Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 10:03   #3961
zabulQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam wszystkie Wizażanki!
Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo szukam już jakiś czas.
Potrzebuję podkładu, który będzie miał pudrowe wykończenie, lub będzie to jakieś 2w1, chciałabym używać tylko tego, a nie nakładać jeszcze puder, zależy mi rano na czasie
Mam cerę normalną, jak nałożę np. BB krem od Garniera to bardzo się błyszczy, dlatego musiałam nakładać na to puder. Szukam czegoś nowego, poza tym z tego byłam zadowolona.
Mam bardzo jasną cerę, dlatego podkład nie może ciemnieć; chciałabym też, żeby przynajmniej delikatnie krył, bo moje policzki lubią się czerwienić. Nie mam problemów, typu krosty itd - słowem, porcelanowa cera
Czekam na pomoc, dziękuję!
zabulQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:07   #3962
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

hej
miałyście podkład Laura Mercier Smooth finish flawless foundation?
Właśnie mam go pierwszy raz na buzi, nakładany palcami i mam mieszane uczucia =="
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 18:53   #3963
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
hej
miałyście podkład Laura Mercier Smooth finish flawless foundation?
Właśnie mam go pierwszy raz na buzi, nakładany palcami i mam mieszane uczucia =="
Slyszałam dobre opinie o korektorze tej marki, ale musze przyznac, ze cena jest powalająca
A u mnie do makijażu sprawdza sie krem BB z Golden Rose- nie lubie drogeryjnych podkladów, bo najczesciej konczy sie to wysypem krost no i ciezko mi dobrac kolor. A ten krem ladnie utrzymuje sie na twarzy, jest lekki- na twarzy wrecz niezauwazalny, chociaz kryje to co ma zakryc No i skora wyglada swiezo
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 21:42   #3964
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny dlaczego tak wiele podkladow jest w odcieniu zoltego zoltaczkowego ,badz wpadajace w pomarancz,a podkladow w odcieniu chlodnego bezu czystego,badz mieszanki bez chlodny z chlodnym pastelowym rozem brak ?? a jak juz jasny podklad to zbyt szarawy...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
proszę polećcie mi podkład, który:
-ma jasne odcienie
-nie ciemnieje
-nie ściera się z twarzy
-kryje zaczerwienienia
-nadaje się zarówno do cery mieszanej jak i przesuszonej - żeby nie podkreślał suchych skórek

może być z górnej półki do 200zł

Estee Lauder DW juz mam, pasowałby mi idealnie gdyby nie to, że podkreśla suche partie twarzy
Polecam ci podklad firmy Urban Ducay NAKED ,bardzo dobry podklad,duzy wybor odcieni ,kolorystyka podzielona na odcienie chlodne i cieple. FENOMEN !wyglada naturalnie,a dosyc dobrze kryje(druga warstwa),nie podkresla skorek,nie wysusza,nie podkresla zmarszczek i nie zapycha-nie psuje skory,jak wiekszosc podkladow..

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2015-11-07 o 21:52
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 22:07   #3965
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Potrzebuje podkładu który dobrze się sprawdzi przy terapii kwasami. Zależy mi na ładnych żółtych odcieniach, dośc dobrym kryciu i jednocześnie nawilżaniu...
Wróciłabym do revlona cs ale jest on strasznie ciężki...
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 22:12   #3966
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlaczego tak wiele podkladow jest w odcieniu zoltego zoltaczkowego ,badz wpadajace w pomarancz,a podkladow w odcieniu chlodnego bezu czystego,badz mieszanki bez chlodny z chlodnym pastelowym rozem brak ?? a jak juz jasny podklad to zbyt szarawy...[COLOR=silver]
A ja mam wrażenie, że większość podkładów jest różowa i chłodna... Widać każdemu mało tego, czego potrzebuje
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 11:31   #3967
Grace_570
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
jak zakryć trądzik u nastolatki?

Hej dziewczyny, liczę na Waszą pomoc.

