Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 00:20   #691
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

aaa to w takim razie wypróbuje na pewno. bo jaskrawy chociaż ładny to akurat do mojej urody by śreeednio pasował. właśnie wcześniej polowałam na ogniste chili, ale niestety we Wrocławiu gdzie mieszkam nie można go nigdzie dostać. także zostaje dzika orchidea!
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:29   #692
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jestem już po farbowaniu na czerwono Włosy farbowałam Vitality's 7.66 płomienna czerwień + emulsja utleniająca 6% Przepraszam za kiepskie zdjęcia ale robione na szybko. Niestety kolor nie jest aż tak bardzo intensywny gdyż trzymałam farbę 10 min krócej, bałam się że wyjdzie za ciemny.

1. Sprana farba Garnier Color Naturals Czerwień Miedziana 6.46 (zdjęcie robione w pomieszczeniu z lampą)
2. Sprana farba Garnier Color Naturals Czerwień Miedziana 6.46 (zdjęcie robione w świetle dziennym)
3. Włosy rozjaśnione - Elgon rozjaśniacz bez amoniaku Amonia free do włosów delikatnych + emulsja utleniająca 6%
4. Zdjęcie zaraz po zafarbowaniu (zdjęcie robione w świetle dziennym bez lampy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8172.jpg (34,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8177.jpg (58,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8190.jpg (45,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8197.jpg (56,5 KB, 152 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 11:57   #693
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To ja znowu mam pytanie ;]

Tak szukam o tych farbach goldwell - faktycznie polecają je bardziej od Loreala.... Nie wiem jak będę stała z kasą za 2 tygodnie, ale się dopytam.

Który z kolorów goldwell będzie zbliżony do Loreal Feria Preference P67 Color Booster Bardzo Intensywna Czerwień?? Niby gdzieś jakąś paletę kolorów wynalazłam w necie, ale te czerwienie wszystkie takie same mi się wydawały :P Może któraś z Was wie coś więcej na ten temat i może pomóc??
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:37   #694
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ale mnie denerwują ci fryzjerzy prawie nikt nie robi trwałych pasemek a jak już to za jedno pasemko 150 zł
Więc postanowiłam że na allegro kupię sobie magmę intensive red i znajoma fryzjerka zrobi mi pasemka. Jak któraś będzie ciekawa efektu to wstawię foto ale to dopiero po wypłacie
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 15:55   #695
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witajcie piękne Czerwonowłose!

Prawie 3 tygodnie temu i ja się zafarbowałam na ognisty kolorek
A zaczęło się od tego, że zobaczyłam swoje odbicie w czerwonawych szkłach okularów siostry, na którym moje włosy miały czerwony odcień Najpierw nałożyłam szamponetkę na rudawy brąz, żeby zobaczyć, czy faktycznie taki odcień mi pasuje. Spodobało mi się, więc kilka dni później rozjaśniłam włosy do jasnego rudego, a na to położyłam Palette Delux Intensywną czerwień (nr 575). Kolorek wyszedł booooski (pierwsze zdjęcie przy świetle dziennym, drugie przy żarówce, czwarte z fleszem), ale oczywiście szybko się spiera - szczególnie na zniszczonych końcówkach. Po dwóch tygodniach odświeżałam kolor tą samą farbą (połową zawartości, bo mam niezbyt długie włosy) i wygląda teraz jak na 3 zdjęciu.
Czuję, że po tak częstym farbowaniu zostanę wkrótce łysa

Dziewczyny, znacie jakieś płukanki do czerwonych włosów? Daje coś ten hibiskus czy dzika róża? W drogeriach nic nie ma...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fot1.jpg (25,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fot2.jpg (19,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fot3.jpg (24,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fot4.jpg (31,7 KB, 27 załadowań)
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:08   #696
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Witajcie piękne Czerwonowłose!

