Pasta cukrowa - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 14:30   #691
xShaddi95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zaadupie :p
Wiadomości: 3
Dot.: Re: a jak przygotować skórę?

Co do przygotowania: myślę, że dobrze wziąć prysznic i wyszorować ciało gąbką, po czym dobrze osuszyć, i tyle. Ta metoda ma cudowną zaletę: pozostałości po prostu się spłukuje wodą w kąpieli, można normalnie się wyszorować np. żelem pod prysznic, bo nic nie piecze! A wosk wymaga zmycia oliwką, no i bardzo podrażnia.[/QUOTE]

Co do przygotowania widziałam jeszcze, że można miejsce które mamy wydepilowaćwcześniej przypudrować takim zwykłym pudrem bambino dla dzieci mamy wtedy pewność, że skóra jest sucha
xShaddi95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 16:18   #692
Milka1808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Pasta cukrowa

http://************/depilacja_pasta_cukrowa.html
Milka1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 10:16   #693
Cashmeere
Raczkowanie
 
Avatar Cashmeere
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 296
Dot.: Pasta cukrowa

ja stosuję talk i skutecznie poprawia ilość wyrywanych włosków, zazwyczaj kilka zostawało, z talkiem do czysta


uwielbiam tą metodę, urattowała mi życie, po wosku straszie mnie bolało,poza tym kosztowne dośc to było, pasta ma same zalety - tania, nie podrażnia, wydajna, nie wrastają mi tak często włooski...

Czasami tylko mam problem z tą pastą , jeśli chodzi o gotowanie - bo czasami od razu mi wychodzi, a kiedy indziej okazuje sie że muszę ja dogotowywać...
ale spróbuję wasz spoób z łyżeczką - żeby wlać kropelkę na łyżkę i poczekać az zastygnie

Edytowane przez Cashmeere
Czas edycji: 2010-11-11 o 10:17
Cashmeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:35   #694
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Pasta Cukrowa

A ja sama taką pastę zrobiłam i cóż....
Ja mam ciemne,mocne włoski i nie wyrwało mi wszystkiego.Boli ale tylko trochę.Nie mam porównania z depilatorem,bo nie usuwałam.
Generalnie uważam,że za dużo roboty,a efekt mizerny.No chyba,że lepiej zadziała tym co mają jasne słabe włoski.
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:04   #695
00karolina00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 135
Dot.: Pasta cukrowa

Dam wam kilka rad...w sumie idiotycznych sztuczek, które ułatwią depilację

Kiedyś przygotowałam sobie taką pastę cukrową na nogi i gotowałam,gotowałam...chy ba spaliłam, bo położyłam na nogi i...nic odpuściłam sobie na dłuższy czas, ale dziś się wkurzyłam i wydepilowałam sobie wąsik bo już nie mogłam na niego patrzeć

Na wąsik z spokojnie wystarczy

1 łyżka soku z cytryny
dosłownie kilka kropel wody (pół łyżki?)
ok. 1 i 1/4 łyżki cukru

Szkoda mi było brudzić garnka (zresztą trudno to później wymyć) dlatego wszystkie składniki wrzuciłam do chochli tzn tej dużej łychy do nakładania zup

I tak postałam nad palnikiem trzymając chochlę dosłownie chwila, aż do momentu aż zaczną sie robić bąbelki i to wszystko nabierze koloru.