W wieku 14 dotknął mnie trądzik, dość mocny, mam ślady i parę wyprysków. A nie wygląda to dość estetycznie... Jako, że weszłam już w gimnazjum gdzie jest spora grupka ludzi nie mam odwagi pokazać się bez makijażu (krem BB i korektor), koledzy z klasy mówią, że mam tapetę na twarzy chodź tak to nie wygląda i ja tak nie uważam. Przychodzę, do Was z pytaniem jak Wy pielęgnujecie cerę trądzikową i jak ją zakrywacie? Liczę na Waszą pomóc, serdecznie pozdrawiam!
Grace_570 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 16:07   #3968
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że większość podkładów jest różowa i chłodna... Widać każdemu mało tego, czego potrzebuje
A ja ze rozowo cieplo swinkowa
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 16:18   #3969
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: jak zakryć trądzik u nastolatki?

Trądzik trzeba wpierw podleczyć, bo gdy ma się zbyt duży trądzik to nie ważne jaki podkład, krem BB czy korektor to i tak będzie widać że się czymś na twarzy malujemy. Wiec musisz rodzicom powiedzieć, że potrzebujesz iść do dermatologa. Gdy trądzik będzie trochę podleczony to zapewne twoje obecne malowanie się nie będzie tak widoczne jak teraz lub nawet nie będzie już potrzebne jeśli nie masz problemów z naczynkami, podrażnieniami na skórze twarzy.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 00:36   #3970
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

mi brak chlodnego różu,
mix :chlodny beż+chlodny porcelanowy róż
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:28   #3971
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
mi brak chlodnego różu,
mix :chlodny beż+chlodny porcelanowy róż
Kolor 65 d&G wydaje mi aie byc taki ale jest bardzo jasny
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 08:34   #3972
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny korzystając z promocji w Rossmannie postanowiłam kupić podkład na przetestowanie i tu zaczynają się schody mam jasną cerę z żółtymi (i lekko oliwkowymi) tonami ze spora ilością blizn i przebarwień potradzikowych. Zależy mi na kryjącym (od średniego w kierunku mocnego krycia) matującym podkładzie, całkowicie bezdrobinkowym za przystępną cenę. W planach świątecznych mam zakup Revlonu CS 150Buff, jednak to już jako ostateczność. Zastanawiam się między Eveline Cover Sensation, a Eveline Ideal Cover HD. Czy któraś z was używała obu i ma porównanie?
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 17:11   #3973
oskodaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Jaki podkład do cery trądzikowej ?

Witam
Mam cerę tłustą trądzikową . Używam podkładu loreal paris true match na przemian z kremem bb z rimmel'a 9 w 1 , ale wydaje mi się że zapycha pory . Makijaż utrwalam pudrem transparentnym z Kobo.
Jakie polecacie bądź używacie podkłady na niedoskonałości , żeby nie zapychały porów ? Jakiego pędzla używać do podkładu ?
oskodaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 19:00   #3974
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki podkład do cery trądzikowej ?

Cytat:
Napisane przez oskodaxx Pokaż wiadomość
Witam
Mam cerę tłustą trądzikową . Używam podkładu loreal paris true match na przemian z kremem bb z rimmel'a 9 w 1 , ale wydaje mi się że zapycha pory . Makijaż utrwalam pudrem transparentnym z Kobo.
Jakie polecacie bądź używacie podkłady na niedoskonałości , żeby nie zapychały porów ? Jakiego pędzla używać do podkładu ?
Podkład mineralny (sypki). Nakładam flat topem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 19:56   #3975
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład do cery trądzikowej ?

Cytat:
Napisane przez oskodaxx Pokaż wiadomość
Witam
Mam cerę tłustą trądzikową . Używam podkładu loreal paris true match na przemian z kremem bb z rimmel'a 9 w 1 , ale wydaje mi się że zapycha pory . Makijaż utrwalam pudrem transparentnym z Kobo.
Jakie polecacie bądź używacie podkłady na niedoskonałości , żeby nie zapychały porów ? Jakiego pędzla używać do podkładu ?
Zapraszam do tego wątku.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Grace_570 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, liczę na Waszą pomoc.

