Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 13:46   #331
myszkaazi
Raczkowanie
 
Avatar myszkaazi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 250
GG do myszkaazi
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ach, przeglądałam też wczoraj stare - nie stare zdjęcia i natknęłam się na jedno, zaraz po wizycie u fryzjera - 6 kwietnia 2010. Miałam tam coś na kształt brązu... Nie jest mi w nim zbyt delikatnie? Planuję porzucić (po odżywieniu?) "kurczakowy image" i zrobić jasny brąz/czekoladę/prawie czarny brąz.
Na tych zdjęciach, po raz pierwszy widać Twoją urodę. Nie wiem po co te eksperymenty z włosami skoro w takim delikatnym looku wyglądasz świetnie. Przede wszystkim odpowiednio do wieku i nie szokująco (w negatywnym tego słowa znaczeniu). Myślę, że nie dostrzegasz swojego prawdziwego piękna, nie doceniasz siebie i stad te "nieudane pomysły" na włosy. Uwierz nam - Wizażankom, że to doskonale do Ciebie pasuje
__________________
Two hearts, two hearts that beat as one.
Our lives have just begun.
Forever, I'll hold you close in my arms,
I can't resist your charm.
Oh, I know I've found in you, my endless love.
myszkaazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:55   #332
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez myszkaazi Pokaż wiadomość
Na tych zdjęciach, po raz pierwszy widać Twoją urodę. Nie wiem po co te eksperymenty z włosami skoro w takim delikatnym looku wyglądasz świetnie. Przede wszystkim odpowiednio do wieku i nie szokująco (w negatywnym tego słowa znaczeniu). Myślę, że nie dostrzegasz swojego prawdziwego piękna, nie doceniasz siebie i stad te "nieudane pomysły" na włosy. Uwierz nam - Wizażankom, że to doskonale do Ciebie pasuje
Oj dziękuję... .
Więc jednak powinnam postawić na brązy? Boję się troszkę zwykłości/braku unikatowości tego koloru - większość ma po prostu brązowe włosy.

A jeśli brąz - coraz bardziej się do tego przekonuję - jasne, czy ciemne odcienie?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:09   #333
Ancia_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 48
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Śledzę Twój wątek od pewnego czasu i korciło mnie korciło i w końcu napiszę, jesteś bardzo ładną dziewczyną - kobietką a na siłę odbierasz sobie ten urok. Nie zrozum mnie źle, bo ja doskonale rozumiem jak potrafią kusić rozjaśniacze i farby, sama miałam nie jedno na głowie, ale teraz zeszłam na swój naturalny kolor (tzn. farbuję) taki ciepły brązo-szatyn bo nie wiem jak to nazwać. Wracając do tematu, ślicznie Ci w tych brązowych włoskach i fryzurce bob, tylko teraz nie rób błędu i nie zafarbuj się na ciemny brąz prawie czarny, bo znów zgubisz ten urok. Myślę, że ślicznie Ci będzie w jakimś jasnym brązie wpadającym w złoto, lub czekoladowym brązie. Musisz się liczyć z tym, że po takim rozjaśnianiu to farba ciemniejsza wypłucze się z Twoich włosków.
Jeżeli chodzi o fajne farby, to zainwestuj w jakieś profesjonalne - nie wszystkie są bardzo drogie, jeśli masz możliwość to poszukaj w swoim mieście jakiejś hurtowni kosm.fryz (nie spojrzałam skąd jesteś). Jak chcesz to mogę Ci na priv. podać adres fajnego sklepu z profesjonalnymi kosmetykami do włosów, mają tam wspominane maski kallos (supeeer, duże i nie takie drogie bo ok 20zl litr maski ), stapiz maska z jedwabiem (włosy są nie do poznania po zastosowaniu 30min). Ja u nich kupuję długi czas, przesyłka kurierem jest u Ciebie już na drugi dzień, pocztą wiadomo ale warto, bo ja miałam włosy przemęczone ciągłym farbowaniem, prostowaniem itp, ale od kiedy je namiętnie odżywiam, maseczkuję i zainwestowałam w dobrą suszarkę, to widzę nadzieję na lepsze jutro

Nie kombinuj już, poczytaj wątki w których dziewczyny oceniają kolory różnych farb, a czasami wklejają fotki, zobaczysz jak co wychodzi na głowie. Bo jak wszystkie wiemy często nazwa średni brąz na pudełku= prawie czarny na głowie

