Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 17:31   #1981
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Gabs, zdradzisz jak używasz tej mieszanki gliceryny z wodą? I jakie dajesz proporcje?
1 kropla gliceryny i 3 krople wody, mieszam pędzelkiem do cieni i takim lekko zmoczonym nabieram cienie z pokrywek i nakładam. Najlepiej tę glicerynę na coś wylać, jak masz jakąś malutką pokrywkę lub coś w tym stylu - mimo wszystko jak jest ciemniejszy cień i trzeba kilka wartstw to wtedy można za każdym razem moczyć pędzelek.

Rozwielitka, dziękuję za wsparcie, jak chcesz potestować ten płyn do prasowania to ci mogę trochę odlać i wysłać. Ja tego i tak nie zużyję do końca życia.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:48   #1982
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Rozwielitka, dziękuję za wsparcie, jak chcesz potestować ten płyn do prasowania to ci mogę trochę odlać i wysłać. Ja tego i tak nie zużyję do końca życia.
a zamierzerzasz prasować do magnetycznej paletki? najchętnije bym sprasowała dark brown edm, jest cudowny mega-mocno napigmentowany ale sypie się wszędzie niemiłosiernie.
Przetestuję jeszcze z glicerynką.
Dzięki gabs za uroczą propozycję, najwyżej odezwę się po sesji
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:01   #1983
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
czyta czyta i jest bardzo wdzięczny za informację o joppa
co wybrałaś, frantic?
Same próbki:
  • foundation soft coverage lightest #1
  • foundation simple radiance fair linen
  • finishing silk simple radiance sheer
  • blushes peace, cranapple
  • concealer yellow corrector
  • eye shadows egg nog, suede
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:07   #1984
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was puder Dr Jadwigi? Bo jestem ciekawa jak sie sprawdza?
Ja mam Nawet któregoś dnia porobiłam zdjęć i miałam tutaj go wrzucić, ale mi się zapomniało Moim zdaniem jest bardzo przyzwoity, duże opakowanie a cena niewielka, chociaż kiedy go otworzyłam i mu się bliżej przyjrzałam, to składniki nie są idealnie wymieszane, ale w użytowaniu tego nie widać. Do opakowania dołączyli gąbeczkę, całkowicie zbędną ale może do czegoś innego się przydać. Ma bardzo dobrą zakrętkę, fajnie się z niej zbiera puder. Ale jeśli ktoś jest taki biały jak ja to musi uważać, bo kiedy się przegnie z ilością to robi ze mnie mulata Według mnie warto zainwestować (ja za 30 g zpłaciłam na allegro 20 zł) bo to niezły puder, z ładnym składem
Hmm pozmniejszam zdjęcia i powrzucam, dorzucę też od siebie trochę więcej refleksji
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:35   #1985
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wypatrzyłam sobie na YT takie piekne kolorki cieni do oczu - marzenie

BARRY M, dostepne w Irlandii w sklepach oraz istnieje sprzedaz wysylkowa

http://uk.youtube.com/watch?v=nnNFqb...eature=related

Wiekszosc z tych cieni ma sklad:
INGREDIENTS MICA, [+/- CI77891, CI77499, CI77491, SILICA]
INGREDIENTS MICA, TITANIUM DIOXIDE, [+/- CI77510, CI754471, CI77491, CI77499, TIN OXIDE, SILICA]

18 cieni ma sklad masakryczny bo z parabenami.. ale te numerki ktore maja powyzszy sklad, sa super koszt 4,5$ za jeden cień, ale nie moge dojsc ile on ma gram..

Postage to Europe is charged at £5.00

http://www.barrym.com/products/product.asp?id=77
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:04   #1986
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

A co do PayPala to trudno mi uwierzyć, bo wczoraj liczył chyba po 3,30 z groszami a dzisiaj jeszcze drożej. Zawsze PayPal przelicza po kursie nieznacznie wyższym niż podają strony internetowe aktualne kursy.
Ja wczoraj zamawiałam EDM płaciłam PayPalem i przeliczył mi wg. kursu 1 PLN = 0,296949USD czyli w przybliżeniu 3,37zł za 1USD

EDIT: dopiero doczytałam i widzę że już wcześniej się wyjaśniło

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:05
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:10   #1987
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No tak, dolar drożeje, pojutrze czwartek, a ja nadal nie mam odpowiedzi z Conservatorie. Jutro musiałabym złożyć zamówienie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 21:11   #1988
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

znalezione na wątku obok, post 16.
Dot.: Pudry mineralne - czy rzeczywiście nie zatykają?
Przy cerze z tendencja do tworzenia sie zaskórników należy unikać nadmiaru pudrów mineralnych, ale cienka powloka tych preparatów im nie zaszkodzi


