Jak się perfumować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 21:26   #1
creative1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1

Jak się perfumować?


Witam.
Ostatnio kupiłem sobie PLAYBOY NEW YORK (body fragrance), nie wiem co zrobić by dłużej było czuć zapach?
Dzień przed pryskam z odległości 10 cm bluzke lub bluze by przeszedł zapach. Pryskam oczywiście nadgarstki, szyja oraz włosy. Gdzie mogę się popryskać by dłużej było czuć?
creative1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 08:04   #2
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Jak się perfumować?

To mgiełka, a mgiełki z reguły nie cechują się długą trwałością. Warto też smarować się balsamami z tej samej serii,a skoro to mgiełka to pewnie wyprodukowali też wodę toaletową (eau de toilette) albo wodę perfumowaną (eau de parfum), która na pewno będzie się dłużej utrzymywać.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 09:47   #3
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Jak się perfumować?

dokładnie mgiełka jest po to by odświeżyć zapach w ciągu dnia i super sprawdza się latem, na jesień i zimę lepiej wybrać wodę perfumowaną - miałam kiedyś jedną z Playboya i bardzo długo utrzymywała się na skórze, wystarczyło tylko że popryskałam się na szyi
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 12:42   #4
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jak się perfumować?

Cytat:
Napisane przez creative1996 Pokaż wiadomość
Witam.
Ostatnio kupiłem sobie PLAYBOY NEW YORK (body fragrance), nie wiem co zrobić by dłużej było czuć zapach?
Dzień przed pryskam z odległości 10 cm bluzke lub bluze by przeszedł zapach. Pryskam oczywiście nadgarstki, szyja oraz włosy. Gdzie mogę się popryskać by dłużej było czuć?
Nie radzę pryskać na ubranie z bliskiej odległości. Nawet jeśli płyn nie ma wyraźnego koloru to mogą zostać plamy.

Jak chcesz, żeby zapach było dłużej czuć kup raczej wodę perfumowaną lub toaletową (choć to też gwarancji nie daje ale te body fragrance trwałością nie grzeszą). Możesz wtedy używać obydwu na raz, na pewno zapach będzie się wtedy dłużej utrzymywał.

Zadbaj o odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie skóry - zapachy lepiej się na takiej trzymają.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 00:03   #5
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Jak się perfumować?

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Nie radzę pryskać na ubranie z bliskiej odległości. Nawet jeśli płyn nie ma wyraźnego koloru to mogą zostać plamy.

Jak chcesz, żeby zapach było dłużej czuć kup raczej wodę perfumowaną lub toaletową (choć to też gwarancji nie daje ale te body fragrance trwałością nie grzeszą). Możesz wtedy używać obydwu na raz, na pewno zapach będzie się wtedy dłużej utrzymywał.

Zadbaj o odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie skóry - zapachy lepiej się na takiej trzymają.
To akurat nie jest regułą, bo na mnie zdychają w mgnieniu oka

Co do używania na ubrania to popieram. Nie należy perfumować ubrań, bo się mogą zniszczyć. Radziłbym raczej zainwestować w coś lepszego niż Playboy.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 01:03:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.