zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-08, 20:44   #1
Ema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3

zmiana


Chcialabym dokonac zmiany swojego wygladu, tym bardziej, ze niedlugo czeka mnie bal. Chcialabym sie dowiedziec jaki makijaz i fryzura by mi pasowala do mojego wygladu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa.JPG (56,6 KB, 6 załadowań)
Ema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 17:33   #2
Ema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3
Re: zmiana

Zaczynam sie niecierpliwic, ze nie dostane odpowiedzi na zadane pytanie....
Ema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 19:05   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: zmiana

Cześć.
Odnośnie twoich włosków to możesz z nimi pokombinować np. zawnąć na wałki lub pailoty, zrobić karbownicą, lub zaczesać gładno i powpinać spineczki lub założyć jakąś ładną ozdobną opaskę.Możesz też zrobić cieniutkie pasemka o ton lub dwa jaśniejsze od koloru twoich włosów.
Co do makijażu to trudno stwierdzić bo nie widać dokładnie koloru twoich oczu i jaką masz karnacje: jasną czy ciemną.
Jednak na bal to możesz troszke poszaleć oczy pomoalować cieniem w kolorze srebra lub starego złota, na buzie jakiś fluid rozświetlający, pamiętaj jednak że jeśli bardziej podkreślisz oczy to usta powinny być mniej widoczne .Podkreślone jakimś bardziej naturalnym (delikatny beż, róż czy bezbarwne) kolorkiem błyszczyka.
Pozdrawiam serdecznie i podsyłam propozycje fryzurek i makijażów.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 19:14   #4
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: zmiana

c.d fryzurek
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 19:17   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: zmiana

makijaże
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 19:21   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: zmiana

__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 20:22   #7
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: zmiana

Też coś dodam o makijażu choć zdjęcie twarzy dość dalekie Myslę że nie będziesz miała bardzo duzo możliwości ułożenia włosów , jeżeli masz w tej chwili tę długość jak na zdjęciu Pomysł Kamili nawinięcia włosów na wałki jest super plus rozwichrzona grzywka od spodu utrwalona lakierem .
Długa grzywka przyciąga uwagę do oczu dlatego możesz je na wieczór mocno podkreślić , czarną kredką , cieniem lub zamiast czarnej kredki czy cienia uzyć ciemnego grafitu Oprócz tego możesz zastosować delikatne migotliwe cienie które nadadzą Twojej twarzy wieczorowy efekt .

Ostatnie zdjęcie - Zamiast tradycyjnego czarnego look'u możesz pociągnąć kreskę od zewnętrznego kącika oka do połowy powieki a drugą połowę domalować złotą kredką i zakończyć ją w wewnętrznym kąciku oka Kreskę musisz potem rezetrzeć lekko ( możesz patyczkiem kosmetycznym ) tak by nie miała zbyt ostrych konturów Rzęsy tradycyjnie do takiego makijażu koniecznie wytuszuj co najmniej dwa razy . Na wieczór zrezygnuj też z matujących podkładów które w tym świetle wiele dobrego nie uczynią na korzyść rozświetlających .

Wieczór to czas szaleńst i pora gdy możesz pozwolić sobie na wariacje z kolorami , i np usta w kolorze jak na zdjęciu z kapeluszem . Oprócz tego jeżeli makijaż z czarnym ,, przydymionym ''okiem okaże się dla Ciebie zbyt ciężki - nie każdy dobrze się czuje w takim makijażu możesz spróbować makijażu w tonacji różowej i poszaleć z różami - niestety nie wiem czy to będzie pasować ponieważ nic nie wiem o kolorze twojej kreacji Oprócz tego zadbaj by ciało połyskiwało - subtelnie oczywiście w miejscach odkrytych . Ale zakazuję Ci nawet myslenia o psikaniu włosów brokatem tak strasznie popularnym i okropnie tandetnym często gryzie się to nawet z najlepiej dobraną sukienką . Lepiej wybierz nabłyszczacz w spray'u lub nabłyszczający wosk .

Możesz również zaakcentować usta błyszczykiem ale tak aby sprawić wrażenie niedopracowania , bezpretensjonalności i ponętności oczywiście - bo o to tu na wieczór chodzi Wieczorem wszystkie chwyty dozwolone Co tylko sobie wymarzysz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100114817.jpg (14,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100117378.jpg (20,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (19,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100109386.jpg (14,6 KB, 1 załadowań)
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-11, 17:00   #8
Ema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3
Re: zmiana

Dziekuje za wszlekie propozycje, a co do moich oczu i karnacji to moge dodac, ze oczy mam niebiesko-szare, a karnacja ani jasna, ani za ciemna. Moze to troche pomoze dokladniej udzielic mi rad dotyczacych makijazu, bo nie mam zdjecia dokladnie odzwierciedlajacego koloru moich oczu
Ema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 18:23   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: zmiana

Witaj Emil@
Moim zdaniem Twoja fryzurka balowa powinna być stosunkowo ekstrawagancka. Na przykład wyciągnięte pasma na gofrownicy, mocno utrwalone. Na to możesz nałożyć pasma maskary do włosów z brokatem lub jakiejś perłowej, brokatowej mgiełki.
Druga wersja - to grubsze wałki, włosy roztrzepane palcami, utrwalone od spodu lakierem plus odrobina brokatu.

Makijaż musisz zrobić dość mocny, bo na salach balowych na ogół panuje półmrok, który gasi kolory.
Rozjaśnij mocno okolice oczu. Możesz tutaj szaleć z mocno perłowymi cieniami, odrobiną brokatu, jeśli lubisz.
Mocno wytuszuj rzęsy - pięknie też wyglądają dłuższe doklejane kępki.

Cerę wyrównaj i rozświetl jaśniejszym podkładem. Dobrze utrwal sypkim pudrem. Dodaj koloru na kości policzkowe nakładając dość dużo różu. Może również być perłowy.
Usta - teraz są modne mocno nasycone matowym kolorem Ale jeśli nie lubisz takiego makijażu ust, to bez kompleksów użyj błyszczyków, delikatnych nawilżających szminek.

NIe podpowiem Ci kolorystyki, bo nie wiem jaką masz mieć suknię i dodatki. Ale to naprawdę może być ogromna paleta kolorów. Począwszy od srebra, złota, poprzez czerń z bielą; dalej wszelkie grafity, szarości, róże, śliwki czy spokojne brązy i beże.

Pobaw się kolorami, łącz je nawet na zasadzie dużych kontrastów. Bale to świetna okazja na większe szaleństwo

Cmoczki

AgaZ

Ps zerknij na zdjęcia z tego linku – 3 i 8 

http://www.wizaz.pl/zlosl_fryzury_damskie.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image5____.jpg (32,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image44.jpg (181,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (160,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (26,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image12.jpg (148,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (155,5 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.