KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 17:48   #451
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Wróciłam przed chwilą z Magnolii, zainteresowały mnie pudry sypkie. Opakowanie jakieś takie, trudne w użyciu (odkręcane, nie poręczne do torebki). Lakiery do paznokci (na dole po prawej stronie były). Szukam właśnie pudru mineralnego i byłam gotowa kupić... Oglądałam i oglądałam. Na zakupy idę we środę, teraz mam czas na zastanowienie się. niektóre fajne, może skuszę się na koral, albo mleczną czekoladę. Natomiast pudry prasowane nie mają gąbeczki Vipera za 13 zł ma, a nie jest taka najgorsza (moja mama używa). Chyba zdecyduję się na puder sypki, tylko pędzelek muszę dokupić.
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 17:55   #452
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

w Warszawie w naturze przy metrze ( tej na górze) dostawy mają we wtorki i piątki.. byłam już na takich 5-6 dostawach, a kobo bazy jak nie było tak nie ma, ostatnio nawet tester zniknął, to samo z catrice.. a napaliłam się na pomadkę, bo w końcu znalazłam mój kolor...
w kulki sobie lecą ;/
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:15   #453
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

We Wrocławiu na Gaju szafa Kobo jutro powinna być pełna, bo dzsiaj panie zaczęły wykładać kosmetyki
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:17   #454
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Wróciłam przed chwilą z Magnolii, zainteresowały mnie pudry sypkie. Opakowanie jakieś takie, trudne w użyciu (odkręcane, nie poręczne do torebki).
Pudru sypkiego raczej nie nosi się w torebce
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:46   #455
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja dziś poszłam do natury ponieważ pozazdrościłam wpa mascary i sobie ją kupiłam z pierwszych wrażeń - jest jej dość dużo (13 ml) a szczoteczka bardzo fajnie rozdziela rzęsy
poza tym obcziłam pięęęęękny kolor brazowego cienia , bodajże Dark Brown wciągnęłam go na listę must have, a także biały pigment z fioletowo-niebieską poświatą ()
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 22:24   #456
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2270614 3]czy w Poznaniu jest Kobo? [/QUOTE]

Ja nigdzie niestety nie widziałam, ale podpinam się pod pytanie nieśmiało - boję się, że to będzie kolejny nałóg...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 07:46   #457
wpa
Raczkowanie
 
Avatar wpa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 130
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja nigdzie niestety nie widziałam, ale podpinam się pod pytanie nieśmiało - boję się, że to będzie kolejny nałóg...

U mnie jest to kolejny nałóg - najgorsze, że jak wracam z pracy po 15tej, to przechodzę koło Natury (biada mi) i zawsze muszę wstąpić i coś kupić. Wczoraj byłam by sprawdzić dostępność limitowanki Essence DW (nie było oczywiście), przy okazji kupiłam Kobo utrwalacz do pigmentów i dwa pigmenty (perłowy srebrny i perłowy szary), kredkę do ust Moccha (błyszczyk iced latte nie pokrywał dobrze moich ust przy skórze-mam mocno różowy odcień, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale myślę, że wiecie o co chodzi z tym pokrywaniem) i tusz na który wcześniej się śliniłam Scenic Look (?jeden tylko był?)-zwariowałam.

Edytowane przez wpa
Czas edycji: 2010-10-19 o 10:34
wpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 10:11   #458
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Załącznik 3478256