Uff rozpisałam się, Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Jeszcze jedno, farby w odcieniach brąz itp mieszam z wodą o stężeniu 3% nie niszczy tak włosków, a po co Ci silniejszy oxydant, skoro koloryzujesz bez potrzeby rozjaśnienia. Jeśli chodzi o te profesjonalne, bo w sumie tylko takich używam od kilku lat, a podłapałam to pracując w salonie fryzjerskim, żeby nie było że tak sobie wymyśliłam
Ancia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:21   #334
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Wstawiam jeszcze kilka zdjęć z wakacji'09. Miałam tam wówczas brązo-fiolet, który wyszedł niemalże czarny. Zastanawiam się nad ponownym zakupem tej farby albo którejś z poniższych :

http://*******.pl/images/baza_obrazkow/image/WLOSY/FARBOWANIE/Nowy_kolor_bez_zobowiazan/PACKSHOTS1.jpg - ostatnia tutaj

http://img.interia.pl/kobieta/nimg/Palette_Intensive_Color_1 544932.jpg - pierwsza tu

http://*******.pl/images/baza_obrazkow/image/WLOSY/CO_NOWEGO/Na_czekoladowy/PACKSHOTS1-1.jpg lub np. ta

http://www.wellaton.pl/produkty/8_74.jpg lub ewentualnie ta

Stawiać więc na kolor ze zdjęć czy też z powyższych linków?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:38   #335
Ancia_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 48
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Jak dla mnie 2 tony jaśniejszy niż to na fotkach i byłoby fajnie
Fajne są też szampony koloryzujące garnier color&shine (chyba), jest wątek na forum i zdjęcia dziewczyn po koloryzacji np. czekolada, orzech laskowy, jasny brąz itp: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104 , przeglądałam też wątek o szamponach palette color gloss, bodajże bardzo mi się podobał karmelowy kolorek, zobacz sobei tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396635
Nie martw się że tym, że dużo osób nosi teraz brąz na głowie, jest na prawdę wiele odcieni, a do opalonej lekko latem skóry ten kolorek wygląda ślicznie.

taka mała sugestia na koniec, ja na Twoim miejscu znalazłabym dobrego ( co nei znaczy mega drogiego) fryzjera, np popytaj po znajomych, sąsiadkach itp. i idź chociażby najpierw po poradę, co fryzjer mógłby Ci z włoskami zrobić, bo po takim terrorze rozjaśniaczem jaki im niestety zafundowałaś, włoski mogą pokryć się kolorem nierównomiernie, będziesz miała jaśniej na odrostach (tych bardzo jasnych), a ciemniej na końcach, a co fachowiec to fachowiec, niech Ci uporządkuje to co masz na głowie, a później podobnym odcieniem farbuj włosy.
Powodzenia życzę

Pamiętaj, że nie tylko włosy potrafią nas wyróżnić w tłumie. Kobieta zadbana, z ładną cerą i błyszczącymi (nie koniecznie długimi włosami) zostanie szybciej dostrzeżona niż ta z czerwonymi czy niebieskimi włosami.
Każda z nas uczy się na błędach i pewnie każda z nas jak wspomina wstecz, to ojojoj jak to się kiedyś wyglądało, każda z nas szukała swojego stylu i grzeszki na tej drodze są po prostu nieuniknione
Ancia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:58   #336
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 2 tony jaśniejszy niż to na fotkach i byłoby fajnie
Fajne są też szampony koloryzujące garnier color&shine (chyba), jest wątek na forum i zdjęcia dziewczyn po koloryzacji np. czekolada, orzech laskowy, jasny brąz itp: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104 , przeglądałam też wątek o szamponach palette color gloss, bodajże bardzo mi się podobał karmelowy kolorek, zobacz sobei tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396635
Nie martw się że tym, że dużo osób nosi teraz brąz na głowie, jest na prawdę wiele odcieni, a do opalonej lekko latem skóry ten kolorek wygląda ślicznie.

taka mała sugestia na koniec, ja na Twoim miejscu znalazłabym dobrego ( co nei znaczy mega drogiego) fryzjera, np popytaj po znajomych, sąsiadkach itp. i idź chociażby najpierw po poradę, co fryzjer mógłby Ci z włoskami zrobić, bo po takim terrorze rozjaśniaczem jaki im niestety zafundowałaś, włoski mogą pokryć się kolorem nierównomiernie, będziesz miała jaśniej na odrostach (tych bardzo jasnych), a ciemniej na końcach, a co fachowiec to fachowiec, niech Ci uporządkuje to co masz na głowie, a później podobnym odcieniem farbuj włosy.
Powodzenia życzę

Pamiętaj, że nie tylko włosy potrafią nas wyróżnić w tłumie. Kobieta zadbana, z ładną cerą i błyszczącymi (nie koniecznie długimi włosami) zostanie szybciej dostrzeżona niż ta z czerwonymi czy niebieskimi włosami.
Każda z nas uczy się na błędach i pewnie każda z nas jak wspomina wstecz, to ojojoj jak to się kiedyś wyglądało, każda z nas szukała swojego stylu i grzeszki na tej drodze są po prostu nieuniknione
Dziękuję Ci bardzo za pomoc . Zaraz sobie poprzeglądam wątki, które podałaś. Też się troszeczkę boję nierównego koloru i szybkiego płukania się (zgrozooo).