Wszystko przelałam na malutki talerzyk a chochlę szybko przetarłam gąbką i nie było problemu. W tym czasie masa troszeczkę wystygła

Wzięłam patyczki do uszu, lusterko (latarkę w komórce żeby mieć dobre światło ) i rozgościłam się z tym wszystkim w kuchni, żeby mieć ciągle w pogotowiu palnik. Nakładanie masy palcem trochę mnie wkurzało bo czasem masa zdążyła zastygnąć zanim przyłozyłam go do buzi. Nakładałam wiec masę na ... patyczki do uszu i szybko to wszystko na wąsik, ładnie rozprowadzić,ale nie odrywajac patyczka od tego wszystkiego,po prosto dociskać patyk i rozsmarowywać delikatnie z włosem. I tak zostawiłam , w tym czasie (pół minuty, mniej?) talerzyk nad palnik bo masa troszkę zastygła i się nie lepiła, masa ogrzała się w parę sekund na nowo i znowu na patyczek i na wąsik. i szybkim ruchem pod włos i tyle. Robiłam kulki ale włoski sie wtedy tak do niej nie przyklejały jak do rzadszej masy, nałożonej w postaci płynnej.

I tym oto sposobem wydepilowałam sobie po raz pierwszy sama wąsik w ok 10 minut I jestem mile zaskoczona - zrobiłam to lepiej i dokładniej niż kosmetyczka woskiem. Tak na 4+

spostrzeżenia -
1. prawie nie boli. Ruch jest tak szybki że ból trwa sekundę i nie jest jakiś nie do zniesienia, jak bym regulowała brwi. Ból w porównaniu z woskiem (tak robiła mi kosmetyczka) nieporównywalny przy wąsiku. U kosemtyczki mało co z krzesła nie spadłam bo tak zabolało a tu... sama bez stresu zrobiłam, a przyznaję,ze bardzo boję się bólu ;> Teraz tylko mnie mrowi

2. Mam zaczerwienienia, ale to chyba normalne. Mam bardzo wrażliwą skórę wiec na mnie zawsze wszystko widać. Ale skoro po wosku minęło po nocy to z tym bedzie pewnie tak samo

Hah zdążyłam napisać posta a zaczerwienienia prawie już nie ma

W ogóle bardzo się cieszę,że ta metoda "działa". Golenie się maszynką jest czasochłonne i efekty utrzymują się góra 2 dni.... na wosk nie odwazyłabym się jeśli chodzi o resztę ciała. Depilację cukrową spróbuję zastosować. Mam nadzieję, ze to będzie koniec mozolnego golenia się i ostrych, neiprzyjemnych włosków no i że będzie mało bólu
__________________
Biorę się za siebie

Edytowane przez 00karolina00
Czas edycji: 2010-11-24 o 16:14
00karolina00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:37   #696
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Pasta cukrowa

ugotowałam własnie pastę i chyba mi nie wyszła

robiłam tak:
szklanka wody, półtora szklanki cukru i sok z całej cytryny..
i wyszła mi .. woda? gotowałam najpierw 20 min i ciągle nie chciała zastygać więc dodałam pół szklanki cukru i dalej woda.. po kolejnych 20 min następne pół szklanki cukru, zagotowałam i poszła pasta na balkon.. zobaczymy co z tego będzie..

edit. wyszedł miód ;/
__________________




Edytowane przez angelkaa
Czas edycji: 2010-12-28 o 17:13
angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:25   #697
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Dot.: Pasta cukrowa

a co powiecie o paście cukrowej z allegro?? niektóe wizażanki chwalą ją sobie..
__________________
" Dlaczego mężczyźni wola kobiety ładniejsze niż mądrzejsze..?
- bo łatwiej przychodzi im patrzenie niż myślenie... ;]"


sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 09:15   #698
faajnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 14
Dot.: Pasta cukrowa

Ja zawsze gotuje sama, mam wtedy pewność, że są tam tylko naturalne sładniki i nic nie ma prawa podrażnić mi skóry. Mój przepis to:
-szklanka cukru
-1/2 szkl soku z cytryny
-1/4 wody
Nie zawsze wychodzi tak jakbym chciała, ale jeśli jest za twarde to rozgrzewam kładąc miseczke z pastą na gorącej wodzie i po problemie. Natomiast mam mały problem, bo czasem jak za długo się z tym wszystkim bawie to ręce mi się zabarwiają na taki pomarańczowy kolor i niestety nie mam zielonego pojęcia czym to przemyć. Żaden kwasek cytrynowy nie pomaga. Ma ktoś z Was podobnie?
faajnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:55   #699
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Pasta cukrowa

