Ona cały czas jest napalona i chce więcej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 19:51   #1
IMOPan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 42

Ona cały czas jest napalona i chce więcej


Witam,

Rozchodzi mi się o sex a raczej o jego nadmiar, moja dziewczyna ma 21 lat i cały czas chce uprawiać sex. Pewnie myślicie że narzekam, że nie mam o co się czepiać itp. ale ona ma "chcicę" praktycznie co 3h-4h, raz pod koniec dnia, normalnie bolał mnie język o robienia jej minety. Teraz są wakacje więc praktycznie cały czas jesteśmy razem.
Szczerze mówiąc mi wystarczy do szczęścia raz na jakiś czas, może i być raz dziennie, 2 razy dziennie czy nawet 3 ale więcej to po prostu, mój "mały" ledwo co staję i jest że tak powiem wykończony a ja nie odczuwam żadnej przyjemności. Żal mi odmówić, raz próbowałem to się na mnie obraziła, że się jej nie podobam, że jestem egoistą i bym tylko 3 razy wsadził i nara (to nie prawda!) i że ona ma swoje potrzeby.
Bardzo ją kocham ale ten problem naprawdę spędza mi sen z powiek.
God, muszę być naprawdę zdesperowany żeby pisać na forum dla kobiet
IMOPan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 20:05   #2
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Macie różne temperamenty, a dziewczyna wyraźnie tego nie potrafi zrozumieć (tekst o egoiście jest bardzo chamski).

Co zostaje? Rozstać się albo wypracować kompromis, ale przy jej podejściu to drugie może być bardzo trudne.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 20:06   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Cytat:
Napisane przez IMOPan Pokaż wiadomość
Witam,

Rozchodzi mi się o sex a raczej o jego nadmiar, moja dziewczyna ma 21 lat i cały czas chce uprawiać sex. Pewnie myślicie że narzekam, że nie mam o co się czepiać itp. ale ona ma "chcicę" praktycznie co 3h-4h, raz pod koniec dnia, normalnie bolał mnie język o robienia jej minety. Teraz są wakacje więc praktycznie cały czas jesteśmy razem.
Szczerze mówiąc mi wystarczy do szczęścia raz na jakiś czas, może i być raz dziennie, 2 razy dziennie czy nawet 3 ale więcej to po prostu, mój "mały" ledwo co staję i jest że tak powiem wykończony a ja nie odczuwam żadnej przyjemności. Żal mi odmówić, raz próbowałem to się na mnie obraziła, że się jej nie podobam, że jestem egoistą i bym tylko 3 razy wsadził i nara (to nie prawda!) i że ona ma swoje potrzeby.
Bardzo ją kocham ale ten problem naprawdę spędza mi sen z powiek.
God, muszę być naprawdę zdesperowany żeby pisać na forum dla kobiet
kup jej wibrator
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 22:36   #4
zegla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 166
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

...

Edytowane przez zegla
Czas edycji: 2013-01-18 o 14:23
zegla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 22:49   #5
iloveharibo
Raczkowanie
 
Avatar iloveharibo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 231
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Macie różne temperamenty, a dziewczyna wyraźnie tego nie potrafi zrozumieć (tekst o egoiście jest bardzo chamski).

Co zostaje? Rozstać się albo wypracować kompromis, ale przy jej podejściu to drugie może być bardzo trudne.
100% racji - macie różne temperamenty i to nie Ty jesteś egoistą tylko ona bo ma w d.... czy Ty możesz czy nie.
To może zaproponuj żeby robiła Ci loda co 3h? ..........na wszystkie możliwe sposoby, ciekawe czy po kilku dniach będzie taka szczęśliwa jak opuścisz spodnie

..........ale moich rad nie słuchaj bo co ja mogę wiedzieć
__________________
minimum 200km tygodniowo i nie ma że boli
iloveharibo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 00:44   #6
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

???
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:38   #7
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

A czy za każdym razem ona też ma orgazm...?No bo jeśli nie ma -to nie masz co się dziwić...Ja też tak mam..i potrafię mojego zmęczyć trzy razy pod rząd , aby osiągnąć go i wkońcu zaspokoić i nie wydaje mi się to dziwne.Może ona po prostu jest ciągle niezaspokojona i po prostu się tego domaga???Jeśli u Ciebie każdy stosunek kończy się orgazmem( a tak myślę jest) a ona w tym czasie zdąży się tylko napalić to nie dziw się ,że chce więcej...Po prostu zacznij od tego:zastanów się -miała orgazm czy nie???Porozmawiaj z nią....a tak na prawdę to nic złego-ciesz się i korzystaj;-)-tylko nie zapominaj o przyjemności partnerki;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 10:54   #8
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
a tak na prawdę to nic złego-ciesz się i korzystaj;-)
Tak, ma się cieszyć jak już sprzęt odmawia posłuszeństwa, a panna go wyzywa od egoistów.