Prawie 3 tygodnie temu i ja się zafarbowałam na ognisty kolorek
A zaczęło się od tego, że zobaczyłam swoje odbicie w czerwonawych szkłach okularów siostry, na którym moje włosy miały czerwony odcień Najpierw nałożyłam szamponetkę na rudawy brąz, żeby zobaczyć, czy faktycznie taki odcień mi pasuje. Spodobało mi się, więc kilka dni później rozjaśniłam włosy do jasnego rudego, a na to położyłam Palette Delux Intensywną czerwień (nr 575). Kolorek wyszedł booooski (pierwsze zdjęcie przy świetle dziennym, drugie przy żarówce, czwarte z fleszem), ale oczywiście szybko się spiera - szczególnie na zniszczonych końcówkach. Po dwóch tygodniach odświeżałam kolor tą samą farbą (połową zawartości, bo mam niezbyt długie włosy) i wygląda teraz jak na 3 zdjęciu.
Czuję, że po tak częstym farbowaniu zostanę wkrótce łysa

Dziewczyny, znacie jakieś płukanki do czerwonych włosów? Daje coś ten hibiskus czy dzika róża? W drogeriach nic nie ma...

Podoba mi się Twój kolor z pierwszego zdjęcia. Nie radzę Ci farbować tak często włosów, a tym bardziej farbą Palette. Po dwóch tygodniach radzę użyć szamponetki. Nie myślałaś farbach profesjonalnych? Ja używam Vitality's . Mają w ofercie ekstrakty czystego koloru które dodaje się do farb i wtedy kolor jest żywszy. Jeszcze nie próbowałam. Boję się że kolor będzie wyglądał bardzo nienaturalnie i będę wyglądać jak Michał Wiśniewski. A do pielęgnacji używam kosmetyków CeCe. Już kiedyś o nich pisałam https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=606
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:04   #697
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Podoba mi się Twój kolor z pierwszego zdjęcia. Nie radzę Ci farbować tak często włosów, a tym bardziej farbą Palette. Po dwóch tygodniach radzę użyć szamponetki. Nie myślałaś farbach profesjonalnych? Ja używam Vitality's . Mają w ofercie ekstrakty czystego koloru które dodaje się do farb i wtedy kolor jest żywszy. Jeszcze nie próbowałam. Boję się że kolor będzie wyglądał bardzo nienaturalnie i będę wyglądać jak Michał Wiśniewski. A do pielęgnacji używam kosmetyków CeCe. Już kiedyś o nich pisałam https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=606
Dopiero się rozglądam po 'czerwonych' kosmetykach, właśnie zamówiłam odżywkę BOOTS BOTANICS BRILLIANT RED. Kosmetyki CeCe chętnie wypróbuję, dziękuję.
Tak właśnie pomyślałam, że lepiej będzie przerzucić się na profesjonalne farby, szczególnie, że planuję zostać przy czerwieni przez dłuższy czas.
Zależy mi też, żeby kolor był właśnie taki ognisty, przesycony, więc te ekstrakty to coś dla mnie
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 19:06   #698
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Dopiero się rozglądam po 'czerwonych' kosmetykach, właśnie zamówiłam odżywkę BOOTS BOTANICS BRILLIANT RED. Kosmetyki CeCe chętnie wypróbuję, dziękuję.
Tak właśnie pomyślałam, że lepiej będzie przerzucić się na profesjonalne farby, szczególnie, że planuję zostać przy czerwieni przez dłuższy czas.
Zależy mi też, żeby kolor był właśnie taki ognisty, przesycony, więc te ekstrakty to coś dla mnie
Mnie się czerwone włosy tak spodobały że nie wyobrażam sobie bym mogła mieć inny kolor. Ja dopiero zaczęłam "przygodę" z profesjonalnymi farbami i nie żałuję. Cenowo też wychodzi podobnie jak kupno farby drogeryjnej a przy tym nie niszczą tak włosów i mają duży wybór kolorów. A te kosmetyki Boots to można kupić w normalnej drogerii ?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 19:21   #699
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Mnie się czerwone włosy tak spodobały że nie wyobrażam sobie bym mogła mieć inny kolor. Ja dopiero zaczęłam "przygodę" z profesjonalnymi farbami i nie żałuję. Cenowo też wychodzi podobnie jak kupno farby drogeryjnej a przy tym nie niszczą tak włosów i mają duży wybór kolorów. A te kosmetyki Boots to można kupić w normalnej drogerii ?
W normalnej drogerii nie widziałam żadnych kosmetyków do czerwonych odcieni, a z Boots spotkałam się dzisiaj pierwszy raz w internecie własnie. Zamówiłam na allegro. Może będą w sklepach z artykułami fryzjerskimi. Jak odwiedzę większe miasto to na pewno skoczę do jakiegoś.
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 19:33   #700
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
W normalnej drogerii nie widziałam żadnych kosmetyków do czerwonych odcieni, a z Boots spotkałam się dzisiaj pierwszy raz w internecie własnie. Zamówiłam na allegro. Może będą w sklepach z artykułami fryzjerskimi. Jak odwiedzę większe miasto to na pewno skoczę do jakiegoś.


