Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 12:40   #1
margaretka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Unhappy

Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?


Przeczytałam kilka tematów w tym dziale, szukając rad dla samej siebie. Nie znalazłam żadnych, bo ze swoją łysą głową jestem całkiem sama . Czuję się brzydka, moje włosy były już tak zniszczone że nie zdołałam ich uratować. Straciłam wszystkie, w błędnie podjętej decyzji o depilacji . Jestem załamana, nigdy nie zaakceptuje takiej zmiany, . Teraz nie mam innego wyboru jak zakładać chustkę na każde wyjście. a zależy mi na wyglądzie dorosłej, eleganckiej kobiety, nie punka czy rockowego dziecka. Czy można mi jakoś pomóc?

Nie wiem jaki styl ubierania się byłby dla mnie teraz najlepszy, podoba mi się każdy, ale ze względu na twarz nie wszystko mi pasuje. Swoim ubiorem chciałabym wydobyć z siebie kobiecość, nie mam jednak pełnych kształtów i nie wiem jak miałabym je u siebie podkreślić. Lubię bluzeczki z bufkami których nie założę przez zbyt rozbudowane ramiona. Czy tylko dekolty karo zwężają optycznie ramiona? Mały biust też może korzystnie wyglądać w głębokim dekolcie? a kolory? jak mam je dobrać, czym się sugerować? Dotychczas nosiłam brązy, beże, czerń, szary i oliwkową zieleń.
margaretka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 12:52   #2
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Ojj.. uszy do góry. przpomnij sobie natalie portman sprzed paru lat!
włoski nie zęby - odrosną. Na razie możesz nosic perukę albo chustki
Jako bezwłosa też możesz wyglądać pięknie, kobieco i elegancko!
Noś bluzeczki z różnymi przeszyciami, falbankiami przy dekoldzie.
Falbaniste spódnice. Glęboki dekold hmm to znaczy jaki..? Dla niekótrych głębokie może nie wydać się takie głebokie Ale jesli masz naaaprawdę głęboki dekold w bluzce to może spróbuj nosić ją warstowo..? Pokombiinuj
Bedzie dobrze. Usmiechnij się!
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 12:53   #3
wegeta22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Nie przejmuj się włosy na pewno odrosną może pomyśl o peruce.A co do ubioru to noś sukienki, spódnice, bluzki z dekoltem również sie nadają dla kobiet o małym biuście(przecież istnieją staniki typu push-up)Noś eleganckie buciki, eleganckie torebki, biżuterie i zacznij nosić odważniejsze kolory Serdecznie pozdrawiam
wegeta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:00   #4
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

po pierwsze masz śliczną buzię Bardzo delikatną, subtelną i kobiecą. Domyślam się, że musisz się czuć fatalnie bez włosów, ale fakt, tak jak było napisane - przypomnij sobie Natalie Portman. Nawet bez włosów wyglądała ślicznie. Tak samo Demi Moore w G.I. Jane. Masz taką kobiecą twarz, że myślę, że nie będzie trudne wyglądać ładnie.
Co do peruki - odradzam. Jest za gorąco
Ale przede wszystkim musisz złagodzić wizerunek - łysa głowa wyostrza rysy twarzy. Spróbuj zrezygnować z ostrzejszych kolorów w makijażu i postaw na delikatny, opalizujący. Różowe/beżowe cienie, róż do policzków (!) taki delikatny, kobiecy, jak najbardziej subtelny. Wszystkie mocniejsze akcenty (kreski, mocny kolor szminki) niepotrzebnie wyostrzą Ci rysy twarzy, a to teraz niewskazane. Spróbuj nosić jakieś kolczyki, interesującą biżuterię - odwrócą uwagę od głowy.
Myślę, że możesz poszukać zdjęć Natalie Portman i Demi Moore i spróbować się zainspirować

A na pocieszenie dodam, ze teraz, przez lato włosy szybciej rosną. Powodzenia!
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 15:02   #5
margaretka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa.

Nad peruką nawet się nie zastanawiałam, bałabym się bardzo tego sztucznego efektu jaki daje, pozostaje mi więc jedynie chustka, ale w niej nie czuję się najlepiej . Rzeczywiście zauważyłam to że mam teraz ostrzejsze rysy twarzy . Staram się rozświetlać twarz i unikam słońca by zachować blady odcień skóry.