Duże libido to nie jest nic złego. To, że po jakimś czasie fizycznie ma się dość- też nie. Ale takie odwracanie kota ogonem, wzbudzanie poczucia winy, wyzwiska- normalne i w porządku nie są.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 13:37   #9
madziape3
Raczkowanie
 
Avatar madziape3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 166
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

szczerze mówiąc,ze mną było podobnie jak z Twoja dziewczyną,też nie widziałam życia poza seksem,moglam to robić stale i wszędzie. Mój facet też czasem mial dość,nie mowił tego ale było widać. A teraz chciałby żebym byla taka jak kiedyś,bo szczerze mówiąc jak ma raz na miesiąc to jest wszystko. Poprostu nie mam już takiej ochoty jak dawniej.
__________________
jestem szczęśliwa
madziape3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 06:03   #10
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Tak, ma się cieszyć jak już sprzęt odmawia posłuszeństwa, a panna go wyzywa od egoistów.
(...)
No właśnie może chodzi o to ...jesli on trzy razy dochodzi to może mieć dość, a jesli ona w tym czasie ani razu-to faktycznie jest egoistą...Pytanie zasadnicze już zadałam wczesniej...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:42   #11
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Ciesz się chłopie. 90% facetów Ci zazdrości.
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 11:39   #12
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

To nie o zazdro

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Był już taki wątek i to w drugą stronę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638791
I nie o zazdrość tu chodzi, rozumiecie? Nie można tak postępować z ukochaną osobą. Tak jak napisałam na tym drugim wątku: tak samo jak nie wyobrażam sobie trwania w związku, w którym kobieta jest traktowana jako naczynie na spermę, tak samo nie wyobrażam sobie pożycia temperamentnej dziewczyny z facetem o przeciętnych potrzebach seksualnych, traktowanego jako wibrator z napędęm jądrowym. Bo wtedy seks nie jest przyjemnością i myśli się o nim z przerażeniem. A wyzywanie od egoistów nic nie da. Miałam kiedyś takiego chłopaka: mądry, przystojny, zabawny, sympatyczny. Ale w łóżku porażka. Od razu stwierdziliśmy, że przyjaźń tak, ale nic poza tym. Bo co ja mam zrobić ze swoim libido? Taka się urodziłam i już. Też mam co chwila chcicę, no i co - on będzie po jednym numerku sobie meczyk w telewizji oglądał, a ja będę się wibratorem zabawiać?! To nie ma sensu.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:39   #13
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Cytat:
Napisane przez coolanka Pokaż wiadomość
Ciesz się chłopie. 90% facetów Ci zazdrości.
Faktycznie, jest czego. Dziewczyna ma w zadku jego potrzeby, jego temperament, obchodzi ja tylko własna wagina i wlasna przyjemność, w dodatku to jego wyzywa od egoistów.

Jest czego zazdrościć.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 00:12   #14
IMOPan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 42
Cytat:
To nie o zazdro<font color="Silver"><br />
<br />
---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------<br />
<br />
</font>Był już taki wątek i to w drugą stronę:<br />
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638791<br />
I nie o zazdrość tu chodzi, rozumiecie? Nie można tak postępować z ukochaną osobą. Tak jak napisałam na tym drugim wątku: tak samo jak nie wyobrażam sobie trwania w związku, w którym kobieta jest traktowana jako naczynie na spermę, tak samo nie wyobrażam sobie pożycia temperamentnej dziewczyny z facetem o przeciętnych potrzebach seksualnych, traktowanego jako wibrator z napędęm jądrowym. Bo wtedy seks nie jest przyjemnością i myśli się o nim z przerażeniem. A wyzywanie od egoistów nic nie da. Miałam kiedyś takiego chłopaka: mądry, przystojny, zabawny, sympatyczny. Ale w łóżku porażka. Od razu stwierdziliśmy, że przyjaźń tak, ale nic poza tym. Bo co ja mam zrobić ze swoim libido? Taka się urodziłam i już. Też mam co chwila chcicę, no i co - on będzie po jednym numerku sobie meczyk w telewizji oglądał, a ja będę się wibratorem zabawiać?! To nie ma sensu.
Ale ja ją naprawdę kocham, świata po za nią nie widzę i chociaż sprawy łóżkowe wyglądają kiepsko nie zamierzam się rozstawać z tego powodu, seks to tylko część składowa związku a nie jej główny element. Kocham ją za to jaka jest, za urodę, za inteligencję, za to że rozumie nie (po za seksem), mogę mieć tylko nadzieję że tak jest też w drugą stronę

Wysyłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2
IMOPan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 06:26   #15
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

O ja cię.....najlepiej teraz obsmarować dziewczynę że samolubna a nadal nie padła odpowiedź:czy ona ma orgazm???????
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:44   #16
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
O ja cię.....najlepiej teraz obsmarować dziewczynę że samolubna a nadal nie padła odpowiedź:czy ona ma orgazm???????
Anka ja się zgadzam z tobą zwyczajnie z doświadczenia! wiem jak było, jak ja się zaczęłam spotykać z moim teraz już mężem: na początku nie mogliśmy się zgrać, co kończyło się tym, że on zawsze dochodził a ja rzadko, więc chciałam jeszcze i jeszcze i były potem między nami zgrzyty, a ja czułam się głupio, kiedy mi odmawiał...
ale kiedy to było... teraz to już inna bajka takich orgazmów to ja nigdy wcześniej nie miałam i kiedy jestem zaspokojona, nie czuję tak często chcicy
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:53   #17
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Moim zdaniem też problem może być w tym (autor na razie nie odpowiedział na pytanie) czy ona ma orgazm podczas każdego stosunku. Kiedyś też chciałam po 5 razy dziennie, bo nie dochodziłam. TŻ był wymęczony, a mi nadal było mało. Teraz, kiedy mam po trzy orgazmy na stosunek, to raczej ja jestem wymęczona, nie on
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:59   #18
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ona cały czas jest napalona i chce więcej

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem też problem może być w tym (autor na razie nie odpowiedział na pytanie) czy ona ma orgazm podczas każdego stosunku. Kiedyś też chciałam po 5 razy dziennie, bo nie dochodziłam. TŻ był wymęczony, a mi nadal było mało. Teraz, kiedy mam po trzy orgazmy na stosunek, to raczej ja jestem wymęczona, nie on

otóż to
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.