Gdzie są porządne buty ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 20:44   #1
SugarKane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5

Gdzie są porządne buty ?


Witam,
Zastanawia mnie w jakich sieciówkach opłaca się kupować buty. Jestem co do tego trochę sceptyczna, ponieważ kiedyś kupiłam śliczne szpilki w House i po dwóch tygodniach je zwróciłam. Na jakie sieciówki uważać jeżeli chodzi o buty ? Zastanawiają mnie szczególnie buty z Zary i Mohito ? Trwałe czy tylko przez chwile pięknie wyglądają ?
SugarKane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 21:08   #2
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

W zasadzie w każdym sklepie możesz znaleźć porządne buty. Ja 2 sezony temu kupiłam skórzane botki w Reserved (za 350zł) i nic się z nimi nie dzieje. Ale już oficerki z Venzii mi się rozwaliły

Zwracaj uwagę na to, z czego są zrobione, jaką mają podeszwę (niektóre tak cienką, że chyba papierową) i jak są wykończone. Cena też jest ważna, bo za 100 zł ciężko znaleźć zimowe buty. Szpilki już prędzej, ale one nie są eksploatowane w ciężkich warunkach
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 21:34   #3
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Buty z Zary i Mohito to chińszczyzna moim zdaniem, kiedyś kupiłam w Zarze zalożylam je dwa razy i nie nadawały się do niczego.
proponuję kupić skórzane buty, w Ryłko mają fajne albo fajn e są z firmy Simen
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 09:18   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Nie kupuję butów w sklepach odzieżowych bo to zazwyczaj plastik i to nie tani.

Tylko w sklepach z butami np. tamaris, ecco, z sklepow polecam butyk
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:48   #5
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Możesz też przejść się po szewcach - niektórzy z nich mają skórzane buty w rozsądnych cenach.
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 14:59   #6
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Nigdy od nich nie kupowałam. To nie na moją kieszeń - najczęściej dobieram buty w przedziale 50-100 złotych, a i tak chodzę w nich kilka sezonów. Często też wykorzystuję okazje. Ostatnie botki na Merg kupiłam za cztery dyszki
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 18:57   #7
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Witam, korzystałam z wielu dobrych marek (Puma, Nike, Kazar, Geox, Guess, THE NORTH FACE, WOJAS) oczywiście sama sprawdziłam czy buty są takie dobre jak zachwalają i gwarantują wysoką jakość, stabilność itd.
PUMA-miałam dwie pary adidasów z tej firmy, mogę stwierdzić, iż buty są naprawdę wizulanie piękne, miękko się chodzi, swobodnie, ale jeżeli chodzi o bueganie odpadają. Wystawiłam opinię kupując 2 pary z tej firmy, dlatego do końca nie można kierować się moją opinią, ponieważ każdy ma inny gust. Za jedną parę zapłaciłam 350zł-390zł.

NIKE-po kupnie pierwszej pary zdecydowanie zraziłam się firmą, buty niewygodne, sztywne. Zapłaciłam ok. 200zł

KAZAR- Oj! tutaj trochę napiszę o firmie, ponieważ miałam możliwość sprawdzenia większej ilości butów jak i torebki. Na wstępie, firma idealnie oszukuje klientów, płaci duże pieniądze za reklamę, m.in. aktorom, którzy prezentują buty, jak i wciskają nam (klientom)
KIT, że kupują buty tylko z tej marki, ponieważ są piękne, stabilne, zrobione z dobrych materiałów, co do tego pirwszego to się zgadzam , ale to czy są stabile, tutaj bym się kłóciła buty po dwóch miesiącach pękają w pół, odpadają obcasy itd. Totalne badziewie o wartości 30zł !!! więcej rozpisałam się na forum pt. ,, Opinie o KAZAR" miałam 4 pary butów z tej firmy i mogę zdecydowanie podsumować każą parę identyczną negatywną opinią! Szkoda tylko wydanych pieniędzy. Nie będę rozpisywać się dalej na temat butów z tej firmy, tylko trzeba zapomnieć, że taka firma istnie, wrzucić do podświadomości.
Geox- tutaj mogę dać naprawdę dużego plusa, pomimo tego, że sporadycznie kupuję buty z tej marki ze wzglęgu na to, że w większości buty nie są w moim guście, 3 lata temu nabyłam adidasy z w/w firmy, są świetne! ze skóry, podeszwa przepuszcza powietrze, a co najlepsze, gdy pada nie przecieka! widać, że technicznie bardzo dobrze wykonane. Do dziś je mam, są świetne do chodzenia (bardzo wygodne) jak i do biegania. Na prawdę polecam. Jak już wydać kilka stówek (dla pań, których nie stać, proponuję kupować na wyprzadażach, mi się nie chce czekać, więc kupuję od razu) .Świetna firma, dobrze wykonane buty, stabilne! Zapłaciłam za buty 390zł.

