Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 11:32   #1
mloda_kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14

Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.


Mój średni cykl wynosi 26 dni. Ostatnio współzyłam z chłopakiem 20 dnia cyklu bez zabezpieczenia ( nie doszedł we mnie ) , czyli tydzień przed okresem. Wiem, że było to głupie. Przeczytałam pewną książke,według której niemożliwe jest to żebym zaszła w ciążę. Ale chciałam zapytać o wasze zdanie? Chciałam dodać, że jakies dwa dni przed współżyciem zaobserwowałam małą, żółtą plamę śluzu niepłodnego, ale podczas seksu zmienił się on na biały i rozciągliwy.
mloda_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 12:47   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez mloda_kobieta Pokaż wiadomość
Mój średni cykl wynosi 26 dni. Ostatnio współzyłam z chłopakiem 20 dnia cyklu bez zabezpieczenia ( nie doszedł we mnie ) , czyli tydzień przed okresem. Wiem, że było to głupie. Przeczytałam pewną książke,według której niemożliwe jest to żebym zaszła w ciążę. Ale chciałam zapytać o wasze zdanie? Chciałam dodać, że jakies dwa dni przed współżyciem zaobserwowałam małą, żółtą plamę śluzu niepłodnego, ale podczas seksu zmienił się on na biały i rozciągliwy.

Jest wątek zbiorczy na ten temat.
Jeśli nie miałaś jeszcze miesiaczki to tak, mogłaś zajść w ciażę.
Dni płodnych czy niepłodnych nie wylicza się ani nie opiera na jednorazowej obserwacji śluzu.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 12:58   #3
mloda_kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Nie jestem jeszcze obeznana na tej stronce, więc miałam problem ze znalezieniem. Całe zajście miało miejsce wczoraj. Do okresu mam jeszcze 6 dni. Dzisiaj śluz mam gęsty i rwący się.



Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Jest wątek zbiorczy na ten temat.
Jeśli nie miałaś jeszcze miesiaczki to tak, mogłaś zajść w ciażę.
Dni płodnych czy niepłodnych nie wylicza się ani nie opiera na jednorazowej obserwacji śluzu.
mloda_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 00:58   #4
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

No niestety na 100% nikt nie bedzie w stanie powiedziec Ci czy mozesz byc w ciazy, czy nie. Jesli Twoj sredni cykl wynosi 26 dni a "sredni" oznacza 26 +/- 4 dni, to jezeli w tym miesiacu Twoj cykl bedzie wynosil 30 dni, prawdopodobienstwo, ze mozesz zajsc w ciaze jest dosc duze.

Natomiast, jezeli Twoj cykl jest bardzo regularny i zawsze wynosi 26 dni, to prawdopodobienstwo znacznie sie zmniejsza.

Rozumiem, ze nie mierzysz sobie codzniennie rano temperatury? Z temperatury, sluzu i dlugosci cyklu mozna byloby wiecej powiedziec, natomiast z informacji, ktore nam podalas - niewiele.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 09:16   #5
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Przecież napisałaś, że nie doszedł w Tobie, to o co kaman?
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 13:00   #6
mloda_kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

No niestety nie mierze. 4 miesiaczki wstecz cykl wynosił 26 dni..



Cytat:
Napisane przez kosiolek Pokaż wiadomość
No niestety na 100% nikt nie bedzie w stanie powiedziec Ci czy mozesz byc w ciazy, czy nie. Jesli Twoj sredni cykl wynosi 26 dni a "sredni" oznacza 26 +/- 4 dni, to jezeli w tym miesiacu Twoj cykl bedzie wynosil 30 dni, prawdopodobienstwo, ze mozesz zajsc w ciaze jest dosc duze.

Natomiast, jezeli Twoj cykl jest bardzo regularny i zawsze wynosi 26 dni, to prawdopodobienstwo znacznie sie zmniejsza.

