Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 13:03   #3571
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Moja wymarzona szczota w promocji jest na Truskawce. Goopia rozmyslam, czy nie kliknac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:13   #3572
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Bierz przecie od daaaaawna jej pragniesz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:13   #3573
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42608833]Moja wymarzona szczota w promocji jest na Truskawce. Goopia rozmyslam, czy nie kliknac.[/QUOTE]

Jestem zdania, że nie należy się zbyt długo opierac pokusom ;-)

Na stronie twojezrodlourody jest wyprzedaż sylveco, powód- termin ważnosci do konca grudnia.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:17   #3574
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Bierz przecie od daaaaawna jej pragniesz
Wiem. Powinnam sie jednak troche ogarnac. Ostatnio szaleje czesto. Jeszcze na Asosie ponad 200 zlotych wtopilam i sie paka zagubila. Twoja sie znalazla? Mnie czekac jeszcze tydzien kazali.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jestem zdania, że nie należy się zbyt długo opierac pokusom ;-)
Wiesz, ostatnie, co mozna o mnie powiedziec to to, ze dlugo sie zakupom opieram .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:26   #3575
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mi tez kazali czekać, u mnie kiecka za 4 stowy pociecha ze kumpela dostała wczoraj, jest nadzieja.. Podobno teraz inpostem leci i przez to dłużej ale klient nie dostaje o tym info ani numeru śledzenia

Bez sensu zobacz - ile juz kasy wydalas na rożne szczoty, których ostatecznie nie kochasz? Wiec chyba nie ma sensu wydawać wiecej tylko kupić w koncu ta wymarzona
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:27   #3576
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James, zobacz, prawie pingwiny, słodkie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:33   #3577
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mi tez kazali czekać, u mnie kiecka za 4 stowy pociecha ze kumpela dostała wczoraj, jest nadzieja.. Podobno teraz inpostem leci i przez to dłużej ale klient nie dostaje o tym info ani numeru śledzenia
To jakas pociecha. Ja w ten piatek juz 3 tygodnie bede czekac.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Bez sensu zobacz - ile juz kasy wydalas na rożne szczoty, których ostatecznie nie kochasz? Wiec chyba nie ma sensu wydawać wiecej tylko kupić w koncu ta wymarzona
Przestan .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
James, zobacz, prawie pingwiny, słodkie
Jakis maszerujacy kaczko-pies .
Ech, wlasnie przez Ciebie kolczyki przegladam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 13:39   #3578
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

No gdzie Ja szukam butów, ładnych, wygodnych i na jesień. płaskich. Ktoś coś widział?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:45   #3579
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42608833]Moja wymarzona szczota w promocji jest na Truskawce. Goopia rozmyslam, czy nie kliknac.[/QUOTE]

Własnie od razu o tobie pomyślałam, jak zobaczyłam dzisiejsze promo
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:49   #3580
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
No gdzie Ja szukam butów, ładnych, wygodnych i na jesień. płaskich. Ktoś coś widział?
Zielone moga byc?

Te ladne i te kurde. Niestety jestem biedna.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Własnie od razu o tobie pomyślałam, jak zobaczyłam dzisiejsze promo
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 16:05   #3581
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42609738]Zielone moga byc?

Te ladne i te kurde. Niestety jestem biedna.



[/QUOTE]

No ładne, ładne, ale ciut drogawe
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 19:08   #3582
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja szukam butów, ładnych, wygodnych i na jesień. płaskich. Ktoś coś widział?
Też szukam i na razie
Z tym że ja chcę jakiś prosty fason bez udziwnień, a takich w sklepach jak na lekarstwo

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak ktoś byłby zainteresowany szczotką Tangle Teezer, to dostałam ze sklepu estyl.pl info, że do 6 września na hasło TEEZER10 mają 10% rabatu na wszystkie modele.

Ja tą szczotkę mam od dawna, ale nie rozumiem za bardzo jej fenomenu . Pewnie wszystko zależy od rodzaju włosów, ale do moich się nie nadaje
Gdzieś czytałam, że TT może łamać włosy. Ja jednak bez swojej nie umiem się już obejść. Czeszę nią włosy po myciu i to jest jedyna szczota, która radzi sobie z moimi kołtunami bez konieczności stosowania przemocy Z tradycyjną szczotką miewam kontakt jedynie u fryzjera i wtedy przeżywam katusze. Choć ostatnio moja fryzjerka też zaczęła używać szczotki zbliżonej do TT, ale większej i inaczej wyprofilowanej. Ja akurat mam tą małą, kompaktową wersję, bo pasuje do moich drobnych dłoni
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 19:46   #3583
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
mam to samo - czeszę się raz na dwa-trzy dni , jak myję włosy, tylko mokre, zwykłym, plastikowym grzebieniem, tylko z bardzo szerokimi odstępami miedzy zębami i nieostrymi końcówkami tychże zębów
no i mam jeszcze jeden, normalnej gęstosci, którego używam jak farbuję