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Śledzę Twój wątek od pewnego czasu i korciło mnie korciło i w końcu napiszę, jesteś bardzo ładną dziewczyną - kobietką a na siłę odbierasz sobie ten urok. Nie zrozum mnie źle, bo ja doskonale rozumiem jak potrafią kusić rozjaśniacze i farby, sama miałam nie jedno na głowie, ale teraz zeszłam na swój naturalny kolor (tzn. farbuję) taki ciepły brązo-szatyn bo nie wiem jak to nazwać. Wracając do tematu, ślicznie Ci w tych brązowych włoskach i fryzurce bob, tylko teraz nie rób błędu i nie zafarbuj się na ciemny brąz prawie czarny, bo znów zgubisz ten urok. Myślę, że ślicznie Ci będzie w jakimś jasnym brązie wpadającym w złoto, lub czekoladowym brązie. Musisz się liczyć z tym, że po takim rozjaśnianiu to farba ciemniejsza wypłucze się z Twoich włosków.
Jeżeli chodzi o fajne farby, to zainwestuj w jakieś profesjonalne - nie wszystkie są bardzo drogie, jeśli masz możliwość to poszukaj w swoim mieście jakiejś hurtowni kosm.fryz (nie spojrzałam skąd jesteś). Jak chcesz to mogę Ci na priv. podać adres fajnego sklepu z profesjonalnymi kosmetykami do włosów, mają tam wspominane maski kallos (supeeer, duże i nie takie drogie bo ok 20zl litr maski ), stapiz maska z jedwabiem (włosy są nie do poznania po zastosowaniu 30min). Ja u nich kupuję długi czas, przesyłka kurierem jest u Ciebie już na drugi dzień, pocztą wiadomo ale warto, bo ja miałam włosy przemęczone ciągłym farbowaniem, prostowaniem itp, ale od kiedy je namiętnie odżywiam, maseczkuję i zainwestowałam w dobrą suszarkę, to widzę nadzieję na lepsze jutro

Nie kombinuj już, poczytaj wątki w których dziewczyny oceniają kolory różnych farb, a czasami wklejają fotki, zobaczysz jak co wychodzi na głowie. Bo jak wszystkie wiemy często nazwa średni brąz na pudełku= prawie czarny na głowie

Uff rozpisałam się, Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Jeszcze jedno, farby w odcieniach brąz itp mieszam z wodą o stężeniu 3% nie niszczy tak włosków, a po co Ci silniejszy oxydant, skoro koloryzujesz bez potrzeby rozjaśnienia. Jeśli chodzi o te profesjonalne, bo w sumie tylko takich używam od kilku lat, a podłapałam to pracując w salonie fryzjerskim, żeby nie było że tak sobie wymyśliłam
Jestem z kujawsko-pomorskiego. Fakt faktem po maseczki muszę się wybrać, więc jeśli znasz namiary na dobrą hurtownię to poproszę - odłożę trochę pieniążków we wakacje i pozamawiam. 20 zł za litr to rzeczywiście rewelacyjna cena .

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

http://beautycosmetic.biz/images/pal...sallshades.jpg - 4.6 czy 6.6?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:04   #337
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Jak dla mnie 6.6-sama taki kolor chcę mieć- tylko nie wiem czy farby palette to najlepszy wybór
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 15:14   #338
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

bron boze nie rozjasniaj brwi tez mam ciemna oprawe i w zyciu nie wpadlabym na taki pomysl przypominasz mi z oczu i ich oprawy KATE WINSLETtez ostatnio rozjasnila wlosy
ps w brazie chyba na 6str bylo ci ladnie mozna bylo dodac tylko jakies refleksy i tez byloby git
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:28   #339
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Oj dziękuję... .
Więc jednak powinnam postawić na brązy? Boję się troszkę zwykłości/braku unikatowości tego koloru - większość ma po prostu brązowe włosy.

A jeśli brąz - coraz bardziej się do tego przekonuję - jasne, czy ciemne odcienie?
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za pomoc . Zaraz sobie poprzeglądam wątki, które podałaś. Też się troszeczkę boję nierównego koloru i szybkiego płukania się (zgrozooo).

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



Jestem z kujawsko-pomorskiego. Fakt faktem po maseczki muszę się wybrać, więc jeśli znasz namiary na dobrą hurtownię to poproszę - odłożę trochę pieniążków we wakacje i pozamawiam. 20 zł za litr to rzeczywiście rewelacyjna cena .

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

http://beautycosmetic.biz/images/pal...sallshades.jpg - 4.6 czy 6.6?
zdecydowanie 6,6 bo 4,6 wyjdzie ci prawie czarnawy na paczatku ale farby palette odradzam - przynajmniej ta serie straszne robi siano z głowy- wiem bo robiłam i juz nigdy tego nie powtórze
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 17:34   #340
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Kurczę. Patrzę w lustro i już sama nie wiem. Przyciemniać czy zostawić jak jest?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:47   #341
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

To może jeśli chodzi o metamorfozę ciuchową
Rzuca mi się w oczy nieco kiczu i nie zawsze dobre zestawienia kolorów.
Często robisz błąd i zestawiasz ze sobą dwa mocne kolory. Wg mnie wystarczyłby jeden akcent, ewentualnie powtórzony w dodatkach.

