INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-26, 07:37   #181
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Jak wypada Indigo w porównaniu do Semilaca? Wiem już, że na pewno lakiery są bardziej gęste, a co jeśli chodzi o trwałość i pigmentację? Chodzi mi szczególnie o biel i czerń, bo zastanawiam się z której firmy kupić. I czy są jakieś konkretne felerne kolory?

Edytowane przez as_kus
Czas edycji: 2016-01-26 o 08:11
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 07:43   #182
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

as_kus ty tak na powaznie? Wpadasz na forum jak do obory i rzucasz pierwsze lepsze pytanie do pierwszego lepszego watku.

Przenosze do odpowiedniego watku. Na przyszlosc uzyj prosze wyszukiwarki. Za nieprzestrzeganie zasad forum beda punkty karne
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 07:48   #183
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała kolorówki z Indigo? Jak wypadają te lakiery w porównaniu z Semilakiem? Jak dla mnie kolory mają o wiele lepsze, ale nie wiem jak z jakością właśnie.
wyszukiwarka nie jest słaba tylko Ty słabo szukasz. Wchodząc w podforum manicure hybrydowy i klikając "wyszukaj" kiedy wpisujesz hasło "indigo" pierwszy wynik wyszukiwania to właśnie watek o tejże marce...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 11:16   #184
paula29
Raczkowanie
 
Avatar paula29
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Wyslalam na FB wiadomosc do Indigo. Poskarzylam sie, ze krycie Femm fatale jest znacznie gorsze od reszty lakierow i dostalam taka odpowiedz: " femme fatale to lakier hybrydowy który daje efekt szklanych paznokci - tak więc nie ma pełnego krycia - otrzymujemy efekt głębi po nałożeniu na pazurki. Spróbuj nakładać go bardziej w powietrzu niż rozsmarować po powierzchni płytki".
Szkoda tylko, ze w opisie tego koloru nie napisali, ze nie kryje calkowicie tylko smuzy. No i ze trzeba nim malowac w powietrzu. Odpisalam im zeby koniecznie zrobili o tym filmik. Usmialam sie strasznie po przeczytaniu tej wiadomosci i tylko tyle z tego mam, bo lakier do bani.
paula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 12:06   #185
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez paula29 Pokaż wiadomość
Wyslalam na FB wiadomosc do Indigo. Poskarzylam sie, ze krycie Femm fatale jest znacznie gorsze od reszty lakierow i dostalam taka odpowiedz: " femme fatale to lakier hybrydowy który daje efekt szklanych paznokci - tak więc nie ma pełnego krycia - otrzymujemy efekt głębi po nałożeniu na pazurki. Spróbuj nakładać go bardziej w powietrzu niż rozsmarować po powierzchni płytki".
Szkoda tylko, ze w opisie tego koloru nie napisali, ze nie kryje calkowicie tylko smuzy. No i ze trzeba nim malowac w powietrzu. Odpisalam im zeby koniecznie zrobili o tym filmik. Usmialam sie strasznie po przeczytaniu tej wiadomosci i tylko tyle z tego mam, bo lakier do bani.
zaśmiałabym się gdyby to było śmieszne....