W wieku 14 dotknął mnie trądzik, dość mocny, mam ślady i parę wyprysków. A nie wygląda to dość estetycznie... Jako, że weszłam już w gimnazjum gdzie jest spora grupka ludzi nie mam odwagi pokazać się bez makijażu (krem BB i korektor), koledzy z klasy mówią, że mam tapetę na twarzy chodź tak to nie wygląda i ja tak nie uważam. Przychodzę, do Was z pytaniem jak Wy pielęgnujecie cerę trądzikową i jak ją zakrywacie? Liczę na Waszą pomóc, serdecznie pozdrawiam!
O dobór podkładu dobrego dla Twojej cery pytaj w tym wątku, a o pielęgnację cery trądzikowej na forum Pytania do kosmetyczki.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 18:03   #3976
oskodaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

dziękuje za odpowiedź

Edytowane przez oskodaxx
Czas edycji: 2015-11-16 o 18:08
oskodaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 19:01   #3977
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej. Używała któraś może MUFE ultra hd przy suchej cerze?? Ciekawa jestem opinii. A jeśli jeszcze któraś by wiedziała który odcień jest zbliżony do Lancome teint miracle 005, to byłabym bardzo wdzięczna za informacje.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 08:48   #3978
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Polly nie miałam styczności z tym podkładem, ale skład wygląda ciekawie. Ja mam natomiast problem odwrotny bo moja cera jest tłusta i trudno mi było cokolwiek znaleźć wśród podkładów żeby się nie świecić po godzinie Na początek kupowałam bibułki matujące ale kurcze ile można chodzić do toalety i poprawiać make up? Teraz używam podkładu z L`oreala Infallible 24h MAT. Jak ktoś ma takie problemu ze świeceniem to naprawde polecam. Spokojnie mogę siedzieć w biurze przy świetlówkach i nic się nie dzieje z podkładem Fajnie nawilża i nie wyglądam jakbym ubrała maskę
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 16:56   #3979
Lizard Queen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Exclamation Jaki fluid/puder?

Witam
Od bardzo dawna szukam odpowiednich dla mnie kosmetyków, ale niestety coś mi to nie wychodzi... Za każdym razem zmieniam fluid i puder, bo poprzedni mnie nie zadowala...
Mam bardzo jasną skórę, okolice policzków są dość czerwone, ale każdy fluid zakrywa mi zaczerwienienia, wiec na to nie narzekam. Mam mało pryszczy, czasami wyskakują pojedyncze, wiec nie są dla mnie problemem, mam za to dużo podskórnych krostek. Moja skóra jest bardzo sucha, tylko nos lubi się "przetluszczać". Niestety KAŻDY używany przeze mnie fluid/puder (a używałam różnych marek, dla różnych typów cery) uwydatnia suche skorki, które wyglądają tragicznie, naprawdę, wstydzę się, gdy ktoś patrzy się na moja twarz. Używam kremu bb od Garniera dla jasnej cery (szału nie ma, ale milion razy lepszy od fluidu Maybelline lub Revlon) oraz pudru WIBO matującego, poltransparentnego. Jak się umaluję to przez jakiś czas jest w miarę okej. Ale po chwili skórki robią się bardzo widocznie, a strefa T błyszczy oraz moja twarz, która na poczatku miała idealny kolor, puder naprawdę przez chwile się dopasowuje, jednak... za jakiś czas jestem cała różowa, po prostu zmienia się barwa makijażu.
Proszę o polecenie mi fluidu i pudru, to dla mnie bardzo ważne, ponieważ wstydzę się tego, jak wyglądam, makijaż wszystko niszczy, zamiast poprawiać.
1. Chcę by nie zmienial koloru,poszukuje odcienia ani nie białego, ale też nie pomaranczowego lub różowego. Niestety często spotykam się z tym, że załóżmy odcień 1 jest biały, a odcień 2 juz jest za ciemny, widać ogromną różnice między szyja a twarzą lub co gorsza jest rozowy...
2. Chcę by nie było widać tych obrzydliwych skórek, by dobrze matował, bo wszytkie moje dawne fluidy podkreślały krostki zamiast je zakrywać.
3. Nie chcę świecącej strefy T (cześć między brwiami, nos, policzki)
4. Pragnę dobrego wygładzenia
Cena nie gra roli, oczywiście nie mówie o kosztach powyżej 200 zł
Moja cera, mój makijaż nie pozwala mi norealnie funkcjonowac, wstydze się, gdy ktoś na mnie patrzy, to okropne, bardzo proszę o pomoc
Mam nadzieje, ze odpowie mi ktoś, kto naprawdę się na tym zna.
Dodam, że byłam u dermatologa, dostałam bardzo drogie kremy, które zamiast mi pomóc powodowały szczypanie
Używałam bazy Cashmere, która więcej chrzaniła, ,niz pomagała
Oraz wiele kremów... Błagam o pomoc, z każdym dniem coraz bardziej wstydzę się wychodzic z domu
Lizard Queen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 17:56   #3980
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki fluid/puder?

