liposukcja ultradzwiękowa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 18:46   #31
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

hej
byłam dziś na pierwszym zabiegu
nic na razie nie widzę, zobaczymy- mówiła,że po 3 będzie jakiś efekt

w sumie zaczynam w to wątpić bo kosmetyczka była Panią o dość okrągłych kształtach i widocznym cellulicie czyżby szewc bez butów chodził
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 21:04   #32
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

heh
ja jestem po 4 zabiegach, jutro 5 ostatni...ja też w szoku byłam jak przyszłam na pierwszy a kosmetyczka chwyciła swój brzuch, zrobiła taki wałek i mówi,że "ma hopla na punkcie brzucha,że jest szczupła ogólnie tylko ten brzuch" :/ wyjścia nie miałam, bo zapłaciłam z góry:/ ja widzę efekt, ale nie wiem czy to kwestia lipo czy może tego,że dużo piłam i nie jadłam tłustego...schudłam za to mocno w udach-ale ja dodatkowo miałam masaż endodermiczny i zapewne to po nim, bo przecież lipo mam na brzuch:P
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:50   #33
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

drugi zabieg, nadal zero efektów- dobrze,że nie dałam za zabieg 260 zł tylko 49
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 06:01   #34
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

a na jakiej maszynie robią Ci zabieg?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:32   #35
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

ja jestem zadowolona...wróciłam do jeansów sprzed ciąży...ja mialam Lipostar...możliwe,że jeszcze zrobię jedną serie, ale nie teraz tylko w sierpniu//
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 12:50   #36
kochajaca_piekno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

hej dziewczyny jestem nowa na tym forum i chciłabym sie dowiedziec czy ktoras miala moze liposukcje ultrawdzw. w salonie dermedic w krakowie wykupilam az 18 zabiegow na grouponie i mam wielka nadzieje ze to pomoze bo zaplacilam 990 zl i tak tanio bo normalnie sa drozsze ale dla mnie niezbyt.
jesli ktoras miala chetnie prosze o odp jakie efekty ile cm zgubila i ile wczesniej wazyla czy sa skuteczne ja rowniez opisze swoje wnioski po tych zabiegach a nawet wysle zdjecia na meila jakby ktoras chciala sprzed zabiegu i po calej serii ale potrwa to az 18 miesiecy gdyz 1 zabieg jest na 1 tydzien pozdrawiam
kochajaca_piekno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 15:11   #37
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
a na jakiej maszynie robią Ci zabieg?
heh i wszystko wyszło

poczytałam dokładnie w necie o liposukcji,skontaktowałam się z moją znajomą która właśnie otworzyłam salon i ponoc te zabiegi które ja wykupiłam to jakaś ściema

coś mi nie pasowało bo zabieg był jakby jednoetapowy a przecież on się składa z czegoś więcej niż jedynie z masażu głowicą

krótko mówiąc salon najzwyczajniej w świecie mnie oszukał bo ten zabieg na grouponie owszem nazywał się liposukcja ultradźwiękowa ale nie miał z nią nic wspólnego
popłynęłam jedynie 250 zł zawsze mogłoby być gorzej, ajjjjjj
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 10:25   #38
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

a co było nie tak z Twoim zabiegiem? sama wykupiłam pakiet, też za około 990zł i mam za to 6 zabiegów na 3 partie ciała... nie chciałabym się dowiedzieć, że to ściema ;/

i o co chodzi z tymi etapami? ja w opisie oferty miałam o liposukcji ultradźwiękowej i nie było nic, że zabieg składa się z czegoś jeszcze....
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 17:56   #39
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Szukałam nawet na youtube by zobaczyć jak wygląda ten zabieg- no i faktycznie ja dałam się nabrać.

Liposukcja polega na masażu 2 głowicami. Najpierw głowicą z podczerwienią, która ma za zadanie rozgrzanie i upłynnienie tkanki tłuszczowej, oraz głowicy ultradżwiekowej która tą tkankę tłuszczową odprowadza. Czasem zabieg kończy się masażem próżniowym.

