NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 10:51   #3541
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jakie sa na rynek azjatycki wypuszczane?? Wkleisz zdjecia..?prosze
A sa dostepne na ebayu albo gdziekolwiek online? jesli nie to moja firma ma biura w Szanghaju i Singapurze, dziewczyny mi juz wysylaly rozne kosmetyki(filtry Kenebo) wiec moge je poprosic znowu..

tzta nie oddam, nie nie
Meteorites White są dla azjatek. Strasznie mi się podobają i maja dobre recenzje tylko boję się żeby nie bieliły
O tutaj zerknij -> http://www.allegro.pl/item739385535_...ite_nr_04.html Ferg dowiedziałabyś się ile one by kosztowały tak w Szanghaju?
A tak w ogóle to muszę do Ciebie napisać
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:04   #3542
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

[QUOTE=ferguusson;14182223]sa naprawde swietne.. i tak paaachna
chce takie perfumy!
Jestem z Dublina, kupil je chyba w Arnottsie..nie wiem ile kosztowaly, ale wiem ze byly ostatnie bo to limitowana edycja
najgorsze jest to ze wczoraj bylam w Debenhams i jak zwykle okupowalam stoisko Guerlain i nie widzialam ich tam..
ale jestem przekonana ze znajdziesz je jeszcze w UK


Aaaaaaaaaaao BOZIULU musze je miec! Ferg dziekuje slicznie za odpcos czuje, ze bedzie to milosc od pirwszego macania
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:21   #3543
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Meteorites White są dla azjatek. Strasznie mi się podobają i maja dobre recenzje tylko boję się żeby nie bieliły
O tutaj zerknij -> http://www.allegro.pl/item739385535_...ite_nr_04.html Ferg dowiedziałabyś się ile one by kosztowały tak w Szanghaju?
A tak w ogóle to muszę do Ciebie napisać
jasne Madziu Pisz

nieee.. nie ma szans by bielily.. nie sadze..
ale z tego co widze nie sa takie drogie na allegro. Zapytam sie dziewczyn i poszukam na ebay'ach bo nie wiem czy z przesylka do europy nie okaze sie ze jest niemal ta sama cena. Zapytam i dam Ci znac na PW
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:01   #3544
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Podobno GC plajutuje.... Albo to taki "chwyt marketingowy".... Wie ktoś czy GC jest w galerii łódzkiej?
Na 100% jest w Manufakturze
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:17   #3545
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Na 100% jest w Manufakturze


GC w Manufakturze była już zamknieta, to znowu ją otworzyli?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:45   #3546
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
drobinki są bardzo delikatne i w tej wersji(Butterfly pearls) zloto-srebne, choć aż ciężko mi określić ich kolor, nie ma takich zdecydowanych tonacji jak 3 pozostałe odcienie. Ta edycja jest chyba limitowana.. No i duuuże opakowanie, 60g. Nie wiem jak ja je zużyje.. chyba będzie odsypka
gratuluje motyli... cudne sa ... tez padlam jak zobaczylam jaka to wielkosc ... i mam obawy, ze w zyciu ich nie zuzyje... pozostawie w spadku... wnukom ... a teraz czekam na pastele ... tylko mi urzad celny lape na nich polozyl ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:45   #3547
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

A mi sie jednak plany pozmieniały i zamiast do manu do Łodzi to jade do Warszawy do Złotych Tarasów. A tam chyba GC nie ma
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 12:47   #3548
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Ale Galeria Centrum jest niedaleko Złotych - przy Rotundzie. Powinnaś dać radę wyskoczyć.

Pardon za OT ;]
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:51   #3549
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ale Galeria Centrum jest niedaleko Złotych - przy Rotundzie. Powinnaś dać radę wyskoczyć.

Pardon za OT ;]

Dziekuje Kusi mnie pojscie do GC ze wzgledu na te wyprzedaze o ktorych mowicie
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:38   #3550
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez ferguusson;14182223



Ewesko.. dopiero dopatrzylam wczoraj Twoj zbior..:mdleje: kobieto.. pieknie! A te pedzle..:mdleje: pokazalam je Tztowi a on.."to co, mam Ci je kupic:D"?
[COLOR=silver
(a najlepsze jest to ze mamy wspolna "kase" wiec to kupowanie jest bardziej pro forma.. ale milo mi strasznie ze mysli o mnie )[/COLOR]

a masz jakis pedzel ktorego NIE polecasz..?
Wiesz co każdy pędzelek swój lubię i często ich uzywam, nie mam w swoich zbiorach takiego którego bym nie uzywała, więc nie mam tego którego bym nie poleciła kazdy się sprawdza
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:29   #3551
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość


