Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-08, 13:08   #1051
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski, na szybko dodaje zdjecia cienia Blazing Diora Cos czuje, ze to bedzie moj ulubiony cien... Niestety zdjecia nieoddaja pelni jego uroku Musicie obmacac na perfumerii
Piękny, w moim guście
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 13:11   #1052
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jakikolwiek Ja chciałam oddać Cleanance K z Avene. Wykończyłam go, ale po rozcięciu tubki pewnie jeszcze dałoby radę trochę wyskrobać. Pani w S. (chyba kierowniczka) obróciła tubkę w palcach i zapytała czy nie chciałabym sobie go skończyć w 100%, bo im to opakowanie nie jest potrzebne No szok, bardzo sympatycznie.

Na marginesie, to podobało mi się wtedy szczególnie Jak poprosiłam o próbkę podkładu MJ, to dostałam w słoiczku jego oraz jeszcze Clinique "dla porównania" Pani dodała, że nie rozumie czemu tak mam ochotę na kryjące podkłady, skoro mam ładną skórę Wtedy to już w ogóle na maksa mi się podobało

Pomyślałam od razu, ze centrala kazała im być łaskawszym w kwestii próbek - po niepochlebnych donosach na fb od niezadowolonych klientów.
Tak powinno być w każdej perfumerii, za obsługę. Oddawałam krem z dyni z Organique to kobieta oglądała go z każdej strony a w sumie krem to krem
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 13:57   #1053
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Gratuluję zakupów, kuferek naprawdę jest wart swojej ceny. Beznadziejny jest tylko ten płyn do demakijażu, ale ujdzie w tłoku.

Maartusia fajnie, że w koncu wrocilas

Miłej niedzieli dla wszystkich 
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 14:01   #1054
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To ta promo jednak działa jeszcze? Byłam w poprzedni pon w Sephorze w Złotych Tarasach i tam nikt nic nie wiedział o tej akcji Clinique. Ta miniatura ma 15ml?
7 ml

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Oby, bo też zamówiłam po co się męczyć

Przynajmniej się dowiedziałam, że w salonach Estee mają ten sam zestaw co w S i D za bodajże 405zł, także bardzo się opłaca ten kuferek. Oby tylko zawartość się zgadzała, co chwilę coś zmieniają w zakładce z prezentami i nawet zestawy z mini perfumami dołożyli
Ja wczoraj nie mogłam się dodzwonić do salonu. Mam nadzieję, że to nie pomyłka na stronie , chociaż w opisie wszystko dokładnie jest wymienione - więc pewnie kuferki są z "niepolskiego" magazynu
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 14:10   #1055
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
7 ml



Ja wczoraj nie mogłam się dodzwonić do salonu. Mam nadzieję, że to nie pomyłka na stronie , chociaż w opisie wszystko dokładnie jest wymienione - więc pewnie kuferki są z "niepolskiego" magazynu
Oni nie mają prawa zmienić zawartości
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 14:15   #1056
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jakikolwiek Ja chciałam oddać Cleanance K z Avene. Wykończyłam go, ale po rozcięciu tubki pewnie jeszcze dałoby radę trochę wyskrobać. Pani w S. (chyba kierowniczka) obróciła tubkę w palcach i zapytała czy nie chciałabym sobie go skończyć w 100%, bo im to opakowanie nie jest potrzebne No szok, bardzo sympatycznie.