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post10579181


wkleiłam z innego wątku, troszke kiepsko to wyszło:/

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:53
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:26   #1989
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
znalezione na wątku obok, post 16.
Dot.: Pudry mineralne - czy rzeczywiście nie zatykają?
Przy cerze z tendencja do tworzenia sie zaskórników należy unikać nadmiaru pudrów mineralnych, ale cienka powloka tych preparatów im nie zaszkodzi


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post10579181

??
odpowiedz tyczy sie pudrów mineralnych dostepnych w drogeriach, ale NIE SĄ TO PUDRY MINERALNE. Dla najbardziej uczulonych i problemowych (jedna ma milion) są nawet podklady be miki. Z mineralnych kazdy moze dobrac podklad dobry dla własnej skóry.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:52   #1990
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

złożyłam właśnie 4 zamówienia z joppa - dla siebie, koleżanek i mamy
dziękuję za informacje o tej wysyłce za 2$
moje pierwsze prawdziwe minerały

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-01-20 o 22:19
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:13   #1991
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Teraz "mineralne" może być wszystko. Minerały pełnią funkcje pigmentów i pojawiają się w każdym kosmetyku kolorowym, więc czemu by mieli producenci nie korzystać z trendu (vide np. mineralne fluidy). Ale wymyślanie nazw, typu "Pure Mineral" dla kosmetyków paramineralnych to już, wg mnie, zwykle oszustwo.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-20 o 22:46
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 23:40   #1992
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Heh, ja ostatnio przyjrzalam sie reklamie 'mineralow' L'Oreal w jakims magazynie i co wyczytalam? Drobnym drukiem dopisane "contains 95% minerals". Taaaa... Ciekawe, czy mieli jakies skargi, ze zdecydowali sie na ten dopisek.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 23:41   #1993
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

To ja dzisiaj dorzucam swoje refleksje, a jutro będą zdjęcia tych próbeczek (bo nie zmieściły się na dysku komputera )

Test minerałów Rhea

Nie mam wprawdzie jeszcze profesjonalnego pędzla, ale mam swój ukochany od różu z Avonu. Bardzo mnie dziwi, jak cudowny i wielofunkcyjny on jest, kilka ładnych lat go używam i szok

Pierwsze, co pomyślałam o tych próbkach, że są bardzo małe. Mam podkład Fair, puder oraz korektor zielony. Najpierw nałożyłam podkład, żeby cokolwiek pokryć potrzebowałam trochę dużo tego wg. mnie, oceniając po tym, ile dziewczyny na YT brały minerałów. Nawet nieźle się rozprowadził, kolor skóry ładnie się wyrównał, twarz była matowa ale nie tak totalnie, wyglądało to dość naturalnie. Jednak po dokładnym spojrzeniu w lustro pomyślałam "To ja mam pory?!" - nie miałam z nimi większego problemu,nie były widoczne ale każdy dotychczaowy podkład czy puder mi je ładne wypełniał i maskował, a tutaj miałam takie kratery na policzkach, bardzo mi się to nie podoba. Sam wygląd na skórze też nie jest super, niby wszystko nałożone równo ale w niektórych miejscach bardzo się odznaczało, że skóra jest naproszkowana. Postanowiłam jednak nałożyć ten biały puder i szczerze mówiąc, nie wiem, do czego on służy, bo nie zauważyłam żadnej zmiany. Na ręce wydaje się taki bardzo satynowy i milutki. Po pudrze przypomniałam sobie o korektorze, pomyślałam, że i tak nikomu się nie będę pokazywała niezależnie od wyników eksperymentu, więc delikatnie na to wszystko dałam pędzelkiem odrobinkę zieleni - i kilka niespodzianek zostało ładnie zneutralizowanych. Moja mama stwierdziła, że nie wygląda to idealnie, ale napewno lepiej, niż inne fluidy, chociaż podkreśla skórki i nie do końca maskuje.
Podsumowując - twarz o wyrównanym kolorze, chociaż bez zamaskowania większych niedoskonałości, podkreślone pory, satynowe, raczej matowe wykończenie, krycie średnie.

