Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 10:55   #421
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Gratuluję

Ja już mam dość użerania się z typami z all. mam taką nieprzyjemną sytuację z jedną kupującą, przerwała płatność przez PayU, a ja wysłałam paczkę pierwszy raz mi się to zdarzyło, zawsze jak dostawałam info z PayU, że kupujący wybrał płatność i metodę wysyłki to następnego dnia były pieniądze na koncie i teraz nie mam ani miniatury ani pieniędzy nie rozumiem, jak można oszukiwać, żeby wyłudzić jakieś miniatury
maarthusia , bardzo Ci współczuję

Miałam akcję z kupującym, który pięć razy (sic!) wybierał sposób zapłaty i przesyłki, pieniędzy nie przelewał, a po każdym takim wyborze na drugi dzień pytał, czy już wysłałam towar.
Pewnie bym mu wysłała zanim zapłacił, ale po pierwszym wybraniu sposobu płatności Pan się pospieszył z pytaniem o wysyłkę czym właczył mi dzwonek alarmowy ...
Cierpliwie pisałam, że nie wysłałam, bo nie dostałam pieniędzy, a jak wyślę , to podam numer nadania na karcie jego płatności i dostanie od all powiadomienie o tym fakcie, więc gość znowu wybierał sposób zapłaty, znowu nie płacił, znowu pytał i tak da capo al fine... aż wystąpiłam o zwrot prowizji i wtedy udało mu się zapłacić migusiem ...
Od tamtej pory wysyłam dopiero po otrzymaniu powiadomienia od payU o wpłacie
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:02   #422
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mam to samo w Ikei też potrafię nieźle popłynąć dobrze, że mam daleko
ja niestety mam całkiem blisko
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:03   #423
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Ja ostatnio też tak mam nic mnie nie cieszy jak zobaczę stan swojego konta to płakać mi się chce chyba przyszedł czas na oszczędzanie
Kosmetyczne zakupy jakoś mnie nie cieszą, ubraniowe i butowe ostatnio zauważyłam też nie, zamówiłam kilka książek ale to premiery więc przyjdą dopiero w maju, nic mnie nie ciszy, chyba muszę zacząć zużywać kosmetyki i w tym znaleźć przyjemność

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
może to przesilenie wiosenne? ja ostatnio trochę porzuciłam zakupy kosmetyków - za to poszalałam i nakupowalam sobie rzeczy do domu - pościel, pudełka, puszki na kawę i herbatę, kwiatki i doniczki na balkon i znowu się spłukałam
Ja kupiłam ostatnio firanki i zasłony do salonu i sypialni i fakt jak je w sobotę założyłam to humor mi się poprawił. Pewnie bardziej mi się poprawi w środę, bo przychodzą do nas meble, które zamówiliśmy 6 tygodni temu, kanapa i 2 fotele ze skóry , a fotele to taki wypasior elektroniczne z masażem

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja niestety mam całkiem blisko
Ja też i zawsze znajdę tam coś co jest mi niezbędne do domu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:08   #424
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
maarthusia , bardzo Ci współczuję

Miałam akcję z kupującym, który pięć razy (sic!) wybierał sposób zapłaty i przesyłki, pieniędzy nie przelewał, a po każdym takim wyborze na drugi dzień pytał, czy już wysłałam towar.
Pewnie bym mu wysłała zanim zapłacił, ale po pierwszym wybraniu sposobu płatności Pan się pospieszył z pytaniem o wysyłkę czym właczył mi dzwonek alarmowy ...
Cierpliwie pisałam, że nie wysłałam, bo nie dostałam pieniędzy, a jak wyślę , to podam numer nadania na karcie jego płatności i dostanie od all powiadomienie o tym fakcie, więc gość znowu wybierał sposób zapłaty, znowu nie płacił, znowu pytał i tak da capo al fine... aż wystąpiłam o zwrot prowizji i wtedy udało mu się zapłacić migusiem ...
Od tamtej pory wysyłam dopiero po otrzymaniu powiadomienia od payU o wpłacie
Dzięki
O rety ale debil masakra z tym i ludźmi oni chyba czerpią z tego jakąś satysfakcję nie rozumiem kupowania i niepłacenia


---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja niestety mam całkiem blisko
To współczuję ja póki co jestem bezpieczna

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kosmetyczne zakupy jakoś mnie nie cieszą, ubraniowe i butowe ostatnio zauważyłam też nie, zamówiłam kilka książek ale to premiery więc przyjdą dopiero w maju, nic mnie nie ciszy, chyba muszę zacząć zużywać kosmetyki i w tym znaleźć przyjemność

