Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 08:28   #2641
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja jestem ciemna odkąd tu bywam Pytaj śmiało. Ciemnośc mamy tę samą. Koniecznie wypróbuj golden light, korektor multitasking, sunlight pod oczy cudo-potwierdzam. Polowa rózy jest dla nas za jasna

szukam zlotego cienia z kolekcji noworocznej lalala ....
pastereczko, zastanawiam się nad primerem i finishingiem sunlight - jakoś mi fair nie podchodzi, testowałaś może?
I będzie problem z różami... potrzebuję koniecznie, a zamówiłam tylko fresh air, który dla mnie nadaje się tylko jako cień do powiek - śliczny bladziutki róż.

Złoty cień mam - planuję wykańczać nim inne cienie, ale chętnie odsypię Ci z połowę - takiej ilości nie zużyję chyba do końca świata
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:10   #2642
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
pastereczko, zastanawiam się nad primerem i finishingiem sunlight - jakoś mi fair nie podchodzi, testowałaś może?
I będzie problem z różami... potrzebuję koniecznie, a zamówiłam tylko fresh air, który dla mnie nadaje się tylko jako cień do powiek - śliczny bladziutki róż.

Złoty cień mam - planuję wykańczać nim inne cienie, ale chętnie odsypię Ci z połowę - takiej ilości nie zużyję chyba do końca świata
Ja mam do wykonczenia golden light- nie przypuszczałam, ze jest taki piękny i zamowilam go po polrocznym uzywaniu innych, primera uzywam z coastal scents i z meow, poki co probki ale mam tez soft bronze i tak jest transparentny dość więc mnie nie rozjasnia nawet wbrew obawom. Zrobie wczesnym popoludniem polecane roze, teraz biegne na spacer, bo w Krakowie pieknie. Juz sie ciesze z tego cienia )
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 10:32   #2643
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja dzis od rana mam na sobie Multi Tasking foundation oczywiscie intensive.
Korektor Mint z Buff i wykonczenie przebarwien Korektorem Multi Tasking (nie widac na fotkach bo przebarwienia i pryszcze mam na dolnej partii twarzy)
Calosc pacnełam Serecite z Buff i różem Tricky tez z Buff..


Ale chcialabym oczywiscie napisac o EDM

Przedstawiam fotkę przed nalozeniem i po (2 warstwy).. ja jestem zdumiona i niestety albo stety.. EDM narazie przoduje u mnie

Górna fotka troche ciemna, bo robilam zdjecie przed firanką.. a druga bez flasha juz bardziej przy oknie, ale tak czy siak widac kolosalna roznice..
Troszeczkę przy platku nosa mi sie zwarzył podklad, ale i tak jest duzo lepiej niz przy buff'd.


Jednak krycie mnie nie zadowala jesli chodzi o podklad ktory czasem daje jako krektor no i korektor..
Moze to trzeba 10 warstw nalozyc na przebarwienie? Bo widac je u mnie niestety pomimo zielonego i neutralnego koloru korektora. Ofkorz nie są juz mega bordowe ale za to normalnie czerwone..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedpo.jpg (30,0 KB, 130 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:11   #2644
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Anecka, myślę że bardzo ładnie to wszytsko wygląda, nikt Ci się nie przygląsa z odległości 1cm i nie widzi tego co Ty.
Też edm u mnie przoduje

chodzę jak naćpana myśląc o nowych ślicznych cieniach.
W weekend postaram się pofotografować.

przedałby się wymiankowy, na pewno chcę puścić w świat christmas carol (zieleń mini), silver bells (srebrno-niebieski mini) i frost beaten (biały full) i kilka podkładów dobrych dla bladych z plusem aka pośrednich
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:17   #2645
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Anecka mi się też wydaje, że dobrze to wygląda. Krycie jest naprawdę świetne, a co najważniejsze - naturalne.
Ja też na razie najbardziej minerałki EDM lubię
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:52   #2646
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Rozwielitko, ja jeszcze daje ostatnia szanse Buff'd ale mysle, ze najpozniej jutro zdecyduje sie zalozyc wymiankowy aby umiescic tam wszystkie moje niepasujace zdobycze Chyba, ze Ty sie pokusisz na zalozenie nowego watku?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:04   #2647
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przyszły minerały 8 dnia od zamówienia Muszę obejrzeć filmiki z pierwszego posta żeby wiedzieć co i jak Ach tyle RADOŚCI

Lece testować

Ale wrócę ...
z kolorkami na ręce

Edit !! FLAT TOP JEST SUUUUUUUUUUUPER

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-01-21 o 12:16
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 12:13   #2648
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Przyszły minerały 8 dnia od zamówienia


ja też chcę!