Po kilku godzinach - masakra!!! Problem świecenia się skóry mam dawno za sobą, a patrząc w lustro stwierdziłam, że czoło to jedno wielkie morze sebum! nos trochę lepiej, ale też błyszczący i jakby podkład wyparował. Na reszcie twarzy kolor raczej niezmienny, ale nieliczne posiadane pryszcze wyszły na wierzch a podkład w niektórych miejscach był bardzo widoczny i to chyba taki stan nazywacie warzeniem. Ogólnie stwierdzam, że niezbyt mam miłą twarz w tym podkładzie, jakby była tłusta chociaż się nie świeci, nieprzyjemne wrażenie.


Wydaje mi się, że te minerały mogą być dobre dla osób całkowicie wyleczonych z trądziku, świecenia, z wszystkiego - po prostu posiadający skórę totalnie nieproblematyczną. Myślałam, że moja jest w miarę ok ale Rhea mnie wyprowadziła z błędu Mam nadzieję jednak, że nie zniechęcę innych do testowania tej firmy, bo myślę, że warto sprawdzić - może akurat u kogoś będzie to strzał w 10 a po co sprowadzać kosmetyki zza oceanu, skoro można kupić na miejscu.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 00:15   #1994
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktore testowaly i EDM i Lumiere, moglybyscie dokonac jakiegos porownania tych mineralow?

lumiere ff-dobre krycie,wykonczenie raczej kremowe.
edm intensive-dobre krycie,wykonczenie delikatniejsze,troche mnie wysuszaja.
cera wrazliwa ,sucha,sklonna do zapychania.

osobiscie wole lumiere bo znalazlam idealny odcien.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 07:56   #1995
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że te minerały mogą być dobre dla osób całkowicie wyleczonych z trądziku, świecenia, z wszystkiego - po prostu posiadający skórę totalnie nieproblematyczną. Myślałam, że moja jest w miarę ok ale Rhea mnie wyprowadziła z błędu Mam nadzieję jednak, że nie zniechęcę innych do testowania tej firmy, bo myślę, że warto sprawdzić - może akurat u kogoś będzie to strzał w 10 a po co sprowadzać kosmetyki zza oceanu, skoro można kupić na miejscu.
To nie jest prawda ze mineraly sa dla ludzi z idealną cerą, przeciwnie. To własnie Ci którzy mają pozpychaną skłonną do podrażnien buzie minerały sobie chwalą i im są zalecane. Zobacz na stronie signature zdjęcia before i after, jest tam kobieta z poparzoną twarzą. Podawałam linka dziewczyny z YT z bardzo problematyczną cerą jak wygląda wymalowana edm (i caly proces). Po pierwsze skoro widzialas miejscami juz po nalozeniu odznaczające się miejsca to znaczy ze dalas za duzo tam podkladu, po drugie mysle ze akurat te Ci nie służą (korektor zielony daje sie przed podkladem raczej) musisz sprobowac innej firmy o ile masz zamiar stosowac minerały. Przetestowalam juz sporo firm i są dla mnie lepsze i gorsze. Znane z nika i aktywne dziewczyny na "mineralnym" mają rózne upodobania co do firm. Ale jeszcze nie widzialam zeby ktos je polecal dla idealnej cery. Powodzenia w poszukiwaniu Twojego idealu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:39   #1996
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
To nie jest prawda ze mineraly sa dla ludzi z idealną cerą, przeciwnie. To własnie Ci którzy mają pozpychaną skłonną do podrażnien buzie minerały sobie chwalą i im są zalecane. Zobacz na stronie signature zdjęcia before i after, jest tam kobieta z poparzoną twarzą. Podawałam linka dziewczyny z YT z bardzo problematyczną cerą jak wygląda wymalowana edm (i caly proces). Po pierwsze skoro widzialas miejscami juz po nalozeniu odznaczające się miejsca to znaczy ze dalas za duzo tam podkladu, po drugie mysle ze akurat te Ci nie służą (korektor zielony daje sie przed podkladem raczej) musisz sprobowac innej firmy o ile masz zamiar stosowac minerały. Przetestowalam juz sporo firm i są dla mnie lepsze i gorsze. Znane z nika i aktywne dziewczyny na "mineralnym" mają rózne upodobania co do firm. Ale jeszcze nie widzialam zeby ktos je polecal dla idealnej cery. Powodzenia w poszukiwaniu Twojego idealu
Iustitii chyba chodzi że Rhea taka jest a nie wszystkie minerały
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:58   #1997
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kupilam jakies pol roku temu Rhea i prawie zniechecilam sie do mineralow. Pudry i roze - porazka, zostawilam sobie jedynie cien. Kupilam tez za niemala kwote kabuki z Rhea - w porownaniu z EDM to jakis wstretny drapak do mycia naczyn. Nie polecam tej firmy.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 10:43   #1998
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość


Wydaje mi się, że te minerały mogą być dobre dla osób całkowicie wyleczonych z trądziku, świecenia, z wszystkiego - po prostu posiadający skórę totalnie nieproblematyczną. Myślałam, że moja jest w miarę ok ale Rhea mnie wyprowadziła z błędu Mam nadzieję jednak, że nie zniechęcę innych do testowania tej firmy, bo myślę, że warto sprawdzić - może akurat u kogoś będzie to strzał w 10 a po co sprowadzać kosmetyki zza oceanu, skoro można kupić na miejscu.
W sumie to nie jest prawda, że tylko dla osob z ladna cera.. Owszem na ladnych buziach bez skaz to bedzie efekt fotoszopa albo i lepszy, ale wlasciwie po co takim ludziom w ogole cokolwiek klasc na twarz..

Ja mam skore: alergiczna, wrazliwa, wszystko mnie zapycha prawie, tłusta (teraz mieszana po leczeniu), odwodniona, ale to sie juz poprawia.. do tego mam mega przebarwienia i podskorne gule o niebotycznych srednicach ktore w efekcie daja na powierzchni skóry efekt poparzenia No i ja jestem MEGAAAA zadowolona z minerałów, Konkretnie z EDM narazie.
Nie zapycha (tylko róż cos mnie zapchał, ale nigdy sie rozem nie malowalam wiec mozna sie obejsc ), nie swedzi mnie nic, nie wysusza, nie podkresla skorek (edm), no i pieknie wyrownuje koloryt lepiej niz fluid, ktorego uzywalam!! a myslalam ze to nie bedzie mozliwe "proszkiem" !!!.

Ale fakt jak piszesz, ze Rhea nie dla Ciebie a np. dla mnie chyba jednak nie Buff'd w frmulach Ori. i Conc. bo ostatnio strasznie mi pory podkreslilo i w ogole niefajnie wygladaly po godzinie..


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
To nie jest prawda ze mineraly sa dla ludzi z idealną cerą, przeciwnie. To własnie Ci którzy mają pozpychaną skłonną do podrażnien buzie minerały sobie chwalą i im są zalecane. [......] Przetestowalam juz sporo firm i są dla mnie lepsze i gorsze. Znane z nika i aktywne dziewczyny na "mineralnym" mają rózne upodobania co do firm. Ale jeszcze nie widzialam zeby ktos je polecal dla idealnej cery. Powodzenia w poszukiwaniu Twojego idealu
Otóż to
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 10:45   #1999
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
W sumie to nie jest prawda, że tylko dla osob z ladna cera.. Owszem na ladnych buziach bez skaz to bedzie efekt fotoszopa albo i lepszy, ale wlasciwie po co takim ludziom w ogole cokolwiek klasc na twarz..

Ja mam skore: alergiczna, wrazliwa, wszystko mnie zapycha prawie, tłusta (teraz mieszana po leczeniu), odwodniona, ale to sie juz poprawia.. do tego mam mega przebarwienia i podskorne gule o niebotycznych srednicach ktore w efekcie daja na powierzchni skóry efekt poparzenia No i ja jestem MEGAAAA zadowolona z minerałów, Konkretnie z EDM narazie.
Nie zapycha (tylko róż cos mnie zapchał, ale nigdy sie rozem nie malowalam wiec mozna sie obejsc ), nie swedzi mnie nic, nie wysusza, nie podkresla skorek (edm), no i pieknie wyrownuje koloryt lepiej niz fluid, ktorego uzywalam!! a myslalam ze to nie bedzie mozliwe "proszkiem" !!!.

Ale fakt jak piszesz, ze Rhea nie dla Ciebie a np. dla mnie chyba jednak nie Buff'd w frmulach Ori. i Conc. bo ostatnio strasznie mi pory podkreslilo i w ogole niefajnie wygladaly po godzinie..