Ja po prostu miałam pecha- wyżej laski pisały,że były bardzo zadowolone

koniecznie opisz swoje wrażenia po zabiegu
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 00:51   #40
kochajaca_piekno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

do NiKaNu

mam pytanie do ciebie nie kupilas tej ofertyy przypadkiem przez groupon bo ja mam tez 6 zabiegow na 3 partie ciala do wyboru i jest oferta gabinetu dermedic w krakowie jesli kupilas ta sama oferte to jakby co to napisz kiedy idziesz i jakie bedziesz miec efekty po
ja mam dopiero wizyte na 28.07 bo wczesniej wszystko bylo zarezerwowane napisze jak wrazenia szkoda ze jest ogolnie tak malo opinii na temat ile sie stracilo centymetrow i czy to naparwde jest skuteczne
ja juz z i tak oferte kupilam wiec sama sprawdze pozdro
kochajaca_piekno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 14:34   #41
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

NiKaNu - tu sa opisane etapy liposukcji
http://www.bbclinic.pl/liposukcja_ultradzwiekowa.html

Sama sie zastanawiam nad tym, znam salon i mysle ze jest profesjonalny Swoją droga juz pare razy slyszalam ze z ofertami na gruponie sa problemy. Kompletnie nie rozumiem tego oszukiwania klientow bo przecież w ten sposob traci się, a nie zyskuje klientow
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 15:34   #42
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

to też nie jest do końca tak jak na tamtej stronie jest opisane - z doświadczenia wiem, że najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi w poniższym schemacie:
http://www.livret.pl/dermatologia-estetyczna/lipo-royal

1. Masaż silnymi ultradźwiękami
2. Masaż falami radiowymi
3. Działanie podczerwienią i impulsami elektrycznymi

Potem ewentualnie aby przyspieszyć wydalanie zbędnych komórek tłuszczowych z organizmu można zrobić masaż bańką chińską albo drenaż limfatyczny - trochę nie rozumiem stosowania tego elementu na początku całego zabiegu, gdzie tak naprawdę nie ma za wiele do usunięcia - oczywiście wygładzi to cellulit ale bardziej efektywne jest przeprowadzenie takiego masażu na końcu.

Ja po wakacjach chyba zdecyduję się jeszcze raz - teraz zaniedbałam się trochę z braku czasu, więc to co osiągnęłam mi wróciło, jednak wtedy efekty były naprawdę super - praktycznie wygładzony cellulit i -3cm z obwodu uda
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:54   #43
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Ja mam zabiegi robione w Warszawie, ale owszem - kupione na Grouponie. Dzisiaj idę na pierwszy, więc zobaczę jak będzie wyglądał.

Martwi mnie tylko, że w opisie kuponu nie miałam nic napisane o tym, że zabieg składa się z kilku etapów/mniejszych zabiegów. Jak cyztam wasze posty to myslę cyz nie wyjdzie z tego jakaś ściema. Wiem tylko, że będą używać sprzętu Multi Light Plus firmy Profi-med. Nie wiem czy to coś komuś mówi? Jakieś doświadczenia?

Czy któraś z dziewczyn przeszło cały cykl lub kilka zabiegów i może napisać coś o konkretnych efektach? Bo mało informacji jest na ten temat. ;/
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:28   #44
misia_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Witam,
poddalam sie kilku zabiegom liposukcji - polecam bardzo salony z oryginalnym sprzetem lipo royal - dzialaja w 100%...
natomiast odradzam bardzo salon Tamara przy Promenadzie. kupilam vouchery na zabiegi tam okazalo sie ze maja podrobke mimo ze sie reklamuja oryginalnym sprzetem - zabieg jest ryzykowny poniewaz zakladaja metalowe plytki rozgrzane - kolezanke popazyli tym... poza tym maja straszny balagan w zapisach i ciagle przekladaja zabiegi - najpierw niekompetentny pracownik pozniej choroba prowadzacej zabieg a w koncu sprzet sie popsul - jestem strasznie niezadowolona bo ciagle musze sie dostosowac do nich a nie jest fajnie jechac przez cale miasto i dowiedziec sie ze dzis nie ma zabiegu... nawet nie racza zadzwonic...
odradzam zabiegi w studiotamara.pl
oszukana klientka
misia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 12:08   #45
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Panna Mrau z tego Twojego opisu widze ze idea jest podobna choc w B&B Clinic w drugim etapie fala ma 3MHz a w Livret o,5 MHz to wydaje sie ze ta wyzsza jest lepsza.... choc nie jestem secjalistką Trzeba by dopytac w salonie czym sie te maszyny roznia.