PS. właśnie na TVN Style, Anna Orłowska-Filasiewicz podała definicję kosmetyków mineralnych "zawierają 95% minerałów"
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:19   #2649
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rozwielitko, ja jeszcze daje ostatnia szanse Buff'd ale mysle, ze najpozniej jutro zdecyduje sie zalozyc wymiankowy aby umiescic tam wszystkie moje niepasujace zdobycze Chyba, ze Ty sie pokusisz na zalozenie nowego watku?
ja chciałabym to wszytsko obfotografować, a mam możliwość dopiero w piątek. Część mam w domu, cześć tam gdzie studiuję. Trzeba przejrzeć i oddzielić i porozważać....
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:23   #2650
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Anecka, myślę że bardzo ładnie to wszytsko wygląda, nikt Ci się nie przygląsa z odległości 1cm i nie widzi tego co Ty.
Też edm u mnie przoduje

chodzę jak naćpana myśląc o nowych ślicznych cieniach.
W weekend postaram się pofotografować.

przedałby się wymiankowy, na pewno chcę puścić w świat christmas carol (zieleń mini), silver bells (srebrno-niebieski mini) i frost beaten (biały full) i kilka podkładów dobrych dla bladych z plusem aka pośrednich
No pewnie ze nikt sie nie przyglada A nawet jakby to wole taki look niż fluidowy [a fe!].

Ja bym z checia przygarnela Christmas Caroll. Ja mam do wymianki 11:59 PM.. taki szary jakis z drobinkami rozświetlajacymi. Wczesniej były fotki moje i ten cien


W ogole muhsze swoja kolorowke puscic w swiat, ale musze poczytac o wymianach bo nigdy tego nie robilam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:47   #2651
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Przyszły minerały 8 dnia od zamówienia Muszę obejrzeć filmiki z pierwszego posta żeby wiedzieć co i jak Ach tyle RADOŚCI

Lece testować

Ale wrócę ...
z kolorkami na ręce

Edit !! FLAT TOP JEST SUUUUUUUUUUUPER


Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja dzis od rana mam na sobie Multi Tasking foundation oczywiscie intensive.
Korektor Mint z Buff i wykonczenie przebarwien Korektorem Multi Tasking (nie widac na fotkach bo przebarwienia i pryszcze mam na dolnej partii twarzy)
Calosc pacnełam Serecite z Buff i różem Tricky tez z Buff..


Ale chcialabym oczywiscie napisac o EDM

Przedstawiam fotkę przed nalozeniem i po (2 warstwy).. ja jestem zdumiona i niestety albo stety.. EDM narazie przoduje u mnie

Górna fotka troche ciemna, bo robilam zdjecie przed firanką.. a druga bez flasha juz bardziej przy oknie, ale tak czy siak widac kolosalna roznice..
Troszeczkę przy platku nosa mi sie zwarzył podklad, ale i tak jest duzo lepiej niz przy buff'd.


Jednak krycie mnie nie zadowala jesli chodzi o podklad ktory czasem daje jako krektor no i korektor..
Moze to trzeba 10 warstw nalozyc na przebarwienie? Bo widac je u mnie niestety pomimo zielonego i neutralnego koloru korektora. Ofkorz nie są juz mega bordowe ale za to normalnie czerwone..
A jakbyś spróbowała takim żółtawym korektorem napierw? Mi na czerwone przebawienia pomaga żółty, neutralizuje je, zielony mi nie pomaga w ogóle.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-21 o 12:49
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 12:48   #2652
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

wczoraj doszły do mnie 2 paczuszki z EDM i powoli z wirtualnej staję się realna fanką!

oczywista oczywistość- flat top jest cudowny. na pewno zamówie jeszcze jeden. i kabuki też by się przydał.
jak już gdzieś tam wyżej pisałam, zamówiłam 2 zestawy próbek, więc mam 6 odcieni do wypróbowania. po pierwszych maźnięciach ograniczyłam się do 3- Fair Medium semi-matt chyba najlepszy dla mnie odcień, niewidoczny na skórze, ach ach. (i skóra jest gładziutka, przyjemna w dotyku) chciałabym go też wypróbować w wersji intensive, bo chciałabym zobaczyć jak zachowuje się przy większym kryciu (też muszę intensywnie bawić się z korektorami, mam kilka przebarwień po wypryskach i nie do końca są przykryte, nie wiem, może coś źle robię)
aha, no i pytanie do doświadczonych- ja wiem, że minerałów nakłada się naprawdę w małych ilościach, ale się zastanawiam, czy nie daję ich za mało. teoria jest taka, że dobrze dobrany odcień idealnie się stapia. no właśnie- nie widać go bo jest idealnie, czy nie widać go bo jest za mało? może to głupie pytanie- ile używacie tego podkładu (ile razy 'stukacie' w to pudełeczko w wersji sample, żeby wydostała się dobra ilość podkładu). Przeglądałam youtube, ale tam widziałam tylko duże opakowania.
aha, róż best friends jest wspaniały- idealny odcień, jakiego szukałam. po pierwsze- mat, po drugie- delikatny róż, jedynie podkreślający naturalny kolor rumieńca. idealny na codzień, taki róż-nieróż. jupi!
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:53   #2653
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frenka, bardzo się cieszę

tymczasem zapraszam na nowo otwarty wymiankowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305251
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:55   #2654
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
wczoraj doszły do mnie 2 paczuszki z EDM i powoli z wirtualnej staję się realna fanką!

