Roczny koszt utrzymania dziecka. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 14:02   #121
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
3tygodniowe dziecko na basen!? Dobrze gdzieś tu przeczytałam, bo w szoku jestem?

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



Dobrze przeczytałam...

zabilo mnie też wyliczanie żarówek do lampki nocnej (dziecko powinno spać w ciemności z tego co wiem, wiec można zaoszczędzić) i baterii do zabawek-wystarczy mniej bzdetów na baterie kupować.
Poza tym z tego co czytam dziecko ma bezdechy i refluksy, z takim na pewno basen niewskazany...

W sadzie niezla jazda się zapowiada z takim podejściem. I tak, sąd też bierze pod uwagę zadłużenie ojca dziecka, bo jak inaczej.
To już nie chodzi o to, jak ktoś ma życzenie i go stać, to niech sobie i na drugi dzień po porodzie na basen leci. Ale nie ma przymusu, żeby ojciec dziecka zapłacił za takie głupoty. Z zarobkami 3 tys to ja wróżę jakieś 700zł alimentów. A w ogóle, to basen z 3 tyg dzieckiem = bez komentarza.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:21   #122
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Odp: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Dopiero teraz doczytalam ze agnieszka pisala jeszcze w tym watku.
Rece mi opadly... do konca.
Sad bedzie mial niedlugo komedie...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:21   #123
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

To w ogóle wpuszcza noworodka na basen? Jasne, ze sad nie każe płacić za fanaberie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:26   #124
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
To w ogóle wpuszcza noworodka na basen? Jasne, ze sad nie każe płacić za fanaberie.
Ni wiem, czy wpuszczą. Ja bym noworodka nie zaciągnęła na basen Ale ludzie mają różne pomysły.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:36   #125
agnieszka1209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 65
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
3tygodniowe dziecko na basen!? Dobrze gdzieś tu przeczytałam, bo w szoku jestem?

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



Dobrze przeczytałam...

zabilo mnie też wyliczanie żarówek do lampki nocnej (dziecko powinno spać w ciemności z tego co wiem, wiec można zaoszczędzić) i baterii do zabawek-wystarczy mniej bzdetów na baterie kupować.
Poza tym z tego co czytam dziecko ma bezdechy i refluksy, z takim na pewno basen niewskazany...

W sadzie niezla jazda się zapowiada z takim podejściem. I tak, sąd też bierze pod uwagę zadłużenie ojca dziecka, bo jak inaczej.
skoro twoje dziecko spi w ciemnosci to niech spi moje nie chce, a co sad mi bedzie mowil kupuj zabawki bez bateri ? a ty swojemu kupujesz bez bateri? sa i owszem takie ale niektore je wymagaja. a bezdechy itp to jak najbardziej na basen bo wzmacnia sie uklad cały ma jeszcze nie dorozwiniety np. uklad nerwowy wiec jak najbardziej sa wskazane zajecia dla lepszego rozoju dziecka , co nie swiadczy ze wieku poznijszym np w złobku/ przedszkolu nie beda zajecia dodatkowe platne. ale macie podejscie dziecko to nie tylko pełen brzuszek musi sie jakos rozwijac. jestescie takie madre to wy przestancie byc aktywne niegdzie nie wychodzcie niczego sobie nie kupujecie zyjcie w ciemnosciach nie uzywajcie tv ani nic. po co macie samochod niektore z was?po co tankujecie do niego? mozna isc na pieszo bo jest to niepotrzebne . najedzcie sie i starczy i kupcie jedna bluzke na rok z lumpa. ciekawe jak byscie sie czuly. a wszytko co podałam t
o nie kkosmos tylko potrzeba dziecka i ulatwienie dla mnie w samotnym wychowywaniu dziecka.dziecko zacznie raczkowac/ chodzik to nie bede nad nim stala 24/24 bo sie nie da wiec usi byc takie cos jak chodzic -skoczek, hustawke i inne. krzesełko do karmienia na czym ma go karmic?jedna reka trzymac druga karmic, 4 wycierac buzke 5, podac pic nie w tym rzecz. łózeczko potrzebne materac potrzebny wozek potrzebny mable na urania potrzebne (co mam na ziemi jej trzymac?) tak samo worki po to one zostały wyprudowkowane a nie ze bede z jedna pielucha pedzic przez cały 3000m dom na koniec aby wywalic do duzego pojemnika a nie uzywac małego kosza i pozniej całosc wyniesc. ciezkie do zrozumienia. otzrzasnijcie sie i spojzcie jakie sa ceny bo dziecko jak juz pisałam to nie tylko pełen brzuszek. paliwo do samochodu samo sie naleje albo dostaje w gratise na stacji , tez jezdze z dzieciakiem po lekarzach na basen czy zakupy dla niego. kazdy sie skupia na podstawach jedzenie ubranie a reszta to co?samo dziecko sie nie zrobilo niech kazdy z rodzicow bedzie łożył na to. a apropo długów co to obchodzi mnie? skoro ma kase na splacanie kredytow jak je ma to i musi znalesc kase na dziecko. oczywiscie nie sadze ze dostane 1500 ale podaje jaki jest koszt .!
agnieszka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:41   #126
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