Ja robię zakupy w kilku sklepach internetowych z profesjonalnymi kosmetykami i powiem Ci szczerze że do włosów czerwonych znalazłam tylko z CeCe (intensywna miedź, głęboki mahoń, ognista czerwień) Są jeszcze Goldwell (dla żywych brązów i czerwieni) oraz Tigi (dla brunetek i rudych)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:19   #701
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja robię zakupy w kilku sklepach internetowych z profesjonalnymi kosmetykami i powiem Ci szczerze że do włosów czerwonych znalazłam tylko z CeCe (intensywna miedź, głęboki mahoń, ognista czerwień) Są jeszcze Goldwell (dla żywych brązów i czerwieni) oraz Tigi (dla brunetek i rudych)[/FONT]
Zainteresowały mnie kosmetyki CeCe. Mam nadzieję, że wkrótce zaopatrzę się w te do czerwieni. Najpierw zobaczę jak sprawdzi się Boots - będę też szukać szamponu z tej serii.


Mam też takie pytanie. Podobno nie jest zalecane przy czerwieniach i rudościach stosowanie masek o kwaśnym ph, więc odpadają dodatki soku z cytryny czy octu. A jak z olejowaniem czy domowymi maskami z żółtkiem?
W sumie staram się teraz ekspresowo myć włosy, ale niestety są tak przesuszone...
A i zastanawiałam się też, czy dobrze byłoby, żeby zmniejszyć częstotliwość mycia, używać suchego szamponu? Przetłuszczają mi się włosy u nasady i muszę je myć góra co drugi dzień. Na zmianę z suchym, można by myć je co 3-4 dni
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 19:31   #702
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Zainteresowały mnie kosmetyki CeCe. Mam nadzieję, że wkrótce zaopatrzę się w te do czerwieni. Najpierw zobaczę jak sprawdzi się Boots - będę też szukać szamponu z tej serii.


Mam też takie pytanie. Podobno nie jest zalecane przy czerwieniach i rudościach stosowanie masek o kwaśnym ph, więc odpadają dodatki soku z cytryny czy octu. A jak z olejowaniem czy domowymi maskami z żółtkiem?
W sumie staram się teraz ekspresowo myć włosy, ale niestety są tak przesuszone...
A i zastanawiałam się też, czy dobrze byłoby, żeby zmniejszyć częstotliwość mycia, używać suchego szamponu? Przetłuszczają mi się włosy u nasady i muszę je myć góra co drugi dzień. Na zmianę z suchym, można by myć je co 3-4 dni
Jeśli chodzi o kosmetyki zakwaszające to ja stosuję odżywkę Farouk CHI Ionic Color Lock Treatment tylko po każdym farbowaniu. Powiem Ci że nie słyszałam o tym by nie używać kosmetyków z niskim ph do włosów czerwonych czy rudych. W olejowanie nigdy się nie bawiłam. A co do mycia włosów to jak nie wychodzę z domu to myję włosy co drugi dzień, a tak to codziennie. Nie ze względu na przetłuszczanie ale tylko dlatego że starczą mi na wszystkie strony (mam średniej długości do ucha)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 21:35   #703
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kosmetyki zakwaszające to ja stosuję odżywkę Farouk CHI Ionic Color Lock Treatment tylko po każdym farbowaniu. Powiem Ci że nie słyszałam o tym by nie używać kosmetyków z niskim ph do włosów czerwonych czy rudych. W olejowanie nigdy się nie bawiłam. A co do mycia włosów to jak nie wychodzę z domu to myję włosy co drugi dzień, a tak to codziennie. Nie ze względu na przetłuszczanie ale tylko dlatego że starczą mi na wszystkie strony (mam średniej długości do ucha)
Właśnie nie pamiętam gdzie o tym ph przeczytałam...