Otóż to
dziewczyny przecież ona pisze o Rhea a nie o wszystkich minerałach

Weszłam wczoraj na PureLuxe ale jest tam mały wybór podkładów w naprawdę jasnych odcieniach a tym bardziej jasnych i żółtawych

Patrzę na Joppa, ale te odcienie są...dziwne. Wiele bardzo żółtych, zasugerujcie coś jasnego żółtawego ( jak Fawn EDM lub 0 i 1 Chartreux i Korat )
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-01-21 o 11:00
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 11:00   #2000
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Iuistitia pisze o minerałach Rhea, ale wypowiedź Pani doktor z wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297676 przyznam, że trochę mnie zdenerwowała, bo przecież kosmetyki mineralne zostały stworzone specjalnie dla osób z problematyczną cerą.
Ja u siebie zauważyłam, że cera musi się do minerałów przyzwyczaić, ale mojej cerze zajęło to 3 dni, a teraz jest dużo lepiej niż przed stosowaniem minerałków
W każdym bądź razie nie należy po jednym użyciu nastawiać się negatywnie, a po prostu przetestować różne produkty i znaleźć odpowiedni dla siebie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:05   #2001
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Iuistitia pisze o minerałach Rhea, ale wypowiedź Pani doktor z wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297676 przyznam, że trochę mnie zdenerwowała, bo przecież kosmetyki mineralne zostały stworzone specjalnie dla osób z problematyczną cerą.
Ja u siebie zauważyłam, że cera musi się do minerałów przyzwyczaić, ale mojej cerze zajęło to 3 dni, a teraz jest dużo lepiej niż przed stosowaniem minerałków
W każdym bądź razie nie należy po jednym użyciu nastawiać się negatywnie, a po prostu przetestować różne produkty i znaleźć odpowiedni dla siebie
miałam te same odczucia! Przez pierwszy tydzień podchodziłam do edm jak pies do jeża
teraz jak zamawiam przyjaciółkom próbki kazę im dać szansę minerałom przez kilka dni.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:16   #2002
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Maam paczkę z jopp'a Bez vatu Mam dziś fajny dzień Dostałam hurtem paki z cs,jopp;a,cherry
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:20   #2003
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja mam podobne wrażenia jeśli chodzi o podkład Rhea co iustita. Słabo kryje, uwidacznia pory i też po jakimś czasie wydaje mi się jakbym miała coś tłustego na twarzy. Ale mimo wszystko lepiej wyglądam z podkładem niż bez
Za to z korektora zielonego jestem zadowolona Świetnie maskuje zaczerwienienia. I nakładam go pod pokład.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:35   #2004
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Maam paczkę z jopp'a Bez vatu Mam dziś fajny dzień Dostałam hurtem paki z cs,jopp;a,cherry
super, czekamy na wrazenia.
Ja właśnie kliknęłam kilka próbek z Joppa- podkłady (lightest #2 sc i fc, light #1 fc i light #2 sc), pudry wykańczające simple radiance sheer i sheer, korektor Light Multi-Tasking róż Earthen Rose i cień Cherish

Zgadzam się, Rhea jest tragiczna, wywaliłam wszystko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 13:59   #2005
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, bardzo proszę o podpowiedź, w którym sklepie złożyć pierwsze zamówienie? Chyba zdecyduję się EDM (ze względu na pędzle), ale mam problem z doborem koloru. Zawsze wydawało mi się, że mam chłodną cerę, przy czym ostatnio ładnie stapia się z nią podkład Toleriane w odcieniu 11 (Light Beige), który jest raczej ciepły. A może ja jestem daltonistką Fakt faktem - jeszcze NIGDY nie udalo mi się dobrać odpowiedniego odcienia podkładu!
Poza tym Toleriane za bardzo podsusza mi cerę. Szukam mineralnego zastępstwa, które nie będzie podkreślać suchych skórek, a jednocześnie ukryje rozszerzone pory i niewielkie przebarwienia. Dziękuję za wszelkie rady!
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:06   #2006
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o podpowiedź, w którym sklepie złożyć pierwsze zamówienie? Chyba zdecyduję się EDM (ze względu na pędzle), ale mam problem z doborem koloru. Zawsze wydawało mi się, że mam chłodną cerę, przy czym ostatnio ładnie stapia się z nią podkład Toleriane w odcieniu 11 (Light Beige), który jest raczej ciepły. A może ja jestem daltonistką Fakt faktem - jeszcze NIGDY nie udalo mi się dobrać odpowiedniego odcienia podkładu!
Poza tym Toleriane za bardzo podsusza mi cerę. Szukam mineralnego zastępstwa, które nie będzie podkreślać suchych skórek, a jednocześnie ukryje rozszerzone pory i niewielkie przebarwienia. Dziękuję za wszelkie rady!

