PWSZ w Nysie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-28, 20:11   #31
niziolek86
Raczkowanie
 
Avatar niziolek86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: SG
Wiadomości: 488
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez NaStazJA Pokaż wiadomość
tego chyba dopiero dowiem się na uczelni?
Dziękuję Ci serdecznie
Nie ma za co
Tak, na uczelni powinny być już listy z przydziałem do grup, ale z tego co dzisiaj widziałam to tylko 2 i 3 rok był

Cytat:
Napisane przez beatakob Pokaż wiadomość

Uuu widzę swój plan i mi się odechciewa tej szkoły.
Pozdrawiam
Aż taki zły ?
niziolek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 20:19   #32
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: PWSZ w Nysie

Też zobaczyłam swój i mam dość
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:27   #33
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez niziolek86 Pokaż wiadomość
Aż taki zły ?
Zły czy nie zły a chyba nie zły, bo jakoś mało zajęć, ale nie chce mi się znowu wstawać, śmigać na przystanek i tłuc się autobusem i siedzieć w szkole. Po prostu mam lenia
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:07   #34
niziolek86
Raczkowanie
 
Avatar niziolek86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: SG
Wiadomości: 488
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez beatakob Pokaż wiadomość
Zły czy nie zły a chyba nie zły, bo jakoś mało zajęć, ale nie chce mi się znowu wstawać, śmigać na przystanek i tłuc się autobusem i siedzieć w szkole. Po prostu mam lenia
Hehe, rozumiem Cię doskonale, też mam niesamowitego lenia
Do mnie jeszcze nie dotarło, że od poniedziałku sie zacznie. Jedyny plus to taki, że mieszkam tu na miejscu i nie musze dojeżdżać, mam 15 min. do uczelni
niziolek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 11:35   #35
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: PWSZ w Nysie

Tak więc dziś pakuję manele i jutro do Was zawitam
Najgorsze to to,że miałam jeden autobus bezpośredni a teraz się okazało,że już go nie ma
Muszę jechać najpierw do Opola, i tam czekac na bus do Nysy mam nadzieję,że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło....

Zazdroszczę Ci Niziolku,że mieszkasz na miejscu, ja do Nysy mam jakieś 120 km
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 13:37   #36
gosiaczekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 144
Dot.: PWSZ w Nysie

aaa.. jak miło

ja też w tym roku zaczynam studiować w Nysie...filologia angielska
__________________
gosiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 16:01   #37
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk Pokaż wiadomość
aaa.. jak miło

ja też w tym roku zaczynam studiować w Nysie...filologia angielska
To tak jak ja w takim razie pewni spotkamy się na zajęciach
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 16:22   #38
SILKE
Przyczajenie
 
Avatar SILKE
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 19
Dot.: PWSZ w Nysie

beatakob ja tez bym byla zainteresowana jak tam jest na germanistyce Przyłączam sie do prośby
SILKE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 17:53   #39
gosiaczekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 144
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez NaStazJA Pokaż wiadomość
To tak jak ja w takim razie pewni spotkamy się na zajęciach

NaStazJA

huh, i już znam jedną osobę
__________________
gosiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 19:06   #40
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk Pokaż wiadomość

NaStazJA

huh, i już znam jedną osobę

A Ty już wiesz w jakich będziesz grupach? Ja się prawdopodobnie dowiem jutro bo dopiero wtedy będę w Nysie
Jakby co to wiesz, intergracja na początku musi być
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 19:14   #41
gosiaczekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 144
Dot.: PWSZ w Nysie

NaStazJA, niestety nic jeszcze nie wiem

plan jako tako mi odpowiada, zwłaszcza piątek
__________________
gosiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 20:19   #42
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk Pokaż wiadomość
NaStazJA, niestety nic jeszcze nie wiem

plan jako tako mi odpowiada, zwłaszcza piątek
To może w jakiejś grupie będziemy razem
Co do planu, to popieram, piatek jest poprostu, the best
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 20:20   #43
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez SILKE Pokaż wiadomość
beatakob ja tez bym byla zainteresowana jak tam jest na germanistyce Przyłączam sie do prośby
Na pierwszej stronie wątku wszystko napisałam. Cieszę się, że studiuję akurat to ale i tak najlepiej samemu się przekonać jak to jest

Uff być może piątek będę miala wolny, zależy jak na angielskim nas podzielą. I oczywiście grupy mi do końca nie pasują. Małą zmianę trzeba będzie wprowadzić no i będzie OK
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 18:44   #44
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: PWSZ w Nysie

Jak pierwszy dzień na uczelni? Jak pierwsze zajęcia? Jakie wrażenia?
A gdzie się podziali uczniowie szkółek średnich w Nysie, którzy są już zaprawieni w boju walki z zajęciami, a raczej zmęczeniem nimi? Co tak wszyscy raptem zamilkli?
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:05   #45
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: PWSZ w Nysie