Widziałam w poprzednich postach Twoje włoski. Ładny kolor, a włosy widać, że w dobrej kondycji. Moje najgorsze są na końcach z przodu - i tu właśnie najbardziej się wypłukuje kolor. Od góry do ucha są czerwone, a niżej wypłowiałe - i to już po pierwszym myciu od farbowania. Na pewno czeka mnie cięcie, ale w zbyt krótkich włosach nie czuję się zbyt dobrze, więc powoli będę te 'strzępy' ścinać

I przypomniało mi się o co jeszcze miałam zapytać, może trochę dziwne pytanie, ale 'życiowe'. Przy każdym myciu oczywiście woda jest czerwona. I jest jedna sytuacja której się obawiam - co będzie jak zmoknę na deszczu? Czerwone zacieki na plecach?
A może profesjonalne farby się tak nie wymywają...?

Ehhhh, czerwone włosy są równie piękne, co kłopotliwe
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 08:04   #704
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez izajasz Pokaż wiadomość
właśnie wcześniej polowałam na ogniste chili, ale niestety we Wrocławiu gdzie mieszkam nie można go nigdzie dostać.
Właśnie co z tą farbą jest? Ja tez szukałam jej, i na na 7 drogeri w żadnej nie było (rossman, natura).
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 10:11   #705
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Właśnie co z tą farbą jest? Ja tez szukałam jej, i na na 7 drogeri w żadnej nie było (rossman, natura).

Ja szukałam w supermarketach i też jej nigdzie nie widziałam. Najwidoczniej została wycofana bo nawet w sklepach internetowych nie ma.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-04-30 o 10:13
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 12:56   #706
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

Ja szukałam w supermarketach i też jej nigdzie nie widziałam. Najwidoczniej została wycofana bo nawet w sklepach internetowych nie ma.
Hmm chyba jednak nie została wycofana.. u mnie w mieście jest Ale co prawda tylko w jednej drogerii.. w Rossmanie, Naturze nie widziałam
__________________


Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 18:24   #707
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Właśnie nie pamiętam gdzie o tym ph przeczytałam...
Ja ostatnio przeczytałam że olejowanie nie służy włosom farbowanym tzn. szybko wypłukuje się kolor https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1181 Mimo to zdecydowałam się na kupno olejku kokosowego Vatika http://www.helfy.pl/vatika-dabur-olejek-kokosowy-wlosy Moje włosy są przesuszone po rozjaśnianiu, trochę wypadają i mam nadzieję że olejek mi pomoże.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 20:01   #708
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kachux3 Pokaż wiadomość
Hmm chyba jednak nie została wycofana.. u mnie w mieście jest Ale co prawda tylko w jednej drogerii.. w Rossmanie, Naturze nie widziałam
Mam prośbę... Jakbyś była tam jeszcze przypadkiem.... mogłabyś sprawdzić datę produkcji, o ile jest?
Wiele kolorów z Safiry zniknęło z półek z niewiadomych przyczyn.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przeczytałam że olejowanie nie służy włosom farbowanym tzn. szybko wypłukuje się kolor https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1181 Mimo to zdecydowałam się na kupno olejku kokosowego Vatika http://www.helfy.pl/vatika-dabur-olejek-kokosowy-wlosy Moje włosy są przesuszone po rozjaśnianiu, trochę wypadają i mam nadzieję że olejek mi pomoże.
Olej kokosowy jest rewelacyjny na przesuszone włosy. Kolejny chyba kupię z Vatiki (teraz mam końcówkę Efavitu), więc będę czekać na relacje, jak się sprawuje przy czerwieni
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 21:56   #709
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hmm dałaś mi do myślenia z tą datą produkcji No ale sprawdze to dopiero po weekendzie majowym Jak nie zapomnę
__________________


Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 00:19   #710
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez modanafikcje Pokaż wiadomość
witam ognistowłose
niedawno zamarzył mi się głęboki, intensywnie czerwony kolor włosów. Mam brązowe włosy, sięgnęłam więc po rozjaśniacz z delii i rozjaśniłam włosy do jasnego rudego a na to położyłam farbe Garnier Color Naturals: Rubin. Jakie było moje zdziwienie kiedy po zafarbowaniu włosy okazały się... czarne jak smoła nie wiem jakim cudem jestem mocno wkurzona. Spróbuje ponownie za miesiąc i chciałabym spróbować farby z serii Loreal Feria Preference, dokładnie odcień Intensywna ciemna czerwień. Czy któraś z Was farbowała włosy rozjaśniane tą farbą? Baardzo prosze o zdjęcia/opinie
ja niedawno polozylam ja na ciemny braz i jestem naprawde bardzo zadowolona... nie sadzilam, ze kolor tak dobrze bedzie sie trzymal... splukuja sie z bardzo ciemnych bordowych do jasniejszych bordo/czerwonych ( nie wiem, jak Ty, ale ja wlasnie taki bordowy 'rudy' wole ) ale mysle, ze wyjda Ci bardzo ciemne. po rozjasniaczu farby lapia bardzo intensywnie, a ta farba i tak przyciemnia wlosy. moze sprobuj z 'bardzo intensywna czerwienia' http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo14_3