moje dziecko bez skoczka funkcjonuje, cuda jakies

Powiem tak- widziałam jak w sadzie rodzinnym sprawy wyglądają, to doświadczenie trudne i upokarzające jak sadze, bo widzem tylko byłam. Z takim podejściem osmieszysz się tylko.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:42   #127
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Wracając do tematu wątku...

Kwota 1500 zł miesięcznie wydatku na dziecko jest jak najbardziej realna i nie wydumana. Jeśli dziecko pośle się do żłobka to już w ogóle. Ale 3000zł i jakieś kosze na pieluchy to kosmos...
Moja koleżanka z pracy płaciła co miesiąc 1000zł +zajęcia dodatkowe w Gdańsku za żłobek. No można i taniej- zależy gdzie się mieszka (w Łodzi od ok 400zł z tego co słyszałam).
Basen jak najbardziej cena z 200 zł miesięcznie jak ktoś często bywa.

Cytat:
To w ogóle wpuszcza noworodka na basen? Jasne, ze sad nie każe płacić za fanaberie.
W Gda na basenie są zajęcia już dla 3 miesięcznych dzieci. Dla mnie super rozwiązanie- lepiej wydawać na basen niż później na zajęcia korekcyjne dla pokrzywionych dzieci
Nie rozumiem czemu większość z Was sugeruje konieczność zakupu ubranek dla dziecka w SH? 100 zł to chyba na miesiąc na ubranka i to mało...sama bielizna niemowlaka ile kosztuje- rajtuzy, bodziaki, śpioszki z zestawem poniżej 100 zł się nie zjedzie...

...a jeszcze pieluch, kosmetyków i jedzonka nie wyliczam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 14:43   #128
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Zejdź na ziemię, zapytaj jak odbywają się sprawy o alimenty. I nie licz na 1000 zł nawet. I naprawdę, to nie interesuje sądu, że Ty chcesz na basen. Zrozum to.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:46   #129
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Ale tu mowa o noworodku, a nie 3 miesięcznym niemowlaku. A wady postawy to się właśnie biorą z tych chodzikow, skoczków, sadzania, stawiania i prowadzania dzieci na sile, a nie z tego, ze niemowlę na basen nie uczęszczało.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:47   #130
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wracając do tematu wątku...

Kwota 1500 zł miesięcznie wydatku na dziecko jest jak najbardziej realna i nie wydumana. Jeśli dziecko pośle się do żłobka to już w ogóle. Ale 3000zł i jakieś kosze na pieluchy to kosmos...
Moja koleżanka z pracy płaciła co miesiąc 1000zł +zajęcia dodatkowe w Gdańsku za żłobek. No można i taniej- zależy gdzie się mieszka (w Łodzi od ok 400zł z tego co słyszałam).
Basen jak najbardziej cena z 200 zł miesięcznie jak ktoś często bywa.