Pierwszy dzień całkiem pozytywny. Zajęcia na 9:40, później podwójne okienko, później wykład organizacyjny więc nie bylo ćwiczeń i tak oto nie siedziałam do 19:15 w szkole.
Chciałam zamienić się z koleżanką grupami ale nie pozwolili dzisiaj. Mamy przyjść jutro.
A jutro na 8:00 i praktycznie cały dzień.
Oficjalnie już wiem, że piątek mam wolniutki cały.
"Tydzień ma cztery dni" Mykam spać. Dobranoc
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:39   #46
niziolek86
Raczkowanie
 
Avatar niziolek86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: SG
Wiadomości: 488
Dot.: PWSZ w Nysie

U mnie również pozytywnie Zajęć było 2 i pół więc da się bez problemu przeżyć. Jutro też powinno być spokojnie bo tylko 2 ćwiczenia. Za to środa jest okropna
niziolek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 14:28   #47
gosiaczekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 144
Dot.: PWSZ w Nysie

upp

co nic nie piszecie?!


jak sobie pomyśle, że jutro poniedziałek i znowu trzeba do Nysy jechać to ....
ehh...
14 listop. mam pierwszego kolosa
__________________
gosiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 17:54   #48
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: PWSZ w Nysie

Jakoś zginął ten wątek śmiercią naturalną. U mnie kolosów na horyzoncie nie widać, chociaż w piątek pewien Pan nas przemagluje z fizjologii Och to ich odpytywanie
To fakt poniedziałki są okropne, też ich nie znosze i wtorków też nie lubie. A jak już jest środa to jakoś potem szybko zleci do tego piątku.
Z czego masz kolosa?
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 18:13   #49
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: PWSZ w Nysie

Hej studentki
Paula się tylko przyszła przywitać i życzyć miło spędzonych chwil na studiach w Nysie
Wiem, co to znaczy dojeżdżać, także Ja tam niedaleko do liceum chodzę
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 15:01   #50
gosiaczekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 144
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Z czego masz kolosa?

kurs zintegrowany
masa słówek.. eh.. załamka
nie wiem od czego zacząć za co się łapać
już mi te całe studiowanie filologi ang. bokiem wychodzi
__________________
gosiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 19:09   #51
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Hej studentki
Paula się tylko przyszła przywitać i życzyć miło spędzonych chwil na studiach w Nysie
Wiem, co to znaczy dojeżdżać, także Ja tam niedaleko do liceum chodzę
Hej Licealistko Ja tez Ci życzę dużo miłych chwil w Carolinum i Nysie oczywiście
Oj tak dojeżdżanie wykańcza człowieka, jak mam czekać pare godzin na dojazd to czuje się gorzej niż po całodniowym siedzieniu na zajęciach.
Dobrze, że dzis zlitowali się i dali godziny rektorkie, choć i tak mogli się lepiej postarać bo dużo uczelni ma cały dzień wolne, a nie od południa. Ja cichutko liczyłam na to, że zrobią nam długi weekend Było by tak cudownie, ominęłoby mnie pytanko o wstrząsach i zawałach. Nio cóż może następnym razem rektor będzie bardziej wspaniałomyślny
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 19:19   #52
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Hej Licealistko Ja tez Ci życzę dużo miłych chwil w Carolinum i Nysie oczywiście
Oj tak dojeżdżanie wykańcza człowieka, jak mam czekać pare godzin na dojazd to czuje się gorzej niż po całodniowym siedzieniu na zajęciach.
Dobrze, że dzis zlitowali się i dali godziny rektorkie, choć i tak mogli się lepiej postarać bo dużo uczelni ma cały dzień wolne, a nie od południa. Ja cichutko liczyłam na to, że zrobią nam długi weekend Było by tak cudownie, ominęłoby mnie pytanko o wstrząsach i zawałach. Nio cóż może następnym razem rektor będzie bardziej wspaniałomyślny
Nie dziękuję, nie dziękuję
Ja tam z dojazdem az tak źle nie mam. Mieszkam 15km od Nysy, więc zawsze się jakiś autobus nawinie A Ty bardzo daleko masz?
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 20:05   #53
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: PWSZ w Nysie

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Nie dziękuję, nie dziękuję
Ja tam z dojazdem az tak źle nie mam. Mieszkam 15km od Nysy, więc zawsze się jakiś autobus nawinie A Ty bardzo daleko masz?
Ja pociągiem dojeżdżam i mam ok. 30 km. Dużo to nie jest, ale te pociągi tak jeżdżą, że aż sie plakać chce czasami. Zresztą każdy wie jakie jest nasze PKP
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 21:26   #54
gosiaczekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 144
Dot.: PWSZ w Nysie

upppppp
__________________
gosiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 13:41   #55
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: PWSZ w Nysie

Postanowiłam odkopać wątek

Myślę intensywnie nad dietetyką w Nysie, odstrasza mnie jednak odległość... 400km, 6-10h jazdy (+ z kilkoma przesiadkami)

Napiszcie, że warto się trochę pomęczyć

A może znajdzie się ktoś, kto także wybiera się na ten kierunek ?