Na marginesie, to podobało mi się wtedy szczególnie Jak poprosiłam o próbkę podkładu MJ, to dostałam w słoiczku jego oraz jeszcze Clinique "dla porównania" Pani dodała, że nie rozumie czemu tak mam ochotę na kryjące podkłady, skoro mam ładną skórę Wtedy to już w ogóle na maksa mi się podobało

Pomyślałam od razu, ze centrala kazała im być łaskawszym w kwestii próbek - po niepochlebnych donosach na fb od niezadowolonych klientów.
Dzięki wielkie, wybiorę się w tygodniu
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 15:11   #1057
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
7 ml



Ja wczoraj nie mogłam się dodzwonić do salonu. Mam nadzieję, że to nie pomyłka na stronie , chociaż w opisie wszystko dokładnie jest wymienione - więc pewnie kuferki są z "niepolskiego" magazynu
nie straszcie dziewczyny te okrojona wersja, no oby nie jak coś to dajcie znać bo ja mój dopiero na świeta ujrze

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Dziewczyny chyba tylko 4 kuferki zostały na stronie estee, bynajmniej taka liczba się pokazuje kiedy rozwija się ilosc
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 15:14   #1058
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No rozświetlacz mnie kusi, ale z drugiej strony mam niekończącą się puszkę meteorytków, odsypkę świątecznych, rozświetlacz essence, jakiś tam pupy i wczoraj kupiłam jeszcze benefita chciałabym jeszcze tylko Kevin A. no i ten też kusi, ale dla samego rozświetlacza nie bardzo
Mnie też ten Kevin kusi! Do pełni rozświetlaczowego szczęścia brakuje mi właśnie tego i shimmer bricka BB w różu i brązie

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
7 ml



Ja wczoraj nie mogłam się dodzwonić do salonu. Mam nadzieję, że to nie pomyłka na stronie , chociaż w opisie wszystko dokładnie jest wymienione - więc pewnie kuferki są z "niepolskiego" magazynu
Wydaje mi się, że EL nie ma w ogóle magazynu w Pl, wszystko leci z niemieckiego, z tego samego co Clinique

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Oni nie mają prawa zmienić zawartości
Nie ma co się bać o zawartość kuferków, dostaniecie piękne wersje z pierwszego świata

Swoją drogą, nie tylko EL takie akcje odstawia, że zawartość jest zmieniania (generalnie uszczuplana), zeszłoroczne zestawy świąteczne Benefitu PL/USA to dwie bajki mimo takich samych nazw i opakowań tzn. tych wymyślnych zameczków, puszek itp.

Edytowane przez Magdalena___
Czas edycji: 2015-11-08 o 15:16
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 15:44   #1059
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dziewczyny nie wiem czy ktoś tu pytał, czy rozmawialiście tylko o zestawie z Too Faced Le Grand Palais http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...dActuality%3A1
ale dziś byłam przelotem w Warszawie i w Galerii Mokotów jeszcze jeden stał na standzie Too Faced.
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 16:00   #1060
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Kuferek cudowny

Ale chyba nie mam sumienia, by go kupić
Jeszcze po drodze nawiną się inne okazje +plus zima idzie trzeba parę rzeczy kupić. Ale po prostu cudo Jak któraś dostanie, niech wstawi fotkę
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 16:23   #1061
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
hejo! ja musiałam zamówić ten kufer, bo drugą noc bym zarwała myśląc o nim szminki przecież możesz opchnąć albo dać np. mamie na święta ja tak zrobię poza tym są 2 mini kremy Revitalizing, które tak lubisz bierz, bo handlary wykupią
no chyba zamówię w koncu nudzę od rana że taka okazja i Mąż już zaczyna mówić że może mi go zasponsorować w prezencie świateczno-urodzinowym
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 16:27   #1062
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mnie też ten Kevin kusi! Do pełni rozświetlaczowego szczęścia brakuje mi właśnie tego i shimmer bricka BB w różu i brązie
Mnie zawsze kusi coś co jest ciężko dostępne Kevina bym przygarnęła jak nic

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no chyba zamówię w koncu nudzę od rana że taka okazja i Mąż już zaczyna mówić że może mi go zasponsorować w prezencie świateczno-urodzinowym
Mój jak mu powiedziałam jaka to okazja kazał natychmiast zamawiać, ale przemyślałam i stwierdziłam, że stopuję z kolorówką, oprócz rozświetlacza praktycznie resztę mam. Nie wiem, ale chyba dorastam i zaczynam rozsądniejsze kupowanie ( * nie tyczy pielęgnacji, ale to inwestycja w przyszłość )
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 16:45   #1063
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mnie zawsze kusi coś co jest ciężko dostępne Kevina bym przygarnęła jak nic