W Gda na basenie są zajęcia już dla 3 miesięcznych dzieci. Dla mnie super rozwiązanie- lepiej wydawać na basen niż później na zajęcia korekcyjne dla pokrzywionych dzieci
Nie rozumiem czemu większość z Was sugeruje konieczność zakupu ubranek dla dziecka w SH? 100 zł to chyba na miesiąc na ubranka i to mało...sama bielizna niemowlaka ile kosztuje- rajtuzy, bodziaki, śpioszki z zestawem poniżej 100 zł się nie zjedzie...

...a jeszcze pieluch, kosmetyków i jedzonka nie wyliczam.
Ale w tym wątku nie chodzi tylko o koszt utrzymania dziecka, ale o uzyskanie alimentów. A 3 miesięczne dziecko nie jest już noworodkiem, 3 tygodniowe jeszcze nim jest.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:51   #131
agnieszka1209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 65
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Ale w tym wątku nie chodzi tylko o koszt utrzymania dziecka, ale o uzyskanie alimentów. A 3 miesięczne dziecko nie jest już noworodkiem, 3 tygodniowe jeszcze nim jest.
przeciez na podstawie kosztu utrzymania dziecka sa zasadzane alimenty
agnieszka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 14:52   #132
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1209 Pokaż wiadomość
przeciez na podstawie kosztu utrzymania dziecka sa zasadzane alimenty
Ale nie tak skrupulatnego, nie rozumiesz tego?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:53   #133
agnieszka1209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 65
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ale tu mowa o noworodku, a nie 3 miesięcznym niemowlaku. A wady postawy to się właśnie biorą z tych chodzikow, skoczków, sadzania, stawiania i prowadzania dzieci na sile, a nie z tego, ze niemowlę na basen nie uczęszczało.
dziecko bedzie mialo rok i pozniej wiecej lat to bedziesz kisic je w domu i nigdie z nim nie bediesz wychodzic ani pozwalac na rozuj fizyczny. prosze cie.bez komentarza
agnieszka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:57   #134
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1209 Pokaż wiadomość
skoro twoje dziecko spi w ciemnosci to niech spi moje nie chce, a co sad mi bedzie mowil kupuj zabawki bez bateri ? a ty swojemu kupujesz bez bateri? sa i owszem takie ale niektore je wymagaja. a bezdechy itp to jak najbardziej na basen bo wzmacnia sie uklad cały ma jeszcze nie dorozwiniety np. uklad nerwowy wiec jak najbardziej sa wskazane zajecia dla lepszego rozoju dziecka , co nie swiadczy ze wieku poznijszym np w złobku/ przedszkolu nie beda zajecia dodatkowe platne. ale macie podejscie dziecko to nie tylko pełen brzuszek musi sie jakos rozwijac. jestescie takie madre to wy przestancie byc aktywne niegdzie nie wychodzcie niczego sobie nie kupujecie zyjcie w ciemnosciach nie uzywajcie tv ani nic. po co macie samochod niektore z was?po co tankujecie do niego? mozna isc na pieszo bo jest to niepotrzebne . najedzcie sie i starczy i kupcie jedna bluzke na rok z lumpa. ciekawe jak byscie sie czuly. a wszytko co podałam t
o nie kkosmos tylko potrzeba dziecka i ulatwienie dla mnie w samotnym wychowywaniu dziecka.dziecko zacznie raczkowac/ chodzik to nie bede nad nim stala 24/24 bo sie nie da wiec usi byc takie cos jak chodzic -skoczek, hustawke i inne. krzesełko do karmienia na czym ma go karmic?jedna reka trzymac druga karmic, 4 wycierac buzke 5, podac pic nie w tym rzecz. łózeczko potrzebne materac potrzebny wozek potrzebny mable na urania potrzebne (co mam na ziemi jej trzymac?) tak samo worki po to one zostały wyprudowkowane a nie ze bede z jedna pielucha pedzic przez cały 3000m dom na koniec aby wywalic do duzego pojemnika a nie uzywac małego kosza i pozniej całosc wyniesc. ciezkie do zrozumienia. otzrzasnijcie sie i spojzcie jakie sa ceny bo dziecko jak juz pisałam to nie tylko pełen brzuszek. paliwo do samochodu samo sie naleje albo dostaje w gratise na stacji , tez jezdze z dzieciakiem po lekarzach na basen czy zakupy dla niego. kazdy sie skupia na podstawach jedzenie ubranie a reszta to co?samo dziecko sie nie zrobilo niech kazdy z rodzicow bedzie łożył na to. a apropo długów co to obchodzi mnie? skoro ma kase na splacanie kredytow jak je ma to i musi znalesc kase na dziecko. oczywiscie nie sadze ze dostane 1500 ale podaje jaki jest koszt .!