Ja kupiłam ostatnio firanki i zasłony do salonu i sypialni i fakt jak je w sobotę założyłam to humor mi się poprawił. Pewnie bardziej mi się poprawi w środę, bo przychodzą do nas meble, które zamówiliśmy 6 tygodni temu, kanapa i 2 fotele ze skóry , a fotele to taki wypasior elektroniczne z masażem
za zakupy meblowe
Ja chyba też zacznę czerpać przyjemność ze zużywania bo zakupy przestały mnie rajcować

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Właśnie wykończyłam błyszczyk Lancome, który miałam ze 2 lata to był prezent, bo nie przepadam za kolorówką tej firmy dobrze, że już go wymęczyłam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:08   #425
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Właśnie odebrałam swojego Joyboxa I muszę przyznać że jestem zadowolona.
Lolita Lempicka pachnie obłędnie - zapach bardzo mój
Podkład w najjaśniejszym kolorze - super powinien pasować idealnie
Krem do cery mieszanej więc też powinien być okej
Lakier dostałam w fioletowym pastelowym kolorze, ładny choć pewnie oddam dla mamy.
Reszta też wydaje się być w porządku
Tuszu jestem ciekawa ale poczeka jeszcze na swoją kolej, aż wykończę ten co mam obecnie.
Generalnie jak dla mnie na plus
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:12   #426
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam swojego Joyboxa I muszę przyznać że jestem zadowolona.
Lolita Lempicka pachnie obłędnie - zapach bardzo mój
Podkład w najjaśniejszym kolorze - super powinien pasować idealnie
Krem do cery mieszanej więc też powinien być okej
Lakier dostałam w fioletowym pastelowym kolorze, ładny choć pewnie oddam dla mamy.
Reszta też wydaje się być w porządku
Tuszu jestem ciekawa ale poczeka jeszcze na swoją kolej, aż wykończę ten co mam obecnie.
Generalnie jak dla mnie na plus


---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Zapomniałam pochwalić miniaturę tuszu BB, więc nadrabiam używam już chyba miesiąc i nadal jest dobry wspaniale rozdziela rzęsy, nie osypuje się, cud-miód dobrze, że mam jeszcze jedną miniaturkę w zapasie w końcu górnopółkowy tusz mnie nie rozczarował
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:22   #427
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Zapomniałam pochwalić miniaturę tuszu BB, więc nadrabiam używam już chyba miesiąc i nadal jest dobry wspaniale rozdziela rzęsy, nie osypuje się, cud-miód dobrze, że mam jeszcze jedną miniaturkę w zapasie w końcu górnopółkowy tusz mnie nie rozczarował
Ja mam miniaturę tuszu EL nie pamiętam nazwy i używam go już 2 miesiace i jest rewelka ... nie kojarze skąd ja go mam, ,chyba z D ..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 11:23   #428
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Zapomniałam pochwalić miniaturę tuszu BB, więc nadrabiam używam już chyba miesiąc i nadal jest dobry wspaniale rozdziela rzęsy, nie osypuje się, cud-miód dobrze, że mam jeszcze jedną miniaturkę w zapasie w końcu górnopółkowy tusz mnie nie rozczarował
Też jestem nim zachwycona, a tak w ogóle to udało mi się w końcu sprzedać ten BB i drugi tusz, został tylko ten cień
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:23   #429
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja nie wchodzę do takich sklepów bo to się źle kończy Mąż mi zrobił nawet Ban na Ikeę bo za kazdym pobytem tam wracałam z mnóstwem gadżetów nie do końca potrzebnych
Ja na szczęście jestem z tych, dla których fenomen Ikei nie jest możliwy do pojęcia. Owszem zgadzam się pomysły, rozwiązania mają świetne zwłaszcza jeśli chodzi o zagospodarowanie małych przestrzeni, ale wybieram się tam tylko wtedy, gdy jestem zmuszona. Za każdym razem trafiam na dzikie tłumy. Wnerwia mnie, że musze przejść niemal całą, żeby się ze sklepu wydostać. I jakby tego wszystkiego było mało zawsze, ale to zawsze trafiam na jakiś debili z rozdartymi dzieciakami biegającymi bez opamiętania i zrzucającymi z półek wszystko co się da.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:23   #430
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja mam miniaturę tuszu EL nie pamiętam nazwy i używam go już 2 miesiace i jest rewelka ... nie kojarze skąd ja go mam, ,chyba z D ..