Przed laty założyłam wątek "Eureka!! Pasta cukrowa". Nie pamiętam już jak to było z tymi wykrzyknikami ale coś takiego. Bardzo dokładnie w kilku swoich wypowiedziach opisałam sposób "domowej produkcji" i użycia pasty cukrowej, do czego doszłam sama metodą prób i błędów. Wyjaśniałam też rodzące się wątpliwości wizażanek. Od tego czasu z wielkim powodzeniem stosuję ją do dziś. Dzięki temu depilację włosków pod pachami przeprowadzam raz na kilka tygodni (3-4). Z nogami i bikini jest gorzej. Depilowanie muszę powtarzać góra co dwa tygodnie. Ale i tak jestem metodą zachwycona.
Trochę śmieszą mnie takie wypowiedzi o odmierzaniu cukru w gramach ściśle określonych. To naprawdę nie ma najmniejszego znaczenia. Z każdej ilości i prawie z każdej proporcji da się zrobić dobrą pastę, to tylko kwestia wyczucia dobrego momentu gotowania pasty. Jak ktoś jest zainteresowany to polecam przeczytanie moich wypowiedzi w tamtym wątku.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:43   #700
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Pasta cukrowa

00karolina00 dzięki Ci za ten post, bo ja właśnie zastanawiałam się, co zrobić z moim blond wąsem, ostatnio zaczyna mnie coraz bardziej irytować, mimo, ze nie jest bardzo widoczny, muszę go zlikwidować i to najlepiej bez podrażnień, bo chyba już wolę tego mikro wąsa od masy krost.. Tak więc jutro próbuję, ewentualnie za tydzień, w każdym razie jak się uda to napiszę. : )
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:44   #701
channel87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Pasta cukrowa

witam drogie panie!!!ja od dluzszego czasu wosku uzywam sa juz pewne miejsca na nogach ze prawie nie odrstaja ale jestem brunetka wiec nie ma co mowic o 3-4 tygodniach spokoju i tu chce zapytac czy pasta cukrowa uzywana z paskami zadziala tez na krotkich wloskach czy tylko i wylacznie na krotkich ta druga metoda z kulka??bylabym wdzieczna za pomoc
channel87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 18:06   #702
nex626
Przyczajenie
 
Avatar nex626
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 2
GG do nex626
Wink JA mam dobry przepis

zawsze mi wychodzi
1) 2 szklanki cukru
2)1/4 soku z cytryny
3)1/4 wody
dać do jednego garna i na palnik podgrzewać aż sie zagotuje , jeszcze 10 min trzymać na palniku włać do kubeczka chwilke poczekać aż nabieże konsystencji miody i już
nex626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 09:19   #703
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: JA mam dobry przepis

Hej i ja zaciekawiona opiniami postanowiłam wypróbować pastę cukrową ale kupiłam gotową na alledrogo , depilowałam się metodą na kulkę ale jakoś mnie nie urzekła, wole wosk i plasterki, po pierwsze woskiem depiluje większe partie a naciąganie kulki jest strasznie czasochłonne w porównaniu do obszaru jaki wydepiluję za jednym pociągnięciem paska i na dodatek niedokładnie depiluje ale może to kwestia długości włosków

plus pasty to to, że super się zmywa wodą nie to co wosk ale ogolnie wosk wygrywa

teraz mnie kusi pociągnąć sobie wąsik tą pastą hmm
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:13   #704
hollyloli
Raczkowanie
 
Avatar hollyloli
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 54
Dot.: Pasta cukrowa

.