Cytat:
Napisane przez Lizard Queen Pokaż wiadomość
Witam
Od bardzo dawna szukam odpowiednich dla mnie kosmetyków, ale niestety coś mi to nie wychodzi... Za każdym razem zmieniam fluid i puder, bo poprzedni mnie nie zadowala...
Mam bardzo jasną skórę, okolice policzków są dość czerwone, ale każdy fluid zakrywa mi zaczerwienienia, wiec na to nie narzekam. Mam mało pryszczy, czasami wyskakują pojedyncze, wiec nie są dla mnie problemem, mam za to dużo podskórnych krostek. Moja skóra jest bardzo sucha, tylko nos lubi się "przetluszczać". Niestety KAŻDY używany przeze mnie fluid/puder (a używałam różnych marek, dla różnych typów cery) uwydatnia suche skorki, które wyglądają tragicznie, naprawdę, wstydzę się, gdy ktoś patrzy się na moja twarz. Używam kremu bb od Garniera dla jasnej cery (szału nie ma, ale milion razy lepszy od fluidu Maybelline lub Revlon) oraz pudru WIBO matującego, poltransparentnego. Jak się umaluję to przez jakiś czas jest w miarę okej. Ale po chwili skórki robią się bardzo widocznie, a strefa T błyszczy oraz moja twarz, która na poczatku miała idealny kolor, puder naprawdę przez chwile się dopasowuje, jednak... za jakiś czas jestem cała różowa, po prostu zmienia się barwa makijażu.
Proszę o polecenie mi fluidu i pudru, to dla mnie bardzo ważne, ponieważ wstydzę się tego, jak wyglądam, makijaż wszystko niszczy, zamiast poprawiać.
1. Chcę by nie zmienial koloru,poszukuje odcienia ani nie białego, ale też nie pomaranczowego lub różowego. Niestety często spotykam się z tym, że załóżmy odcień 1 jest biały, a odcień 2 juz jest za ciemny, widać ogromną różnice między szyja a twarzą lub co gorsza jest rozowy...
2. Chcę by nie było widać tych obrzydliwych skórek, by dobrze matował, bo wszytkie moje dawne fluidy podkreślały krostki zamiast je zakrywać.
3. Nie chcę świecącej strefy T (cześć między brwiami, nos, policzki)
4. Pragnę dobrego wygładzenia
Cena nie gra roli, oczywiście nie mówie o kosztach powyżej 200 zł
Moja cera, mój makijaż nie pozwala mi norealnie funkcjonowac, wstydze się, gdy ktoś na mnie patrzy, to okropne, bardzo proszę o pomoc
Mam nadzieje, ze odpowie mi ktoś, kto naprawdę się na tym zna.
Dodam, że byłam u dermatologa, dostałam bardzo drogie kremy, które zamiast mi pomóc powodowały szczypanie
Używałam bazy Cashmere, która więcej chrzaniła, ,niz pomagała
Oraz wiele kremów... Błagam o pomoc, z każdym dniem coraz bardziej wstydzę się wychodzic z domu
Łączę z wątkiem zbiorczym.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 21:00   #3981
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki fluid/puder?