Cześć dziewczyny...
Prosiłyście mnie o usta pomalowane błyszczykiem w słoiczku oto one
Powiem szczerze, że nie dodawałam ich bo jestem zaskoczona co dzieje się na naszym forum... Nie ogarniam dlaczego najeżdżacie na nowe dzieczyny i nie pozwalacie się im wypowiedzieć... to jest straszne!!! Moim zdaniem po to mamy forum, żeby wymieniać się informacjami na wszystkie tematy i to, że ktoś jest nowy nie oznacza, że jest podstawiony!!!
Przyznam Wam się, że z tej złości specjalnie się spotkałam z koleżanką, która jest doświadczonym marketingowcem i chciałam się dowiedzieć coś na temat marketingu szeptanego... otóż powiedziała mi, że firmy nie najmują nowych dziewczyn, które dopiero się zalogowały, ale nawiązują wspólpracę z dziewczynami, które na forum działały od dawna i mają wiarygodność... to smutne bo zawsze wierzyłam w to co piszą dziewczyny, które są tu już długo, ale po tym jak się zachowujecie to już sama nie wiem co mam myśleć...
Wypróbowałam kilka nowych kosmetyków, ale nie wiem czy jest sens, żebym dzieliła się swoimi doświadczeniami i nie wiem czy ktoś jest zainteresowany opinią o kosmetykach czy bardziej nasze forum przeradza się w jakieś głupie oskarżanie zamiast wymienianiem się doświadczeń. A dla mnie ważna jest opinia KAŻDEJ forumowiczki , tych NOWYCH też.... i powiem jeszcze, że cieszę się, że nowe dziewczyny do nas dołączają... i forum się rozrasta ,,, takim zachowaniem tylko odstraszycie nowe wizażanki... kiedyś tez byłyście nowe!!!
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:24   #459
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Kamila, ja tez pracowałam w firmie która "parała się" trochę marketingiem szeptanym (ale nie ta branża) i mam inne zdanie niż Twoje, wybacz.

Poza tym chyba jasno i wyrażnie napisałysmy dlaczego myslimy tak, a nie inaczej i zupełnie inaczej odbieramy post osoby która ma np. 1 post i dosłownie pieje na widok KOBO , a inaczej która ma 71 ;] i nawet zrobiła zdjęcie tego co ma.

Jesmy ostrożne i mamy do tego prawo, sama napisałas że forum jest od wymiany doświadczeń i moje doświadczenie jest takie a nie inne. Sorry.

Piszesz tak,jakbyśmy nowe użytkowniczki obrażały.
Przynajmniej z mojej "klawiatury" żadna obraza nie wyszła.

EOT.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:42   #460
wpa
Raczkowanie
 
Avatar wpa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 130
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Kamila ze mną możesz wymieniać doświadczenia z nowymi kosmetykami, nawet mamy podobny staż na Wizażu. Też nabierzemy "wprawy" w końcu. A postami dokuczliwymi się nie przejmuj-jak nie drzwiami to oknem

Edytowane przez wpa
Czas edycji: 2010-10-19 o 10:51
wpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:09   #461
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

To wy jesteście dokuczliwe. Nikt tu nie najeżdża ani nie obraża, poza wami. Zachowujecie się tak jakby nie wiem co się stało.

I wybaczcie - ale jak ktoś po jednym użyciu pieje z zachwytu nad jakimś produktem to ja takiej opinii nie wierzę -nie ważne czy ma 1 post czy 20 postów czy 2000 postów.

A co do marketingu szeptanego - to ta Twoja koleżanka chyba się na tym nie zna.

EOT - wasza postawa skutecznie zniechęciła mnie do tej firmy. Bronicie jej jak niepodległości.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 11:11   #462
wpa
Raczkowanie
 
