prosba o makijaz dla mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-15, 14:13   #1
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570

prosba o makijaz dla mnie


czesc dziewczynki ja tez mam prosbe odnosnie makijazu nie wiem gdzie mam nakladac puder brazujacy, czy mam uzywac rozu niegdy nie uzywalam, cieni nie uzywam nie wiem wydaje mi sie ze mi nie pasuje...jesli macie jakies propozycje makijazu dla mnie...mozecie robic przerobki w photoshopie...cokolwiek, tymbardziej ze niedlugo slub i tez bede potrzebowala jakiegos fajnego makijazu..a jak narazie taki na codzien poszukuje....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM4043.jpg (21,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM4040.jpg (17,3 KB, 57 załadowań)
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 19:49   #2
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

jeśli chodzi o cienie to bardzo ładnie będzie Ci w różach, zieleniach, łososiowym, pomarańczowym, wieczorowo w czerwieni z ciemnym brązem, ale koniecznie ciepłe odcienie. Na policzki ciepły zgaszony róż przechodzący w pomarańcz (inglot ma takie), ale rownie dobrze brązer, chyba że opalasz się slabo. powodzenia
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 18:29   #3
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o cienie to bardzo ładnie będzie Ci w różach, zieleniach, łososiowym, pomarańczowym, wieczorowo w czerwieni z ciemnym brązem, ale koniecznie ciepłe odcienie. Na policzki ciepły zgaszony róż przechodzący w pomarańcz (inglot ma takie), ale rownie dobrze brązer, chyba że opalasz się slabo. powodzenia

ok dzieki bardzo...
a moze jeszcze ktos??
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 18:47   #4
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

ja jestem zdania Ashi, że ładnie ci będzie w ciepłych kolorkach. tylko co do tego pomarańczowego nie jestem przekonana, ale ok. wybróbuj sama unikaj błękitu.
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 19:26   #5
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

Cytat:
Napisane przez Darus Pokaż wiadomość
ja jestem zdania Ashi, że ładnie ci będzie w ciepłych kolorkach. tylko co do tego pomarańczowego nie jestem przekonana, ale ok. wybróbuj sama unikaj błękitu.
no wiem nie lubie niebieskiego...ale zielonego tez nie...chociaz w makijazu nigdy nie uzywalam ... ale wydaje mi sie ze mi zielony nie pasuje...uwielbiam rozowy, czerwony, brazowy...ogolnie cieple kolorki
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 19:41   #6
modnakobieta
Przyczajenie
 
Avatar modnakobieta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 20
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

Witam,
ja polecam Ci rowniez cienie w kolorach bezu i brazy.Z kolorami jest czasem dobrze poeksperymentowac,bo nigdy nic nie wiadomo;-) Duzo zalezy tez od Ciebie...czy sie sobie w danych kolorkach podobasz.
Jesli chodzi o roze,to nie przesadzaj nimi,bo jesli za duzo nalozysz,lub tez na nieprawidlowe miejsce,to nie bedziesz dobrze wygladac.
Pewne zasady:
Jesli mocno podkreslisz oczy,to zrezygnuj z ciemnej szminki,najlepiej uzyj wtedy szminki w jasnym kolorze,albo tylko blyszczyka.Oczywiscie to dziala w dwie strony,czyli jesli usta sa Twoim atutem i podkreslasz je mocno,to zrezygnuj z ciemnego makijazu oczu,delikatny bedzie Ci bardziej pasowal.
modnakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 00:02   #7
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

a ja cię widzę np. w takim mega soczystym turkusie. z czarnym eyelinerem
oczywiście to wersja imprezowa, mocno ekstrawagancka, ale wydaje mi się, że ładnie by wyglądało przy opalonej delikatnie buzi i twoim kolorze włosów
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 13:19   #8
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

ja uwazam ze dobrze by ci było jednak w tym zielonym cieniu takiej zywej zieleni teraz zblizaja sie wakacje , praktycznie juz sa wiec taki kolorek w sam raz a moze go polaczyc np z zółtym albo lekkim pomaranczem co ty na to??

Ja tez bym chciała prosic o porade. Mam nadzieje ze autorka nie bedzie miała nic przeciwko ze w jej watku A wiec jestem blondynka (skandynawski blad) naprawde sa jasne chodze do liceum ale z racji tego ze zblizaja sie wakacje chciałabym ładnie zaczac sie malowac. zawsze byłam taka szara myszka i malowałam sie lekko (tusz podkład) ale to niezbyt moj styl zawsze bałam sie opinni innych wiec nie ryzykowałam ale wracajac do tematu.... chciałabym podkreslic ładnie oko. moze kredka i jakimis zywymi cieniami?? co wy na to ?? mam srednia karmacje nie za ciemna nie za jasna ale szybko dosc sie opalam i raczej nie jestem blada juz mam troche brazowiutka twrz Oczki mam błekitne takie srednio wieksze a i nie mam wiekszych problemow z cera sporadycznie jakas krostka ..naszczescie... Nie wiem czy os jeszcze powinnam powiedziec. Narazie tyle i z gory dziekuje za odpowiedzi( mam nadzieje ze beda).
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:09   #9
modnakobieta
Przyczajenie
 
Avatar modnakobieta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 20
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