ale to dlatego, że mam włosy kręcąco-falujące, a lichutkie przy tym i po latach walki, postanowiłam się pogodzić z ich skrętofalą i ... to naprawdę im robi dobrze

ale i o TT i dzikiej szczotce słyszałam sporo dobrego
Ale czad . Ja to bym wyglądała jak po nocy na stogu siana .
Ja czeszę się kilka razy dziennie, zwłaszcza jak noszę rozpuszczone włosy (na prosto), bo najbardziej lubię gładko, grzecznie i w ogóle, jeśli chodzi o włosy of kors . Minimalistyczne fryzury u siebie lubię po prostu. Czasem jednak kręcę loki, wtedy czeszę je tylko dwa razy dziennie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 04:41   #3584
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

jak poznać na Allegro oryginalną TT? :< (bo nawet nie muszę pewnie pytać czy podrabiają :P)
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 06:06   #3585
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale czad . Ja to bym wyglądała jak po nocy na stogu siana .
Ja czeszę się kilka razy dziennie, zwłaszcza jak noszę rozpuszczone włosy (na prosto), bo najbardziej lubię gładko, grzecznie i w ogóle, jeśli chodzi o włosy of kors . Minimalistyczne fryzury u siebie lubię po prostu. Czasem jednak kręcę loki, wtedy czeszę je tylko dwa razy dziennie.
no i sama widzisz - loków się nie czesze zbytnio, bo ani to potrzebne, ani dla ich wyglądu dobre

mi się też podobały gładkie, w wersji proste, do ramion lub klasyczne boby (dla mnie zresztą korzystne jak chodzi o wygląd), ale u mnie się nie da prostowałam codziennie, bywało ze dwa razy dziennie, bo się buntowały i puszyły/falowały/kręciły pół godziny po wyprostowaniu , straciłam majątek na coraz lepsze prostownice, preparaty i , tylko włoski coraz lichsze były

w końcu jak powiedziałam koleżance-wizażance, że chciałabym mieć po prostu albo kręcone albo proste, to mnie przekierowała na odpowiednie forum i nawet ściągę zrobiła

w sumie nie stosuję się, oprócz tego czesania do większości zaleceń (np. okazało się że szampon dove + odżywka z sls im bardziej służy niż ekologiczny. bez sls YR), ale pomogło
tylko gdybym taka mądra była 20 lat temu, ech ...

a ostatnio znów myślę o powrocie do naturalnego koloru, czyli blond, tylko wizja zniszczenia znów kłaka mnie hamuje
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 06:12   #3586
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
jak poznać na Allegro oryginalną TT? :< (bo nawet nie muszę pewnie pytać czy podrabiają :P)
nie musisz kupować na allegro, ba, ja nawet szczerze odradzam. jest strona TT polska , choć tam one są bardzo drogie. oraz wiele sklepów internetowych kosmetycznych gdzie bez problemu nabędziesz szczotkę ;-)

mnie interesuje promocja estee lauder ze spotu sephory o której napomniała bojkka, nie widziałam reklamy i jestem zainteresowana. czego ona konkretnie dotyczy, ktoś coś wie?

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-09-04 o 06:14
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 06:47   #3587
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no i sama widzisz - loków się nie czesze zbytnio, bo ani to potrzebne, ani dla ich wyglądu dobre

mi się też podobały gładkie, w wersji proste, do ramion lub klasyczne boby (dla mnie zresztą korzystne jak chodzi o wygląd), ale u mnie się nie da prostowałam codziennie, bywało ze dwa razy dziennie, bo się buntowały i puszyły/falowały/kręciły pół godziny po wyprostowaniu , straciłam majątek na coraz lepsze prostownice, preparaty i , tylko włoski coraz lichsze były

w końcu jak powiedziałam koleżance-wizażance, że chciałabym mieć po prostu albo kręcone albo proste, to mnie przekierowała na odpowiednie forum i nawet ściągę zrobiła

w sumie nie stosuję się, oprócz tego czesania do większości zaleceń (np. okazało się że szampon dove + odżywka z sls im bardziej służy niż ekologiczny. bez sls YR), ale pomogło
tylko gdybym taka mądra była 20 lat temu, ech ...

a ostatnio znów myślę o powrocie do naturalnego koloru, czyli blond, tylko wizja zniszczenia znów kłaka mnie hamuje
No bo z naturą czasem nie warto walczyć - jak się okazuje .