Rozumiem, ze nie mierzysz sobie codzniennie rano temperatury? Z temperatury, sluzu i dlugosci cyklu mozna byloby wiecej powiedziec, natomiast z informacji, ktore nam podalas - niewiele.
mloda_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 13:53   #7
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez mloda_kobieta Pokaż wiadomość
No niestety nie mierze. 4 miesiaczki wstecz cykl wynosił 26 dni..
4 miesiaczki wstecz to jednak za malo, zeby o Twojej sytuacji wnioskowac, bo srednia wylicza sie z 6 ostatnich miesiaczek. Poza tym, nawet gdyby twoje miesiaczki byly bardzo regularne, i zawsze wynosily 26 dni, to zawsze moze sie tak wydarzyc, ze cos sie poprzesuwa ten jeden raz i jest klopot. Gdybys mierzyla temperature, to w polaczeniu z obserwacja sluzu wiedzialabys na pewno kiedy jestes w okresie nieplodnym po owulacji, i czy wspolzycie bez zabezpieczenia jest bezpieczne. Bez takiej dokladnej wiedzy lepiej nie ryzykowac. Trzymam kciuki, ze za 5 dni dostaniesz normalnie miesiaczke. Nie ryzykuj wiecej, kochana, sama obserwacja sluzu nie daje wystarczajacej pewnosci.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 14:35   #8
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Ale napisala na początku, że chłopak w niej nie skończył. Nie masz się czym martwić.
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:43   #9
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Mimo tego, ze w niej nie skonczyl mozliwosc, ze zaszla w ciaze nadal istnieje, bo w preejakulacie czesto znajduja sie duze ilosci zywych plemnikow. Dlatego wlasnie stosunek przerywany jest niezwykle niepewna metoda antykoncepcyjna.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:49   #10
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez kosiolek Pokaż wiadomość
Mimo tego, ze w niej nie skonczyl mozliwosc, ze zaszla w ciaze nadal istnieje, bo w preejakulacie czesto znajduja sie duze ilosci zywych plemnikow. Dlatego wlasnie stosunek przerywany jest niezwykle niepewna metoda antykoncepcyjna.
Wcale nie znajdują się duże ilości żywych plemników, są ale mało. Ja stosuje ową metodę dłuuugo, dłuuuugo i przy bardzo dobrym zastosowaniu - brak przedwczesnego wytrysku, wyjęcie na czas, nie zajdzie się w ciążę. Zajść w ciążę wale nie jest tak łatwo jak się wszystkim wydaje. Oczywiście istnieją wpadki, ale to można policzyć na palcach jednej ręki. Poza tym autorka kochała sie grubo po owulacji. Teraz pewnie spóźni jej się okres, bo będie mieć stresa.
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:55   #11
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez elane Pokaż wiadomość
Wcale nie znajdują się duże ilości żywych plemników, są ale mało. Ja stosuje ową metodę dłuuugo, dłuuuugo i przy bardzo dobrym zastosowaniu - brak przedwczesnego wytrysku, wyjęcie na czas, nie zajdzie się w ciążę. Zajść w ciążę wale nie jest tak łatwo jak się wszystkim wydaje. Oczywiście istnieją wpadki, ale to można policzyć na palcach jednej ręki.
To, że Ty nie zaszłaś w ciążę podczas stosunku przerywanego, nie znaczy, że to dobra i skuteczne metoda zapobiegania ciąży.

Cytat:
Poza tym autorka kochała sie grubo po owulacji.
Skąd wiesz?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 15:06   #12
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez elane Pokaż wiadomość
Wcale nie znajdują się duże ilości żywych plemników, są ale mało. Ja stosuje ową metodę dłuuugo, dłuuuugo i przy bardzo dobrym zastosowaniu - brak przedwczesnego wytrysku, wyjęcie na czas, nie zajdzie się w ciążę. Zajść w ciążę wale nie jest tak łatwo jak się wszystkim wydaje. Oczywiście istnieją wpadki, ale to można policzyć na palcach jednej ręki. Poza tym autorka kochała sie grubo po owulacji. Teraz pewnie spóźni jej się okres, bo będie mieć stresa.
Badania naukowe z 2011 wykazuja, ze jednak nie masz racji. To prawda, ze zajsc w ciaze nie jest wcale tak latwo, ale nie mozesz twierdzic, ze dziewczyna nia ma sie czym martwic. Nie ma wcale pewnosci, ze stosunkek byl grubo po owulacji, bo jezeli jej faza lutealna ma 8 dni a ten cykl bedzie o jeden (!) dzien dluzszy, a w preejakulacie jej chlopaka znajdowal sie jeden zywy plemnik, to mozliwosc ze zaszla w ciaze istnieje.