Cytat:
Napisane przez dociekliwa Pokaż wiadomość
A wiec jestem blondynka (skandynawski blad) naprawde sa jasne chodze do liceum ale z racji tego ze zblizaja sie wakacje chciałabym ładnie zaczac sie malowac. zawsze byłam taka szara myszka i malowałam sie lekko (tusz podkład) ale to niezbyt moj styl zawsze bałam sie opinni innych wiec nie ryzykowałam ale wracajac do tematu.... chciałabym podkreslic ładnie oko. moze kredka i jakimis zywymi cieniami?? co wy na to ?? mam srednia karmacje nie za ciemna nie za jasna ale szybko dosc sie opalam i raczej nie jestem blada juz mam troche brazowiutka twrz Oczki mam błekitne takie srednio wieksze a i nie mam wiekszych problemow z cera sporadycznie jakas krostka ..naszczescie... Nie wiem czy os jeszcze powinnam powiedziec. Narazie tyle i z gory dziekuje za odpowiedzi( mam nadzieje ze beda).
Cienie,najlepiej beze i brazy,ciemniejszym odcieniem tego samego koloru zaznasz zalamanie na gornej powiece.Do tego na dolnej powiece namaluj ciemnobrazowa lub czarna kredka cienka linie ,to nada Twoim oczom troche kontrastu.Jesli masz oczy zbyt blisko nosa to na wewnetrznych kacikach oczu dodaj jasniejszy cien.To optycznie oddali je od siebie.
Potem tusz do rzes brazowy lub czarny,roz na policzki delikatny brazowy lub wpadajacy w brzoskwiniowy,jasnorozowy blyszczyk do ust i gotowe.
Rowniez beda do Ciebie pasowaly rozowe lub liljowe cieie do powiek.
Cienie najlepiej kupowac w tzw dwupaku,ten sam kolor w dwoch odcieniach.

Ach i jeszcze cos...
nie przejmuj sie opiniami innych ludzi,bo to nie ich sprawa jak wygladasz,ubierasz sie,czy malujesz.Najwazniejsze bys Ty byla zadowolona i podobala sie sobie,a inni niech sobie gadaja,czy mysla co chca.Troche pewnosci siebie jeszcze nikomu nie zaszkodzila;-)
__________________
Kobieta to cud nad ktorym Bog sie ciezko napracowal
modnakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 21:29   #10
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

Dziekuje ci modna kobieto za odpowiedz a co myslisz na temat kolorowego makijarzu takiego letniego?? proponowałabys mi jakies kolory??
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:54   #11
modnakobieta
Przyczajenie
 
Avatar modnakobieta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 20
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

Cytat:
Napisane przez dociekliwa Pokaż wiadomość
Dziekuje ci modna kobieto za odpowiedz a co myslisz na temat kolorowego makijarzu takiego letniego?? proponowałabys mi jakies kolory??
Czasem jest dobrze poprostu pobawic sie kolorami.
Jesli masz niebieskie oczy,to raczej powinnas unikac cieni do oczu w tym samym kolorze i odcieniu.Pozbawia to blasku w oczach.

Najlepsze na lato sa pastelowe kolory,najlepiej perlowe by promyki slonca ladnie sie odbijaly.Jesli chodzi o makijaz na dzien,to raczej delikatny,bez ciemnych barw.
Sprobuj roze,pomarancze,zolcie,zi elenie,fiolety,beze,brazy i zlociste .
Czasem tez dobrze wytuszowane rzesy nadaja rowiez ladnego wygladu.Rowniez tusze do rzes sa w roznych kolorach,niebieskim,zielo nym,czy brazowym,a nie tylko czarnym.Mozesz tez narysowac na gornej powiece kreske (potrzeba wprawy) od wewnetrznego do zewnetrznego kacika oka co optycznie powieksza oko.Lub od polowy oka ,tak by kreska "wyjezdzala" troche za zewnetrzny kacik oka do gory,nadaje wtedy kociego spojrzenia.
__________________
Kobieta to cud nad ktorym Bog sie ciezko napracowal
modnakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 14:01   #12
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

ja widziałabym Cię razcej w lekkim, deliaktnym makijażu, czyli niezbyt jaskrawy cień (łososiowy, brzoskiniowy, odcienie brązu) starannie wytuszowane rzęsy, z brązerem uważaj- lepiej poćwicz trochę w domu, ale odrobina nałożona na tzw kości pliczkowe nie zaszkodzi.
A jak nakładać róż/brązer?
musisz zrobić dziubek z ust (tak jakbyś chciala kogoś pocałować) i wtedy na bizu pojawią się takie górki na policzkach, na te miejsca nakładasz róż, raczej nie staraj się robić kółek na policzkach, wyciągaj pędzlem róż w kierunku ust i skroni
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 22:01   #13
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: prosba o makijaz dla mnie

ok dzieki dziewczynki czyli mowicie ze brzoskwinia, braz, bez, roz

jakos zielien i zolc mi sie nie widzi
nigdy nie probowalam

wiecie co za miesiac mam slub
jaki makijaz mi proponujecie?
sama niebede sie malowac, ide do pani makijazystki, ale zapewne spyta jaki bym chciala, czytala ze na slub wybiera sie raczej lekkie makijaze podkreslajace urode...
czekam na wasze pomysly...
mi sie podoba cos takiego....
aha i zastanawiam sie tez nad kolorem wlosow czy przyciemnic czy rozjasnic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (22,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000%20%2828%29.jpg (76,8 KB, 3 załadowań)
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.