Ze spodni łatwo mi będzie zrezygnować w ogóle. Zawsze zwracałam uwagę na spódnice. mogłabym nosić te z falbankami, ale nie wiem w jakich kolorach ich szukać... Trudno jest mi odpowiednio zestawić bluzkę ze spódnicą, bo nic nie wygląda dobrze w połączeniu z chustką. Jestem niska (158cm), dlatego buty wybieram tylko na obcasach co dodatkowo wysmukla nogi.

Ostatnio nic nie mogę na siebie znaleźć, a moje samopoczucie pogarsza się z dnia na dzień
margaretka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 15:19   #6
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Dziewczyno, nie łam się! Jesteś piękna nawet bez włosów, naprawdę.
Jeśli nie chcesz eksponować gołej głowy, proponuję chusty w stylu etno (a la Korba z Lejdis ), do tego długie spódnice, koturny, fajne ozdoby na szyję (lub kolczyki, bransoletki). To wszystko odwraca uwagę od twojego problemu.
A już niedługo włosy odrosną, najpierw "punkowy jeżyk" (a la Natalie Portman), później jakaś ciekawa krótka fryzurka...
Pozdrawiam cię serdecznie
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 15:38   #7
velvithia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Masz śliczną twarz i dlatego brak włosów nie jest tak dotkliwy. Dzięki temu wyglądasz oryginalnie.
velvithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 15:59   #8
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

masz piękne rysy twarzy, nawet bez włosów jesteś kobieca, bo jesteś kobietą!
podoba mi się Twoja łysa głowa . włosy odrosną, piękne, zdrowe, niezniszczone - szybciej, niż teraz myślisz.
nie masz czego żałować, bo moim zdaniem wyglądasz ładnie.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 16:17   #9
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Ej naprawdę przesadzasz Masz kobiece rysy twarzy, piekne oczy i usta! Wyglądasz kobieco nawet z łysą głową. A włoski odrosną! Myślę, że za 2 tygodnie będziesz już miała jeżyka (wiem jak mój tż nazeka na szybkość odrastania włosów po strzyżeniu). W chusteczce też wyglądasz bardzo ładnie, oryginalnie. Ja widzę Cię w stylu etnicznym: chusta, duże kolczyki koła, drewniana bransoletka. Do tego koszulowa bluzka, długa spódnica. Powinnas sie przejść do india shopu. Taki styl świetnie komponuje się z chustami. Co do szerokich ramion: noś bluzki z grubymi ramiączkami, tak jak pisalas dekolt karo jest dla Ciebie. Myślę też, że kolory, które napisałas w pierwszym poście Ci idealnie pasują. Ogólnie wyglądasz mi na ciepły typ, dlatego nie noś ostrych kolorów.

Posumowując: poszukaj czegoś w stylu safari, hippie, etnicznym lub indyjskim. Takie klimaty kojarzą mi się z chustą na głowie. Sukienki-szmijzerki, koszulowe bluzki (pełno teraz tego w sklepach, niektóre mają delikatne bufki sama mam dosyc szerokie ramiona - szersze niż biodra i wygladam w takich ok), tuniki w indyjskim stylu, chusty, cierniowane długie lniane spódnicze w hipisowskim stylu, drewniana biżuteria...
Mam nadzieję, że troche pomogłam.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:43   #10
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

poczekaj miesiac a zobaczysz ladnie odrosna 1 cm i juz nie bede tak zle ja ci radze brac jakas skrzypowite czy cos takiego ... moze sprobuj capivit nowe na wlosy jest zawsze urosna szybciej i beda zdrowsze poszperaj w necie ja tam lubie firme ktora robi capivit i moze ten product tez im sie udał

masz ładną buzie narazie i tak radziła bym w chuście bo jest starszne słońce :/ kup sobie w paru kolorach zeby nie chodzic w jednej do końca wakacji już bedziesz miala spore

a tu natali portman na pocieszenie ona wygladala ladne i kobieco albo katarzyna figura
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 19:11   #11
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Wiesz co, masz śliczną buzię.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 19:29   #12
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Wiesz co, masz śliczną buzię.
Zapomniałam, że nie ma możliwości edycji na M., a chciałam coś jeszcze dodać.