To podhoduj sobie włosy, doprowadź je do dobrego stanu i może znajdziesz dobrą metodę na powrót do blondu .

Ja też myślę na blondem, choć całe życie noszę czarne, bo taki mój naturalny kolor, ale już wyłażąca co dwa tygodnie siwizna mnie wykańcza .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 07:02   #3588
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No bo z naturą czasem nie warto walczyć - jak się okazuje .

To podhoduj sobie włosy, doprowadź je do dobrego stanu i może znajdziesz dobrą metodę na powrót do blondu .

Ja też myślę na blondem, choć całe życie noszę czarne, bo taki mój naturalny kolor, ale już wyłażąca co dwa tygodnie siwizna mnie wykańcza .

jest dobra metoda, stopniowa, u fryzjera, jakieś 5 zabiegów mi pani wyliczyła, tylko jak na razie nie na moją kieszeń, a domowe rozjaśnianie i to z ciemnego brązu, to wiadomo - po kłakach w zasadzie

u mnie te siwo-blond odrosty też krzywo wyglądają przy farbowanym brązie i widać je z kilometra , a co gorsza, wygląda to tak, jakbym była łysa i potem nagle kilka mm - cm od głowy pojawiała się aureola włosówi to w sumie jest podstawowy powód myśli o blondzie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-09-04 o 07:04
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:02   #3589
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
nie musisz kupować na allegro, ba, ja nawet szczerze odradzam. jest strona TT polska , choć tam one są bardzo drogie. oraz wiele sklepów internetowych kosmetycznych gdzie bez problemu nabędziesz szczotkę ;-)

mnie interesuje promocja estee lauder ze spotu sephory o której napomniała bojkka, nie widziałam reklamy i jestem zainteresowana. czego ona konkretnie dotyczy, ktoś coś wie?
Może chodzi o nowe serum naprawcze Advanced Night repair Synchronized Recovery Complex II. Wczoraj dostałam ulotkę reklamująca ten produkt i informującą że przy zakupie dwóch produktów marki EL (w tym serum lub kremu) kosmetyczka z miniaturami w prezencie.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 08:40   #3590
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
jest dobra metoda, stopniowa, u fryzjera, jakieś 5 zabiegów mi pani wyliczyła, tylko jak na razie nie na moją kieszeń, a domowe rozjaśnianie i to z ciemnego brązu, to wiadomo - po kłakach w zasadzie

u mnie te siwo-blond odrosty też krzywo wyglądają przy farbowanym brązie i widać je z kilometra , a co gorsza, wygląda to tak, jakbym była łysa i potem nagle kilka mm - cm od głowy pojawiała się aureola włosówi to w sumie jest podstawowy powód myśli o blondzie
Tak właśnie pomyślałam, że jedynie dobry salon i fachowy fryzjer jest w stanie zmienić drastycznie kolor włosów bez takiego uszczerbku dla nich, jak domowymi sposobami. Zakładam jednak, że to droga impreza, a gwarancji końcowego efektu i tak nie ma .
Z drugiej strony czytałam kiedyś na blogu jakiejś dziewczyny, że sama dała radę powrócić z bardzo ciemnego koloru do swojego naturalnego blondu. Niestety nie pamiętam za cholerę, co to był za blog.

Z odrostami to wiem, oczym mówisz, bo mam koleżankę, która farbuje się na czarno, a jej naturlany to ciemny blond .
Moje siwe jeszcze inaczej wyglądają, bo to takie świecące z kilometra srebrne nitki, które przy rozpuszczonych widać na przedziałku, ale przy gładko związanych to przebijają na całej powierzchni głowy. Żeby jako tako wyglądać to włosy muszę farbować co 2 do 2,5 tygodnia .

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Może chodzi o nowe serum naprawcze Advanced Night repair Synchronized Recovery Complex II. Wczoraj dostałam ulotkę reklamująca ten produkt i informującą że przy zakupie dwóch produktów marki EL (w tym serum lub kremu) kosmetyczka z miniaturami w prezencie.
Ja też w TV słyszałam tylko o takiej promocji EL.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:02   #3591
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak właśnie pomyślałam, że jedynie dobry salon i fachowy fryzjer jest w stanie zmienić drastycznie kolor włosów bez takiego uszczerbku dla nich, jak domowymi sposobami. Zakładam jednak, że to droga impreza, a gwarancji końcowego efektu i tak nie ma .
Z drugiej strony czytałam kiedyś na blogu jakiejś dziewczyny, że sama dała radę powrócić z bardzo ciemnego koloru do swojego naturalnego blondu. Niestety nie pamiętam za cholerę, co to był za blog.