Kiedyś dawali i w D i w S, też mi się on w miarę podobał
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:03   #431
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja mam miniaturę tuszu EL nie pamiętam nazwy i używam go już 2 miesiace i jest rewelka ... nie kojarze skąd ja go mam, ,chyba z D ..
Bardzo lubię tusze Estee dla mnie są najlepsze, jeśli chodzi o górną półkę, no i ten Bobbi

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też jestem nim zachwycona, a tak w ogóle to udało mi się w końcu sprzedać ten BB i drugi tusz, został tylko ten cień
ja też sprzedałam BB, za grosze
Nic już więcej z tego zestawu Bobbi nie wystawiam, zużyję sobie róż leży i czeka na swoją kolej cień pewnie niedługo wypróbuję najgorzej z tym olejkiem straszliwa rzecz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście jestem z tych, dla których fenomen Ikei nie jest możliwy do pojęcia. Owszem zgadzam się pomysły, rozwiązania mają świetne zwłaszcza jeśli chodzi o zagospodarowanie małych przestrzeni, ale wybieram się tam tylko wtedy, gdy jestem zmuszona. Za każdym razem trafiam na dzikie tłumy. Wnerwia mnie, że musze przejść niemal całą, żeby się ze sklepu wydostać. I jakby tego wszystkiego było mało zawsze, ale to zawsze trafiam na jakiś debili z rozdartymi dzieciakami biegającymi bez opamiętania i zrzucającymi z półek wszystko co się da.
Też tego nie znoszę rodzinki lezą sobie całą szerokością drogi i nie można przejść do tego te dzieciary nie rozumiem, jak można tak "wychowywać" potomstwo

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

W D. dostępne 2 szt. mini sheer tint Estee
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 12:43   #432
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny, ale macie śliczne te żelki melisski i mel
Siedzę teraz w necie i wyszukuję tych piękności - chcę wszystkie i znalazłam takie ładne Moschino też w ładnej cenie
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:45   #433
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

A ja właśnie zrobiłam prażonki, dochodzą jeszcze, będę wcinać za niedługo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:50   #434
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Gratuluję

Ja już mam dość użerania się z typami z all. mam taką nieprzyjemną sytuację z jedną kupującą, przerwała płatność przez PayU, a ja wysłałam paczkę pierwszy raz mi się to zdarzyło, zawsze jak dostawałam info z PayU, że kupujący wybrał płatność i metodę wysyłki to następnego dnia były pieniądze na koncie i teraz nie mam ani miniatury ani pieniędzy nie rozumiem, jak można oszukiwać, żeby wyłudzić jakieś miniatury
mi sie cos takiego zdarza....
generuję płatność, wyświetlaja się na ekranie dane do przelewu, a ja np nie mogę zaraz go zrobić (zawsze robię ręcznie, bo nie umiem zdalnie z przekierowania z PayU do banku) i np pada mi komp i tych danych nie mogę odnaleźć
wtedy muszę anulować tamtem formularz i znów go wygenerować i chyba wtedy to wygląda dla sprzedającego tak, że wycofałam płatność
więc może to nie jest chęć oszustwa
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:53   #435
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale macie śliczne te żelki melisski i mel
Siedzę teraz w necie i wyszukuję tych piękności - chcę wszystkie i znalazłam takie ładne Moschino też w ładnej cenie
Daj linka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 12:58   #436
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale macie śliczne te żelki melisski i mel
Siedzę teraz w necie i wyszukuję tych piękności - chcę wszystkie i znalazłam takie ładne Moschino też w ładnej cenie
świetne określenie - żelki
Uważaj, bo te butki wciągają

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja właśnie zrobiłam prażonki, dochodzą jeszcze, będę wcinać za niedługo

Zazdroszczę a ja znowu głodna ale mam zachomikowane toffifee i zaraz chyba popłynę

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
mi sie cos takiego zdarza....
generuję płatność, wyświetlaja się na ekranie dane do przelewu, a ja np nie mogę zaraz go zrobić (zawsze robię ręcznie, bo nie umiem zdalnie z przekierowania z PayU do banku) i np pada mi komp i tych danych nie mogę odnaleźć
wtedy muszę anulować tamtem formularz i znów go wygenerować i chyba wtedy to wygląda dla sprzedającego tak, że wycofałam płatność
więc może to nie jest chęć oszustwa
Tż-towi się tak czasami zdarza, ale tego samego dnia wykonuje płatność. Dla mnie to logiczne: kupuję i płacę jak najszybciej.
Ja już czekam tydzień i pomimo przesłania danych do przelewu, zapewnień o dokonaniu przelewu ze strony kupującej - nadal nie mam pieniędzy zgłosiłam już sprawę do all, ciekawe, co teraz...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:00   #437
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
świetne określenie - żelki
Uważaj, bo te butki wciągają