Nie dziwie sie tym wymaganiom jak Ty na takich metrach mieszkasz
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:59   #135
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1209 Pokaż wiadomość
dziecko bedzie mialo rok i pozniej wiecej lat to bedziesz kisic je w domu i nigdie z nim nie bediesz wychodzic ani pozwalac na rozuj fizyczny. prosze cie.bez komentarza
Nie porównuj rocznego dziecka do noworodka. Bez komentarza.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:59   #136
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Moje nie chodzi jeszcze na basen i żyje, w domu się nie kisimy. Kobito, nie stać Cię na basen, to nie chodzisz, proste. Ojciec dziecka takich kokosów nie zarabia, żebyście taki hajlajf mieli.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:01   #137
agnieszka1209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 65
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Nie porównuj rocznego dziecka do noworodka. Bez komentarza.
nie jest noworodkiem ma 5 miesiecy
agnieszka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:05   #138
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;4021912 4]
Nie dziwie sie tym wymaganiom jak Ty na takich metrach mieszkasz [/QUOTE]
Zazdrość Cię zjada!

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka1209 Pokaż wiadomość
nie jest noworodkiem ma 5 miesiecy
Ale pisałaś, że od 3 tygodnia na basen z dzieckiem jeździsz. A wtedy, to jeszcze był noworodek.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:08   #139
agnieszka1209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 65
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Zazdrość Cię zjada!

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------


Ale pisałaś, że od 3 tygodnia na basen z dzieckiem jeździsz. A wtedy, to jeszcze był noworodek.
tak jezdze ale chyba wiek w miejscu nie stoi !
agnieszka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 15:11   #140
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ale tu mowa o noworodku, a nie 3 miesięcznym niemowlaku. A wady postawy to się właśnie biorą z tych chodzikow, skoczków, sadzania, stawiania i prowadzania dzieci na sile, a nie z tego, ze niemowlę na basen nie uczęszczało.

a tu mamusia juz zakłada sobie że ją opieka nad własnym dzieckiem zmęczy więc nakupi chodzików ( zniszczenia wszystkich stawów od stóp do kręgosłupa), huśtawki i inne, gotować nie będzie bo po co. Bawić się też nie zamierza- zabawki bez baterii nazywają się książki i pluszaki ale trzeba się nimi bawić WSPÓLNIE, zabawki grające nie edukują dziecka ale zajmuja jego uwagę- i powinny być na chwilę, BTW baterie w moich działają tak po 2 lata.

Albo to troll co się mocno nudzi albo mamuśka z mocnym odpieluszkowym i wielką nienawiścią do ojca dziecka, plus mega egocentryzm. Bo przecież ona jest jedyna na świecie w takiej sytuacji i nikt, na prawdę nikt nie rozumie jak to jest ciężko wychowywać dziecko.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:11   #141
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:11   #142
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Basen to nie obowiązek, a raczej fanaberia. Jakoś ciężko mi zresztą uwierzyć, bo na basen niemowlak musi mieć zgodę pediatry, a tu jakiś refluks, monitory oddechu...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:12   #143
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Po piersze - Agnieszko, źle się czyta tekst, jeśli nie używasz wielkiej litery na początku zdania i przecinków. Po drugie...moje dziecko co prawda ma niedługo roczek, ale...nie ma skoczków, chodzików ani innych niepotrzebnych gadżetów. Ma 2 zabawki na baterie, które jeśli nie grają, to są tak samo atrakcyjne, jak te bez baterii. Z dzieckiem można iść po prostu na spacer do parku, do zoo albo porobić masę innych rzeczy, basen to nie jakiś mus. Serio, na dziecko nie trzeba wydawać nie wiadomo jakiej ilości pieniędzy, żeby było zadbane, najedzone i się świetnie bawiło.