Z odrostami to wiem, oczym mówisz, bo mam koleżankę, która farbuje się na czarno, a jej naturlany to ciemny blond .
Moje siwe jeszcze inaczej wyglądają, bo to takie świecące z kilometra srebrne nitki, które przy rozpuszczonych widać na przedziałku, ale przy gładko związanych to przebijają na całej powierzchni głowy. Żeby jako tako wyglądać to włosy muszę farbować co 2 do 2,5 tygodnia .


Ja też w TV słyszałam tylko o takiej promocji EL.

Ja znalazłam takie, moze to cos z tego:

http://makeuphunter.blox.pl/2012/04/...to-zrobic.html
http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-na-blond.html
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:43   #3592
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Akurat nie te blogi widziałam, co poznaję po zdjęciach , ale może nasz Misian znajdzie i na tych podanych przez Ciebie coś interesującego w tym temacie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:36   #3593
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
dziękuję

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Akurat nie te blogi widziałam, co poznaję po zdjęciach , ale może nasz Misian znajdzie i na tych podanych przez Ciebie coś interesującego w tym temacie .
postudiuję z pewnością
czymś łeb zajmę może wreszcie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 20:15   #3594
madziula202222222
Przyczajenie
 
Avatar madziula202222222
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Od jutra w Super-Pharm
"Kup z kartą LifeStyle lakier Essie (34,99zł) i odbierz lakier z kolekcji wiosennej w prezencie"
madziula202222222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 12:42   #3595
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
No gdzie Ja szukam butów, ładnych, wygodnych i na jesień. płaskich. Ktoś coś widział?
Dołączam się do pytania
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 15:39   #3596
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, macie kartę LifeStyle w SP? Tam można podać niby numer karty przyjaciółki i dostanie ona 50 punktów. Zrobiłyście tak? Niestety nie mam żadnej przyjaciółki, która by miała tę kartę Chce któraś z Was 50 punktów?

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-09-05 o 16:39
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 18:25   #3597
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez madziula202222222 Pokaż wiadomość
Od jutra w Super-Pharm
"Kup z kartą LifeStyle lakier Essie (34,99zł) i odbierz lakier z kolekcji wiosennej w prezencie"

Poszłam więc kupić i odebrać, ale Pani przy kasie zrobiła wielkie oczy i powiedziała ze do nich jeszcze nic nie dotarło
Ale chciała mi dać mini wersje tego turkusu z poprzedniej promocji.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 19:37   #3598
candy_girl8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 233
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cześć kobietki
Podczytuję ten wątek od dłuższego czasu i postanowiłam się przyłączyć:P Za namową Corii kupiłam dziś legendarny Chanel Le Volume i korektor pod oczy BeneFit Fake Up- mam nadzieje, że sie spisze jak pozostałe polecane przez Ciebie produkty.
Dziś byłam też w Sephorze i pani bardzo polecała nowy krem pod oczy StriVectin na cienie i opuchnięcia, dodatkowo napina. Cena 229zł, czyli kusząca. Czy któraś z Was może ma jakieś info na temat tego kremu?
candy_girl8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 20:46   #3599
madziula202222222
Przyczajenie
 
Avatar madziula202222222
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Poszłam więc kupić i odebrać, ale Pani przy kasie zrobiła wielkie oczy i powiedziała ze do nich jeszcze nic nie dotarło
Ale chciała mi dać mini wersje tego turkusu z poprzedniej promocji.
Miałam podobną sytuację podczas pierwszego dnia wcześniejszej promocji - z mini lakierami. Pani kierownik wypisała mi jakiś druczek i na jego podstawie mogłam odebrać gratisowe lakiery po dostawie, która była... pięć dni później. Coraz częściej zdarza się, że pierwszego dnia promocji gratisowych produktów nie ma, albo są wyprzedane.
madziula202222222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 21:02   #3600
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Poszłam więc kupić i odebrać, ale Pani przy kasie zrobiła wielkie oczy i powiedziała ze do nich jeszcze nic nie dotarło
Ale chciała mi dać mini wersje tego turkusu z poprzedniej promocji.
Jak zwykle pracownicy przygotowani .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.