Mowisz, ze wpadki mozna policzyc na palcach jednej reki - badania naukowe wykazuja, ze musialabys miec tych palcow u jednej reki 28 Ale statystyki nie maja tu znaczenia bo tutaj chodzi o indywidualna sytuacje Autorki. To, ze ta metoda dziala w Twoim zwiazku, nie oznacza, ze jest skuteczna, bo rocznie 15-28% par, ktore w ten sposob sie zabezpieczaja staja sie rodzicami.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 15:17   #13
chloe89
Raczkowanie
 
Avatar chloe89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 69
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez elane Pokaż wiadomość
Wcale nie znajdują się duże ilości żywych plemników, są ale mało. Ja stosuje ową metodę dłuuugo, dłuuuugo i przy bardzo dobrym zastosowaniu - brak przedwczesnego wytrysku, wyjęcie na czas, nie zajdzie się w ciążę. Zajść w ciążę wale nie jest tak łatwo jak się wszystkim wydaje. Oczywiście istnieją wpadki, ale to można policzyć na palcach jednej ręki. Poza tym autorka kochała sie grubo po owulacji. Teraz pewnie spóźni jej się okres, bo będie mieć stresa.
Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że ktoś to chce na własne ryzyko stosować, ale żeby na swoim jednym wypadku wyciągać wnioski i radzić innym to już wg mnie zwykła złośliwość (lekkomyślność?). Skąd możesz wiedzieć, że się nie okaże, że Ty albo partner nie macie po prostu jakiegoś problemu z płodnością? Jesteście dokładnie przebadani pod tym względem? To, że dla Ciebie ta metoda działa "dłuuugo, dłuuugo" wcale nie znaczy, że autorka po miesiącu jej stosowania nie będzie już w ciąży. Nie wprowadzaj innych w błąd, mówiąc, że tak się nie zajdzie w ciążę - w swoim życiu rób co Ci się podoba...
chloe89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 15:49   #14
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez chloe89 Pokaż wiadomość
Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że ktoś to chce na własne ryzyko stosować, ale żeby na swoim jednym wypadku wyciągać wnioski i radzić innym to już wg mnie zwykła złośliwość (lekkomyślność?). Skąd możesz wiedzieć, że się nie okaże, że Ty albo partner nie macie po prostu jakiegoś problemu z płodnością? Jesteście dokładnie przebadani pod tym względem? To, że dla Ciebie ta metoda działa "dłuuugo, dłuuugo" wcale nie znaczy, że autorka po miesiącu jej stosowania nie będzie już w ciąży. Nie wprowadzaj innych w błąd, mówiąc, że tak się nie zajdzie w ciążę - w swoim życiu rób co Ci się podoba...
Dokładnie Równie dobrze ja mogłabym mówić, że można się kochać nawet i z wytryskiem, bo od paru miesięcy nie zabezpieczamy się z mężem, a ciąży ani widu, ani słychu
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 15:49   #15
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Omg, a gdzie ja doradzam autorce tę metodę? Napisałam, żeby ją uspokoić. Nikomu nic nie radzę, każdy wybiera swoją formę zabezpieczenia jaka mu najlepiej pasuje. Napisałam, że skoro seks u niej miał miejsce 20 dnia cyklu na 26 dni, to była wtedy niepłodna plus chłopak w niej nie skończył, więc nie ma opcji, żeby była w ciąży. A ten zakres 15-28% par, które zachodzą to właśnie przy przedwczesnym wytrysku albo przy za późnym wyciągnięciu, bo przy perfekcyjnym użyciu to tylko 4%.