Przykład: niebieska bluzka i różowe bolerko. (i czerwone paznokcie )
Różowe bolerko zestawiaj z popielatym, beżowym, ciemnym przygaszonym różem, z bielą, ewentualnie fioletem, głównie z odcieniami w podobnej tonacji - niebieski, zielony, żółty są zbyt kontrastowe. Przy czerni będzie się zbyt wyróżniać


Niebieską bluzkę noś z czarnym popielatym, granatem, kolorem dżinsu, ciemnym brązem, Może też bielą, ale w takim zestawieniu krój ciuchów powinien być stonowany.

Przykład: szafirowa bransoletka i paznokcie - tylko do stroju czarnego, granatowego, popielatego. Bez dodatku innych kolorów.


Przykład: zielona bluzka z białą spódnicą i różową torebką. Zielony z białym tak. Ale jeśli chodzi o krój, to ta bluzka tylko do rurek. Ewentualnie leginsów, ale koniecznie kryjących. Nigdy nie noś dwóch luźnych rzeczy naraz - jeśli góra jest obcisła, możesz sobie pozwolić na luźniejszy dół - w innym przypadku kompletnie traci się kształt sylwetki - coś takiego pasuje tylko baardzo wysokim i baardzo szczupłym dziewczynom .
Różowa torebka z tego zestawienia do odłożenia do szafy. Co za dużo to niezdrowo Możesz ją ubrać do popielatego zestawienia. Albo do białego ( dość ryzykowne, trzeba bardzo uważać na krój ), ewentualnie razem z jakimś drugim różowym akcentem przy ciemnych dżinsach.
Albo z białą bluzką i dżinsami - dosyć ciemnymi.

Swoją drogą - jak dobrze, że nie robisz już tego makijażu od pandy od razu lżej
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 18:54   #342
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
To może jeśli chodzi o metamorfozę ciuchową
Rzuca mi się w oczy nieco kiczu i nie zawsze dobre zestawienia kolorów.
Często robisz błąd i zestawiasz ze sobą dwa mocne kolory. Wg mnie wystarczyłby jeden akcent, ewentualnie powtórzony w dodatkach.

Przykład: niebieska bluzka i różowe bolerko. (i czerwone paznokcie )
Różowe bolerko zestawiaj z popielatym, beżowym, ciemnym przygaszonym różem, z bielą, ewentualnie fioletem, głównie z odcieniami w podobnej tonacji - niebieski, zielony, żółty są zbyt kontrastowe. Przy czerni będzie się zbyt wyróżniać


Niebieską bluzkę noś z czarnym popielatym, granatem, kolorem dżinsu, ciemnym brązem, Może też bielą, ale w takim zestawieniu krój ciuchów powinien być stonowany.

Przykład: szafirowa bransoletka i paznokcie - tylko do stroju czarnego, granatowego, popielatego. Bez dodatku innych kolorów.


Przykład: zielona bluzka z białą spódnicą i różową torebką. Zielony z białym tak. Ale jeśli chodzi o krój, to ta bluzka tylko do rurek. Ewentualnie leginsów, ale koniecznie kryjących. Nigdy nie noś dwóch luźnych rzeczy naraz - jeśli góra jest obcisła, możesz sobie pozwolić na luźniejszy dół - w innym przypadku kompletnie traci się kształt sylwetki - coś takiego pasuje tylko baardzo wysokim i baardzo szczupłym dziewczynom .
Różowa torebka z tego zestawienia do odłożenia do szafy. Co za dużo to niezdrowo Możesz ją ubrać do popielatego zestawienia. Albo do białego ( dość ryzykowne, trzeba bardzo uważać na krój ), ewentualnie razem z jakimś drugim różowym akcentem przy ciemnych dżinsach.
Albo z białą bluzką i dżinsami - dosyć ciemnymi.

Swoją drogą - jak dobrze, że nie robisz już tego makijażu od pandy od razu lżej

Uu, rzeczywiście, jak spoglądam na te zdjecia to widzę te modowe potknięcia. Sporo ich, rzeczywiście. Teraz ubieram się nieco inaczej, niż na wakacjach, muszę się zabrać za trochę nowych zdjęć. Jak w życiu - tak i tutaj żyję przeszłością.

Paznokcie maluję średnio raz w tygodniu, nigdy nie dobierałam ich pod kolor stroju... , ale postaram się częściej zwracać na to uwagę. Obecnie mają barwę fuksji.