upss to chyba stary post, ale mam nadzieje, ze moja odp sie do czegos przyda

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
hej, aktualnie jestem po dekoloryzacji i farbowaniu na czerwono u fryzjera, wyszlo troche za jasno , a'la rihanna, jak myslicie jaka farbe nalozyc zeby uzyskac cos takiego jak w zalaczniku?
tez mnie zaintrygowal kolor wlosow owej pani ze zdjecia, doczytalam sie nawet w internecie, ze uzyla mahoniowego castinga, ale pamietaj, ze to nie jest trwala farba i dlugo taki kolor sie nie utrzyma. probuj z bordowymi farbami

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
heeej!

Dziewczyny mam pytanie! Była tu już poruszona kwestia schodzenia z ciemnych kolorów jak brązy czy czerń na czerwony. Ale jak się ma rudy do takiej czerwieni? Dorobiłam się niezłej marchewy, ale naszła mnie ogromna ochota na czerwień. tzn taki jasno buraczkowy odcień, delikatnie wchodzący w ciemny róż albo fiolet. Teraz moje pytanie - mogę spokojnie zafarbować włosy takim odcieniem na to co mam teraz? Tzn boje się, że ta czerwień nie pokryje do końca rudości, albo zacznie się wypłukiwać i będę miała coś okropnego na głowie, bo jakoś te dwa kolory nie bardzo mi do siebie pasują.. Doradzicie?

Dodaje zdjęcie:
1. mój kolor, ale w bardzo ostrym słońcu. Zazwyczaj jest mniej intensywny.
2. Kolor, który mi się marzy <3
3. Farba, którą myślałam użyć (joanna multi cream color. królewski burgund)

z doswiadczenia wiem,że zlapie bez problemu, tylko wyplucz w miare mozliwosci ten kolor, ktory masz teraz. Tez mi sie strasznie podoba taki kolor i ciagle do niego daze, ale te farbe, ktorej zdjecie wstawilas nie polecam... po pierwsze nie ufam farbom tej firmy, a poza tym takie odcienie na wlosach wychodza strasznie fioletowe, a splukuja sie do rozowawych...a tego chyba nie chcesz

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-05-01 o 00:13
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:03   #711
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kupiłam szamponetkę z joanny wiśniowa czerwień. Zrobie nią dziś końcówki to wstawie zdjęcia.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 11:18   #712
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Kupiłam szamponetkę z joanny wiśniowa czerwień. Zrobie nią dziś końcówki to wstawie zdjęcia.
Przypomniałaś mi że muszę rozejrzeć się za szamponetkami. Przez miesiąc nie planuję nic robić z włosami bo muszą dojść do siebie po dekoloryzacji i farbowaniu ale później będę musiała zafarbować i odświeżać kolor. Sama nie wiem na co się zdecydować. Mam co prawda dwie szamponetki Marion 56 intensywna czerwień ale poszukam jeszcze czegoś innego. Myślałam o mieszaniu ze sobą czerwonej z rudą.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 11:23   #713
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wstaw koniecznie, bo tez ja kupilam zeby odswezyc kolor za jakies poltora tygodnia
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:51   #714
Kachux3
Raczkowanie
 
Avatar Kachux3
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
GG do Kachux3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Mam prośbę... Jakbyś była tam jeszcze przypadkiem.... mogłabyś sprawdzić datę produkcji, o ile jest?
Tak mnie to zaciekawiło że byłam tam dziś sprawdzić. Daty produkcji sie nie doszukałam, a data ważności była do stycznia 2013.. wiec sama nie wiem ;d
__________________