Masz śliczną buzię i napewno jest Ci strasznie ciężko bez włosów. Ale jakbym patrzyła na te zdjęcia niewiedząc, że nie obciełaś włosów 'na zero' specjalnie, nigdy bym na to nie wpadła. A w chustce wyglądasz na prawdę ok.
Stosuj WaXa i inne odżywki przyspieszające porost włosów, napewno niedługo zobaczysz róznicę.

Pozdrawiam.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:16   #13
margaretka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Nie sposób się nie wyróżniać w chustce, szkoda że nie da się inaczej ukryć braku włosów . Zanim ogoliłam głowę nie zdążyłam kupić ubrań które mogłabym nosić na ten czas gdy włosy powoli będą odrastać. Mając rozmiar S/XS bez żadnych obaw mogę kupować rzeczy przez internet. Nigdy też nie miałam krótkiej fryzury dlatego boję się chwili w której zacznie pojawiać się "jeż"...

Dużo mi doradziłyście, właśnie chciałam takiej pomocy, bo zupełnie nie wiem jak łączyć ubrania z dodatkami... duże kolczyki koła chyba nadają się dla mnie, ładnie wypełnią szczupłą twarz. Nie sądziłam że przy wąskich biodrach można nosić długie spódnice . Poszukam takich w zestawieniu z drewnianą biżuterią...

Ileno, pokazałaś zdjęcia pięknych z natury kobiet, ja taka nie jestem. Na zdjęciach nie widać jak zwiotczałą skórę mam na twarzy i zapadnięte policzki. lekki uśmiech sprawił że usta tylko wyglądają jakby były większe.

Mimo wszystko dziękuje Wam za wsparcie i pocieszenie (od nikogo nie usłyszałam tylu dobrych słów co od Was).
margaretka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:21   #14
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

jesteś naprawdę śliczna to raz
myślę, że napewno zrezygnuj z kresek w makijażu - z tego co widzę, to malujesz się raczej zdecydowanie - spróbuj zrobić coś delikatnego, opalizującego.
Co do spódnic - moim zdaniem GENIALNIE wyglądają dziewczyny o wąskich biodrach, w szerokich, długich spódnicach typu hippie - biodrówkach. Super się to układa, naprawdę. Do tego jakaś bluzka (szerokie ramiączka), korale, albo duży wisior na szyję, bransoletki na ręce, kolczyki kola i chusta we włosach - genialny, bardzo kobiecy look!
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:24   #15
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

moim zdaniem jestes naprawde ladna bo masz ladny ksztalt twarzy ja bez wlosow wygladala bym zle a ty wygladasz dobrze .... jestes ladna i nie mozesz gadac ze nie ... kup sobie arafatki w paru kolorach teraz wszyscy je nosza i nikt nie zwroci na to uwagi
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:12   #16
monialisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 138
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Zawsze chciałam założyć chustę, a nigdy nie wiedziałam jak i mi nie pasowała żadna Ty masz delikatną ładną twarz i naprawdę ślicznie wyglądasz w chuście. Do tego ładne kolczyki, róż na policzki i będzie idealnie

Na Twoim miejscu chustę nosiłabym nawet wtedy, kiedy włosy trochę odrosną.
__________________
"Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
Douglas Adams
monialisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:41   #17
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

jesteś śliczna! i myslę że jak Ci odrosną trochę włosy to BARDZO ładnie Ci będzie w krótkiej fryzurce bo masz ładne rysy twarzy
co do ubioru to zgadzam się z poprzedniczkami. powinnaś nosić spódniczki i ogolnie takie kobiece ciuchy. a w makijazu na pewno podkreślaj usta bo są Twoją mocną stroną a o czy jakos widziałabym w zielonym
i nie załamuj się bo z tego co piszesz o sobie wynika, że jesteś jakaś oszpecona, a tak nie jest! nawet bez włosów wyglądasz ładnie bo masz bardzo ładną twarz jak już mówiłam
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:04   #18
Namath
Raczkowanie
 
Avatar Namath
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 50
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Mamy lato - może jakiś kapelusik?? Taki kobiecy. Nie będzie się wyróżniał Masz bardzo ładne oczy!!
Namath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:40   #19
cebulcia
Raczkowanie
 