Dziękuję za rady i spostrzeżenia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:01   #343
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Powinnaś inspirować się Mirandą Kerr. Większość Polek(w końcu większość to szatynki, co nie?) ma podobny do niej typ kolorystyczny(szczególnie widać np. na tym zdjęciu http://upload.wikimedia.org/wikipedi...randa_Kerr.JPG ).

Sama dąrze do podobnego koloru - jasnego brązu, szczególnie tego z blond poświatą.
Zapraszam cię na wątek, abyś zobaczyła o co chodzi
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429024

Miranda ostatnio się przyciemniła i ma nawet podobną fryzurke do ciebie:
http://justjared.buzznet.com/2010/05...sure-yourself/

Polecam też zajrzeć na jaśniejszy kolor mariannan:
http://mariannann.blogspot.com/

__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:24   #344
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Powinnaś inspirować się Mirandą Kerr. Większość Polek(w końcu większość to szatynki, co nie?) ma podobny do niej typ kolorystyczny(szczególnie widać np. na tym zdjęciu http://upload.wikimedia.org/wikipedi...randa_Kerr.JPG ).

Sama dąrze do podobnego koloru - jasnego brązu, szczególnie tego z blond poświatą.
Zapraszam cię na wątek, abyś zobaczyła o co chodzi
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=429024

Miranda ostatnio się przyciemniła i ma nawet podobną fryzurke do ciebie:
http://justjared.buzznet.com/2010/05...sure-yourself/

Polecam też zajrzeć na jaśniejszy kolor mariannan:
http://mariannann.blogspot.com/

Miranda rzeczywiście ma przepiękny kolor. Ach, a ta poświata... .
A ta dziewczyna Mariann świetnie się ubiera, pozazdrościć.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:25   #345
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

dziewczyny znowu Ci dobrze radza.
dzieki za mile slowa
chcialam Ci pokazac, ze ja mimo fryzjera mialam sztorm na glowie i ryczalam, ze pogubie wlosy chcialam Ci uswiadomic, ja k u m nie na roznych etapach wygladaly lepiej i gorzej. Nie chcialabym, zebys przechodzila to co ja. JEzeli pierwsze rozjasnianie nie pogorszylo ich stanu, to walne drugie, a moze znowu inna zmiana. I pozniej jak jak, u mnie minely niecale 3miesiace, zebym sie przekonala jak suche mam wlosy. Dopiero wtedy widzisz dramat. Ja zapuszczam, wiec podeszlam do tego tragicznie,a Ty jak sama mowisz nie chce scinac sie na chlopaka, a Ty farbowanie dazysz do tego.

Co do Twojego pytania o brazy, nie chce dostawac tu bialej goraczki, wymadrzac sie ze wiedzialam , ze tak bedzie. Nie zobaczylas sie w pelnym blondzie, a znowu myslisz o brazach/czarnych. Ehhhhhh

Dazylas tak radykalnie do blondu, zdecyduj sie, badz powazna i rozsadna.

wredna baba dobrze Ci radzi z ubraniami.

noo i ja rowniez doceniam lzejszy makijaz

aaa i jezeli chodzi o jakies domowe sposoby, to olejek cyrynowy+zoltko+cytryna pod kompres na suche wlosy. Trzymac ile sie dac, zmyc szamponem kilka razy.
olejek kokosowy tez jest dobry, nawilza, nablyszcza. ja 1-2 razy w miesiacu oczyszcza wlosy z silikonow i myje wloski szamponem babydream i oliwuje oliwka z tej samej firmy 3/4 dlugosci. czasami splukuje wlosy przegotowana chlodna woda z octem, aby domknac luski. robie to najczesciej przed farbowaniem, zeby wlosy jak najmniej ucierpialy.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:37   #346
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dziewczyny znowu Ci dobrze radza.
dzieki za mile slowa
chcialam Ci pokazac, ze ja mimo fryzjera mialam sztorm na glowie i ryczalam, ze pogubie wlosy chcialam Ci uswiadomic, ja k u m nie na roznych etapach wygladaly lepiej i gorzej. Nie chcialabym, zebys przechodzila to co ja. JEzeli pierwsze rozjasnianie nie pogorszylo ich stanu, to walne drugie, a moze znowu inna zmiana. I pozniej jak jak, u mnie minely niecale 3miesiace, zebym sie przekonala jak suche mam wlosy. Dopiero wtedy widzisz dramat. Ja zapuszczam, wiec podeszlam do tego tragicznie,a Ty jak sama mowisz nie chce scinac sie na chlopaka, a Ty farbowanie dazysz do tego.

