Chcę zrezygnować z fluidu, jaki krem wyrównujący koloryt wybrać i jakie inne kosm.? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-29, 17:09   #1
madison95
Przyczajenie
 
Avatar madison95
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Question

Chcę zrezygnować z fluidu, jaki krem wyrównujący koloryt wybrać i jakie inne kosm.?


Jestem młoda i nie chcę sobie niszczyć twarzy, dlatego chcę zrezygnować z fluidu i pudru, zwłaszcza że korzystałam z takiego tańszego, z braku pieniędzy. Jaki krem po dłuższym stosowaniu jest w stanie wyrównać koloryt i ogólnie poprawić cerę (do 30zł najlepiej)? Miałam kiedyś duże problemy z trądzikiem i do tej pory czasami coś mi jeszcze wyskoczy, mam trochę wągrów. Teraz moja cera nie jest jednolita i dosyć szybko zaczyna świecić. Jakie kosmetyki mi polecicie, żeby tylko nie były szkodliwe?

Czy krem BB niszczy cerę? Na jakiej zasadzie on działa?
madison95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 15:51   #2
ColettS
Raczkowanie
 
Avatar ColettS
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Chcę zrezygnować z fluidu, jaki krem wyrównujący koloryt wybrać i jakie inne ko

Cytat:
Napisane przez madison95 Pokaż wiadomość
Jestem młoda i nie chcę sobie niszczyć twarzy, dlatego chcę zrezygnować z fluidu i pudru, zwłaszcza że korzystałam z takiego tańszego, z braku pieniędzy. Jaki krem po dłuższym stosowaniu jest w stanie wyrównać koloryt i ogólnie poprawić cerę (do 30zł najlepiej)? Miałam kiedyś duże problemy z trądzikiem i do tej pory czasami coś mi jeszcze wyskoczy, mam trochę wągrów. Teraz moja cera nie jest jednolita i dosyć szybko zaczyna świecić. Jakie kosmetyki mi polecicie, żeby tylko nie były szkodliwe?

Czy krem BB niszczy cerę? Na jakiej zasadzie on działa?
Opowiem Ci co nieco z mojego osobistego doświadczenia z cerą
Długo zmagałam się z błyszczeniem skóry, w sumie od okresu dojrzewania. Im bardziej starałam się temu zaradzić tym było gorzej - stosowałam jakieś wymyślne żele przeciw błyszczeniu się twarzy, kremy matujące itd. Po jakimś czasie okazało się, że to był strzal w kolano, bo we wszystkim był alkohol, który owszem - dawał efekt chwilowego matu, jednak mocno przesuszał skórę, a ta w związku z tym próbowała to sobie zrekompensować produkując więcej sebum...

Zamieniłam więc te wszystkie wynalazki na płyn micelarny do oczyszczania i tonizowania skóry (mój faworyt to Bourjois), krem La Roche Posay Effeclar Duo + (niestety jest nieco droższy niż pisałaś - kosztuje ok. 50 zł, jednak często widuje promocje w aptekach i wtedy można go dostać za 40 zł), ah i oczywiście delikatny peeling dwa razy w tygodniu.
Skóra jest zupełnie inna - nie świecę się, nic nie wyskakuje, pozbyłam się wągrów i takich szorstkich krosteczek z czoła. Ogólnie mówiąc, jak wychodzę z domu bez podkładu to nie straszę

Co do kremów BB, to niestety nie doradzę, ponieważ te dostępne w polskich drogeriach jakoś mnie nie przekonują.
__________________
Chcesz zobaczyć więcej moich makijaży?
Zapraszam na <ciach_reklama> oraz na nowego bloga.
ColettS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 19:55   #3
madison95
Przyczajenie
 
Avatar madison95
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę zrezygnować z fluidu, jaki krem wyrównujący koloryt wybrać i jakie inne ko

Wiem o tym alkoholu, też to zauważyłam już jakiś czas temu, dlatego zrezygnowałam z toników z alkoholem. Chcę tylko pielęgnować swoją twarz, nie zakrywać niczego tylko to "naprawić".
Co do tego płynu co stosujesz, zajdę przy okazji do apteki i spytam. Może akurat będzie obniżka
Peeling stosuję co tydzień żelem Clean&Clear.
madison95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-03 20:55:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.