Cytat:
Napisane przez Lizard Queen Pokaż wiadomość
Witam
Od bardzo dawna szukam odpowiednich dla mnie kosmetyków, ale niestety coś mi to nie wychodzi... Za każdym razem zmieniam fluid i puder, bo poprzedni mnie nie zadowala...
Mam bardzo jasną skórę, okolice policzków są dość czerwone, ale każdy fluid zakrywa mi zaczerwienienia, wiec na to nie narzekam. Mam mało pryszczy, czasami wyskakują pojedyncze, wiec nie są dla mnie problemem, mam za to dużo podskórnych krostek. Moja skóra jest bardzo sucha, tylko nos lubi się "przetluszczać". Niestety KAŻDY używany przeze mnie fluid/puder (a używałam różnych marek, dla różnych typów cery) uwydatnia suche skorki, które wyglądają tragicznie, naprawdę, wstydzę się, gdy ktoś patrzy się na moja twarz. Używam kremu bb od Garniera dla jasnej cery (szału nie ma, ale milion razy lepszy od fluidu Maybelline lub Revlon) oraz pudru WIBO matującego, poltransparentnego. Jak się umaluję to przez jakiś czas jest w miarę okej. Ale po chwili skórki robią się bardzo widocznie, a strefa T błyszczy oraz moja twarz, która na poczatku miała idealny kolor, puder naprawdę przez chwile się dopasowuje, jednak... za jakiś czas jestem cała różowa, po prostu zmienia się barwa makijażu.
Proszę o polecenie mi fluidu i pudru, to dla mnie bardzo ważne, ponieważ wstydzę się tego, jak wyglądam, makijaż wszystko niszczy, zamiast poprawiać.
1. Chcę by nie zmienial koloru,poszukuje odcienia ani nie białego, ale też nie pomaranczowego lub różowego. Niestety często spotykam się z tym, że załóżmy odcień 1 jest biały, a odcień 2 juz jest za ciemny, widać ogromną różnice między szyja a twarzą lub co gorsza jest rozowy...
2. Chcę by nie było widać tych obrzydliwych skórek, by dobrze matował, bo wszytkie moje dawne fluidy podkreślały krostki zamiast je zakrywać.
3. Nie chcę świecącej strefy T (cześć między brwiami, nos, policzki)
4. Pragnę dobrego wygładzenia
Cena nie gra roli, oczywiście nie mówie o kosztach powyżej 200 zł
Moja cera, mój makijaż nie pozwala mi norealnie funkcjonowac, wstydze się, gdy ktoś na mnie patrzy, to okropne, bardzo proszę o pomoc
Mam nadzieje, ze odpowie mi ktoś, kto naprawdę się na tym zna.
Dodam, że byłam u dermatologa, dostałam bardzo drogie kremy, które zamiast mi pomóc powodowały szczypanie
Używałam bazy Cashmere, która więcej chrzaniła, ,niz pomagała
Oraz wiele kremów... Błagam o pomoc, z każdym dniem coraz bardziej wstydzę się wychodzic z domu
Chociaż raz w tygodniu rób peeling na noc i po nim nakładaj odżywczy krem, ja np używam retimax 1500 i naprawdę go polecam. Również przeszłam długą drogę, żeby dobrać odpowiednią pielęgnację, która mi służy. Z kremów na dzień używam mac complete comfort, wiem, że cena trochę odstrasza, ale u mnie bardzo dobrze się sprawdza. Pomyśl też o jakimś nawilżającym serum. Z podkładów polecam iść i wziąć próbkę, mac pro longwear foundation nc15, trzyma się długo i nakładany w małych ilościach, daje bardzo naturalny efekt i sprawdza się u mnie o wiele lepiej, niż reszta rozświetlających podkładów, po których świeciłam się jak bombka w strefie t i znikały z twarzy w szybkim tempie. Powodzenia i postaraj się mniej stresować, bo to też niestety odbija się na Twojej cerze.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 21:22   #3982
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Hej. Używała któraś może MUFE ultra hd przy suchej cerze?? Ciekawa jestem opinii. A jeśli jeszcze któraś by wiedziała który odcień jest zbliżony do Lancome teint miracle 005, to byłabym bardzo wdzięczna za informacje.
ja go nie lubię na mojej cerze po prostu jest widoczny a pod koniec dnia jakby jeszcze się oddzielał od skóry
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:47   #3983
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja go nie lubię na mojej cerze po prostu jest widoczny a pod koniec dnia jakby jeszcze się oddzielał od skóry
Ups! Dzisiaj go kupiłam. Mam nadzieję, że u mnie się sprawdzi.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:53   #3984
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dla ksżdego co innego jest dobre ☺
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 09:31   #3985
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja go nie lubię na mojej cerze po prostu jest widoczny a pod koniec dnia jakby jeszcze się oddzielał od skóry
U mnie to wlasciwie dramat najpierw bylam zadowolona, tzn do chwili gdy nie zobaczylam sie w swietle dziennym po ok 5 h. Przetarcia, wygladal jak skorupa, przy tym krycie slabe.... Ja zdaje sobie sprawe ze mocno kryjacy podklad moze byc widoczny. Cos za cos. Ale tu ani krycia, ani wykonczenia, ani trwalosci... A rownie dobrze na zdjeciach wychodzi burzuj hm serum.. Nie rozumiem egzystencji tego produktu.
Podobnym rozczarowaniem choc produkt nieco inny okazal sie ostatnio dior air. Wydenkowalam face and body i wzielam ten.... Slabizna