Radiant Fawn jest odcieniem baaaardzo podobnym do Sweet Alomond z EDM. Jeśli go kojarzysz to jest to niemal to samo, w zasadzie są niemal identyczne. To cera oliwkowa bardzo ładny odcień, ogólnie wszystkie 3 formuły sa spoko tylko trwałoscią nie powalają (przynajmniej na mojej cerze). Kolory w poszczególnych formułach u mnie wychodzą prawie identycznie, tylko formuła matujaca jest najjaśniejsza, dwie pozostałe wychodzą tak samo. EDM trzyma się lepiej ale z kolei Lauress jest delikatniejszy i mniej widoczny z bliska
Dziekuje za wyczerpujacy opis czyli jednak Radiant Fawn nie dla mnie bo Sweet Almond jest za zolty-preferuje neutralne beze,ewentualnie z kapka zolci jak Radiant Ivory Elemental(jak dobrze pamietam) U mnie EDM jest bardzo widoczne,rzeklabym ze zbyt widoczne-szczegolnie formula Intensive a Lauress Ethereal nie widac choc efekt dobrego krycia i wyrownania jest jak najbardziej.


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ehhh co za kolory oszałamiajace, najbardziej spodobał mi się ten granat z ostatniej fotki!
Dziekuje chodzi Ci o mike?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 20:37   #3552
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Miss Sporty dzisiaj.
Szminka jest dziwna ,ma piekny kolor w opakowaniu a na ustach wcale ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:36   #3553
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
GC w Manufakturze była już zamknieta, to znowu ją otworzyli?
A to przepraszam za nieprawdziwe info, dawno nie byłam
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 11:03   #3554
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Aktualizejszyn:
fot.1) i 2) Clinique , moj obecny mineralny nr1 plus prezenty do zakupu
fot.3) MAC ricepaper(naaajs) i 219
fot.4) Prezent od TŻ
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 11:08   #3555
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Karoleena, gratuluję pędzla będziesz zachwycona!
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 11:10   #3556
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Karoleena, gratuluję pędzla będziesz zachwycona!
juz jestem ...
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:56   #3557
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Aktualizejszyn:
fot.1) i 2) Clinique , moj obecny mineralny nr1 plus prezenty do zakupu
fot.3) MAC ricepaper(naaajs) i 219
fot.4) Prezent od TŻ

Karoleena SUPER AKTUALIZACJA!!Zdradz mi czy prezent TZ kupil w Manchesterze?? jesli tak to gdzie jest stoisko GIVENCHY??
I powiedz jeszcze jaki daje efekt mineralek z Clinique ??masz moze porownanie z np EDM??
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:34   #3558
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Aktualizejszyn:
fot.1) i 2) Clinique , moj obecny mineralny nr1 plus prezenty do zakupu
fot.3) MAC ricepaper(naaajs) i 219
fot.4) Prezent od TŻ
Jestem fanka Clinique juz mialam stycznosc z tym mineralkiem pani na stoisku uzyla mi go na polowe twarzy i co ? efekt taki tylko zauwazylam ze mialam bardziej zmatowiona polowe i sie nie zdecydowalam ,takze powiedz jak i co,nie chce wtopic dzieki po tym dodalam go na KWC i czekam na recenzje
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2009-09-12 o 13:36
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:46   #3559
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Karoleena SUPER AKTUALIZACJA!!Zdradz mi czy prezent TZ kupil w Manchesterze?? jesli tak to gdzie jest stoisko GIVENCHY??
I powiedz jeszcze jaki daje efekt mineralek z Clinique ??masz moze porownanie z np EDM??
Dziękuję. Tusz dostalam z wycieczki TŻ do Pragi( dostal bezwzgledny przykaz kupinia mi kosmetyku- niespodzianki hihi). Natomiast w Manchesterze stoisko Givenchy znajdziesz na pewno w Debbenhams na Piccadilly Gardens/ Market Street( a co Cie kusi z tej firmy???)