no nic trzeba malować powietrze, a nie paznokcie... i dziwię się, że sama się tego nie domyśliłaś
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 13:44   #186
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez paula29 Pokaż wiadomość
Wyslalam na FB wiadomosc do Indigo. Poskarzylam sie, ze krycie Femm fatale jest znacznie gorsze od reszty lakierow i dostalam taka odpowiedz: " femme fatale to lakier hybrydowy który daje efekt szklanych paznokci - tak więc nie ma pełnego krycia - otrzymujemy efekt głębi po nałożeniu na pazurki. Spróbuj nakładać go bardziej w powietrzu niż rozsmarować po powierzchni płytki".
Szkoda tylko, ze w opisie tego koloru nie napisali, ze nie kryje calkowicie tylko smuzy. No i ze trzeba nim malowac w powietrzu. Odpisalam im zeby koniecznie zrobili o tym filmik. Usmialam sie strasznie po przeczytaniu tej wiadomosci i tylko tyle z tego mam, bo lakier do bani.
Mhm, jasne. Kupowalam Femme Fatale od dystrybutorki, kolor wybralam po obejrzeniu wzornika. Na wzorniku nic nie wskazywalo na to, ze to pol kryjacy kolor.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 13:57   #187
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Chyba sami nie wiedzą co sprzedają. Ten kolor nie jest oznaczony jako "Effect" tak jak wszystkie te pół-transparentne więc skoro sprzedają go jako zwykły hybrydowy to powinni ci go wymienić, albo zwrócić ci za niego pieniądze, bo to jest jawne wprowadzanie klienta w błąd.
A tak btw. jak się maluje powietrze?
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 15:14   #188
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Nie wiem, ale czekam na filmik z tutorialem
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 18:56   #189
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mhm, jasne. Kupowalam Femme Fatale od dystrybutorki, kolor wybralam po obejrzeniu wzornika. Na wzorniku nic nie wskazywalo na to, ze to pol kryjacy kolor.
Mam Famme Fatale i niestety jaki jeden z nielicznych hybryd z indigo jest półkryjący, po 3 warstwach kryje, ale nie tak idealnie :/
Czasem są takie kolory słabo napigmentowane. A ktoś tam wcześniej pisał, że hybryda odpada mu płatami, to już techniczna wina sprawcy zdarzenia, mi trzymają się do zdjęcia i
klientkom również, a stosuje indigo od mojej pierwszej własnoręcznie zrobionej hybrydy w życiu, uwielbiam tą markę, ale mają kłopot z obsługą klienta karygodny wręcz! I lepiej nie radzić dziewczynie przemywanje bazy cleanerem jak ma wszystkie produkty z indigo, bo jest kolor niby ucieka, to wina lampy lub złego odtłuszczeniu, a cleaner z indigo jest z oliwką i nie można przecierać nim warstwy dyspersyjnej, jedynie końcową topu, stosuje się odtłuszczacz, primer bezkwasowy lub kwasowy, hybrydę, top i cleaner z indigo super shine jest z oliwką chyba bez alkoholu z tego co pamiętam
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 19:10   #190
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Mi niektóre kolory indigo uciekają z bazy zanim włożę paznokcie do lampy, więc to raczej nie jest wina lampy
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 20:09   #191
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Mi niektóre kolory indigo uciekają z bazy zanim włożę paznokcie do lampy, więc to raczej nie jest wina lampy
Potwierdzam, m.in. dlatego nie jestem fanka tych hybryd
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 21:09   #192
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Mi się nigdy nie zdarzyło, a mam sporą kolekcję, używacie primera pod bazę? I bazy z indigo? Widocznie zle odtłuszczone lub nie dońca zabezpieczony wolny? Też mnie ciekawi ten temat kurczę hmm, bo jak pod lampą ucieka to często wina lampy, indigo lubi mocne lampy, ja mam dobrą ledówkę, może spróbujcie chwile dłużej potrzymać bazę w lampie. Miałam kiedyś problem z żelem budującym i bazowym, pękały ni przy dłuższym noszeniu, mam na myśli, że gdy przywaliło się paznokciem mocno, z boku pojawiały się rysy, tak jakby zbyt miękki żel, źle utwatdzony i się wyginał, po czym w momencie uderzenia pękały z boków... zaczęłam utwardzać dużej, zwłaszcza jak kładę grubszą warstwę, przy żerowaniu naturalnej płytki też się tak działo i wszelkie problemy znikły. Może słabo utwardzona baza, że kolor zjeżdża? Sama to przetestuje czy tak się dzieje
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 21:32   #193
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Diamond Led 36W powinna dac rade Skoro Indigo ucieka z bazy EB i Gelish to znaczy ze nie jest dla mnie i nie ma sensu inwestowac w ich baze. Jest tyle innych wspolpracujacych lakierow, ze wcale mnie to nie martwi
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 07:15   #194
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

dodam jeszcze ze Insomnia tez jest póltransparentna. Potrzebowała ok, 3 warstw a jeszcze nie było idealnie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:51   #195
paula29
Raczkowanie
 
Avatar paula29
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dodam jeszcze ze Insomnia tez jest póltransparentna. Potrzebowała ok, 3 warstw a jeszcze nie było idealnie.