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ups! Dzisiaj go kupiłam. Mam nadzieję, że u mnie się sprawdzi.
Tez mam nadzieje ze bedziesz zadowolona bo wydatek to nie mały
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:00   #3986
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jesli chodzi o podklad MAKE FOR EVER HD -to on na zdjeciach dobrze wyglada tylko do godziny po nalozeniu ,po paru godzinach z nim niezbyt ladnie wychodzi sie na zdjeciach do tego psuje skore,zapycha po czasie,powoduje kaszke-tradzik , problemy ze skora lepszy zdecydowanie trwalszy i nie psuje skory to podklad URBAN DACAY Naked (ma dosyc dobry sklad),chodz ciut bardziej moglby kryc ,moze znajdzie sie jakis sposob na wieksze krycie.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że większość podkładów jest różowa i chłodna... Widać każdemu mało tego, czego potrzebuje
sa dwa rodzaje odcieni podkladow z rozem : cieply swinkowy rozowy ,albo chlodny porcelanowy roz ,czesto polaczony z chlodnym czystym bezem i wlasnie ten odcien jest idealny dla jasnych chlodnych karnacji(porcelanowy chlodny róż+czysty chlodny beż )= chlodna jasna karnacja ,typ krolewny Sniezki ( chlodny TYP-kolor żył jest w odcieniach niebieskich lub fioletowych.) - to dla nich odcien najlepszy,a nie Jakies piaskowe brudne odcienie,albo zoltaczkowe "sraczkowe" to nie dla nich i nie daj Boze w pomaracz wpadajace,badz zamieniajace sie po czasie =oszpecenie,odebranie urody takim typom +postarzenie,bo czesto i z takim zjawiskiem mozna sie spotkac przy podkladach..


DZIEWCZYNY poleccie Jakis dobry puder prasowany MIEKKI ,nie suchy,dosyc kryjacy.

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2015-11-19 o 11:32
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 10:13   #3987
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o podklad MAKE FOR EVER HD -to on na zdjeciach dobrze wyglada tylko do godziny po nalozeniu ,po paru godzinach z nim niezbyt ladnie wychodzi sie na zdjeciach do tego psuje skore,zapycha po czasie,powoduje kaszke-tradzik , problemy ze skora lepszy zdecydowanie trwalszy i nie psuje skory to podklad URBAN DACAY Naked (ma dosyc dobry sklad),chodz ciut bardziej moglby kryc ,moze znajdzie sie jakis sposob na wieksze krycie.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------


sa dwa rodzaje odcieni podkladow z rozem : cieply swinkowy rozowy ,albo chlodny porcelanowy roz ,czesto polaczony z chlodnym czystym bezem i wlasnie ten odcien jest idealny dla jasnych chlodnych karnacji.


DZIEWCZYNY poleccie Jakis dobry puder prasowany MIEKKI ,nie suchy,dosyc kryjacy.
No niestety cos w tym jest . Generalnie ja mam cere podatna na zapychanie. Jedyne dwa podklady ktore sa totalnie obojetne mojej skorze to podkłady Bobbi Brown Skon foundation ( klasyk ) i rich zima ( dosc ciezki ale moja skora zima go toleruje bardzo dobrze) reszte musze uzywac bardzo oszczednie. Widze tez po sobie ze podklady ktore uchodza za tynki mniej mi szkodza niz teoretycznie lekki podklady rozswietlajace na bazach silikonowych.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 11:01   #3988
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A zastanawiałam się jeszcze właśnie nad BB skin foundation.
No nic, zaraz pierwsze testy.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 11:24   #3989
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A zastanawiałam się jeszcze właśnie nad BB skin foundation.
No nic, zaraz pierwsze testy.
Daj konieczni znac
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 11:38   #3990
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

ja tez mam sucha skore i bralam probke tego hd niestety podkreslil mi suche skorki, ktore golym okiem nie byly widoczne

a dlaczego akurat ten wybralas? czego szukalas w podkladzie?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.