Porownania Clinique do EDM nie mam(jeszcze, bo kilka probek EDM czeka na przetrestowanie, i moze wlasnie dzis je sprawdzę) Po pierwsze puder jest ogromniasty, i ma swietnie wymyslony sposób na wydobywanie kosmetyku, bo kręci sie tylko pokrywką ktora zdrapuje gorna warstwe pudru i go proszkuje jednoczesnie.
Daje ładny matowy efekt i naprawde dobrze kryje w miare dodawania warstw, nie tworzy tapety. Zastanawiam sie jeszcze nad żółtym Clinique, ktory ma zaczerwieniena na twarzy niwelowac,,, ale to juz jest kolos totalny, musialabym byc Indianinem zeby go kiedykolwiek zuzyc..a cena wysoka...

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
Jestem fanka Clinique juz mialam stycznosc z tym mineralkiem pani na stoisku uzyla mi go na polowe twarzy i co ? efekt taki tylko zauwazylam ze mialam bardziej zmatowiona polowe i sie nie zdecydowalam ,takze powiedz jak i co,nie chce wtopic dzieki po tym dodalam go na KWC i czekam na recenzje
Jak powyżej pisalam, kryje rowniez dobrze... w ogole te "panie na stanowiskach" to nieraz zalamka...
Tlumacze babce ze kolor ktory mi koniecznie chciala nalozyc na twarz (04) bedzie dla mnie za ciemny,a ona "trust me"... i leci do mnie z pedzlem..uparlam sie zeby nalozyla troszke na policzek i zobaczyla sama .
."oo rzeczywiscie"...
zdecydowalam sie na 02 , ktory i tak jest w gornej granicy tolerancji jesli chodzi o ciemnosc.
Zastaniawialam sie nad tym zoltym ale jednak poprosilam tylko o ten mineralny.
Przy kasie mowi mi 51 funtow.. i laduje dwa do reklamowki- żółtka tez... jak powiedzialam ze chce tylko JEDEN to sie niemal obrazila...i zabrala jedna probke tuszu
no co za....nachalny marketing- postawienie przed faktem dokonanym hehe
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 15:31   #3560
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

dzieki za odp a faktycznie w bootsie(w londku) pani ze stoiska Clinique nie tryska zyczliwoscia i nie ukrywam ze nie ukryla zdziwienia jak mi nalozyla mineralek na polowe facjatya ja odparlam ze -NIE WIDZE ROZNICY i jej podziekowalam isobie poszlam...hihi a ona mi jak to roznica jest znaczaco-powalajaca! i tylko ona nie wiedziala ze na codzien uzywam clinique dewy smooth i wykanczam pudrem blended od clinique...haha ale kusi mnie ten mineralek,,,
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:43   #3561
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Karoleena-piękna, piękna aktualizacja. masz zawsze ładne, wyselekcjonowane kosmetyki.. Ten mineralny z Clinique-musze o nim poczytać-ale powiedz mi, jaki ma skład? Jest czysto mineralny, jak EDM?

Co sądzisz o tuszu? Bo ja go kupiłam, maznęłam sie raz i leży.. Może sie jednak przekonam.. ale odpycha mnie ta szczoteczka-mimo ze lubie takie"inne"..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:52   #3562
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
dzieki za odp a faktycznie w bootsie(w londku) pani ze stoiska Clinique nie tryska zyczliwoscia i nie ukrywam ze nie ukryla zdziwienia jak mi nalozyla mineralek na polowe facjatya ja odparlam ze -NIE WIDZE ROZNICY i jej podziekowalam isobie poszlam...hihi a ona mi jak to roznica jest znaczaco-powalajaca! i tylko ona nie wiedziala ze na codzien uzywam clinique dewy smooth i wykanczam pudrem blended od clinique...haha ale kusi mnie ten mineralek,,,


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Karoleena-piękna, piękna aktualizacja. masz zawsze ładne, wyselekcjonowane kosmetyki.. Ten mineralny z Clinique-musze o nim poczytać-ale powiedz mi, jaki ma skład? Jest czysto mineralny, jak EDM?