Mój jak mu powiedziałam jaka to okazja kazał natychmiast zamawiać, ale przemyślałam i stwierdziłam, że stopuję z kolorówką, oprócz rozświetlacza praktycznie resztę mam. Nie wiem, ale chyba dorastam i zaczynam rozsądniejsze kupowanie ( * nie tyczy pielęgnacji, ale to inwestycja w przyszłość )
m ój generalnie kręcił nosem bo mówi że kremy to dobra inwestycja bo pomaga zachowywać młodość i że jakby to był kufer kremów to by mi zaraz zamówił przyznałam mu rację bo też kremy wolę ale nie ma kufrów z kremem więc zostaje ten prześpię się z tym jeszcze - mam ten płyn do demakijażu na który wszystkie narzekają. Wypróbuję go dziś i zobaczę. Jak jest do bani - odpuszczam kufer, jak jest ok - zamawiam taki jest plan
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 16:49   #1064
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
m ój generalnie kręcił nosem bo mówi że kremy to dobra inwestycja bo pomaga zachowywać młodość i że jakby to był kufer kremów to by mi zaraz zamówił przyznałam mu rację bo też kremy wolę ale nie ma kufrów z kremem więc zostaje ten prześpię się z tym jeszcze - mam ten płyn do demakijażu na który wszystkie narzekają. Wypróbuję go dziś i zobaczę. Jak jest do bani - odpuszczam kufer, jak jest ok - zamawiam taki jest plan
Amyz ten płyn dość dobrze sobie radzi z tuszami EL, z Lancome współpracuje średnio. Jest absolutnie nie wart swojej ceny regularnej, ale zużyć go można bez większej przykrości
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 16:53   #1065
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mnie zawsze kusi coś co jest ciężko dostępne Kevina bym przygarnęła jak nic



Mój jak mu powiedziałam jaka to okazja kazał natychmiast zamawiać, ale przemyślałam i stwierdziłam, że stopuję z kolorówką, oprócz rozświetlacza praktycznie resztę mam. Nie wiem, ale chyba dorastam i zaczynam rozsądniejsze kupowanie ( * nie tyczy pielęgnacji, ale to inwestycja w przyszłość )
Koniec świata, chłopy muszą nas namawiać na zakup. Kobitki co się z nami dzieje? 😀
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 16:55   #1066
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
m ój generalnie kręcił nosem bo mówi że kremy to dobra inwestycja bo pomaga zachowywać młodość i że jakby to był kufer kremów to by mi zaraz zamówił przyznałam mu rację bo też kremy wolę ale nie ma kufrów z kremem więc zostaje ten prześpię się z tym jeszcze - mam ten płyn do demakijażu na który wszystkie narzekają. Wypróbuję go dziś i zobaczę. Jak jest do bani - odpuszczam kufer, jak jest ok - zamawiam taki jest plan

A wyobrażasz sobie taki kufer z pielęgnacją Chanel, Guerlaina czy Diora?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 16:56   #1067
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
7 ml



Ja wczoraj nie mogłam się dodzwonić do salonu. Mam nadzieję, że to nie pomyłka na stronie ala:, chociaż w opisie wszystko dokładnie jest wymienione - więc pewnie kuferki są z "niepolskiego" magazynu
Na pewno będą ze wszystkim. Tylko mnie dziwi, że salony firmowe mają okrojoną wersję.chociaż w zeszłym roku granatowy kufetek też był uboższy od amerykańskiej wersji a strony jeszcze nie mieli. Za to salonowe pewnie do wyprzedazy zostaną
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 16:56   #1068
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Koniec świata, chłopy muszą nas namawiać na zakup. Kobitki co się z nami dzieje? 😀
Dorastamy albo już się nam tak mocno w poprzewracało
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:02   #1069
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Amyz ten płyn dość dobrze sobie radzi z tuszami EL, z Lancome współpracuje średnio. Jest absolutnie nie wart swojej ceny regularnej, ale zużyć go można bez większej przykrości
:brzyda l: płyn dedykowany marce Estee zobaczę jak mu pójdzie. Jest jeszcze opcja że mnie uczuli bo się to często zdarza i będzie z głowy