Co do banki chinskiej towedlug opisu ma ona przgotowac tkanke do ultradzwieków. Mysle ze po prostu rozne salony maja rozne metody dzialania. I myślę, że jest tak jak mowisz, lączenie kilku metod odchudzania daje najlepsze efekty. Na stronie B&B Clinic znalazlam pakiety, ktore laczą ultradzwieki, fale radiowe, elektrostymulacje tak jak sugerujesz
http://www.bbclinic.pl/pakiety.html

Apropos zaniedbania - domyslam sie ze jak się nie trzyma diety to kilogramy wracaja? Czy zaszalalas?
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:11   #46
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Nie, po prostu nie miałam czasu być aktywna fizycznie, nie przykładałam dużej wagi do tego co jem (ale też nie jem jakoś mega niezdrowo, ot normalnie ale bez układania jakiś skomplikowanych czy strasznie zdrowych jadlospisów) i przede wszystkim nie przeprowadziłam serii zabiegów do końca, tylko skończyłam na 4 chyba. Za dużo rzeczy na głowie miałam niestety...

Co do fal radiowych - bardziej niż częstotliwość fali liczy się maszyna na jakiej jest zabieg robiony. Czasem ta niższa częstotliwość, ale na nowszym urządzeniu da większy efekt niż większa dawka w starej technologii...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:08   #47
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