Co sądzisz o tuszu? Bo ja go kupiłam, maznęłam sie raz i leży.. Może sie jednak przekonam.. ale odpycha mnie ta szczoteczka-mimo ze lubie takie"inne"..
Dziekuję Fergusson Nic nie moge poradzic na te nowosci, pudeleczka i magiczne zawrtosci, nawet jesli nie potrzebuje to i tak wmawiam sobie, ze sie przyda, ze przeciez zuzyje, ze to nic zlego kupic drugi puder w tym miesiacu lub cztery paletki cieni na raz... eeehhh

Nie znam sie na skladach szczerze mowiac... ma pewnie mineralne skladniki polaczone z klasycznymi( bo sklad ma dlugi)...To moze ja sie juz przestane wymadrzac i przepisze sklad, a opinią niech sie zajmie ktos, kto sie zna
:
talc, mica, titanium dioxide, octyldodecyl, stearoyl stearate, zinc stearate, zinc laurate, dimethicone, bentonite, hdi/trimethylol, hexyllactone crosspolymer, silica, hydrolyzed soy protein, glyceryn, lauroyl lysine, astrocaryum murumuru seed butter,squalane, cetearyl dimethicone crosspolymer, lecitkit, triethoxycaprylylsilane, tocopheryl acetate, tetrahexyldecyl ascorbate, magnesium myristate, coconut acid, water, tetrasodium edta, chlorphenesin, pottasium sorbate, [+/- titanium dioxide (ci 77891), iron oxides, bismuth oxychloride.

uffffffff. A teraz niech ktos to przetlumaczy na polski

Co do tuszu- mam identyczne odczucia! pokochalam false lash effect max factora, mam rozstania i powroty z YSL Faux cills, nie szukam juz wiecej, to sa moje idealy.
Zeby tym cale oko zrobic to trzeba miec pol dnia wolnego... aczkolwiek dam mu jeszcze szanse, najczesciej tusze pokazuja co potrafia jak nie sa absolutnie swieze, a takie 2- 3 tygodniowe..zobaczymy
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:56   #3563
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Dziękuję. Tusz dostalam z wycieczki TŻ do Pragi( dostal bezwzgledny przykaz kupinia mi kosmetyku- niespodzianki hihi). Natomiast w Manchesterze stoisko Givenchy znajdziesz na pewno w Debbenhams na Piccadilly Gardens/ Market Street( a co Cie kusi z tej firmy???)

Porownania Clinique do EDM nie mam(jeszcze, bo kilka probek EDM czeka na przetrestowanie, i moze wlasnie dzis je sprawdzę) Po pierwsze puder jest ogromniasty, i ma swietnie wymyslony sposób na wydobywanie kosmetyku, bo kręci sie tylko pokrywką ktora zdrapuje gorna warstwe pudru i go proszkuje jednoczesnie.
Daje ładny matowy efekt i naprawde dobrze kryje w miare dodawania warstw, nie tworzy tapety. Zastanawiam sie jeszcze nad żółtym Clinique, ktory ma zaczerwieniena na twarzy niwelowac,,, ale to juz jest kolos totalny, musialabym byc Indianinem zeby go kiedykolwiek zuzyc..a cena wysoka...


Jak powyżej pisalam, kryje rowniez dobrze... w ogole te "panie na stanowiskach" to nieraz zalamka...
Tlumacze babce ze kolor ktory mi koniecznie chciala nalozyc na twarz (04) bedzie dla mnie za ciemny,a ona "trust me"... i leci do mnie z pedzlem..uparlam sie zeby nalozyla troszke na policzek i zobaczyla sama .
."oo rzeczywiscie"...
zdecydowalam sie na 02 , ktory i tak jest w gornej granicy tolerancji jesli chodzi o ciemnosc.
Zastaniawialam sie nad tym zoltym ale jednak poprosilam tylko o ten mineralny.
Przy kasie mowi mi 51 funtow.. i laduje dwa do reklamowki- żółtka tez... jak powiedzialam ze chce tylko JEDEN to sie niemal obrazila...i zabrala jedna probke tuszu
no co za....nachalny marketing- postawienie przed faktem dokonanym hehe

Mieszkalam ponad pol roku w Manchesterze i nigdy nie znalazlam GIVENCHY i Heleny Rubinstein...A naprawde szukalam(slepota ze mnie )Obecnie mieszkam w Southampton a tutaj to juz wogole nic nie ma, nawet mojego kochanego MAC-iusia, tylko te Diory, Chanele, Clarinsy...itp ktore zreszta tez lubie, ale tylko wybrane sztuki.Z Givenchy, chcialabym...puder Prizme, jakiegos glossa i ten tusz co dostalas w prezencie....no moze jeszcze jakis podkladale jak narazie nie mam do nich dojscia

Co do mineralka...to tez sie na niego czaje tylko czekalam na jakas opinie, bo na KWC nikt nie ocenil...(a mam jeszcze DWL i nie spieszylo mi sie)Szkoda, ze jak tam mieszkalam nie poznalysmy sie
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:09   #3564
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość




Dziekuję Fergusson Nic nie moge poradzic na te nowosci, pudeleczka i magiczne zawrtosci, nawet jesli nie potrzebuje to i tak wmawiam sobie, ze sie przyda, ze przeciez zuzyje, ze to nic zlego kupic drugi puder w tym miesiacu lub cztery paletki cieni na raz... eeehhh

Nie znam sie na skladach szczerze mowiac... ma pewnie mineralne skladniki polaczone z klasycznymi( bo sklad ma dlugi)...To moze ja sie juz przestane wymadrzac i przepisze sklad, a opinią niech sie zajmie ktos, kto sie zna
:
talc, mica, titanium dioxide, octyldodecyl, stearoyl stearate, zinc stearate, zinc laurate, dimethicone, bentonite, hdi/trimethylol, hexyllactone crosspolymer, silica, hydrolyzed soy protein, glyceryn, lauroyl lysine, astrocaryum murumuru seed butter,squalane, cetearyl dimethicone crosspolymer, lecitkit, triethoxycaprylylsilane, tocopheryl acetate, tetrahexyldecyl ascorbate, magnesium myristate, coconut acid, water, tetrasodium edta, chlorphenesin, pottasium sorbate, [+/- titanium dioxide (ci 77891), iron oxides, bismuth oxychloride.

uffffffff. A teraz niech ktos to przetlumaczy na polski

Co do tuszu- mam identyczne odczucia! pokochalam false lash effect max factora, mam rozstania i powroty z YSL Faux cills, nie szukam juz wiecej, to sa moje idealy.
Zeby tym cale oko zrobic to trzeba miec pol dnia wolnego... aczkolwiek dam mu jeszcze szanse, najczesciej tusze pokazuja co potrafia jak nie sa absolutnie swieze, a takie 2- 3 tygodniowe..zobaczymy
uuuu... to jednak nie jest czysto mineralny.. Zostane chyba przy EDM..
co do zakupów mam to samo

a skoro mowa o tuszach-polecam Dior Iconic(mój ulubiony).. a teraz kupuje dwa z chanelki, nie pamietam nazw, bo tylko na szczoteczkę zwracam uwagę, więc podzielę się opinią również!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:07   #3565
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

agulek124-
Helenki to raczej na pewno nie ma, bo tez szukalam.. ale Givenchy to i owszem...uuu widze niezly napad na ich stanowisko zaplanowalas Ale jak juz pisalam, szału ni ma z tym tuszem...
A Cliniqe jeszcze nie ocenie bo jest w fazie testow.. poki co oceniam na plus Szkoda ze malo mineralny jest
Hmmm poznac powiadasz? nadal mozemy!

ferguusson-
Skoro tak twierdzisz...ie jestem jeszcze nieprzejednana fanka minerałków, wiec mi to nie przeszkadza az tak... nie wiem jak zamawiac EDM bedac a UK, a chcialabym..
A ten Iconic nie schnie zbyt szybko? pogrubia mocno? Z tego co mi dzwoni, to ma dwie wersje, zgadza sie?
O ile dobrze kojarzę, to Ty jestes (podobnie jak ja) fanką cienie Urban Decay? Masz juz nowa Book of colours?..jakie masz cienie/ paletki? Znajde Twoje zbiory w tym wątku?
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:16   #3566
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
agulek124-
Helenki to raczej na pewno nie ma, bo tez szukalam.. ale Givenchy to i owszem...uuu widze niezly napad na ich stanowisko zaplanowalas Ale jak juz pisalam, szału ni ma z tym tuszem...
A Cliniqe jeszcze nie ocenie bo jest w fazie testow.. poki co oceniam na plus Szkoda ze malo mineralny jest
Hmmm poznac powiadasz? nadal mozemy!