oczywista oczywistość- flat top jest cudowny. na pewno zamówie jeszcze jeden. i kabuki też by się przydał.
jak już gdzieś tam wyżej pisałam, zamówiłam 2 zestawy próbek, więc mam 6 odcieni do wypróbowania. po pierwszych maźnięciach ograniczyłam się do 3- Fair Medium semi-matt chyba najlepszy dla mnie odcień, niewidoczny na skórze, ach ach. (i skóra jest gładziutka, przyjemna w dotyku) chciałabym go też wypróbować w wersji intensive, bo chciałabym zobaczyć jak zachowuje się przy większym kryciu (też muszę intensywnie bawić się z korektorami, mam kilka przebarwień po wypryskach i nie do końca są przykryte, nie wiem, może coś źle robię)
aha, no i pytanie do doświadczonych- ja wiem, że minerałów nakłada się naprawdę w małych ilościach, ale się zastanawiam, czy nie daję ich za mało. teoria jest taka, że dobrze dobrany odcień idealnie się stapia. no właśnie- nie widać go bo jest idealnie, czy nie widać go bo jest za mało? może to głupie pytanie- ile używacie tego podkładu (ile razy 'stukacie' w to pudełeczko w wersji sample, żeby wydostała się dobra ilość podkładu). Przeglądałam youtube, ale tam widziałam tylko duże opakowania.
aha, róż best friends jest wspaniały- idealny odcień, jakiego szukałam. po pierwsze- mat, po drugie- delikatny róż, jedynie podkreślający naturalny kolor rumieńca. idealny na codzień, taki róż-nieróż. jupi!
Frenko, po prostu popróbuj, jak masz ochotę więcej nałożyć to nałóż, oceń efekty, wszystko jest subiektywne, to Tobie ma się podobać efekt.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frenka, bardzo się cieszę

tymczasem zapraszam na nowo otwarty wymiankowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305251
Tzn. każdy może wystawić w tym wątku swoje rzeczy?

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-21 o 12:57
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:56   #2655
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frenka, bardzo się cieszę

tymczasem zapraszam na nowo otwarty wymiankowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305251
no i na targowisko polecial

Frenka, ja dokladam warstwy, az nie zacznę widziec, ze wyglada jak popudrowana buzia wtedy natychmiast przestaje, bo nastepna warstwa to ciasto albo tapeta, i w zaleznosci od nastroju psikam buzię termalna woda i traci tą pudrowość albo zostawiam takie wykończenie. Z edm mozna dosc duzo warstw kłaśc z innych różnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-21 o 12:59
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:56   #2656
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość



A jakbyś spróbowała takim żółtawym korektorem napierw? Mi na czerwone przebawienia pomaga żółty, neutralizuje je, zielony mi nie pomaga w ogóle.
Sprobuje, bo mam jeszcze troszke sunlight'a od pastereczki
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:56   #2657
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tymczasem zapraszam na nowo otwarty wymiankowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305251
no właśnie, jeszcze trochę potestuję, ale na pewno czegoś się będę chciała pozbyć
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:57   #2658
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

:|
przesunięto watek wymiankowy!
na biochemii funkcjonuje nie na targowisku
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 12:59   #2659
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
:|
przesunięto watek wymiankowy!
na biochemii funkcjonuje nie na targowisku
wlasnie zauważyłam, czemu nas wywalono? na perfumach jest wymiankowy próbkowy..
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 13:02   #2660
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Frenko, po prostu popróbuj, jak masz ochotę więcej nałożyć to nałóż, oceń efekty, wszystko jest subiektywne, to Tobie ma się podobać efekt.



