Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 18:09   #2611
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

kochane ciesze się że pomysł się spodobał, przyznam się że już napisałam do redakcji i mam zgodę. Myślą tez o artykule odn. prawdziwych minerałów w/g mnie utworzenie forum mineralnego to kwestia czasu.

Vril, byłabym zainteresowana. Mam próbki minerałów EDM, Meow, chyba jeden Lumiere. Może coś z tradycyjnej kolorówki (mam sypki transparentny TL 2 Kryolan, matujacy Kryolan, sypkie pryzmy Soft White).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-01-20 o 18:11
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:13   #2612
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dlatego sie rozstałam ze swoim zartuje (nie z powodu makijazu)
U mnie skończyło się na wyjaśnieniach do czego te pędzle

No i super ,że będzie minerałowy makijaż A jak minerały znikną z tego podforum to tu pustkami będzie świecić
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:21   #2613
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

O Aga byłoby super Kto jak kto, ale Ty na pewno zmalujesz coś pięknego
Btw, strasznie dawno temu chyba Ci wysłałam jakąś próbkę cienia z Meow, wtedy z próbkami podkładów.

Artykuł to też ciekawy pomysł, mam tylko nadzieję, że osoba go pisząca będzie czerpać z różnych źródeł i niekoniecznie pisać z jednego punktu widzenia Ale w końcu przydałoby się coś dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia z minerałami i myślą że taki L'OREAL np. to super podkład prawdziwie mineralny.

Chcemy forum, chcemy forum!

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-01-20 o 18:36
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:33   #2614
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić Dzisiaj dostałam dwie przesyłeczki z EDM, jedna wysłana 7, druga 11 stycznia
Że co??? Ja zamawiałam 27.12 i wciąż czekam. Coraz mniej mi się to podoba. Następne pędzle już chyba gdzie indziej zamówię.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:36   #2615
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ten róż coffe break wygląda jak brudny
Ciekawe jak wypada na twarzy Bo jakos mi sie kojarzy z umorusanym kominiarzem

Kurcze az wierzyc mi sie nei chce ze drugi od lewej to sunkissed fair jakos tak ciemno wyglada
Masz racje z tym kominiarzem.Teraz mi się wytarł trochę na ręce i została taka ziemista kreska.
Co do sunkissed to jutro pomaluję całą twarz i zobacze efekt na dworze.
Już jestem w trakcie zamawiania kolenej partii próbek.
Teraz już wiem,że za mało dałam podkładu.Tzn. za cieńko.
Moja córka jak zobaczyła dziś moje minerałki ( 2 zestawy próbek) i pędzle (6 ich mam) to się zapytała czy otwieram zakład kosmetyczny.Dobrze,ze ona ma 10 lat.Czasami niewiedza jest bezpieczniejsza dla portfela.

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-01-20 o 18:41
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:36   #2616
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Że co??? Ja zamawiałam 27.12 i wciąż czekam. Coraz mniej mi się to podoba. Następne pędzle już chyba gdzie indziej zamówię.
Lorri moje zamówienie z 27.12 też nie doszło jeszcze. I już się nie łudze, że dojdzie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:51   #2617
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Muszę się też poskarżyć na EDM, 17.12 robiłam zamówienie na prawie 30$ jak była promocja -17% i gratisy, dzisiaj przyszła paczka i ...
Zamawiałam oczywiście głównie pędzle m.in. baby kabuki, okazało się, że kabuki są out of stock, ok. rozumiem, jednak nikt mnie nie poinformował, że ich nie dostanę (jak robiłam zamówienie to były dostępne). Oddali mi co prawda pieniądze, ale nie dostałam gratisowych 3 cieni i różu, a jedynie jeden cień. Już im wysłałam odpowiedniego maila, zobaczę jak zareagują, ale jestem lekko zaskoczona...
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 18:51   #2618
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Masz racje z tym kominiarzem.Teraz mi się wytarł trochę na ręce i została taka ziemista kreska.
Co do sunkissed to jutro pomaluję całą twarz i zobacze efekt na dworze.
Już jestem w trakcie zamawiania kolenej partii próbek.
Teraz już wiem,że za mało dałam podkładu.Tzn. za cieńko.
Moja córka jak zobaczyła dziś moje minerałki ( 2 zestawy próbek) i pędzle (6 ich mam) to się zapytała czy otwieram zakład kosmetyczny.Dobrze,ze ona ma 10 lat.Czasami niewiedza jest bezpieczniejsza dla portfela.
Moja kończy w tym roku 15 i wszystko mi podbiera

