Dekoloryzator Rene Blanche - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-25, 11:11   #1
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70

odbarwiacz Rene Blanche Pani Grażynko!


PaNI Grażynko! czy po zastosowaniu odbarwiacza (ale nie dekoloryzatora)Rene Blanche, włosy farbowane wcześniej szamponami koloryzującymi odzyskają naturalną barwę? czy zostanie jakiś ,,chemiczny'' odcień i trzeba będzie je na nowo farbować, by zmienić go. z góry bardzo dziękuję za informacje.
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 19:25   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: odbarwiacz Rene Blanche Pani Grażynko!

odbarwiacz a dekoloryzator to to samo, i po kazdym takim zabiegu wlosy zostaja pozbawione tego glownego przewodniego w danym kolorze pigmentu, ale nigdy nie wracaja do kloru naturalnego takiego jaki byl przed farbowaniem takie wlosy trzeba na nowo zafarbowac ale nie koniecznie farba , lecz oczywiscie zalezy to od tego jak jasny kolor uzyskalo sie przy dekoloryzacji
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 13:30   #3
rozowakulka
Przyczajenie
 
Avatar rozowakulka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dekoloryzator Rene Blanche

Witam wszystkich,

miesiac temu pierwszy raz w zyciu pofarbowalam sobie wlosy (bylam u drogiego i profesjonalngo fryzjera). Moj naturalny kolor to ciemny blond, a po kapieli slonecznej mialam ladne, jasne pasemka. Zachcialo mi sie brazowego, ciemnego koloru. Niestety fryzjer zrobil mi odcien, owszem ciemny, ale wpadajacy w miedz, a nawet troche rudego. Jestem zalamana!

Fryzjer zastosowal nowa, innowacyjna (wg niego) forme koloryzacji, bez amoniaku, na bazie jogurtu (firma Kemon). Po miesiacu farba powinna zejsc, ale u mnie nic takiego nie nastepuje i juz mam nawet odrosty.

Znalazlam na forum informacje na temat dekoloryzatora firmy Rene Blanche, ktory ma wiele pozytywnych opinii.

Czy w mojej sytuacji bedzie on dobrym rozwiazanie i pomoze mi wrocic do swojego naturalnego koloru ? Podkreslam - nie chce po dekoloryzacji tym produktem ponownie farbowac wlosow.

Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Ps. Kupilam rowniez szampon oczyszczajacy firmy "Joanna", ale obawiam sie, ze moze byc za slaby.
rozowakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 14:59   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzator Rene Blanche

dekoloryzator ściagnie Ci tylko i wyłącznie farbowany kolor więc spokojnie będzie dobrze szampon pomoze oczyścic wlosy po zabiegu, uwaga, preparam śmierdzi! myj wlosy potem tak mocno az nie bedą tak śmierdzialy,wymyj i wypłucz porządnie nawet z 3 razy i polecam dodac do szmaponu oczyszczającego sode oczyszczona ona mocniej oczyści bo tu chodzi o dokładne wypłukanie dekoloryzatora a to jets istotne!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:02   #5
rozowakulka
Przyczajenie
 
Avatar rozowakulka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzator Rene Blanche

Dziekuje bardzo za pozytywna odpowiedz!
W takim razie lecę do sklepu kupować dekoloryzator i napisze jakie są moje wrażenia.

Pozdrawiam
rozowakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.