Tzn. każdy może wystawić w tym wątku swoje rzeczy?
tak, każdy jak na perfumach i biochemii.

napisałam do Ineski która go przesunęła
teraz nam go zawalą nieminerałami ;(

EDIT:
wymiankowy zostanie przywrócony, dzięki Ci Inesko

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-21 o 13:08
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 13:33   #2661
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ehh jak ja Wam zazdroszcze tych minerałów marzy mi sie taki mineralkowy podkład ale niestety jak sie jest tepym w internetowych zakupach to trzeba cierpieic cóż pozostaje mi poczekać aż na allegro pojawią się jakieś oferty od użytkowniczek EDM
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 13:34   #2662
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
ehh jak ja Wam zazdroszcze tych minerałów marzy mi sie taki mineralkowy podkład ale niestety jak sie jest tepym w internetowych zakupach to trzeba cierpieic cóż pozostaje mi poczekać aż na allegro pojawią się jakieś oferty od użytkowniczek EDM
Dusiu, ja też myślałam że trudno się zamawia ale to bardzo proste
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 13:35   #2663
mysz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Wiadomości: 11
GG do mysz89
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mógłby mi ktos powiedzieć w jakim stopniu jest kryjacy podkład intensive? tak jak polski true match minerals? bo nie chcialabym miec tapety na twarzy a zastanawiam sie nad zamowieniem tego własnie podkladu. A moze ktos uzywał bare natural z loreala i wie jaki kolor everyday odpowiada numerowi458 z bn? to moje gg 3371327
mysz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 13:39   #2664
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mysz89 Pokaż wiadomość
mógłby mi ktos powiedzieć w jakim stopniu jest kryjacy podkład intensive? tak jak polski true match minerals? bo nie chcialabym miec tapety na twarzy a zastanawiam sie nad zamowieniem tego własnie podkladu. A moze ktos uzywał bare natural z loreala i wie jaki kolor everyday odpowiada numerowi458 z bn? to moje gg 3371327
Nie znam tamtych, ale tapety edm się nie zrobi, przeczytaj pierwszy post tego wątku o kolorach,ale pewno nie bedzie to nic b jasnego , bo w Polsce od ciemniejszych sie zaczyna kolorowka
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 14:17   #2665
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, a może któraś z Was miałaby ochotę i czas zrobić taki step by step od rejestracji przez zamawianie (zestawy w tym darmowe próbki, pojedyncze produkty, kody promocyjne) do płatności? Najlepiej ilustrowany screenami?
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 14:22   #2666
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś z Was miałaby ochotę i czas zrobić taki step by step od rejestracji przez zamawianie (zestawy w tym darmowe próbki, pojedyncze produkty, kody promocyjne) do płatności? Najlepiej ilustrowany screenami?
Nanomi, mogę spróbować- mogę Ci wysłać potem do wygładzenia?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 14:29   #2667
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Nanomi, mogę spróbować- mogę Ci wysłać potem do wygładzenia?
Super Jasne
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 14:57   #2668
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

REJESTRACJA- EVERYDAY MINERALS STEP BY STEP
  • wejdź na stronę www.everydayminerals.com
  • Aby się zarejestrować kliknij na REGISTER oznaczone w polu różową rameczką. (załącznik 2)
  • Wypełnij pola według schematu. Następnie kliknij na „Send registration” w celu potwierdzenia wprowdzonych danych. (załącznik 3)
  • Hurra! Rejestracja dobiegła końca. Teraz możesz się zalogować na własne konto wypełniając używając wcześniej wybranych danych: nicka (username) i hasła (password) (załącznik 4)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ogolny-widok.jpg (50,8 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rejestracja-1.jpg (51,3 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rejestracja-2.jpg (29,8 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rejestracja3.jpg (24,9 KB, 238 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:08   #2669
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
rejestracja- everyday minerals step by step
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:27   #2670
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No to już się trochę pomiziałam tymi minerałami

Stwierdzam , że nie widzę dużej różnicy między kolorami na mojej twarzy ...
buff linen , perfect i golden light - aczkolwiek o dziwno z goldenem się najbardziej zaprzyjażniliśmy choć patrząc na niego w słoiczku stwierdziłam, że się nie będziemy miziać flat topem Ogólnie trzeba troche nad tym popracować ,żeby minerałki kryły.
G. Light ma formułę matte (reszta to semi matte i glo ) może to dlatego tak nam dobrze razem. Muszę spróbować intensive .
Multi intensive też pasuje a myślałam, że będzie za ciemny. No ale kolejnym razem wezmę multi tasking.
A tak właściwie to jak nałożyć korektor ? Można flat topem ? a jak chce się tylko punkty albo małe obszary ?

Może jestem kameleonem Ale zobaczymy jeszcze jak będą się sprawować w ciągu dnia in real life w dżungli miasta
Muszę formuły wypróbować , która co i jak na mojej twarzy wyprawia
Róż jest śliczny - tylko ślicznie rozświetla nie nadaje specjalnego koloru co lubię
Mam tylko trzy zastrzeżenia :
- nakładanie jest czasochłonne - ale myślę ,że dojdę do wprawy
- ciężko te minerały wydostać , muszę stukać słoiczkiem - no chyba że coś przeoczyłam
- nie rozwiązuje problemu skórek Chyba po prostu kupie HIpp-a i zażegnam ten problem może...
Poza tym twarz jest "lekka " i gładka po tych minerałkach BA nawet jak sie zmyje A ciężko je zmyć
Załączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,8 KB, 126 załadowań)
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.