Avatar cebulcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Ej naprawdę przesadzasz Masz kobiece rysy twarzy, piekne oczy i usta! Wyglądasz kobieco nawet z łysą głową. A włoski odrosną! Myślę, że za 2 tygodnie będziesz już miała jeżyka (wiem jak mój tż nazeka na szybkość odrastania włosów po strzyżeniu). W chusteczce też wyglądasz bardzo ładnie, oryginalnie. Ja widzę Cię w stylu etnicznym: chusta, duże kolczyki koła, drewniana bransoletka. Do tego koszulowa bluzka, długa spódnica. Powinnas sie przejść do india shopu. Taki styl świetnie komponuje się z chustami. Co do szerokich ramion: noś bluzki z grubymi ramiączkami, tak jak pisalas dekolt karo jest dla Ciebie. Myślę też, że kolory, które napisałas w pierwszym poście Ci idealnie pasują. Ogólnie wyglądasz mi na ciepły typ, dlatego nie noś ostrych kolorów.

Posumowując: poszukaj czegoś w stylu safari, hippie, etnicznym lub indyjskim. Takie klimaty kojarzą mi się z chustą na głowie. Sukienki-szmijzerki, koszulowe bluzki (pełno teraz tego w sklepach, niektóre mają delikatne bufki tuniki w indyjskim stylu, chusty, cierniowane długie lniane spódnicze w hipisowskim stylu, drewniana biżuteria...
100%zgodności! ale co do ostrych kolorów, to zawsze warto kompinowac
__________________
Nie wszyscy mogą i któryś z nas też nie może... i w tym cała rzecz
cebulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 13:49   #20
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

sliczna twarz nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze tych rys twarzy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:55   #21
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

mój TŻ mówi, że wyglądasz seksownie i ja się przyłączam do jego słów
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:17   #22
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Smile Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

dziewczyno jesteś naprawę piękna ja wiem że każdy ma do siebie jakieś ale, ty widzisz zwiotczała skórę i zapadnięte policzki ale my patrząc na Ciebie obiektywnie uważmy ze jesteś piękną dziewczyną

Ja widzę Cię w takim trochę hipisowskim stylu A szczególnie w długich i wyrozistycz kolczykach Np. kolczyki pawie pióra
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:32   #23
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Cytat:
Napisane przez margaretka86 Pokaż wiadomość

Nad peruką nawet się nie zastanawiałam, bałabym się bardzo tego sztucznego efektu jaki daje, pozostaje mi więc jedynie chustka, ale w niej nie czuję się najlepiej .

moja droga bardzo mi przykro z powodu utraty włosów. Co do noszenia peruk o nie nastawiaj sie tak bardzo na nie moja mama po chemioterapii stracila niemalze wsyztski wlosy. Bylyone bardzo przerzedzone, miejscami nie bylo ich wcale. NFZ zwraca koszt peruki raz w roku do bodajrze 200 zł.

Peruki ktore sa teraz robione nie maja nic wspolnego z tymi sztucznymi, twardymi i nienaturalnie wygladajacymi perukami sprzed lat. Malo kto zauwazyl jakas roznice w wygladzie mojej mamy oprocz oczywistego "zageszczenia" włosów...

Na poczatku ona rowniez nie wyobrazala sobie wyjscia na ulice w peruce. Jednak pierwszy raz jest najgorszy. Potem traktujesz ja jak swoje wlosy...

Choc pamietam jak juz jej odrosly, poszla do fryzjera zrobic jako taka fryzure... (po roku czasu w peruce) zadzownila do mnie: powiedziala " Boże czuje w koncu wiatr we wlosach" i poplakala się...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 19:12   #24
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Masz śliczną twarz, nawet bez włosów ładnie wyglądasz.
Zgadzam sie z przedmówczynią, można dobrać perukę, która będzie wyglądała naprawde naturalnie. Ostatnio pracowalam przy sklepie z perukami i widzialam wiele dziewczyn, ktorym na pewno zazdroscilabym wlosów widząc je na ulicy, raczej nie zorientowałabym się, że to nie ich naturalne.
Ale jak już pisałam, nawet bez włosów wyglądasz ślicznie i bardzo kobieco.
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:01   #25
justa_sss
Raczkowanie
 