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2013-04-09 o 15:13
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:15   #144
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1209 Pokaż wiadomość
tak jezdze ale chyba wiek w miejscu nie stoi !
Ty naprawdę nie rozumiesz istoty sprawy? Sąd weźmie pod uwagę uzasadnione potrzeby dziecka. Nie wszystkie, które wpiszesz.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

NIE ZABAWKA LECZ ZABAWA, WSPOMAGA ROZWÓJ DZIECKA
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:20   #145
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1209 Pokaż wiadomość
przeciez na podstawie kosztu utrzymania dziecka sa zasadzane alimenty
Alimenty są zasądzane na podstawie mozliwości zarobkowych rodzica.
Twój były ma 3 tys brutto?netto? to jakiś % dostanie dziecko a nie połowę.

Zaczynam coraz bardziej dostrzegac trolla.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:27   #146
agnieszka1209
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 65
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Ty naprawdę nie rozumiesz istoty sprawy? Sąd weźmie pod uwagę uzasadnione potrzeby dziecka. Nie wszystkie, które wpiszesz.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

NIE ZABAWKA LECZ ZABAWA, WSPOMAGA ROZWÓJ DZIECKA
oczywiscie ze nie wszystkie zdaje sobie sprawe i wiem ze nie dostane 1500zl. a skad mam wiedziec co wemnie a co nie a po drugie wypisalam co uzywa a co wezmnie to juz inna sprawa

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Alimenty są zasądzane na podstawie mozliwości zarobkowych rodzica.
Twój były ma 3 tys brutto?netto? to jakiś % dostanie dziecko a nie połowę.

Zaczynam coraz bardziej dostrzegac trolla.
to tylko wynagrodzeni sa dodatkowo ekwiwalrnty i premie miesieczne
agnieszka1209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:29   #147
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1209 Pokaż wiadomość
basen dla niemowląt 10 wejsc 220 zł. + pieluszki na basen 2 razy w tygodniu. u mnie nie ma innego basenu w poblizu a jak jest dalej to wiecej wydam na benzyne i wyjdzie to samo

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------
dokladnie czyli wychodzi 50 zł. tydzien czyli tez 200zł miesiac ale ja mam 220 zł i wtym pieluszki
ja placilam 25 zl za zajecia, bylam na kilku lekcjach, zapamietalam,
a potem powtarzalam te cwiczenia na wejsciowkach za 5 zl ...

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2013-04-09 o 15:31
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:37   #148
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1209 Pokaż wiadomość



to tylko wynagrodzeni sa dodatkowo ekwiwalrnty i premie miesieczne
Piszę ogólnie, nie siedzę w kadrach żeby wiedzieć co twoj byly ma na umowie o pracę a to jest wazne dla sądu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:40   #149
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Widzę, że szykuje się fajna sprawa w sądzie!

Autorko, gwarantuję Ci, że sąd na Twoje wyliczenia - baterie, worki na śmieci, basen - nawet nie spojrzy! Jakiś czas temu musiałam chodzić do sądu na sprawy o alimenty, matki tam takie szopki odwalają że... ręce opadają.

Zejdź na ziemię, zastanów się tak na poważnie ile Ci jest potrzebne. Nie sądzę żeby dziecko dostało nawet połowę tej kwoty. Za to gwarantuję Ci, że tylko się ośmieszysz.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:52   #150
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Borze zielony, miałam nadzieję, że się dowiem, ile mam sobie naszykować na pojawienie się malucha, ale takich rewelacji się nie spodziewałam

Swoją drogą naprawdę osobliwe wyliczenie kosztów utrzymania:

ojciec - 1500 zł ma zostać na mieszkanie i życie
matka - jakieś 500 zł zostanie na te same potrzeby
dziecko - 3000 zł

Chciałabym zobaczyć rodzinę, gdzie przy zarobkach ok. 5 tysięcy utrzymuje się (przynajmniej częściowo) dwa domy i jednocześnie na dziecko wydaje 3 tysiące miesięcznie
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-19 22:54:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.