Hop, hop
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 21:08   #56
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: PWSZ w Nysie

A ja właśnie w tym roku skończyłam z PWSZ Obroniłam się i chce od paździrnika znów wrócić na stare śmieci ale to już nie możliwe

Hmmm nie wiem czy warto na dietetykę, bo nie doczekałam się tego za moich czasów, a czy w końcu otworzą ten kierunek? Z tego co pamiętam to otwierają tą dietetykę już z ładnych parę lat.

Z tego co gdzieś mi się tam o uszka obiło, to teraz robią jakieś promocje żeby ściągnąć studentów bo jeszcze troszkę i uczelnia upadnie, a wraz z nią miasteczko.

Ja jestem zadowolona z uczelni, choć momentami miałam dość bo byłam pierwszym rokiem tego kierunku i sporo się na nas uczyli, także jeżeli pójdziesz a będziesz podobnie jak u mnie pierwszym rokiem dietetyki, będziecie trochę "królikami doświadczalnymi", ale za to będziecie mieć najłatwiej porównując do kolejnego naboru.

Istnieją zarówno zalety jak i wady, sama musisz podjąć decyzję. Powiem Ci, że u mnie też sporo ludzi było przyjezdnych z bardziej odległych regionów.

Jednak tak od serduszka to Ci powiem, że startuj na uczelnie, które mają większa renomę jeżeli masz taką możliwość, a PWSZ potraktuj jako zabezpieczenie.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 13:17   #57
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: PWSZ w Nysie

Gratuluję to teraz walka o mgr ?

Nie wiem jak to z PWSZ było do tej pory, teraz się zanosi, że dietetyka ruszy... a przynajmniej mam taką nadzieję... jeszcze nie składałam dokumentów, czekam na wyniki na wszystkich uczelniach, ale... to już nie ten kierunek. Nakręciłam się na dietetykę , a że biologii nie zdawałam na maturze to tam miałabym szanse.

Ale zmartwiłaś mnie tym co napisałaś Oj.

Zdaję sobie sprawę z zalet i wad, z tego, że to pierwszy rok i pewnie będzie wiele niedociągnięć, że daleko mam do Nysy, ale to, że uczelnia powoli upada może jednak uda się ściągnąć studentów i zachęcić tymi mieszkaniami

Ciężko mi sobie z główki wybić ten kierunek... Próbuję zrobić listę za i przeciw, ale ciągle coś mi w duchu mamrocze: a co Ci szkodzi spróbować w świetle takiego argumentu, coś czuję, że w Nysie jednak wyląduję

Mogłabyś mi napisać jeszcze, czy uczelnia jest w porządku co do studentów? Tzn. czy... wyrzuca od razu, gdy komuś się noga podwinie i nie zda jakiegoś egzaminu. Okazało się, że znam dwie osoby, które tam studiowały (fil. ang), wyleciały i teraz nic dobrego o uczelni nie powiedzą... twierdzą, że nie dano im drugiej szansy, tj. na poprawę drugiego egzaminu. Jak było na prawdę, co i dlaczego - nie wiem.

Judysia - dzięki, że się odezwałaś

ps. Jeśli bym zadzwoniła do nich i poprosiła o podanie orientacyjnej ilości kandydatów na dietetykę. myślisz, że podadzą ? Na innych uczelniach statystyki są zazwyczaj dostępne na stronie.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 17:05   #58
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: PWSZ w Nysie

Sama musisz podjąć wybór, ja nie mogę być Twoim głosem, który mówi idź albo nie idź. Wiem, że jak sie człowiek na coś uprze to ciężko mu to wybić z główki, ale życzę Ci z całego serducha abyś podjęła słuszną decyzję

Nie chciałam Cię niczym nastraszyć. Ciężko tę uczelnię określić jednym słowem, były złe i dobre chwile. Momenty kiedy chciałam wszystko rzucić bo byłam zmęczona też były, ale były też takie kiedy było bardzo, bardzo fajnie. Pisząc o tym, że radzę Ci abyś wybrała uczelnię, która jest bardziej poważana to nie dlatego, że tam Cię nie nauczą, że będzie łatwiej bo tak nie jest. Napisałam tak, bo jak skończysz studia i będziesz się starać o pracę to ze względu na to, iż jest przesyt ludzi z wykształceniem wyższym pracodawcy patrzą czasem jaką uczelnię skończyłaś.