Avatar justa_sss
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 156
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Naprawdę jesteś sliczna, nie kazdy wygladalby dobrze bez wloskow a Ty wygladasz naprawde dobrze. Ja proponowalbym Ci turbanik. nie taki wielki ale delikatny malutki. Wklejam linka gdyby cie interesowalo
http://images.google.pl/imgres?imgur...ng_pl%26sa%3DN
justa_sss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:21   #26
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

mi bys pasowala do takiego stylu etnicznego troche w lejdis byla jedna aktorka ta co sie tam puszczala z kazdym (bez urazy ani tam zadnych skojarzen) i ona wlasnie super sie ubierala i czesto miala fajne chustki na glowie moglabys od niej podpatrzec cos bo mysle ze do Ciebie by pasowalo jak najbardziej
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:43   #27
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

wyglądasz ślicznie i naprawde nie wiem, dlaczego masz taką niską samoocenę.
Mało kto może sie pochwalić takim ładnym wyglądem bez włosów
W H&M wiem, że jest teraz taka kolekcja z tymi turbanami. Sama sie w to ubieram, strasznie mi się to podoba wszelkiego rodzaju tuniki, spodnice, kolczyki bym widziała u ciebie
Tak jak napisała Candy Killer - wzoruj się na Korbie z Lejdis.

Mam pytanko, nie musisz na nie odpowiadać, jak nie chcesz, zrozumiem. Co cię podkusiło to takiej zmiany?
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:16   #28
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Dziewczyny maja racje, masz piekną twarz Gdy zobaczylam Twoje fotki od razu przyszedł mi na mysl styl Victorii Beckham sprzed kilku lat: długie spodnice, bluzki na ramiaczkach, duze bransolety i kolczyki. Do tego idelanie bedzie pasowac chusta na głowie. Moim zdaniem do chusty rowniez beda pasowac dzinsy w połaczeniu ze kobiecą bluzeczka, no i oczywiscie buty na obcasach, np klapki drewniaki.
Próbowalas Wax-a, na etykiecie napisane jest, ze zalecana jest osobom po chemioterapii, bo przyspiesza odrastanie wlosów. Głowa do góry Dołączam fotki, moze cos Cie zainspiruje.
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 21:00   #29
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

wiele nie pomoge,ale powiem jedno:wyglądasz prześlicznie nawet bez włosów
nie każdemu pasuje taki styl ale ty naprawde wyglądasz wyjątkowo ślicznie(jak tylko zobaczyłam twoje zdjęcie skojarzyła mi się Natalie Portman także głowa do góry
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 22:20   #30
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Kompletnie nie rozumiem skąd u Ciebie tyle zbędnego samokrytycyzmu Masz śliczną buzię, a przy tym jesteś jeszcze szczupła i zgrabna...! I zdaje się, że masz jeszcze do tego bardzo zgrabne nogi, prawda? Długie spódnice są fajne, ale naprawdę nie każde nogi warto pod nimi chować
Wymyśliłaś na temat swojego wyglądu tak ogromna ilość krytycznych określeń, że w życiu bym nie pomyślała, że chodziło Ci o tę uroczą dziewczynę ze zdjęć!
Nie warto naginać się do standardów i stwierdzać, że jeśli masz to szerokie, to wąskie, to małe, to duże to wolno Ci nosić tylko to, albo tylko tamto, w tym kolorze a nie w innym i tak dalej... Bo wtedy rzeczywiście możesz mieć problem z szukaniem ubrań ! Noś to, co Ci się podoba Ubieraj się w takie kolory, jakie tylko lubisz. Bo jeśli je lubisz, to po prostu do Ciebie pasują Nie masz wyjścia, zwyczajnie musisz sobie w tym względzie zaufać

Jeśli bez włosów czujesz się źle, to może spróbuj je przedłużyć, kiedy tylko zaczną odrastać?
Nie wiem też skąd awersja do chustek Ja sama chustki uwielbiam i mam ich cały zapas we wszystkich możliwych kolorach nigdy mi nie przyszło do głowy, że mogłabym zwracać tym na siebie uwagę A nawet jeśli... Co w tym złego?
Łączenie ciuchów z dodatkami to kwestia wprawy Może po prostu pospaceruj sobie po sklepach i poszukaj inspiracji? Dodam tylko, że podpisałabym się obiema rękami pod pomysłami poprzedniczek I osobiście widziałabym Cię w kolorkach ciepłych i słonecznych
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.