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Lorri moje zamówienie z 27.12 też nie doszło jeszcze. I już się nie łudze, że dojdzie.
moje pierwsze zamówienie szło prawie miesiąc (bez dwóch dni) więc może i Wasze jeszcze dojdą
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:57   #2619
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic, ja się jeszcze łudzę. Nie mam wyjścia, zamówilam 6 pędzli, próbki i jeszcze gratisy mi przysługują. Ponton w końcu musi dopłynąć do brzegu
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:04   #2620
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Frantic, ja się jeszcze łudzę. Nie mam wyjścia, zamówilam 6 pędzli, próbki i jeszcze gratisy mi przysługują. Ponton w końcu musi dopłynąć do brzegu
Dziewczyny a zamawiacie rejestrowane przesyłki czy zwykłe ? Rejestrowana to jakieś $22 duużo ale może przy większych zamówieniach sie jednak opłaca. Trzeba by może robić zamówienia zbiorowe to się koszty przesyłki zmniejszą - z drugiej strony jednak łatwiej wpadną w łapki celnika. ach ...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:12   #2621
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, po dłuższej przerwie wracam, żeby wszem wobec poinformować, że właśnie dotarło moje pierwsze zamówienie! Jutro próba generalna.
Foxxxy, ja opłaciłam najtańszą przesyłkę, doszła nienaruszona, w dodatku w 10 dni!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 19:14   #2622
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic,Lorrii
Ja bylam dzis na poczcie ( awizo) odebrac liscik od Pastereczki,ktory byl nadany bodajze w piatek...Pani wydala mi ow liscik i ładnie podziekowala...
Ja jednak bylam twarda i poprosilam Pania aby przekopała jeszcze raz wszystkie listy gdyz kolezanki ,ktore zamawialy pozniej te same rzeczy otrzymały je w ubiegłym tygodniu.Po dłuzszym "kopaniu" Pani jednak znalazła koperte EDM z 15 .01. Gdybym odeszla i dała za wygrana kto wie ile jeszcze bym na nie czekała..BTW mysle ze moj Buffd z 7.01 tez gdzies tam lezy...
Musicie znac tylko dokladna date wyslania
Ja zamawialam EDM 23.12 a 26.12 zostały wyslane..( takie info dostalam od EDM).
Tak wiec pobiegnijcie na poczte bo prawdopodobnie tam leza...


PS. Pedzle.....echhhh....:eek :

Jesli,ktoras z nowoprzybyłych jeszcze sie zastanawia to powiem krotko- jesli macie pieniazki 10$ BRAĆ !!!!!
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:15   #2623
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Muszę się też poskarżyć na EDM, 17.12 robiłam zamówienie na prawie 30$ jak była promocja -17% i gratisy, dzisiaj przyszła paczka i ...
Zamawiałam oczywiście głównie pędzle m.in. baby kabuki, okazało się, że kabuki są out of stock, ok. rozumiem, jednak nikt mnie nie poinformował, że ich nie dostanę (jak robiłam zamówienie to były dostępne). Oddali mi co prawda pieniądze, ale nie dostałam gratisowych 3 cieni i różu, a jedynie jeden cień. Już im wysłałam odpowiedniego maila, zobaczę jak zareagują, ale jestem lekko zaskoczona...
O nieładnie.. napisz.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Frantic, ja się jeszcze łudzę. Nie mam wyjścia, zamówilam 6 pędzli, próbki i jeszcze gratisy mi przysługują. Ponton w końcu musi dopłynąć do brzegu
Może w celnym siedzi Trzymam kciuki za paczkę.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:21   #2624
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chciałabym Was trochę ostudzić w tej niecierpliwości. Chociaż oczywiście ją rozumiem.
Edm wysyła naprawdę w ten sam dzień w który się zamawia, patrzę na pieczątki i tak jest. Przeważnie przesyłki tkwią w urzędzie celnym, bo to że nie naliczono vatu nie znaczy, że tam nie były- każda ma pieczątkę dopuszczenia do obrotu ponieważ jest spoza UE. Poczta tez róznie działa. Więc nie rozumiem jak firma edm miałaby mieć wpływ na szybkość dostarczania. Wyraźnie jest napsane 25 dni roboczych na najtansza przesylke i jest to regulamin przewoźnika, nie ich. Opisane są paczki właściwie więcu rzędnicy też nadmiernie dużo pracy z clem vatem itd nie mają.

Mnie jedna na jakies 15 (łączne ze zbiorowymi liczac) ukradziono czy tez zagubiono i własnie ją otrzymałam od edm i mam piękne cienie Przesyłka została nadana 29 grudnia i była w kopercie.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:28   #2625
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja siedzę, macham nóżką i czekam na moje minerały! Już się nie mogę doczekac! Jeszcze jedna z Was napisze, że flap top jest rewelacyjny, to jadę do Niej OBMACAC GO!