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------




Zazdroszczę a ja znowu głodna ale mam zachomikowane toffifee i zaraz chyba popłynę

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



Tż-towi się tak czasami zdarza, ale tego samego dnia wykonuje płatność. Dla mnie to logiczne: kupuję i płacę jak najszybciej.
Ja już czekam tydzień i pomimo przesłania danych do przelewu, zapewnień o dokonaniu przelewu ze strony kupującej - nadal nie mam pieniędzy zgłosiłam już sprawę do all, ciekawe, co teraz...
To fakt melisy wciągają, wręcz pożerają ja też głodna... o boże... mam smaka na big maca ....
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:03   #438
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Daj linka
http://www.eobuwie.com.pl/baleriny-l...60a-fu-bi.html niestety nie mój rozmiar

http://www.eobuwie.com.pl/sandaly-lo...500-rosso.html te podobają mi się baaaaardzo

http://www.eobuwie.com.pl/kalosze-lo...00-czarny.html a o tych pomyślę na jesieni, zdecydowanie bardziej mnie robią niż huntery
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:06   #439
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To fakt melisy wciągają, wręcz pożerają ja też głodna... o boże... mam smaka na big maca ....
Też bym zjadła coś niezdrowego z McKwacza

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
http://www.eobuwie.com.pl/baleriny-l...60a-fu-bi.html niestety nie mój rozmiar

http://www.eobuwie.com.pl/sandaly-lo...500-rosso.html te podobają mi się baaaaardzo

http://www.eobuwie.com.pl/kalosze-lo...00-czarny.html a o tych pomyślę na jesieni, zdecydowanie bardziej mnie robią niż huntery
Balerinki cudne jak jest kokardka, to po mnie ale rozmiar dla calineczki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 13:07   #440
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
http://www.eobuwie.com.pl/baleriny-l...60a-fu-bi.html niestety nie mój rozmiar

http://www.eobuwie.com.pl/sandaly-lo...500-rosso.html te podobają mi się baaaaardzo

http://www.eobuwie.com.pl/kalosze-lo...00-czarny.html a o tych pomyślę na jesieni, zdecydowanie bardziej mnie robią niż huntery
wow te 1 są boskie, ale nie mój rozmiar ... sandały są mega a kalosze wymiatają - ale kusi !!
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:09   #441
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Balerinki cudne jak jest kokardka, to po mnie ale rozmiar dla calineczki
Cudne właśnie w tych kolorach, ale rozmiar tyci tyci
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:09   #442
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

A ja już na zaś spytam - które tusze do rzęs z dostępnych w Rossku uważacie za najlepsze? Bo zamierzam 30 szukać jakiegoś dobrego tuszu Mam niebieskie oczy i bardzo ciemną oprawę oczu, tzn. czarną i cholernie długie i mocne rzęsy, więc potrzebuję właściwie tylko delikatnego ich zaznaczenia np. na wieczór, a wszelkie efekty pogrubienia, wydłużenia są mi niepotrzebne. No i najlepiej, żeby tusz nie uczulał

Natomiast dla mamy też szukam czegoś nieuczulającego, no ale ona to będąc przewlekle chorą osóbką ma te rzęsy kruche, słabiutkie, rzadkie, krótkie i siwe. I najlepiej by się u niej sprawdziło coś i wydłużającego i pogrubiającego, ma szaro-niebieskie oczy i brązowe włosy z delikatną siwizną, która w sumie daje na jej włosach efekt rozświetlenia i najlepiej sprawdziłyby się na jej rzęsach brązowe lub szare tusze. No i myślę też o jakiejś super odżywce do rzęs dla niej, także też proszę o rady Nawet te poza Rossmannowe

Także śmiało, jak macie jakieś swoje ulubieńce to się ze mną podzielcie
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:13   #443
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Cudne właśnie w tych kolorach, ale rozmiar tyci tyci
Z zieloną kokardką mają więcej rozmiarów ale 2 pary balerinek mi wystarczą, wolę obcasy

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A ja już na zaś spytam - które tusze do rzęs z dostępnych w Rossku uważacie za najlepsze? Bo zamierzam 30 szukać jakiegoś dobrego tuszu Mam niebieskie oczy i bardzo ciemną oprawę oczu, tzn. czarną i cholernie długie i mocne rzęsy, więc potrzebuję właściwie tylko delikatnego ich zaznaczenia np. na wieczór, a wszelkie efekty pogrubienia, wydłużenia są mi niepotrzebne. No i najlepiej, żeby tusz nie uczulał