Odpowiadając na Twoje pytania, mogę jedynie wyrazić tylko subiektywny pogląd, a ktoś inny się z nim może nie zgodzić. Najlepiej zawsze jest się przekonać na sobie A jeżeli chodzi o mnie to 1 rok był ciężki, miałam dużo medycznych przedmiotów takich jak anatomia, fizjologia itp i mimo, iż materiał był okrojony to np. Pan od ćwiczeń z fizjologii wcale na to nie zwracał uwagi i ryłam okrutnie bo co tydzień był kolos, a na koniec całościówka - puścił wszystkich Są wykładowcy, którzy są w prządku i są też tacy, którzy tratują Cię po chamsku. Nie można określić jednym zdaniem czy jest ciężko czy też nie - jest różnie, ale da się przeżyć A jeżeli chodzi o to czy dostajesz jakieś szanse, gdy noga Ci się podwinie czy Cię od razu za drzwi - tu też nie mogę odpowiedzieć Ci jednoznacznie bo wszystko zależy u kogo się ta noga podwinie. Na 1 roku miałam egzamin u takiej babki, pytania kosmos - oblałam. Podeszłam drugi raz znając pytania (z koleżankami poskładałyśmy to co pamiętałyśmy) z poprzedniego egzaminu i modląc się, że nie da kolejnych kosmicznych a da te same i dała - oblałam (nie wiem jak i co bo wszyscy pisali tak samo bo pytania znane, a jednak oblała znów część osób) i dostaliśmy kolejną szansę, pytania znów te same odpowiedzi też i zdałam. Także nie ma reguły. Jeden wykładowca da Ci parę szans (bo lubi jak się za nim chodzi, lubi mieć tłumy zdających i ogólnie nudzi mu się w dzień, to sobie umila czas twoim kosztem), a inny powie Ci, że spotykamy się na komisyjnym i tyle, a jeszcze inny powie Ci w ogóle do widzenia - tacy też się zdarzają.

Jeżeli chodzi o podejście do studentów, to ja nie narzekałam nigdy. Mieliśmy Panią w dziekanacie od naszego kierunku - świetna babeczka, wszystko szło załatwić - nawet oddawanie indeksów na dzień przed obroną, a nie jak wymagali ok 2 tygodni (ale to akurat przez pewną podłożoną nam świnie przez "koleżankę").

Stypendia - tu jest koszmar. Może teraz się to zmieniło. Ja nigdy nie dostałam socjalnego bo próg taki niski. Stypendia naukowe - koszmarnie niskie. Na innych uczelniach z tego co się dowiedziałam to miałabym ładny dochód miesięczny

Noi na koniec taka sentencja, żeby nie było że jest bajecznie to mój TŻ studiował na UJ historię i ja miałam więcej nauki i zapieprzania przez 3 lata niż on przez 5 I powiem Ci, że gdyby dali mi szansę tam wrócić to do 2 roku bardzo chętnie bo 1 jak na każdej uczelni jest ciężki, ale grunt to się nie poddawać i będzie oki.

Mam nadzieje, że troszkę pomogłam w razie jakiś jeszcze pytań jestem otwarta. I życzę owocnego wyboru I dziękuję za gratulacje A mgr musi poczekać, aż się fundusz nazbiera, ale właśnie się dowiedziałam dziś (bo byłam na rozmowie o pracę), że mnie przyjmą z czego się bardzo, bardzo mocno cieszę bo dostawałam już bzika siedząc w domku.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 21:24   #59
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: PWSZ w Nysie

Judysiu - bardzo, bardzo mi pomogłaś

Kucie, ogrom nauki mnie przeraża, ale... też i cieszy. Jeden zły wybór mam za sobą i z dwojga złego wolę już kuć, niż nic nie robić, albo robić to co dawno potrafię

Przeczytałam jeszcze raz ten temat i co widzę: zdrowe publiczne skończyłaś Część przedmiotów takich samych, pewnie i wykładowcy też... jeśli się na Nysę zdecyduję to pomęczę Cię jeszcze z pewnością (mogę, mogę, mogę ?)

Dziękuję Ci ślicznie i... oczywiście pracy także gratuluję Obyś była zadowolona

__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 22:22   #60
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: PWSZ w Nysie

Nie ma problemu, możesz męczyć Zawsze to łatwiej wiedzieć kto jaki jest, a jeżeli się rzeczywiście zdecydujesz to chętnie pożyczę też swoje notatki jeżeli będą potrzebne I chętnie polecę promotorów do prac, a zwłaszcza jedną Panią Profesor jeżeli będziesz miała możliwość ją wybrać.

__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.