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A wyobrażasz sobie taki kufer z pielęgnacją Chanel, Guerlaina czy Diora?
o kurczaczki to by było brałabym bez zastanawiania ale by było cudownie

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Koniec świata, chłopy muszą nas namawiać na zakup. Kobitki co się z nami dzieje? 😀
starość
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 17:09   #1070
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
nie straszcie dziewczyny te okrojona wersja, no oby nie rosi: jak coś to dajcie znać bo ja mój dopiero na świeta ujrze

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Dziewczyny chyba tylko 4 kuferki zostały na stronie estee, bynajmniej taka liczba się pokazuje kiedy rozwija się ilosc
Może być ich więcej, ale mają dziwną politykę, że w jednym zamówieniu można max 4 sztuki danego produktu kupić

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2015-11-08 o 17:52
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:15   #1071
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Witam wieczornie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Laski, na szybko dodaje zdjecia cienia Blazing Diora Cos czuje, ze to bedzie moj ulubiony cien... Niestety zdjecia nieoddaja pelni jego uroku Musicie obmacac na perfumerii
Piękne rozświetlenie daje ten Diorek

Ja dziś wymieram w domu, bo znów mnie lekko wypryszczyło Przy okazji testuję bezbarwny żel do brwi L'oreala i ładnie trzyma, a brwi nie są jakieś skamieniałe i sztywne

W końcu też zabrałam się na Greya, którego wcisnęła mi koleżanka z pracy do poczytania. Nie wiem czy to na moje siły, ale mam zamiar wytrwać i przeczytać całość
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:17   #1072
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Może być ich więcej, ale mają dziwną politykę, że w jednym zamówieniu można max 4 sztuki danego produktu kupić

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
No to ich regulamin jest zgodny z tym forumowym max 4 sztuki, albo banicja
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:21   #1073
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Czesc
zaraz Was nadrobię napiszę na szybko, ze widziałam kuferek estee na zywo i jest w douglasie mają, widziałam rozświetlacz/róż/brązer i ma taki kolor ceglasty... dla mnie byłby nietrafiony ale reszta super
kupiłam maybelline colo tattoo ten jasnoróżowy i w organique masło shea mamo jakie to cudowne
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:26   #1074
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A wyobrażasz sobie taki kufer z pielęgnacją Chanel, Guerlaina czy Diora?
Oj, popłynęłybyśmy, że hej !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:30   #1075
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witam wieczornie


Piękne rozświetlenie daje ten Diorek

Ja dziś wymieram w domu, bo znów mnie lekko wypryszczyło Przy okazji testuję bezbarwny żel do brwi L'oreala i ładnie trzyma, a brwi nie są jakieś skamieniałe i sztywne

W końcu też zabrałam się na Greya, którego wcisnęła mi koleżanka z pracy do poczytania. Nie wiem czy to na moje siły, ale mam zamiar wytrwać i przeczytać całość
Haha, to wytrwałości Ja generalnie lekturą byłam rozczarowana chociaż nie czytało się aż tak źle, a czasem nawet ciężko było się oderwać
W temacie książkowym wyznam, że czytam Harrego Pottera Leciała 4 część w tv jakiś czas temu i obejrzałam z 20 minut z przerażeniem, że właściwie nic nie pamiętam więc postanowiłam sobie odświeżyć, ile radości Książki czytałam jak wychodziły, trochę czasu minęło. Właśnie sprawdziłam, ostatnia część wyszła w Polsce w 2008 roku, pierwsza - 2000

