzo zaklopotana jestem i jakbym mogla to schowalabym sie w tym momencie...jak sobie z tym radzic ,o czym pomyslec w tym momencie ,prosze doradzcie cos bo to bardzo boli... gdy dbasz o skore,wlaczysz z niedoskonalosciami ,a ktos patrzy na Ciebie z obrzydzeniem,badz mowi na Ciebie ,ze jestes bee ,bardzo mi przykro wtedy...

Edytowane przez Jasna Mleczna Karnacja
Czas edycji: 2014-06-13 o 16:26
Jasna Mleczna Karnacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 17:58   #2
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Prosze Doradzcie mi cos ......

Musisz być bardziej pewna siebie, podnieść głowę i udawać że Cię to nie rusza.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:13   #3
Jasna Mleczna Karnacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
Dot.: Prosze Doradzcie mi cos ......

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Musisz być bardziej pewna siebie, podnieść głowę i udawać że Cię to nie rusza.
Probowalam ,ale ie do konca mi to wychodzi wpadamw paike wrecz-momet..
Jasna Mleczna Karnacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:35   #4
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Prosze Doradzcie mi cos ......

Możesz zapytać o poradę na metamorfozach jeśli masz odwagę zamieścić swoje zdjęcia w internecie. Poza tym nie ma co siebie porównywać do innych. Zawsze będą w czymś lepsi, w czymś gorsi, a uroda to pojęcie względne. Dla jednego ktoś może wydawać się zupełnie przeciętny, a dla drugiego ta sama osoba może być bardzo atrakcyjna. Jesteś jedyna w swoim rodzaju.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 22:21   #5
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Prosze Doradzcie mi cos ......

Niestety tutaj musisz popracować nad swoim wnętrzem, a nie stroną zewnętrzną. Sama od kilkunastu lat mam problem z trądzikiem, chodziłam do różnych lekarzy i nic nie pomagało, trądzik zawsze powracał. Teraz też co miesiąc wyskoczy kilka pryszczy, mam blizny i ogólnie kiepską kondycję skóry, wiem jak to jest mieć twarz jak pizza... Ale teraz mało mnie to już obchodzi, jak komuś się nie podoba to niech się nie patrzy.
Moja rada jest taka: musisz zaakceptować siebie taką, jaka jesteś. Gdy pogodzisz się sama ze sobą, żadne docinki nie będą Ci straszne. Jeśli jakiś frajer Cię krytykuje to tylko dlatego, że jest prostakiem. Koniec kropka
Podstawą jest samoakceptacja, bez tego nie da rady zrobić kroku dalej

Hmm... a dlaczego ten wątek wylądował w dziale "seks"? :P
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 00:02   #6
LittleAnne
Raczkowanie
 
Avatar LittleAnne
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 139
Dot.: Prosze Doradzcie mi cos ......

Cytat:
Napisane przez Jasna Mleczna Karnacja Pokaż wiadomość
Pomimo ze dbam o siebie,ubieram sie dosyc modnie z gustem ,jak wyjde na ulice ,badz gdzie indziej nie czuje sie seksownie .. Nawet jak wyjde na ulice,do sklepow widze tyle ladnych zgrabnych kobiet ,to w tym momencie mam tzw dola,czuje sie ta gorsza ..Jak sobie z tym poradzic ,zeby nie czuc sie ta gorsza brzydsza,o czym w tym momencie pomyslec ?


I jeszcze jednen problem dbam o siebie ,ale mam problemy ze skora ,tradzik minal , ale czasami cos wyskoczy przed okresem ,ale pozostaly mi blizny na skorze ,nierownosci jakby oczywiscie probowalam to usuwac laserem ,ale niestety nie pomoglo ,stosowalam wiele kremow,zbytnio nie pomagalo nic tak naprawde Nadal dbam caly czas o skore ,staram sie z tym walczyc ..ale to nie takie latwe jakby moglo sie wydawac...I czasami jak jade autobusem badz ide ulica,stoje w kolejce przewaznie jak ida ludzie bardzo mlodzi ze szkol to jeden potrafi sie spojrzyc na mnie i komentowac do kolegow nasmiewac sie ze mnie ,ze jestem beee,albo gdy ktos przyglada mi sie w sutobusie ,w tym momencie bardzo zle sie czuje ..bardzo zaklopotana jestem i jakbym mogla to schowalabym sie w tym momencie...jak sobie z tym radzic ,o czym pomyslec w tym momencie ,prosze doradzcie cos bo to bardzo boli... gdy dbasz o skore,wlaczysz z niedoskonalosciami ,a ktos patrzy na Ciebie z obrzydzeniem,badz mowi na ogła,ze jestes bee ,bardzo mi przykro wtedy...
Próbowałaś może takiej maści Akneroxid 5%? Miała podoby problem z trądzikiem, po którym zostały blizny, i ta maść mi bardzo pomogła. wiadomo czas leczenia trwa do 10 tygodni, ale z własnego doświadczenia mówi że to DZIAŁA
Co do ludzi to nie przejmuj się nimi, na świecie jest pełno idiotów
Powodzenia
__________________
"Świat jest pełen mężczyzn...szczególnie tych nic nie wartych." J. Austen

Florence and The Machine - Ceremonials (deluxe edition)
LittleAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 00:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.