Prezent urodzinowy dla chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-13, 10:35   #1
Rodoina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 29

Prezent urodzinowy dla chłopaka


Witam,
wiem, że wątków o prezentach jest mnóstwo, ale pomyślałam, że jeśli dokładniej opiszę mojego chłopaka i jego zainteresowania to może ktoś wpadnie na coś lepszego niż ja do tej pory
Mój chłopak na początku października kończy 22 lata. Jego zainteresowania to głównie gry komputerowe. Gra głównie w world of tanks, counter strike, czasem league of legends. Lubi też wiedźmina i heroes of might and magic.
Wiem czego kupować mu nie chce: odpadają jakieś czołgi premium i inne wirtualne prezenty bo coś w tym rodzaju już kiedyś dostał. Myślałam nad jakąś koszulką z motywem gry danej, ale jakoś te które znalazłam mi nie podpasowały.
Moim awaryjnym pomysłem są słuchawki, bo mu się ostatnio popsuły, ale że się na tym nie znam to wolałabym wymyślić coś innego. Co prawda może wypadli mój plan, że pójdę z nim do sklepu i przy półce ze słuchawkami zacznę od niechcenia ich temat a on powie, które mu się najlepiej podobają, ale wolę mieć też coś awaryjnie przygotowanego.
Macie jakieś pomysły?
Rodoina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 21:18   #2
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Prezent urodzinowy dla chłopaka

kup mu grę jakąś, taką której nie ma jeszcze. Słuchawki to też dobra opcja skoro mu się popsuły.
Koszulka- kiepski pomysł.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 22:51   #3
Rodoina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 29
Dot.: Prezent urodzinowy dla chłopaka

gry mu nie kupie, bo ma ich mnóstwo a nie chce kupić takiej, która mu sie nie spodoba
z tą koszulką pomysł był bardzo dobry, bo mój chłopak lubi tego typu rzeczy, ale nie mogę znaleźć tej, ktorą wcześniej upatrzyłam i to jest główny problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodoina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-14 23:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.