GUESS- Buty wizualnie bardzo ładne, wykonane z wysokogatunkowego materiału, skóry. Ładne, ale uważam, że standardowo za drogie. Zraziłam się do ciuchów z tej firmy, może dlatego nie chętnie kupuję buty z tej firmy. Radziłabym zastanowić się porządnie nad zakupem butów z tej firmy, uważam, że są lepsze marki np. ALDO , -również miałam kilka par butów z tej marki, piękne, stabile i zdecydowanie tańsze od guess. Gino Rosi również słyszałam, że ma dobre buty, ale nie mam tego sprawdzonego na sobie. Za buty z Guess zapłaciłam 1.200zł. (Uważam, że przepłaciłam)
THE NORTH FACE- Tutaj również duży plus, kupiłam buty z tej firmy zimowe, ocieplane do -30st.C, ponieważ miałam lecieć do Norwegii, koleżanka dała mi radę, aby kupić za kilka stówek dobre buty z dobrej firmy, że przydadzą się na dłuże, efekt, mam je już 5 rok! Na prawdę! są cieplutkie, bardzo dobrze srawdzają się w zimowych warunkach m.in. zimno, kałuże, wilgoć, mróz, chociaż odczuwałam trochę zimna, gdy było -19st.C, więc firma trochę rozpędziła się sugerując, że nadają się nawet w -30st.C.
Ale ogólnie jeśli kupić buty na zimę to tylko z tej firmy, zapłaciłam 550zł.
WOJAS- Szpilki czasne ze złotymi obcasami z odkrytym palcem, koszt 370zł. Bardzo wygodne, widać i czuć. Mam je 1 rok, obasy niestety są zrobione tandetnie, złoty lakier (czy niewiem co oni tak użyli) odpryskuje się, ocasy bardzo źle i tandetnie wyglądają z takimi odpryskami, moim zdaniem jeśli coś kupuję za większe pieniądze powinno być dobrej jakości, stabilne, dobrze wykonane, ale niestety nie zawsze sprawdza się to w praktyce.

Jeszcze chciałam wspomnieć na koniec słowa mojej koleżanki, że lepiej jest kupić daną rzecz drożej, z dobrego materiału (np. Kurtka, buty), ponieważ będziemy mieć na dłużej, wcześniej nie parktykowałam tego, ale spróbowałam i buty za 500zł. mam na kilka lat (nie wiem czy nie drożej wychodzi kupowanie rzeczy za 100 zł co kilka miesięcy lub co rok). Pozdrawiam

Edytowane przez linda22
Czas edycji: 2015-05-08 o 15:52
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 22:52   #8
blue_roseee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Ryłko
polecam też http://www.macris.com.pl/katalog,damskie.html
blue_roseee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 11:58   #9
iwona_4_6
Raczkowanie
 
Avatar iwona_4_6
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 69
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Polecam firmę Bata. Może nie należy do najtańszych, ale buty są ładne, porządnie zrobione, a czasem udaje się dostać po okazyjnych cenach.
Ponadto ja osobiście wolę mieć dobre buty przez 2, 3 sezony niż kupować co sezon (albo częściej) jakieś badziewie, które szybko się niszczy, więc finansowo wychodzi na to samo.
Mój drugi wybór - Ryłko. Tam kupiłam swoje ulubione szpilki, które mimo upływu czasu wcale nie zniszczały, są klasyczne, więc zawsze będą modne, a są wygodne jak kapcie
__________________
szerokadroga.pl
iwona_4_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 13:39   #10
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Również polecam buty firmy Bata, jednak moimi ulubieńcami jeśli chodzi o jakość jest firma WOJAS.
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 14:10   #11
malgosia44zz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 174
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Też polecam wojasa
malgosia44zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 20:20   #12
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

a Badura? ostatnio kupiłam pierwszą parę w tym sklepie i zastanawiam się jak z jakością tej firmy...wyglądają nieźle, ciekawe czy posłużą dlugo
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 14:32   #13
intherain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie są porządne buty ?

Jak chcesz naprawdę porządne szpilki to poszukaj wątku „szpilki w szkole” czy jakoś tak.
Laski się tam chwalą że noszą szpilki którymi mogą nawet cegły kopniakami rozbijać na kawałki i nic się nie dzieje. Podały chyba nawet jakieś zdjęcia konkretnych modeli...
intherain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-11 15:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.