Avatar wpa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 130
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Hehe nie skomentuję tego-przeczekam.
wpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:15   #463
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Byłam dziś w Naturze i szczerze mówiąc nic, a nic mnie nie urzekło.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:18   #464
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez wpa Pokaż wiadomość
Kamila ze mną możesz wymieniać doświadczenia z nowymi kosmetykami, nawet mamy podobny staż na Wizażu. Też nabierzemy "wprawy" w końcu. A postami dokuczliwymi się nie przejmuj-jak nie drzwiami to oknem
ale dziewczyny, przecież nikt Wam nie dokucza. Ale wybaczcie opinia osoby z 80 postami jest dla mnie więcej warta niż dziewczyny, która ma ich 4 i wszystkie z zachwytami o nieznanej firmie.
I wystarczy wejść na strony ze zleceniami internetowymi, żeby przeczytać masę zlecen do pisania reklam na forach. Nie wierze w przypadki, ze nagle te kilkanaście osób poczuło chęć przyłączenia się do wizażu tylko i wyłącznie przez firmę niedostępną jeszcze w większości sklepów.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:45   #465
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
ale dziewczyny, przecież nikt Wam nie dokucza. Ale wybaczcie opinia osoby z 80 postami jest dla mnie więcej warta niż dziewczyny, która ma ich 4 i wszystkie z zachwytami o nieznanej firmie.
I wystarczy wejść na strony ze zleceniami internetowymi, żeby przeczytać masę zlecen do pisania reklam na forach. Nie wierze w przypadki, ze nagle te kilkanaście osób poczuło chęć przyłączenia się do wizażu tylko i wyłącznie przez firmę niedostępną jeszcze w większości sklepów.
Więc w takim razie bierzcie to pod uwagę ale nie komentujcie tego (czasami w niezbyt przyjemny sposób) bo możecie kogoś oskarżyć zupełnie bezpodstawnie.
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:03   #466
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Obserwuję wątek o kosmetykach Kobo od początku jego powstania i zwróciłam uwagę na opinie pełne zachwytu od osób z 2-3 postami, co zwyczajnie wydało mi się dość podejrzane (czytaj: wyglądało ni mniej ni więcej tylko na reklamę tej marki <- takie jest moje odczucie). Teraz okazało się, że nie tylko ja zwróciłam na to uwagę, ale także i inne Wizażanki, co mnie utwierdziło, że jednak coś jest na rzeczy i nie jestem przewrażliwiona, ani nie są to wyłącznie moje przywidzenia... No chyba, że kilka z nas uległo zbiorowej halucynacji...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:07   #467
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez molka86 Pokaż wiadomość
Więc w takim razie bierzcie to pod uwagę ale nie komentujcie tego (czasami w niezbyt przyjemny sposób) bo możecie kogoś oskarżyć zupełnie bezpodstawnie.
A możesz wskazać ten mały przyjemny sposób? Bo ja tu nic takiego nie zauważyłam.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:07   #468
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez wpa Pokaż wiadomość
U mnie jest to kolejny nałóg - najgorsze, że jak wracam z pracy po 15tej, to przechodzę koło Natury (biada mi) i zawsze muszę wstąpić i coś kupić. Wczoraj byłam by sprawdzić dostępność limitowanki Essence DW (nie było oczywiście), przy okazji kupiłam Kobo utrwalacz do pigmentów i dwa pigmenty (perłowy srebrny i perłowy szary), kredkę do ust Moccha (błyszczyk iced latte nie pokrywał dobrze moich ust przy skórze-mam mocno różowy odcień, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale myślę, że wiecie o co chodzi z tym pokrywaniem) i tusz na który wcześniej się śliniłam Scenic Look (?jeden tylko był?)-zwariowałam.
Może jakies swache? nie obraziłabym się tez na zdjęcie porównawcze szczoteczek obu mascar
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:10   #469
Mikku Kai
Przyczajenie
 
Avatar Mikku Kai
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Wątek w wątku?

Czy któraś z Was wymieszała ten biały korektor z poczwórnego zestawu z podkładem? Mnie się ten misz-masz zważył, może to wina podkładu?
Mikku Kai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 15:17   #470
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Mikku Kai Pokaż wiadomość
Wątek w wątku?

Czy któraś z Was wymieszała ten biały korektor z poczwórnego zestawu z podkładem? Mnie się ten misz-masz zważył, może to wina podkładu?

od razu Ci się zważył czy po kilku h noszenia ?
Ja nie mam tego korektora,ale wydaje mi się, że jak chcesz rozjaśnić podkład to użyj też płynnego korektora czy co tam chcesz.
Po prostu czymś,co ma podobna konsystencję, a nie płynny podkład z gumowatym korektorem - tak sądzę na pierwszy rzut oka, ale przyczyna może być gdzieś indziej.

Ja rozjaśniam najjaśniejszym Dermacolem 208, on ma tępa konsystencje, ale pod wpływem ciepła robi się płynny
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:06   #471
wpa
Raczkowanie
 
Avatar wpa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 130
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Może jakies swache? nie obraziłabym się tez na zdjęcie porównawcze szczoteczek obu mascar

Wrzucę na pewno-tylko nie wiem kiedy, bo dziś i ja i TŻ do późnych godzin pracujemy (a ja sama zdjęć nie zrobię tym jego wypasionym aparatem). Może jutro......-chociaż maskary nowej nie otwierałam jeszcze nawet. Dobrze, że dziś do późna pracuję to nie zajdę do Natury i nic nie kupię. Ale za to jutro.......do godz.15tej znowu (muszę sobie okrężną drogę wybrać do domu).