Co do Twojego pytania o brazy, nie chce dostawac tu bialej goraczki, wymadrzac sie ze wiedzialam , ze tak bedzie. Nie zobaczylas sie w pelnym blondzie, a znowu myslisz o brazach/czarnych. Ehhhhhh

Dazylas tak radykalnie do blondu, zdecyduj sie, badz powazna i rozsadna.

wredna baba dobrze Ci radzi z ubraniami.

noo i ja rowniez doceniam lzejszy makijaz

aaa i jezeli chodzi o jakies domowe sposoby, to olejek cyrynowy+zoltko+cytryna pod kompres na suche wlosy. Trzymac ile sie dac, zmyc szamponem kilka razy.
olejek kokosowy tez jest dobry, nawilza, nablyszcza. ja 1-2 razy w miesiacu oczyszcza wlosy z silikonow i myje wloski szamponem babydream i oliwuje oliwka z tej samej firmy 3/4 dlugosci. czasami splukuje wlosy przegotowana chlodna woda z octem, aby domknac luski. robie to najczesciej przed farbowaniem, zeby wlosy jak najmniej ucierpialy.
Plusem takiego sianka jest to, że dobrze się układa... i nic poza tym. Suche, matowe, bez połysku... asz.

Wszyscy tu odradzacie mi blond, kiedy zmieniam zdanie (w tej chwili na głowie mam 3/4 blondu, z każdym myciem więcej) i chcę zrobić sobie czarny/brązowy/karmelowy to też jesteście na nie . Postanowiłam więc prosić Was o porady dotyczące pielęgnacji włosów, stylu etc.etc. - kolor... sama już nie wiem , czy zostać przy tym blondzie, czy przyciemniać. . Dostanę na głowę. Poważnie .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:46   #347
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Ja myślę, że dobrze byłoby Ci w czymś typu średni brąz/kasztan/ciemny cynamon. Może zamiast niszczyć włosy farbami wypróbuj szamponu koloryzującego na 24/28 myć ? Np. ja polecam z Joanny, kasztanowy brąz- tu masz zdjęcia KLIK, tyle, że ja miałam ten szampon kładziony na ciemne włosy Myślę, że w Twoim wypadku szkoda włosów na farbowanie, ten szampon ich nie niszczy baaa wręcz odżywia jak dla mnie
Może warto by było spróbować kiedyś- bo ja Cię widzę w takim kolorze
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:49   #348
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Po prostu popadasz od skrajności w skrajność . Wiele dziewczyn popełnia ten sam błąd. Nie trzeba mieć przecież skandynawskiego, mega jasnego blondu, ani na odwrót, czarnego jak Włoszka. Są jeszcze pośrednie kolory, a kobietki o tym często zapominają. Chęć wyróżnienia kończy się fiaskiem. Powinnaś mieć jasne włosy tyle, że...brązowe/ciemny blond! A może jakaś tonacja ciemnorudego? Przypominasz mi trochę Kristen Stewart.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:49   #349
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że dobrze byłoby Ci w czymś typu średni brąz/kasztan/ciemny cynamon. Może zamiast niszczyć włosy farbami wypróbuj szamponu koloryzującego na 24/28 myć ? Np. ja polecam z Joanny, kasztanowy brąz- tu masz zdjęcia KLIK, tyle, że ja miałam ten szampon kładziony na ciemne włosy Myślę, że w Twoim wypadku szkoda włosów na farbowanie, ten szampon ich nie niszczy baaa wręcz odżywia jak dla mnie
Może warto by było spróbować kiedyś- bo ja Cię widzę w takim kolorze
Ładne masz te włoski, błyszczące takie... .
Szampony są w porządku, ale szybko się płuczą. Kolor ładny.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 19:51   #350
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Wiesz co - wstawię w weekend moje zdjęcie w niewyprostowanych włosach, zaraz po wstaniu z łóżka. To jest istna tragedia. Prostuję je nie dlatego, że lubię, ale dlatego, żeby dzieci przede mną z krzykiem nie uciekały .
Masz z natury falowane/puszące się włosy? Bo jeśli tak, to przede wszystkim powinnaś postawić na nawilżenie(bo takie włosy z natury bywają bardziej suche niż włosy proste). Odpowiednia pielęgnacja może ograniczyć puszenie i sprawić, że włosy będą układały się lepiej. Dobrze sprawdzają się odżywki bez silikonów i mycie włosów delikatnymi szamponami bez SLSów, które są silnymi detergentami(a zawiera je większość szaponów) lub prostą, nieobciążającą włosów odżywką(może dziwnie to brzmi, ale to naprawdę fajna sprawa! i do tego tania ). Dobrze jest też ograniczyć farbowanie/prostowanie/suszenie chociaż to czasem boli.

wątek o pielęgnacji loków i fal z fryzjerskiego :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=413211