Skoro masz trudnosci z okresleniem ciepla , sprobuj porownac kolory edm i swoją cerę do którejś z tych pań, dalam tu srednie jasnosci raczej, wiecej w pierwszym poscie wątku o edm od Nanomi
  • Kategoria Warm:
    • Medium Beige - Sophia Bush, Molly Sims, Heidi Klum.
    • Buttered Tan - Jennifer Lopez, Jessica Alba.
    • Medium Beige Summer - Jessica Biel and Lauren Conrad.
  • Kategoria Golden:
    • Fawn - Kate Hudson, Goldie Hawn.
    • Golden Fair - Cameron Diaz, Carrie Underwood.
    • Light - Jessica Simpson, Faith Hill.
    • Winged Butter - Jennifer Aniston.
  • Kategoria Cool:
    • Multi-Tasking Neutral - Jennifer Connley, Liv Tyler, Elizabeth Taylor, Marcia Cross.
    • Medium - Katie Holmes, Lynda Carter.
    • Medium Summer - Katie Holmes after a holiday in the Bahamas.
  • Kategoria Beige:
    • Fairly Light - Renee Zellweger.
    • Medium Beige Neutral - Sandra Bullock, Molly Sims.
    • Light Medium - Reese Witherspoon, Christy Brinkley.
  • kategoria Buff:
    • Fairly Light Neutral - Heather Locklear.
    • Light Neutral - Denise Richards, Christina Applegate.
    • Beige Neutral - Terri Hatcher, Catherine Zeta Jones.
  • Kategoria Olive:
    • Light Olive - Salma Hayek.
    • Golden Medium - Eva Longoria, Penelope Cruz.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-21 o 15:07
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:09   #2007
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Patrzę na Joppa, ale te odcienie są...dziwne. Wiele bardzo żółtych, zasugerujcie coś jasnego żółtawego ( jak Fawn EDM lub 0 i 1 Chartreux i Korat )
Właśnie to jest największy minus Joppa - słabiuteńki wybór jasnych odcieni. W zasadzie to tych naprawdę jasnych jak dla mnie i dla Ciebie nie ma. Ja mam próbki Lightest #2. Wymalowana nimi wyglądam na lekko opaloną. Jak najbardziej ujdzie, wyglądam w porządku, ale wolałabym podkreślać bladość cery, a z Joppa nie mogę.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
super, czekamy na wrazenia.
Ja właśnie kliknęłam kilka próbek z Joppa- podkłady (lightest #2 sc i fc, light #1 fc i light #2 sc), pudry wykańczające simple radiance sheer i sheer, korektor Light Multi-Tasking róż Earthen Rose i cień Cherish

Zgadzam się, Rhea jest tragiczna, wywaliłam wszystko
Agnieszko, szkoda że nie kliknęłaś też podkładu z formuły simple radiance. Formuła bardzo przyjemna, jak dla mnie na równi prawie z soft coverage, która jest moim ideałem. Formuła full coverage mi akurat nie pasuje, ale może Tobie przypadnie do gustu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:15   #2008
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Chyba nic nie przebije próbek EDM.Próbki z joppa też mają pudełeczka ale nie mają sitek.Dlatego pół paczki mam upaprane w minerałach.Po odkręceniu słoiczka minerały walają się wszędzie Nie ładnie to wygląda.Kolory wydają mi się ciemne Mam medium light 1 i medium 1.Testy jutro bo dziś wróciłam do edm Bardzo jestem ciekawa formuły soft
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:21   #2009
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a te w zestawie za 0,01$ (joppa) są w woreczkach czy pojemniczkach?
wydawało mi się, że w woreczkach.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 16:09   #2010
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A mi przyszla dzisiaj paczka Lumiere wyslana 13.01.
Przeszla przez clo na lotnisku we Frankfurcie nad Menem, ale Lumiere napisali w rubryce wartosci 3$, a tak naprawde zaplacilam 30$. Ale nie podpadla, bo to mala babelkowa koperta.
Szkoda, ze zostawilam aparat u babci, bo bym porobila zdjecia, a telefonem to raczej kiepsko wyjda. Moze pozniej lub jutro poprobuje, to najwyzej dodam.
Ale moge napisac, co mi przyszlo.

Z podkladow: Light medium golden ff i vv, Light medium warm ff, vv i cashmere
Z pudrow: silk powder sand, veena silk veil sand, wintersilk i sundew
blyszczyk: in the nude (maciupenki jak polowa paluszka)
z cieni: prismatic blue, prismatic pink, cafe latte, taupe, golden plum, special dark i black cherry
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-21 o 16:10
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.