Edytowane przez wpa
Czas edycji: 2010-10-19 o 16:43
wpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:26   #472
Mikku Kai
Przyczajenie
 
Avatar Mikku Kai
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
od razu Ci się zważył czy po kilku h noszenia ?
Ja nie mam tego korektora,ale wydaje mi się, że jak chcesz rozjaśnić podkład to użyj też płynnego korektora czy co tam chcesz.
Po prostu czymś,co ma podobna konsystencję, a nie płynny podkład z gumowatym korektorem - tak sądzę na pierwszy rzut oka, ale przyczyna może być gdzieś indziej.

Ja rozjaśniam najjaśniejszym Dermacolem 208, on ma tępa konsystencje, ale pod wpływem ciepła robi się płynny
Dzięki za radę, wypróbuję Dermacol.
Wracając do białego korektora to połączyłam go z podkładem w kompakcie Make up Factory 2641 i po godzinie się zważył
Mikku Kai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 19:22   #473
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Obserwuję wątek o kosmetykach Kobo od początku jego powstania i zwróciłam uwagę na opinie pełne zachwytu od osób z 2-3 postami, co zwyczajnie wydało mi się dość podejrzane (czytaj: wyglądało ni mniej ni więcej tylko na reklamę tej marki <- takie jest moje odczucie). Teraz okazało się, że nie tylko ja zwróciłam na to uwagę, ale także i inne Wizażanki, co mnie utwierdziło, że jednak coś jest na rzeczy i nie jestem przewrażliwiona, ani nie są to wyłącznie moje przywidzenia... No chyba, że kilka z nas uległo zbiorowej halucynacji...
No oczywiście, te zachwyty były tak nienaturalne, że z daleka rzucało się to w oczy. Wiara, że tego nie dostrzeżemy uwłacza naszej inteligencji, i stąd taka reakcja. Nikt nie lubi, jak się z niego robi głupka...
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 19:51   #474
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Kupiłam 3 wkłady do kasetki z tej kolekcji (?) Chic. Nie wzięłam tylko czarnego, bo uznałam, że osiemdziesiąta czerń nie jest mi potrzebna. Widziałam też zielony pigment, i nie wiem w sumie czemu go nie kupiłam .
Z cieni jak na razie jestem zadowolona.
Z tej kolekcji zgarnęłam też błyszczyk, przyczepiłabym się do krycia, ale nie lepi się w miarę przyzwoicie utrzymuje się na ustach.
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:29   #475
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
No oczywiście, te zachwyty były tak nienaturalne, że z daleka rzucało się to w oczy. Wiara, że tego nie dostrzeżemy uwłacza naszej inteligencji, i stąd taka reakcja. Nikt nie lubi, jak się z niego robi głupka...
O! I tu jest sedno sprawy: nie jest to odosobniona opinia jednej osoby, ale kilku, które dostrzegły to samo w "podejrzanych" postach, a mianowicie reklamę kosmetyków Kobo.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:11   #476
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez wpa Pokaż wiadomość
U mnie jest to kolejny nałóg - najgorsze, że jak wracam z pracy po 15tej, to przechodzę koło Natury (biada mi) i zawsze muszę wstąpić i coś kupić. Wczoraj byłam by sprawdzić dostępność limitowanki Essence DW (nie było oczywiście), przy okazji kupiłam Kobo utrwalacz do pigmentów i dwa pigmenty (perłowy srebrny i perłowy szary), kredkę do ust Moccha (błyszczyk iced latte nie pokrywał dobrze moich ust przy skórze-mam mocno różowy odcień, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale myślę, że wiecie o co chodzi z tym pokrywaniem) i tusz na który wcześniej się śliniłam Scenic Look (?jeden tylko był?)-zwariowałam.
Ehh ciekawa jestem bardzo tych kosmetyków Ale w Poznaniu póki co się nie zapowiada, żeby miały się pojawić w naszych AŻ 2 Naturach, które mamy...
Ten tusz taki fajny jest?
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:25   #477
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Mikku Kai Pokaż wiadomość
Wątek w wątku?