ferguusson-
Skoro tak twierdzisz...ie jestem jeszcze nieprzejednana fanka minerałków, wiec mi to nie przeszkadza az tak... nie wiem jak zamawiac EDM bedac a UK, a chcialabym..
A ten Iconic nie schnie zbyt szybko? pogrubia mocno? Z tego co mi dzwoni, to ma dwie wersje, zgadza sie?
O ile dobrze kojarzę, to Ty jestes (podobnie jak ja) fanką cienie Urban Decay? Masz juz nowa Book of colours?..jakie masz cienie/ paletki? Znajde Twoje zbiory w tym wątku?
Nie jesteś fanka minerałów?? Trzeba to szybko zmienić!! Ja maluje sie tylko i wylacznie minerałami i nigdy już nie wroce do klasycznego podkladu! Jest taka poprawa kondycji skóry ze
Mieszkam w Irl, i nie ma najmniejszego problemu z zamawianiem z EDM-choć to nie jedyna firma oferujaca minerałki. Zamawiasz normalnie, placisz przez PP albo tak jak ja-kartą.
Iconiciem mam umalowane rzęsy na MM(są w podpisie), jeden starcza na ponad poł roku(kiedy kazdy inny tusz do tej pory miałam 1-2 miesiące..:/). Kojarzę tylko jedna wersje, z ukośnymi włoskami na gumowo-silikonowej szczoteczce.
Urban Decay kocham. Book of shadows miało nie byc w Irl, a w piątek widzę że weszła jednak. Ale mam juz 3 paletki UD, nie ma sensu kolejnej, zwlaszcza ze np odcienie Baked się powtarzają.. Ale jest ladna, trzeba przyznać...
wklejałam chyba wcześniej kosmetyki na tym watku i na mm. Ale staram się dążyć do minimalizacji ostatnimi czasy...co mi srednio wychodzi.. i tz zdaje sie tez o to nie dbac kupując kolejne mazidla
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 23:31   #3567
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jasne Madziu Pisz

nieee.. nie ma szans by bielily.. nie sadze..
ale z tego co widze nie sa takie drogie na allegro. Zapytam sie dziewczyn i poszukam na ebay'ach bo nie wiem czy z przesylka do europy nie okaze sie ze jest niemal ta sama cena. Zapytam i dam Ci znac na PW
No wlasnie perly nie są aż tak drogie, tz. dla mnie drogie ale mysle sobie, że inne sa jeszcze droższe W kazdym razie chcialabym najpierw wypróbować a nie zamawiać w ślepo no ale jak wiemy w PL ten odcień nie bedzie dostepny. Zawsze pozostaje allegro i mozliwość sprzedania ich
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje za wyczerpujacy opis czyli jednak Radiant Fawn nie dla mnie bo Sweet Almond jest za zolty-preferuje neutralne beze,ewentualnie z kapka zolci jak Radiant Ivory Elemental(jak dobrze pamietam) U mnie EDM jest bardzo widoczne,rzeklabym ze zbyt widoczne-szczegolnie formula Intensive a Lauress Ethereal nie widac choc efekt dobrego krycia i wyrownania jest jak najbardziej.
Niestety w neutralach nie pomoge bo ja tylko w żółtych i oliwkowych odcieniach siedzę. Do Lauress nadal sie przekonuję, ostatio nakaldam EDM Intensive baaaardzo cienkimi warstwami i efekt jest bardzo dobry.
Cytat:




Dziekuje chodzi Ci o mike?
O być może to mika

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Aktualizejszyn:
fot.1) i 2) Clinique , moj obecny mineralny nr1 plus prezenty do zakupu
fot.3) MAC ricepaper(naaajs) i 219
fot.4) Prezent od TŻ
Aj piękna aktualizacja! Ten puder Clinique musi być spoko, fajny sposób dawkowania
A prezent od TŻ'a świetny
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:48   #3568
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Witam dziewczynki nareszcie zrobiłam foty swojej kolorówki

1) cienie ( pierwszy rzad piątki Diora i czwórka Chanel , drugi rzad cienie MAC , trzeci rząd pojedynczy dior , podwójne cieni Lancome i pojedynczy dior)
2) błyszczyki / pomadki
3) róże /podkłady/pudry

__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:59   #3569
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki nareszcie zrobiłam foty swojej kolorówki
no nareszcie ... slicznosci ... i musze przyznac macowe cienie wygladaja u Ciebie strasznie kuszaco... moglabys kiedys sobie je myznac na reke wszystkie po kolei i zrobic im zdjecie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:08   #3570
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no nareszcie ... slicznosci ... i musze przyznac macowe cienie wygladaja u Ciebie strasznie kuszaco... moglabys kiedys sobie je myznac na reke wszystkie po kolei i zrobic im zdjecie ...
dziękuję desti juz próbowałam ale mój aparat w życiu nie dorówna twojej maszynie krótko mówiąc nie wyszło ciekawie popróbuje jeszcze w innym świetle
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.