Jednocześnie stresuję się, bo stosuję filtry i mam złe przeczucia :|
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:34   #2626
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
a ja siedzę, macham nóżką i czekam na moje minerały! Już się nie mogę doczekac! Jeszcze jedna z was napisze, że flap top jest rewelacyjny, to jadę do niej obmacac go!

jednocześnie stresuję się, bo stosuję filtry i mam złe przeczucia :|
flat top jest rewelacyjny

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-20 o 19:39
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:36   #2627
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
A ja siedzę, macham nóżką i czekam na moje minerały! Już się nie mogę doczekac! Jeszcze jedna z Was napisze, że flap top jest rewelacyjny, to jadę do Niej OBMACAC GO!

Jednocześnie stresuję się, bo stosuję filtry i mam złe przeczucia :|
Flat Top JEST rewelacyjny
a co do filtrów - też miałam wątpliwości, ale jest dobrze. na samym filtrze u mnie aplikacja byla trudniejsza - tak żeby nic nie zetrzec ale żeby równo było - ale jęsli użyjesz primera (ja nie mam jeszcze ale zastosowalam zamiast niego skrobie) to potem aplikuje sie minerałki super

Edit: jaka jednomyślność grupy :P
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:51   #2628
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

nie mogę z Wami! ))

już i tak sama sobie dałam bana na wchodzenie na inne wątki mineralne

stworzyłam już WISHLISTĘ kolejnych minerałów, niech się poczta nade mną zlituje!

co do filtrów, to najpierw spróbuję na emulsję LRP, zawsze mi się ładnie wchłania bez błyszczenia. Potem ewentualnie na krem, ale to może jak nabędę wprawy...
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:23   #2629
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy ktos moze sie wymienic mini cieniem zlotym z promocji noworocznej, bo bardzo go chcę mieć- akurat tą promocje ominęłam.....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 20:59   #2630
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Czekamy Czekamy tik tak tik tak
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja tez czekam na fotki szczegolnie Linen.
Ja również nie mogę się już doczekać rana

A Linen jak i te ciemniejsze podkłady to będę musiała podprowadzić mamie Ale jej wytłumaczyłam, że to dla naszego wspólnego wizażowego dobra więc się zgodziła

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kochane ciesze się że pomysł się spodobał, przyznam się że już napisałam do redakcji i mam zgodę. Myślą tez o artykule odn. prawdziwych minerałów w/g mnie utworzenie forum mineralnego to kwestia czasu.

Vril, byłabym zainteresowana. Mam próbki minerałów EDM, Meow, chyba jeden Lumiere. Może coś z tradycyjnej kolorówki (mam sypki transparentny TL 2 Kryolan, matujacy Kryolan, sypkie pryzmy Soft White).
Ago, przynosisz nam piękne wiadomości jeśli dostanę coś ciekawego jako gratis to Ci napiszę, może się przyda do makijażu

Ojjj ale mi się przyda minerałowy wątek wymiankowy

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Że co??? Ja zamawiałam 27.12 i wciąż czekam. Coraz mniej mi się to podoba. Następne pędzle już chyba gdzie indziej zamówię.
Lorri, ponton pewnie jest już na Bałtyku, wierzę w to!


Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Jednocześnie stresuję się, bo stosuję filtry i mam złe przeczucia :|
Spokojnie, dziewczyny się filtrują i dają radę z minerałami Ja też niedługo będę miała podobne rozterki, bo się czaję na jakieś ładne spf 50

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:01
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:09   #2631
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Spokojnie, dziewczyny się filtrują i dają radę z minerałami Ja też niedługo będę miała podobne rozterki, bo się czaję na jakieś ładne spf 50
też bym się chętnie zaczaiła



Aga, świetny pomysł z tym Step by Step!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:51   #2632
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Frantic, ja się jeszcze łudzę. Nie mam wyjścia, zamówilam 6 pędzli, próbki i jeszcze gratisy mi przysługują. Ponton w końcu musi dopłynąć do brzegu
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dziewczyny a zamawiacie rejestrowane przesyłki czy zwykłe ? Rejestrowana to jakieś $22 duużo ale może przy większych zamówieniach sie jednak opłaca. Trzeba by może robić zamówienia zbiorowe to się koszty przesyłki zmniejszą - z drugiej strony jednak łatwiej wpadną w łapki celnika. ach ...
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Chciałabym Was trochę ostudzić w tej niecierpliwości. Chociaż oczywiście ją rozumiem.
Edm wysyła naprawdę w ten sam dzień w który się zamawia, patrzę na pieczątki i tak jest. Przeważnie przesyłki tkwią w urzędzie celnym, bo to że nie naliczono vatu nie znaczy, że tam nie były- każda ma pieczątkę dopuszczenia do obrotu ponieważ jest spoza UE. Poczta tez róznie działa. Więc nie rozumiem jak firma edm miałaby mieć wpływ na szybkość dostarczania. Wyraźnie jest napsane 25 dni roboczych na najtansza przesylke i jest to regulamin przewoźnika, nie ich. Opisane są paczki właściwie więcu rzędnicy też nadmiernie dużo pracy z clem vatem itd nie mają.