Czy któraś z Was wymieszała ten biały korektor z poczwórnego zestawu z podkładem? Mnie się ten misz-masz zważył, może to wina podkładu?

zwazyl Ci sie, bo nie miesza sie w ten sposob kosmetykow. Oogolnie profesjonalne kosmetyki sa przeznaczone do mieszania w obrebie danego typu produktow tzn podklady plynne mieszamy z podkladami plynnymi tej samej firmy korektory z korektorami, ale tez plynne z plynnymi stale ze stalymi. Bialy korektor z paletki 4 korektorow nie sluzy do rozjasniania podkladu tylko do uwupuklania pewnych rzeczy jak kosci policzkowe. Jesli chcesz rozjasnic podklad rojasnij go podkladem, a nie korektorem. Aha no i nie polecam mieszania podkladow w obrebie innych marek, bo jest duza szansa, ze sie zwaza
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:28   #478
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

a ja już mogę wstępną opinie na temat podkładu dać. O dziwo u mnie nie jest bardzo ciemny( mam matt ivory), a mam bardzo bladą twarz.
Króciutko to:
moim zdaniem słabo kryje
w miarę dobrze matuje- ale raczej nie dla cer tłustych, ja takiej nie mam, więc się nie wypowiem u mnie wystarczył
wytrzymuje kilka,a nawet kilkanaście godzin bez żadnych poprawek
O tyle jest lepszy od Stay All Day Essence, że nie ciemnieje na twarzy i nie mam maski. Niestety oprócz koloru nie widzę zbyt dużej różnicy w jakości, a w cenie prawie dwukrotna. Ogólnie jestem w miarę zadowolona.
Nie zapycha.
więcej się rozpisałam TU
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:33   #479
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ehh ciekawa jestem bardzo tych kosmetyków Ale w Poznaniu póki co się nie zapowiada, żeby miały się pojawić w naszych AŻ 2 Naturach, które mamy...
Ten tusz taki fajny jest?

Dla mnie tusz jest super Co prawda dzisiaj uzywalam go pierwszy raz i musze jeszcze go bardziej wyprobowac (od jutra zaczynam testowanie), ale juz po jednym nalozeniu uwazam, ze jest super. Juz jedna warstwa na moich rzesach daje piekny efekt
Dzisiaj mialam w ogole szkolenie z tej marki i jestem bardzo zadowolona i mile zachwycona, ze jednak mozna zrobic dobre kosmetyki za bardzo przystepna cene Moim zdaniem super sa cienie, bardzo dobrze napigmentowane - szczegolnie wazne przy makijazu sesyjnym do fotografii czy pokazow mody. Baza pod podklad jest rewelacyjna, fajnie nawilza. No i szminki Fashion i blyszczyk Colour Glossy rewelacja. Co do opakowan to pamietajcie, ze to sa kosmetyki profesjonalne stad nie ma puszkow czy aplikatorow w opakowaniach. Kupujac kosmetyki Mac'a tez nie macie apliatorow w srodku.

Ogolnie narazie kosmetyki oceniam na duzy plus Zobaczymy jak dalej beda sie sprawdzac.
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:26   #480
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kamila, ja tez pracowałam w firmie która "parała się" trochę marketingiem szeptanym (ale nie ta branża) i mam inne zdanie niż Twoje, wybacz.

Poza tym chyba jasno i wyrażnie napisałysmy dlaczego myslimy tak, a nie inaczej i zupełnie inaczej odbieramy post osoby która ma np. 1 post i dosłownie pieje na widok KOBO , a inaczej która ma 71 ;] i nawet zrobiła zdjęcie tego co ma.

Jesmy ostrożne i mamy do tego prawo, sama napisałas że forum jest od wymiany doświadczeń i moje doświadczenie jest takie a nie inne. Sorry.

Piszesz tak,jakbyśmy nowe użytkowniczki obrażały.
Przynajmniej z mojej "klawiatury" żadna obraza nie wyszła.

EOT.

Nie chodziło mi o obrażanie... tylko o to , ze nowym może być poprostu przykro i mogą bać się pisać swojego zdania następnym razem

Wiadomo, że to jest nowa marka i może wzbudzać wiele kontrowersji bo mało o niej wiemy... więc jak można robic reklamę kosmtyków, któych się nie zna dlatego ja uważam, że jak się samemu nie wypróbuje i się nie przekonamy to możemy mieć złudne opinie choć ja już nauczyłam się tego, że jak czytam opinię wizażanek (nawet tych nowych więc nie pieńmy się, tylko jak któras coś wie zarówno dobrego jak i złego to neich pisze... a mnie osobiście zależy, żeby w moim kuferku znajdowały się najlepsze rzeczy nie tylko jednej marki bo, w każdej można znaleźć coś dla siebie i chyba o to chodzi
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.