Natomiast dla mamy też szukam czegoś nieuczulającego, no ale ona to będąc przewlekle chorą osóbką ma te rzęsy kruche, słabiutkie, rzadkie, krótkie i siwe. I najlepiej by się u niej sprawdziło coś i wydłużającego i pogrubiającego, ma szaro-niebieskie oczy i brązowe włosy z delikatną siwizną, która w sumie daje na jej włosach efekt rozświetlenia i najlepiej sprawdziłyby się na jej rzęsach brązowe lub szare tusze. No i myślę też o jakiejś super odżywce do rzęs dla niej, także też proszę o rady Nawet te poza Rossmannowe

Także śmiało, jak macie jakieś swoje ulubieńce to się ze mną podzielcie
Ja lubię tusze Maybelline (żółty Colossal jest super) oraz L'Oreal (np. Lash Architect, Volume Million Lashes - właściwie wszystkie miałam tej firmy i wszystkie były super)

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-04-27 o 13:15
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:15   #444
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Z zieloną kokardką mają więcej rozmiarów ale 2 pary balerinek mi wystarczą, wolę obcasy

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------



Ja lubię tusze Maybelline (żółty Colossal jest super) oraz L'Oreal (np. Lash Architect, Volume Million Lashes - właściwie wszystkie miałam i wszystkie były super)
Ja zamierzam kupić żółty colossal
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:18   #445
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A ja już na zaś spytam - które tusze do rzęs z dostępnych w Rossku uważacie za najlepsze? Bo zamierzam 30 szukać jakiegoś dobrego tuszu Mam niebieskie oczy i bardzo ciemną oprawę oczu, tzn. czarną i cholernie długie i mocne rzęsy, więc potrzebuję właściwie tylko delikatnego ich zaznaczenia np. na wieczór, a wszelkie efekty pogrubienia, wydłużenia są mi niepotrzebne. No i najlepiej, żeby tusz nie uczulał

Natomiast dla mamy też szukam czegoś nieuczulającego, no ale ona to będąc przewlekle chorą osóbką ma te rzęsy kruche, słabiutkie, rzadkie, krótkie i siwe. I najlepiej by się u niej sprawdziło coś i wydłużającego i pogrubiającego, ma szaro-niebieskie oczy i brązowe włosy z delikatną siwizną, która w sumie daje na jej włosach efekt rozświetlenia i najlepiej sprawdziłyby się na jej rzęsach brązowe lub szare tusze. No i myślę też o jakiejś super odżywce do rzęs dla niej, także też proszę o rady Nawet te poza Rossmannowe

Także śmiało, jak macie jakieś swoje ulubieńce to się ze mną podzielcie
jeżeli chodzi o Rosska to polecam Maybeline (ten żółty) i Rimmela Scandalyes - jest mega moim zdaniem a jeżeli chodzi o odżywkę to polecam Long4Lashes - w Rossmanie chyba jest a jak nie to w Superpharm albo w aptekach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:25   #446
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja zamierzam kupić żółty colossal
ja na razie tuszów mam sporo w zapasie, więc kupię tylko żel do brwi L'Oreala (jak jeszcze dopadnę ) lub Wibo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:27   #447
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o Rosska to polecam Maybeline (ten żółty) i Rimmela Scandalyes - jest mega moim zdaniem a jeżeli chodzi o odżywkę to polecam Long4Lashes - w Rossmanie chyba jest a jak nie to w Superpharm albo w aptekach
L4L rzeczywiście daje super efekty, ale uzyskuje się je poprzez zastowanie składnika, który może podrażniać, postawiłabym raczej na naturalne odżywienie np. rumiankową alterrą, niż agresywne "hodowanie" na popularnych ostatnio odżywkach

Co do tuszu, polecem bourjois dla wrażliwych oczu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...e-mascara.html
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:28   #448
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Przyszła mi paczka z H&M, sukienka jest za duża Musze odesłać teraz...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:30   #449
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przyszła mi paczka z H&M, sukienka jest za duża Musze odesłać teraz...

Ja się boje zamawiać ubrania w ciemno, bo każda firma ma inną rozmiarówkę ba! nawet w tej samej marce mam różne rozmiary w zależności od modelu/fasonu jakby nie można było tego ujednolicić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 13:36   #450
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

A ja dostałam właśnie przesyłkę niespodziankę. Wygrałam kiedyś kosmetyki w konkursie i dziś przyszły woda Avon Cherish i 3 pomadki Zmysłowa Piekność Avon i żadna w moim kolorze jakieś dziwne czerwienie, bakłażany i brąz Coś chyba dzisiaj nie mam dobrego dnia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.