Edytowane przez hollyloli
Czas edycji: 2014-03-20 o 11:01
hollyloli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 08:44   #705
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Pasta cukrowa

Cytat:
Napisane przez hollyloli Pokaż wiadomość
Mam do Was takie pytanie, czy paski do depilacji cukrowej muszą być bawełniane czy wystarczą flizelinowe? Jest jakaś różnica w skuteczności pomiędzy nimi?
hej
szczerze mówią ja pastę zrywam tylko na paski dżinsowe/ze starych spodni/,ale wczesniej zrywałam...suchym ręcznikiem;-) i też było bomba
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:15   #706
channel87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Pasta cukrowa

ale to zrywalas pod wlos tak jak wosk czy z wlosem??i czy duze paski tak jak do woskU??i czy efekt lepszy niz po wosku/??bo nie wiem czy sie przerzucic wlasnie
channel87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 21:45   #707
PannaCzekoladka
Przyczajenie
 
Avatar PannaCzekoladka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Czarnków
Wiadomości: 27
Dot.: Pasta cukrowa

Ja jutro robię 1 podejście do pasty cukrowej .
Będę robiła ją z tym filmikiem : http://www.youtube.com/watch?v=V7eWn-9TSxA

Jutro zdam Wam relację .
PannaCzekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:35   #708
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Pasta cukrowa

Cytat:
Napisane przez PannaCzekoladka Pokaż wiadomość
Ja jutro robię 1 podejście do pasty cukrowej .
Będę robiła ją z tym filmikiem : http://www.youtube.com/watch?v=V7eWn-9TSxA

Jutro zdam Wam relację .
i jak poszło?
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 07:38   #709
PannaCzekoladka
Przyczajenie
 
Avatar PannaCzekoladka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Czarnków
Wiadomości: 27
Dot.: Pasta cukrowa

Przyznam się bez bicia, żee nie zrobiłam tej pasty .
Niestety z pośpiechu ( za późno wstałam ) , ogoliłam wszystko maszynką (Gillette Venus Simply 2 For Woman - idealna , pierwszy raz 0 podrażnień), bo mój TŻ wracał o 9 do domu : )
Jak włoski trochę odrosną to na pewno wypróbuję .
PannaCzekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 13:42   #710
asia309
Przyczajenie
 
Avatar asia309
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Pasta cukrowa

Cześć dziewczyny
Czy któraś z was używała tej pasty do usunięcia wąsiku??
asia309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 01:17   #711
mobilnakosmetyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Pasta cukrowa

Witam

Ja osobiście uwielbiam pastę cukrową.
Odkąd nauczyłam się i zaczęłam nią depilować nigdy więcej nie wróciłam do wosku I moje Klientki również

Niestety jeszcze mało jest Salonów gdzie wykonuje się cukrowanie. A szkoda....

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Dodam jeszcze, że depilację pastą cukrową wykonuję na całym ciele, tzn: wąsik, pachy, ręce, nogi, bikini, pośladki, plecy.
mobilnakosmetyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:30   #712
channel87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Pasta cukrowa

hmm to skoro sie profesjonalnie tym zajmujesz to moze powiesz czy wloski po tym mniej wrastaja i czy taka domowa pasta jest w miare dobra??w salonach niestety dosc drogo jest:/
channel87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 09:26   #713
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Pasta cukrowa

Ja nigdy nie miałam problemu z wrastaniem włosków, natomiast po paście cukrowej problem się pojawił. Trzeba próbować co komu pasuje.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 23:52   #714
mobilnakosmetyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Pasta cukrowa

Cytat:
Napisane przez channel87 Pokaż wiadomość
hmm to skoro sie profesjonalnie tym zajmujesz to moze powiesz czy wloski po tym mniej wrastaja i czy taka domowa pasta jest w miare dobra??w salonach niestety dosc drogo jest:/
Domowa pasta jest jak najbardziej dobra, ja sama uczyłam się na takiej domowej własnoręcznie przygotowanej , więc jak macie swoje sprawdzone przepisy spokojnie możecie się depilować.
Co do wrastania włosków, no cóż... jeśli jest tendencja do wrastania to te włoski będą wrastać, niestety , należy pamiętać aby regularnie wykonywać peeling w miejscu depilowanym. Ale naprawdę regularnie, wtedy problem wrastających włosków powinien ustąpić.