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ach, przeglądałam też wczoraj stare - nie stare zdjęcia i natknęłam się na jedno, zaraz po wizycie u fryzjera - 6 kwietnia 2010. Miałam tam coś na kształt brązu... Nie jest mi w nim zbyt delikatnie? Planuję porzucić (po odżywieniu?) "kurczakowy image" i zrobić jasny brąz/czekoladę/prawie czarny brąz.
Ślicznie w brązie.
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:53   #351
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ładne masz te włoski, błyszczące takie... .
Szampony są w porządku, ale szybko się płuczą. Kolor ładny.
Kochana ja włosy myję codziennie, chyba, że mi się nie chce to co 2 dni. I ten szampon się na serio super trzymał
Pozatym wolę co miesiąc nałożyć sobie szampon i mieć zawsze lśniące, odświeżone i zdrowe włosy niż farbe co półtora/dwa miesiące i mieć suche, zniszczone i z odrostami
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:05   #352
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Masz z natury falowane/puszące się włosy? Bo jeśli tak, to przede wszystkim powinnaś postawić na nawilżenie(bo takie włosy z natury bywają bardziej suche niż włosy proste). Odpowiednia pielęgnacja może ograniczyć puszenie i sprawić, że włosy będą układały się lepiej. Dobrze sprawdzają się odżywki bez silikonów i mycie włosów delikatnymi szamponami bez SLSów, które są silnymi detergentami(a zawiera je większość szaponów) lub prostą, nieobciążającą włosów odżywką(może dziwnie to brzmi, ale to naprawdę fajna sprawa! i do tego tania ). Dobrze jest też ograniczyć farbowanie/prostowanie/suszenie chociaż to czasem boli.

wątek o pielęgnacji loków i fal z fryzjerskiego :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=413211



Ślicznie w brązie.
Dziękuję. Nie, kochana, mam niby proste włosy, które po prostu sterczą w każdą możliwą stronę - pokażę Wam zresztą przy okazji po wstaniu. Każdy w inną stronę, a końcówki, jakbym na szczotkę nawijała.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Po prostu popadasz od skrajności w skrajność . Wiele dziewczyn popełnia ten sam błąd. Nie trzeba mieć przecież skandynawskiego, mega jasnego blondu, ani na odwrót, czarnego jak Włoszka. Są jeszcze pośrednie kolory, a kobietki o tym często zapominają. Chęć wyróżnienia kończy się fiaskiem. Powinnaś mieć jasne włosy tyle, że...brązowe/ciemny blond! A może jakaś tonacja ciemnorudego? Przypominasz mi trochę Kristen Stewart.
O.. A to komplement, dziękuję . Ja mam obsesję na punkcie swoich włosów i często stosuję radykalne rozwiązania, co nie najlepiej się kończy...

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Kochana ja włosy myję codziennie, chyba, że mi się nie chce to co 2 dni. I ten szampon się na serio super trzymał
Pozatym wolę co miesiąc nałożyć sobie szampon i mieć zawsze lśniące, odświeżone i zdrowe włosy niż farbe co półtora/dwa miesiące i mieć suche, zniszczone i z odrostami
Też racja .
Ja myję co dwa dni całość, ale po jednym myję górę - bo już się przetłuszcza.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:05   #353
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Owszem, ladniej w brazie to dla mnie oczywiste. Chodzi mi o to, ze zniszczylas mega wlosy, wiec zostan przy tym blondzie teraz na DLUZEJ. i za pare meisiecy powoli przyciemniaj, w razie jakby Ci sie zachcialo znowu blondu. Tu nie chodzi o dogodzenie nam, tylko Twoim wlosom. Stawiaj na odzywianie i nie skacz z blondu na czarne i odwrotnie. Pomysl jak jestes blada i nagle spalisz sie na sloncu na buraka, jak boli Cie wszystko, ze nawet stanika nie zalozych wiem ze glupi przyklad, ale nie potrafie inaczej Ci uzmyslowic, jak boli to Twoje wlosy. A odzywka da wizualny efekt, przeciez nie sklei Ci martwego,zniszczonego,por owatego wlosa
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:08   #354
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Owszem, ladniej w brazie to dla mnie oczywiste. Chodzi mi o to, ze zniszczylas mega wlosy, wiec zostan przy tym blondzie teraz na DLUZEJ. i za pare meisiecy powoli przyciemniaj, w razie jakby Ci sie zachcialo znowu blondu. Tu nie chodzi o dogodzenie nam, tylko Twoim wlosom. Stawiaj na odzywianie i nie skacz z blondu na czarne i odwrotnie. Pomysl jak jestes blada i nagle spalisz sie na sloncu na buraka, jak boli Cie wszystko, ze nawet stanika nie zalozych wiem ze glupi przyklad, ale nie potrafie inaczej Ci uzmyslowic, jak boli to Twoje wlosy. A odzywka da wizualny efekt, przeciez nie sklei Ci martwego,zniszczonego,por owatego wlosa
Dobry przykład. Dodatkowo - włosy się kruszą, a z pleców schodzi skóra . Nie farbuję na razie, masz rację.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Wiecie co... zżyłam się tu z Wami niektórymi.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:12   #355
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość



Też racja .
Ja myję co dwa dni całość, ale po jednym myję górę - bo już się przetłuszcza.
To podobnie jak ja Kolejny plus szamponów- możesz mieć kontrole nad intensywnością koloru- trzymasz krócej masz jaśniejsze, dłużej - ciemniejsze
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:14   #356
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
To podobnie jak ja Kolejny plus szamponów- możesz mieć kontrole nad intensywnością koloru- trzymasz krócej masz jaśniejsze, dłużej - ciemniejsze
De facto, ale jakbym nałożyła szampon na ten porozjaśniany "łeb" to mogłoby wyjść coś nieciekawego... chyba.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:17   #357
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
De facto, ale jakbym nałożyła szampon na ten porozjaśniany "łeb" to mogłoby wyjść coś nieciekawego... chyba.
Właściwie tak, ale z farba jest podobnie
Na razie trzeba te włosy ratować a nie myśleć o farbowaniu
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:38   #358
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------



O.. A to komplement, dziękuję . Ja mam obsesję na punkcie swoich włosów i często stosuję radykalne rozwiązania, co nie najlepiej się kończy...

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------
A tak, zauważyłyśmy



Pytasz, czy zostawić, czy farbować? Wg mnie chwilowo zostawić, jeśli się dobrze czujesz z tym kolorem. I odżywiać odżywiać odżywiać... o maseczce z nafty, olejku rycynowego, jajka i cytryny też chyba już Ci pisałam kilka stron temu?
Też polecam delikatne szampony bez silikonów - co prawda silikon wygładza włosy, ale też je obkleja, obciąża i trudniej wnikają inne odżywcze składniki. (ja używam szamponu bambino + coś nawilżającego: emulsja gloria/maska gloria/maseczka WAX/balsam Petrole) a raz na dwa tygodnie maseczka z nafty z olejem rycynowym, jajkiem i cytryną).

Jak już nieco uratujesz stan kłaczków, zrobiłabym coś z polecanych kolorów: od ciemnego blondu, orzechowego, jasnobrązowego przez korzenny brąz do kasztanu - wybór jest naprawdę duży. Raczej szamponem do 24-28 myć, nie farbą. (kolor się sam powoli wypłucze, zobaczysz, jak się czujesz (uwaga na szampony Palette - nie wypłukują się nigdy do końca!) a nie zniszczy włosów bardziej - nie zawiera środków rozjaśniających)
Chyba, że pójdziesz do fryzjera po prostu?

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

nie bambino, tylko bambi, tego z kaczką
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:52   #359
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dobry przykład. Dodatkowo - włosy się kruszą, a z pleców schodzi skóra . Nie farbuję na razie, masz rację.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Wiecie co... zżyłam się tu z Wami niektórymi.

hah,no ja czasamie walne glupie porownania ale tak najlatwiem uzmyslowic
przepraszam za literowki, aoe przyzwyczajam sie do klaw w lapku dopiero

wlasnie, Paulinax123
dobrze radzi, pomysl nad kremami koloryzujacymi. Sa pelne watki o Castingu i innych ze zdjeciami, moze warto tam poszukac, rozeznac sie co i jak ja jedynie moge polecic Matrixa ColorSync, ja uwielbiam nim farbowac, wrecz uwazam ze mi je odzywia, takie miekkie,blyszczace sa moja kolezanka robila ciagle blondy nimi, chyba juz wszystkie odcienie z palety przerobila+kombinacje plusem jest to ze 1tubka mi starcza na 2farbowania na moje wlosy, wiec jedno farbowanie kosztuje mnie 20zl. No ja Ci moge doradzic z profesjonalnych zmywalne, TopChic Welli, Goldwell Colorance, maja piekna game... moze ceny odstraszaja, ale na Twoje wlosy 1tubka spokojnie starczy na 3razy

Moze wstaw nowe zdjecie? Dawno nam sie nie pokazywalas
Chetnie zobaczylabym jakis ladny kobiecy zestaw na lato


a tak btw tez bylam czarna, jak widzisz w moim avku i ciagle korci mnie ten kolor ale mam to co Ty, ze nienawidze odrostu wiec, dbam o to co mam

Najlepiej by bylo jakbys wprowadzila sobie zasady co do pielegnacji,farbowania i sie ich trzymala.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

wredna baba a to moja nieuwaga, widocznie przeoczylam/zapomnialam. napisalam od siebie bo mi sie przypomnialo, ze nie tylko nafta jest na wlosy
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:51   #360
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję. Nie, kochana, mam niby proste włosy, które po prostu sterczą w każdą możliwą stronę - pokażę Wam zresztą przy okazji po wstaniu. Każdy w inną stronę, a końcówki, jakbym na szczotkę nawijała.
Mimo wszystko polecam Ci delikatną pielęgnację, bo przesuszonych włosów lepiej za bardzo nie męczyć, np. szampon Babydream, albo odżywka Yung z Rossmana. A z masek bardzo dobrze nawilża Kallos

No i tak, jak dziewczyny piszą - poczekaj trochę z fabowaniem, niech włosy odpoczną.
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.