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No to ich regulamin jest zgodny z tym forumowym max 4 sztuki, albo banicja
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:35   #1076
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Może być ich więcej, ale mają dziwną politykę, że w jednym zamówieniu można max 4 sztuki danego produktu kupić

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
zmałpowali z naszego regulaminu chyba jakieś prawa autorskie trzeba będzie wprowadzić

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

W końcu też zabrałam się na Greya, którego wcisnęła mi koleżanka z pracy do poczytania. Nie wiem czy to na moje siły, ale mam zamiar wytrwać i przeczytać całość
powodzenia ja pierwszą przeczytałam nawet z zainteresowaniem bo niby coś innego, druga to juz były nudy a przy trzeciej to już mi się chciało na jedno kopyto wszystko i pisane takim językiem jakby to pisała dziewczynka z podstawówki. Drugi raz się na pewno na te księgi nie porwę

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Haha, to wytrwałości Ja generalnie lekturą byłam rozczarowana chociaż nie czytało się aż tak źle, a czasem nawet ciężko było się oderwać
W temacie książkowym wyznam, że czytam Harrego Pottera Leciała 4 część w tv jakiś czas temu i obejrzałam z 20 minut z przerażeniem, że właściwie nic nie pamiętam więc postanowiłam sobie odświeżyć, ile radości Książki czytałam jak wychodziły, trochę czasu minęło. Właśnie sprawdziłam, ostatnia część wyszła w Polsce w 2008 roku, pierwsza - 2000

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------


ja uwielbiałam Harrego Pottera. Pamietam że pochłaniałam te książki w jeden dzień i zawsze zakończenie było zaskakujące chyba sobie je znowu przeczytam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:52   #1077
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Haha, to wytrwałości Ja generalnie lekturą byłam rozczarowana chociaż nie czytało się aż tak źle, a czasem nawet ciężko było się oderwać
W temacie książkowym wyznam, że czytam Harrego Pottera Leciała 4 część w tv jakiś czas temu i obejrzałam z 20 minut z przerażeniem, że właściwie nic nie pamiętam więc postanowiłam sobie odświeżyć, ile radości Książki czytałam jak wychodziły, trochę czasu minęło. Właśnie sprawdziłam, ostatnia część wyszła w Polsce w 2008 roku, pierwsza - 2000


Harry'ego też czytałam Fajne książeczki, ale na razie nie czuję potrzeby powtarzania lektury

Poczytałabym hard sf, ale ciężko coś takiego znaleźć. Na książki poluję częściej w antykwariatach i na allegro. Kusi mnie też Metro 2034, muszę poszukać w bibliotece.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
:
powodzenia ja pierwszą przeczytałam nawet z zainteresowaniem bo niby coś innego, druga to juz były nudy a przy trzeciej to już mi się chciało na jedno kopyto wszystko i pisane takim językiem jakby to pisała dziewczynka z podstawówki. Drugi raz się na pewno na te księgi nie porwę
Dzięki Co do języka to też mam takie samo zdanie, dlatego nie wiem czy dotrwam do końca
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 18:01   #1078
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Widzę weekenowy szał na KUFER, gratuluję Dziewczynom, które zamówiły, jest piękny!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 18:04   #1079
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

okazuje sie, ze ten kolor tattoo creme de rose to odpowiednik maca painterly teraz mam dwa w takim kolorze no różnica jest minimalna na zdjeciu z fleszem, jutro zobaczę jak to wygląda w dzien
DSC_1021.JPG
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2015-11-08 o 18:12
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 18:04   #1080
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na pewno będą ze wszystkim. Tylko mnie dziwi, że salony firmowe mają okrojoną wersję.chociaż w zeszłym roku granatowy kufetek też był uboższy od amerykańskiej wersji a strony jeszcze nie mieli. Za to salonowe pewnie do wyprzedazy zostaną
Też jestem zdania, że kuferki ze strony Estee idą z zagranicy i jest to ta wersja bogatsza i na pewno nie wyślą tych, które są w D i S.

A znacie wymiary tego kufra-opakowania?
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.