No i wróciłam od kosmetyczki.... ale wlaściwie nie wiem co napisać. Pani jak mnie zobaczyła to powiedziała, że ona mi nie zrobi zabiegu bo jestem za szczupła a zabieg u osób z niewielkiej grubości tkanka jest bardzo niebezpieczny - zagraża jajnikom, narządom wewnetrznym itd. Zaproponowano mi zmiane na Exilis. I dzisiaj miałam 1 lipo dzisiaj bo chciałam, ale pani powiedział, że własciwie to ten zabieg nic nie daje. I przepisały mnie na 5 Exilisów tylko tyle, że zamiast 3 partii mam jedną, bo exilis jest duzo drozszy. cos wiecie o tym exilisie?
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:19   #48
karolina4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Dziewczyny, nie traccie czasu na te Grupony i inne tego typu promocje, ja stracilam juz chyba 4000 na przeróżne liposukcje ultradźwiękowe, Exilisy i inne takie, straciłam czas i pieniędzy wiecej niz gdybym od razu wykupila 5 -6 zabiegów na oryginalnym urządzeniu Lipo Royal I (LP II niby nowsza ale byłam 2 razy na oryginalnym i gorsze efekty niz na jedynce). Niestety salony kupują urządzenia za polowe, lub 1/3 ceny od nieznanych producentów/ dystrybutorów a my naiwnie wierzymy ze tylko inny producent i dlatego tansze. Naprawde obiegalam sie po całej Warszawie z tych Gruponów, Fast Dealów, gruperów, cupponów i innych takich.
Wczoraj byłam w jednym instytucie kosmetycznym na Natolinie i Pani mi wszystko wyjasniła... w skrócie zeby juz nie robic zbytniej reklamy, zanim gdzies pojdziecie sprawdzcie czy gabiet jest na liscie autoryzowanych na www.liporoyal.pl , czy osoba wykonująca zabieg ma certyfikat i sam zabieg twa prznajmniej 60-70 min, ja miałam na 2 partie ciała 90 min, cala wizyta ok 2h, juz mi sie nawet nie chce pisac o tym jak Tamara, Pemodelan, ... czy inne gruponowe salony mają zamortyzowane urzadzenia po 400 gruponach (czasami 10 dziennie) nie liczcie ze po 2 miesiacach ta maszyna zadziała jeszcze na Was... no chyba ze psychicznie, bo fizycznie na mnie nie zadzialała, a Tamara przeciez tez jest na liscie autoryzowanych... tyle ze zabieg wykonują pierwsze lepsze studentki, maszyny ciągle sie psują ( ja miałam 3 razy przekladane zabiegi), czas pracy urzadzeniem żałosny i 12h dziennie pracujące urządzenie raczej w 100% zamortyzowane. Zapłaccie raz a porządnie i zobaczcie jak ten zabieg powinien wyglądac i jakie naprawde daje efekty, ja po jednym zabiegu Lipo Royal I straciłam w obwodzie brzuszka (robiłam rzuch i boczki) 2 cm, w ogóle calkiem inna skora, wreszcie czuje ze ten tłuszczyk naprawde sie ruszył, mam jeszcze 4 zabiegi ... i tym razem przynajmniej wiem, za co zapłaciłam.
Dajcie sobie spokoj z BBC na KEN tam tez byłam, to nowa siedziba i nazwa starego Zostan Motylem, czy jakos tak... porażka zabiegow wyszczuplających, tam tez zostawiłam jakies 1200 zl i zero efektow. Ja po brzuszku biore sie za uda wiec ok wrzesnia skończe .
Nie bede pisała nazwy salonu, bo za bardzo nachwaliłam, nie ważne gdzie pójdziecie pamietajcie o trzech rzeczach: czy maszyna ma papiery od jedynego importera na UE Lipo Royal (mozecie tego zażądac), czy osoba wykonujaca zabig ma certyfikat na wykonywanie zabiegu (czy to kolejna zmienna studentka, która wykonała wdanym dniu juz 10 45 min zabiegow), poproscie rowniez o wyliczenie konkretnei czasu pracy Urządzeniem, czy jak pani dobiera zel, myje rączki, to zatrzymuje licznik, pamietajcie płacicie za minuty pracy urządzeniem, nie za zabieg! im wiecej minut tym wiecej rozpuszczonych komórek tłyszczowych. Oczywiscie są limity, na jeden zabieg, na jedną partie ciała, tak aby było bezpiecznie dla naszej wątroby, w profesjonalnym salonie o wszystkim Was poinformują. Jak idziecie na promocje to zanim wykupicie zadzwoncie, przejedźcie sie do salonu i to wsystko sprawdzcie. Pozdrawiam. Karolina.
karolina4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 23:15   #49
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