Kachux3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:50   #715
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dodaje zdjecia. Używałam szamponetki wiśniowa czerwień, z joanny. Kolor wyszedł różowy. Znaczy taki nie bardzo. Średnio mi się podoba, myślałam, że będzie ciemniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0890.jpg (58,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0892.jpg (87,9 KB, 105 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 17:21   #716
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Śmieszny ten kolorek taki różowawy haha
Moja czerwień niestety w niektórych miejsach zamienia się w coś rudawo-czerwonego :/ Mam tak po każdej farbie i powoli zaczyna mnie to denerwować. używam wszystkich rzeczy do farbowanych włosów niestety musze je myć co 2 dni... fakt , że i tak już mi nie schodzi ta farba jak schodziła jednak nie podoba mi się to.. kasę tracę na farby , a one trzymają się średnio 2,5 tyg. bo potem zaczyna wpadać w rudy... teraz mam taką fazę , żeby zafarbować się na jakiś ciemniejszy kolor coś pod czerń... ale to tylko chwilowy odpał podoba mi sie ogólnie czerń , ale później z niej zejść.. to baaardzo ciężko , więc najlepiej jak przestane o tym myśleć heheh Niestety..jak tak dalej pójdzie z tym czerwonym to albo bede musiała je leciutko przyciemnić owocem granatu czy czymś.. lub totalnie zmienić kolor.. bo mam czerwone włosy tak od marca i jak kiedys włosy farbowałam co 2-3 miechy.. tak teraz musze co 3 tyg. O.o....
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 17:27   #717
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość
Śmieszny ten kolorek taki różowawy haha
Moja czerwień niestety w niektórych miejsach zamienia się w coś rudawo-czerwonego :/ Mam tak po każdej farbie i powoli zaczyna mnie to denerwować. używam wszystkich rzeczy do farbowanych włosów niestety musze je myć co 2 dni... fakt , że i tak już mi nie schodzi ta farba jak schodziła jednak nie podoba mi się to.. kasę tracę na farby , a one trzymają się średnio 2,5 tyg. bo potem zaczyna wpadać w rudy... teraz mam taką fazę , żeby zafarbować się na jakiś ciemniejszy kolor coś pod czerń... ale to tylko chwilowy odpał podoba mi sie ogólnie czerń , ale później z niej zejść.. to baaardzo ciężko , więc najlepiej jak przestane o tym myśleć heheh Niestety..jak tak dalej pójdzie z tym czerwonym to albo bede musiała je leciutko przyciemnić owocem granatu czy czymś.. lub totalnie zmienić kolor.. bo mam czerwone włosy tak od marca i jak kiedys włosy farbowałam co 2-3 miechy.. tak teraz musze co 3 tyg. O.o....

A nie lepiej po 3 tygodniach użyć szamponetki i zafarbować po niej włosy dopiero za jakieś dwa tygodnie?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 18:01   #718
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A ja znow zafarbowalam brillancem-ciemna czekolada chilli
Zcielam te czarne koncowki co sie nie chcialy farbwac i w koncu mam rowny kolor
Zdjecie z lampa niestety ale kolor mniej wiecej taki

Macie dziewczyny jakas sprawdzona odzywke do farbowanych?Byle nie koszmarnie droga;p
Przydalo by sie moim wlosa troche wzmocnienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (37,8 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (33,2 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Garadiela
Czas edycji: 2011-05-03 o 18:03
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 21:47   #719
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

miszona -> Niestety nie mogę użyć szamponetki , ponieważ schodzi mi ona po paru dniach Już tak próbowałam , więc albo je przyciemnie jak pisałam wcześniej (jest to najbardziej prawdopodobne) lub zmienie z lekka kolor ( choć wcale tego nie chcę)
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 05:02   #720
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość
miszona -> Niestety nie mogę użyć szamponetki , ponieważ schodzi mi ona po paru dniach Już tak próbowałam , więc albo je przyciemnie jak pisałam wcześniej (jest to najbardziej prawdopodobne) lub zmienie z lekka kolor ( choć wcale tego nie chcę)
A nie myślałaś o farbach profesjonalnych? Czerwienie tak mają że szybko się wypłukują i blakną. To jest trochę wkurzające ale jak podobasz się sobie w takim kolorze to nie rezygnuj. Może zamiast myć tak często włosy kup sobie suchy szampon i używaj od czasu do czasu.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.