P.S. jesteśmy płodni, akurat tego mamy dowód.
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 15:58   #16
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez elane Pokaż wiadomość
Omg, a gdzie ja doradzam autorce tę metodę? Napisałam, żeby ją uspokoić. Nikomu nic nie radzę, każdy wybiera swoją formę zabezpieczenia jaka mu najlepiej pasuje. Napisałam, że skoro seks u niej miał miejsce 20 dnia cyklu na 26 dni, to była wtedy niepłodna plus chłopak w niej nie skończył, więc nie ma opcji, żeby była w ciąży. A ten zakres 15-28% par, które zachodzą to właśnie przy przedwczesnym wytrysku albo przy za późnym wyciągnięciu, bo przy perfekcyjnym użyciu to tylko 4%.

P.S. jesteśmy płodni, akurat tego mamy dowód.
Ale nigdy nie ma pewności, że cykl jednorazowo się nie wydłuży Na naszym wątku staraczkowym, wiele dziewczyn pisało o swoich mega regularnych cyklach, a tu nagle psikus i cykl dłuższy nawet o kilka dni.

Wnioskuję, że tym "dowodem" jest dziecko - a to żaden dowód na to, że teraz dalej wszystko jest ok To dowód jedynie na to, że nie jesteście bezpłodni, ale nie to, że nie jesteście aktualnie niepłodni.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 15:59   #17
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez mloda_kobieta Pokaż wiadomość
Mój średni cykl wynosi 26 dni. Ostatnio współzyłam z chłopakiem 20 dnia cyklu bez zabezpieczenia ( nie doszedł we mnie ) , czyli tydzień przed okresem. Wiem, że było to głupie. Przeczytałam pewną książke,według której niemożliwe jest to żebym zaszła w ciążę. Ale chciałam zapytać o wasze zdanie? Chciałam dodać, że jakies dwa dni przed współżyciem zaobserwowałam małą, żółtą plamę śluzu niepłodnego, ale podczas seksu zmienił się on na biały i rozciągliwy.
Jest wątek zbiorczy, ale raczej w ciąży nie jesteś.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 16:20   #18
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez elane Pokaż wiadomość
Omg, a gdzie ja doradzam autorce tę metodę? Napisałam, żeby ją uspokoić. Nikomu nic nie radzę, każdy wybiera swoją formę zabezpieczenia jaka mu najlepiej pasuje. Napisałam, że skoro seks u niej miał miejsce 20 dnia cyklu na 26 dni, to była wtedy niepłodna plus chłopak w niej nie skończył, więc nie ma opcji, żeby była w ciąży. A ten zakres 15-28% par, które zachodzą to właśnie przy przedwczesnym wytrysku albo przy za późnym wyciągnięciu, bo przy perfekcyjnym użyciu to tylko 4%.

P.S. jesteśmy płodni, akurat tego mamy dowód.
Widzisz, Autorka jest młodą kobietą, i wnioskując z pytań jakie zadaje - ma niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie i uczy sie podstaw współżycia seksualnego. Jak przyszło Ci do głowy, że można w tym przypadku mówić o "perfekcyjnym użyciu"? Nikt z nas nie ma pojęcia na jakim etapie jej chłopak przerwał stosunek. Myśle, że nawet sama Autorka i jej chłopak mogą tego nie wiedzieć, bo takie rozeznanie na prawdę przychodzi z doświadczeniem. Nawet jeśli okazałoby sie, że nie było przedwczesnego wytrysku i członek nie był już w pochwie podczas wytrysku, to z czysto naukowego punktu widzenia ciąża jest możliwa.