A co myślicie o tym http://www.salonodnowy.sosnowiec.pl/10/odchudzanie/ (autoryzowany gabinet Lipo Royal). Mają akurat ofertę za 4 zabiegi 450 zł. Da to efekt czy tylko wygładzi skórę? Będzie jakiś ubytek w cm? Dodam że chciałabym to zrobić na uda, ćwiczę i jestem na diecie.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 00:16   #50
karolina4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Ariena, nie chce sie wtrącac do Twojej diety ale Twój podpis wskazuje ze jestes na Dukana... w każdym porządnym salonie przy takiej informacji powinni Ci odmówic zabiegu, Lipo Royal rozbija tłuszcz, który obciąza watrobe, dlatego tak musimy uważac aby zdrowo sie odzywiac przy tych zabiegach, nie koniecznie głodowki ale zdrowe nietłuste i niskobialkowe jedzonko, aby dodatkowo nie obciązac wątroby, zeby sobie spalala rozbity i upłynniony tłuszczyk, pomiędzy zabiegami... dieta Dukana jest niestety baaardzo bialkowa i bardzo obciązająca watrobę, mnie w salonie pytano czy przypadkiem nie jestem na diecie podobno nawet do miesiąca po jej zakończeniu nie powinno sie wykonywac Lipo Royal... wątroba musi odpocząc po takiej ilosci białka, nie chce sie przemądrzac bo nie jestem lekarzem ale weź to pod uwage dwłasnego zdrowia. Pozdrawiam.
karolina4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:39   #51
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Karolina dzięki bardzo, w sumie się zastanawiałam nad tym właśnie. Na razie rezygnuję, zobaczę jak będę wyglądać po diecie i wtedy zadecyduję.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 16:01   #52
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Nie, po prostu nie miałam czasu być aktywna fizycznie, nie przykładałam dużej wagi do tego co jem (ale też nie jem jakoś mega niezdrowo, ot normalnie ale bez układania jakiś skomplikowanych czy strasznie zdrowych jadlospisów) i przede wszystkim nie przeprowadziłam serii zabiegów do końca, tylko skończyłam na 4 chyba. Za dużo rzeczy na głowie miałam niestety...
a to mnie pocieszylas )

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Co do fal radiowych - bardziej niż częstotliwość fali liczy się maszyna na jakiej jest zabieg robiony. Czasem ta niższa częstotliwość, ale na nowszym urządzeniu da większy efekt niż większa dawka w starej technologii...
no tak to racja na pewno, tylko zeby to byc w stanie ocenic to chyba trzeba byc kosmetyczką
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 08:09   #53
kinga.loony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Hej dziewczyny, co myślicie?
http://gruper.pl/x.php/1,6089/Warsza...d&grid=1475886

- jednocześnie może komuś zareklamuję tego grupona albo dowiemy się, że bez sensu kupować ;D
zabieg na urządzeniu Multi-light plus. Średnio napisane jest, co i jak z tym zabiegiem. Zastanawiam się, bo 99zł to mało - dla mnie (tym bardziej, że moje uda są bardzo niepasujące do reszty ciała, w sensie - zaburzają proporcje).
Piszcie, bo tylko 15godzin na to ;p
kinga.loony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 07:31   #54
erika26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Witam
Wczoraj miałam pierwszy zabieg lipo royal na uda (Bydgoszcz). Kosmetyczka na początku zmierzyła mnie robiąc jednocześnie znaczki pisakiem żeby potem mierzyc w tym samym miejscu. Zabieg nie jest bolesny jest dość przyjemny. Masowała mnie rożnymi głowicami, a na koniec drenaż limfatyczny takie elektrowstrząsy, elektroda przypiętą do uda. Po zabiegu zmierzyła mnie i wyszło, że mam około 1cm - 1, 5 cm mniej w różnych obwodach uda. Nie wiem w sumie czy to się zgadzało bo nie zwróciłam uwagi ile było na początku, ale zapisywała to na kartce.
Jak przyszłam do domu mąż powiedział, że wyglądam szczuplej nad kolanem, wiec nie wiem.... Za zabieg na uda dałam 300 zł. Kosmetyczka kazała mi dużo pić, co najmniej 2 litry wody wczoraj. Powiem Wam, że nie wiem czy to sugestia czy wpływ wypitych w ciągu 7 h 2 litrów wody, ale wieczorem miałam wydęty brzuch i wydawało mi się że boli mnie wątroba. Wydawało mi się nawet że mam powiększoną wątrobę czy ktoś tak miał?
Pani kosmetyczka powiedziała mi też, że skuteczność zabiegu zależy od sposobu wykonania. Powiem tylko, że jestem od jakiegoś czasu na diecie i już (wcześniej) schudłam jeden rozmiar...
erika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:19   #55
AIVIV
Raczkowanie
 
Avatar AIVIV
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

no i nie wiem czy kupowac czy nie?

i co znaczy byc za chuda?
jestem po diecie, ale jakies takie resztki tluszczyku mi zostaly i nie wiem co z nimi zrobic, bo cwiczeniami jakos nie chca zejsc
chodzi mi najbardziej o brzuch i boczki..

eh
AIVIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:34   #56
grushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Może kogoś zainteresuje:

http://allegro.pl/liposukcja-bez-ska...773071844.html

grushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:10   #57
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Dziewczyny, jak ja sie cieszę że istnieje internet
Po przeczytaniu oferty na gruponie poczytalam sobie trochę i fajnie ze dzielicie sie swoimi uwagami.