Na pewno skóra nie jest podrażniona jak po wosku lub depilatorze. Dodatkowo sama pasta cukrowa ma właściwości peelingujące, co powoduje, że skóra po depilacji jest rzeczywiście gładka i delikatna.
mobilnakosmetyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 10:56   #715
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Pasta cukrowa

Cytat:
Napisane przez asia309 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czy któraś z was używała tej pasty do usunięcia wąsiku??
tak, ja dwa razy i super sie sprawdza, polecam
__________________
http://www.pustamiska.pl/
klik!!!
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:55   #716
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Pasta cukrowa

Dziś zrobiłam pierwszą w życiu pastę cukrową, miałam kupić, ale stwierdziłam, że jak nie spróbuję nigdy się nie dowiem czy mi wyjdzie.
Teraz stygnie. Podobno pastę nakłada się pod włos a zrywa z włosem?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:14   #717
asia309
Przyczajenie
 
Avatar asia309
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Pasta cukrowa

Znalazłam ostatnio takie plastry, czy któraś z Was stosowała je?
bardzo proszę o opinie i pomoc dzięki
asia309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 14:50   #718
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pasta cukrowa

Udała mi się:P Nie spaliłam jej;P Tylko proszę wytłumaczcie mi jak zrobić z niej pastę? Nie mogę jej ugniatać w rękach bo jest klejąca (może za krótko gotowaąłm o jakieś 5 minutZ?) Próbowałam na dżins ale od dżinsu zostają niebieskie ślady na skórze, a po drugiwe wolę samą pastą jechac.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2011-04-29 o 16:55
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:16   #719
Hearnoyaoi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Pasta cukrowa

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy. Nie za bardzo chciało mi się przeglądać wszystkie 23 strony tego wątku, ale zauważyłem, że wiele z was nakłada pastę z włosem, a zrywa pod włos. Z tego co wiem, jest to błąd. Lina Kennedy kobieta, która od lat zajmuje się depilacją cukrową twierdzi, że pastę powinno nakładać się pod włos, aby dobrze złapała włoski i mogła wniknąć do mieszków włosowych. A zrywa się z włosem, aby zniwelować ból i uniknąć wrastających włosków. Gdy zrywamy "pod włos" urywamy włoski pod skórą, więc jest to błąd. Po drugie, przed depilacją pastą cukrową, skórę trzeba potraktować środkiem antybakteryjnym po czym posypać delikatnie talkiem, aby pasta nie łapała skóry, a same włoski.
Hearnoyaoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:24   #720
sanzinia
Raczkowanie
 
Avatar sanzinia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Pasta cukrowa

Cytat:
Napisane przez Hearnoyaoi Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy. Nie za bardzo chciało mi się przeglądać wszystkie 23 strony tego wątku, ale zauważyłem, że wiele z was nakłada pastę z włosem, a zrywa pod włos. Z tego co wiem, jest to błąd. Lina Kennedy kobieta, która od lat zajmuje się depilacją cukrową twierdzi, że pastę powinno nakładać się pod włos, aby dobrze złapała włoski i mogła wniknąć do mieszków włosowych. A zrywa się z włosem, aby zniwelować ból i uniknąć wrastających włosków. Gdy zrywamy "pod włos" urywamy włoski pod skórą, więc jest to błąd. Po drugie, przed depilacją pastą cukrową, skórę trzeba potraktować środkiem antybakteryjnym po czym posypać delikatnie talkiem, aby pasta nie łapała skóry, a same włoski.
Właśnie umówiłam się z kumpelką na jutrzejsze depilacje i bardzo się cieszę, że zajrzałam na ten wątek Ważne informacje Dzięki
__________________
know your rights
sanzinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 21:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.