Autorko, ja wiem, że to jest dla Ciebie bardzo stresujaca sytuacja. Ja nie zamierzam Cię strofować bo ani nie mam do tego prawa, ani nie sądzę, że jest to potrzebne, bo sama stwierdziłaś, że "było to głupie". Ale nie chcę też wprowadzać Cię w bład po to tylko żeby Ci tego stresu oszczędzić. Prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży jest niewielkie, ale jest. Tak jak już napisałam, trzymam kciuki, że dostaniesz niedługo miesiaczkę i na strachu sie skończy.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 18:34   #19
mloda_kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Też mam taką nadzieję bardzo tego żałuję no ale czasu już nie cofnę. dodam tylko ze widzialam jak wyjmowal i po jakis 2 sekundach dopiero byl wytrysk.. twierdzi ze wczesniej nic nie poleciało ale jakoś nie jestem przekonana że on wie co mówi. jeśli teraz mi ujdzie na sucho to juz NIGDY WIECEJ takich akcji. strasznie sie boje.

Cytat:
Napisane przez kosiolek Pokaż wiadomość
Widzisz, Autorka jest młodą kobietą, i wnioskując z pytań jakie zadaje - ma niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie i uczy sie podstaw współżycia seksualnego. Jak przyszło Ci do głowy, że można w tym przypadku mówić o "perfekcyjnym użyciu"? Nikt z nas nie ma pojęcia na jakim etapie jej chłopak przerwał stosunek. Myśle, że nawet sama Autorka i jej chłopak mogą tego nie wiedzieć, bo takie rozeznanie na prawdę przychodzi z doświadczeniem. Nawet jeśli okazałoby sie, że nie było przedwczesnego wytrysku i członek nie był już w pochwie podczas wytrysku, to z czysto naukowego punktu widzenia ciąża jest możliwa.

Autorko, ja wiem, że to jest dla Ciebie bardzo stresujaca sytuacja. Ja nie zamierzam Cię strofować bo ani nie mam do tego prawa, ani nie sądzę, że jest to potrzebne, bo sama stwierdziłaś, że "było to głupie". Ale nie chcę też wprowadzać Cię w bład po to tylko żeby Ci tego stresu oszczędzić. Prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży jest niewielkie, ale jest. Tak jak już napisałam, trzymam kciuki, że dostaniesz niedługo miesiaczkę i na strachu sie skończy.
mloda_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 19:27   #20
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Cytat:
Napisane przez mloda_kobieta Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję bardzo tego żałuję no ale czasu już nie cofnę. dodam tylko ze widzialam jak wyjmowal i po jakis 2 sekundach dopiero byl wytrysk.. twierdzi ze wczesniej nic nie poleciało ale jakoś nie jestem przekonana że on wie co mówi. jeśli teraz mi ujdzie na sucho to juz NIGDY WIECEJ takich akcji. strasznie sie boje.
Wiem, wyobrażam sobie. Na tzw "głupie akcje" nie ma monopolu, więc skąd inąd świetnie Cię rozumiem Trzymaj się i postaraj się być spokojna, najprawdopodobniej wszystko będzie ok.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 21:28   #21
wzaciasnymbucie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 93
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

podobno własnie tylko na podstawie wydzieliny można określić płodne i nie płodne dni.. tak uczyli mnie w szkole.
Byłam w takich sytuacjach jak Ty i zawsze było spoko.
Zawsze dla uspokojenia się można zrobic test ciążowy, bo to fakt - jak sie stresujesz to Ci się spóźni
wzaciasnymbucie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 21:20   #22
mloda_kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Seks tydzień przed miesiączką bez zabezpieczenia.

Mam nadzieję, że i u mnie też tak będzie na test jeszcze za wcześnie, teraz czekam na miesiączkę



Cytat:
Napisane przez wzaciasnymbucie Pokaż wiadomość
podobno własnie tylko na podstawie wydzieliny można określić płodne i nie płodne dni.. tak uczyli mnie w szkole.
Byłam w takich sytuacjach jak Ty i zawsze było spoko.
Zawsze dla uspokojenia się można zrobic test ciążowy, bo to fakt - jak sie stresujesz to Ci się spóźni
mloda_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.