Zadzwoniłam do salonu. Bardzo zdziwiona Pani powiedziała ze maszyna nazywa sie uwaga: beauty secret, a zabieg trwa 30 min
Dziękuję że zaoszczędziłam pieniądze
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:36   #58
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez erika26 Pokaż wiadomość
Witam
Wydawało mi się nawet że mam powiększoną wątrobę czy ktoś tak miał?
myślę, że ten zabieg pobudza organizm do wydalania toksyn stad ciezkosc na watrobie

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez AIVIV Pokaż wiadomość
jestem po diecie, ale jakies takie resztki tluszczyku mi zostaly i nie wiem co z nimi zrobic, bo cwiczeniami jakos nie chca zejsc
chodzi mi najbardziej o brzuch i boczki..

eh
AIVIV z tego co sie rozeznalam w rozmowach z kosmetyczkami to wlasnie takie zabiegi to sa najlepsze i najskuteczniejsze wlasnie na te resztki tluszczyku Takie zabiegi dobrze modelują sylwetke (wlasnie brzuszek i boczki) i ujendrniaja skorę. Nie sa to zabiegi zeby zrzucic 10 czy 15 kg, ale by poprawic ksztalty po odchudzaniu czy szczuplej osobie porawic ksztalt nog, boczkow etc. Widze ze jestes z wawy wiec mozesz zadzwonic do salonu w ktorym ja sie ostatnio konsultowalam - B&B Clinic - link podawalam wyzej. Robie tam pielegnacje twarzy wiec przy okazji wypytalam o inne zabiegi i mysle ze jako stala klientke bardzo szczerze mnie poinformowano
__________________
nie poznaje wizazu

Edytowane przez Mantisa
Czas edycji: 2011-08-19 o 10:39
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:48   #59
nastka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

cześć dziewczyny. ja jestem po 6 zabiegach liposukcji i stracilam 7 cm, to zalezy od maszyny na której jest robiony zabieg i od tego jak jest wykonany, ja robilam a studiu urody madalen w centrum warszawy na lipomax i super, panie przemile, nie musialam sie pytac o certyfikaty czy cokolwiek bo na pierwszej wizycie wszystko mialam przedstawione i opowiedziane o zabiegu, bardzo podaba mi sie takie podejscie do klienta a najwazniejsze ze widoczne sa efekty. polecam to studio jest naprawde super. ale trzeba tez pamietac ze dieta jest bardzo wazna podczas zabiegów. pozdrawiam. próbujcie
nastka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:41   #60
Niki8989a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Witam ;]

Jestem nowa na tym forum. Mam pytanie czy któraś z Was robiła zabieg z groupona ( 3 zab za 199zl lub 18 za 949) w Krakowa w salonie derma cosmo? Liposukcja jest robiona urządzeniem 3 max. Nie wiem czy to jest dobre sprzęt czy jakaś podróba jak wcześniej pisały dziewczyny. Z jednej strony piszą, że zabieg składa się z 3 etapów:liposukcja ultradźwiękowa + endermomasaż + RF. Nie wiem czy któraś z Was spotkała się z takim zestawieniem i czy jest godne polecenia?? Jakiee jest Wasze zdanie na ten temat bo wiedzę, że bardziej siedzicie w temacie niż ja ;p Nie wiem czy dobrze zrozumialam tez ten Lipo Royal jest tylko oryginalny i najlpszy?
Niki8989a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-26 11:28:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.