Mnie jedna na jakies 15 (łączne ze zbiorowymi liczac) ukradziono czy tez zagubiono i własnie ją otrzymałam od edm i mam piękne cienie Przesyłka została nadana 29 grudnia i była w kopercie.
No ja za bardzo nie panikuje, bo zamawiałam tylko darmowe próbki, więc i strata nie będzie jakaś kolosalna. Tak czy inaczej muszę odczekać te 25 dni roboczych i dopiero wtedy będę do nich pisać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:00   #2633
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny a na początek to jaki pędzel najlepiej wybrać?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:10   #2634
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
dziewczyny a na początek to jaki pędzel najlepiej wybrać?
flat top
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:40   #2635
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam ponownie po całym dniu testowania EDM.
Już wiem, że powinnam mieć podklad w odcieniu hm... jasnego medium - jak na razie pięknie wyglądają cool multi-tasking i beige light medium. Do zakupienia i przetestowania cool fair medium. Buffy na mnie wyglądają jakbym była chora.

Czy jest tu ktoś równie "ciemny" jak ja? Chciałam się poradzić odnośnie korektorów i primerów.
Korektor sunlight pod oczy - cuuudo. Fair (na drugim oku) wyglądał jakoś tak szarawo.

Na gwałt potrzebuję drugiego flat topa... albo dwóch...
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:51   #2636
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a no to dobrze bo własnie wziełam flat top
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 23:01   #2637
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny czy możecie mi powiedziec, jak stosowac korektory? Zastanawiam się jak to jest z minerałami. Normalnie nakłada się korektor w płynie i na to fluid. A przy minerałach? Czy mogę tak proszek na proszek?? Nie zważy się to? Jutro testuję EDM i nie mam pewności jak się zabrac za korektory. W jakiej kolejności nakładac proszki
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 23:11   #2638
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie mi powiedziec, jak stosowac korektory? Zastanawiam się jak to jest z minerałami. Normalnie nakłada się korektor w płynie i na to fluid. A przy minerałach? Czy mogę tak proszek na proszek?? Nie zważy się to? Jutro testuję EDM i nie mam pewności jak się zabrac za korektory. W jakiej kolejności nakładac proszki
Ja nakładam mój podkład semi-matte w roli korektora. Moja teoria jest taka: jesli używasz korektora koloru (zółty, zielony, fioletowy) to najpierw nakładasz taki korektor, potem podkład lub korektor w Twoim odcieniu, żeby uzyskać prawidłowy kolor skóry na tym obszarze.

Jeśli nakładasz korektor w kolorze skóry to na podkład bo:
  • w trakcie aplikacji trochę się zetrze
  • jak już nałozysz podkład to widzisz gdzie jeszcze potrzebujesz dodatkowego krycia i w ten sposob nakładasz mniej produktów, po co maskować dodatkowo to, co moze zakryje sam podkład.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-20 o 23:13
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 23:21   #2639
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Witam ponownie po całym dniu testowania EDM.
Już wiem, że powinnam mieć podklad w odcieniu hm... jasnego medium - jak na razie pięknie wyglądają cool multi-tasking i beige light medium. Do zakupienia i przetestowania cool fair medium. Buffy na mnie wyglądają jakbym była chora.

Czy jest tu ktoś równie "ciemny" jak ja? Chciałam się poradzić odnośnie korektorów i primerów.
Korektor sunlight pod oczy - cuuudo. Fair (na drugim oku) wyglądał jakoś tak szarawo.

Na gwałt potrzebuję drugiego flat topa... albo dwóch...
ja jestem ciemna odkąd tu bywam Pytaj śmiało. Ciemnośc mamy tę samą. Koniecznie wypróbuj golden light, korektor multitasking, sunlight pod oczy cudo-potwierdzam. Polowa rózy jest dla nas za jasna

szukam zlotego cienia z kolekcji noworocznej lalala ....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-20 o 23:22
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:22   #2640
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam minerałki,
Jaki korektor będzie ciut ciemniejszy od intensive fair. Mimo,że dam kilka warst to dalej przebija czerwony kolor moich krostek.

Miłego dnia życzę.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.