Dobrze wiedziec na przyszlosc. Kolory maja fajne ale teraz zaczne chyba testowac te tansze lakiery np z Aliexpres, bo cos mi sie wydaje, ze czasami sporo przeplacamy za lakiery...
paula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 12:21   #196
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

myślę że takie firmy też produkują u Chińczyka. Przy odpowiedniej ilości można mieć swoją nazwę i spersonalizowaną buteleczkę...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:40   #197
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

A ja się zastanawiałam czemu mi En Vouge tak ucieka z bazy, nawet zauważyałm to przy Iguanie :P Byłam przekonana, że jak zwykle ja coś źle robie, teraz wiem, że w Indigo już nie zainwestuje
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 11:19   #198
MagdalenaIN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam czemu mi En Vouge tak ucieka z bazy, nawet zauważyałm to przy Iguanie :P Byłam przekonana, że jak zwykle ja coś źle robie, teraz wiem, że w Indigo już nie zainwestuje
Nie wiem czy pracujecie jako stylistki czy robicie sobie w domku pazurki, ale dziewczyny każda firma ma inną konsystencje i właściwości.
Pracujesz na bazie Indigo czy mieszasz firmy ?
Jeśli mieszasz to pewnie od razu masz odpowiedź czemu kolorki mogą się tak zachowywać, jeśli masz bazę od Indigo czystym wacikiem bez cleanera przetrzyj warstwę dyspersyjną i wtedy kolor
MagdalenaIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 11:43   #199
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

A po co przecierać bazę? Jestem w stanie zrozumieć, że kolory firmy X mogą nie współpracować z bazą/topem firmy Y, ale jak już nawet bazę Indigo trzeba przecierać przed nałożeniem kolorów tejże marki to znaczy, że coś jest nie halo
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 12:38   #200
MagdalenaIN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
A po co przecierać bazę? Jestem w stanie zrozumieć, że kolory firmy X mogą nie współpracować z bazą/topem firmy Y, ale jak już nawet bazę Indigo trzeba przecierać przed nałożeniem kolorów tejże marki to znaczy, że coś jest nie halo
Nowa baza od Indigo ma teraz bardzo silną warstwę dyspersyjną i dlatego jeśli uciekają to może być tym spowodowane, ja akurat nie mam tak silnej tej warstwy żebym musiała ściągać, ale takie info dostałam od dystrybutorki przy zakupie
MagdalenaIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 16:48   #201
DoCath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wwa ;]
Wiadomości: 5
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Dziewczny, mam ogromną prośbę do posiadaczek lakierów Indigo. Planuję powiększyć moją ubogą jeszcze kolekcję i chciałam poprosić o porównanie kolorów:
Baby Blue i Aquarius;
Lime i I have a dream;
Watermelon i Summer Joy;
chodzi o porównanie opisowe bądź zdjęcie, ciężko mi znaleźć cokolwiek w internecie, żeby wiedzieć jak te kolory mają się w rzeczywistości (np. zdjęcie obu z jednego źródła w tym samym świetle). Będę bardzo wdzięczna!

Czy wszystkie lakiery indigo święcą w uv? Bo te z którymi się spotkałam to tak, wszytskie i nie wiem, czy to zależy od koloru czy jak.
DoCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 17:43   #202
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez DoCath Pokaż wiadomość
Dziewczny, mam ogromną prośbę do posiadaczek lakierów Indigo. Planuję powiększyć moją ubogą jeszcze kolekcję i chciałam poprosić o porównanie kolorów:
Baby Blue i Aquarius;
Lime i I have a dream;
Watermelon i Summer Joy;
chodzi o porównanie opisowe bądź zdjęcie, ciężko mi znaleźć cokolwiek w internecie, żeby wiedzieć jak te kolory mają się w rzeczywistości (np. zdjęcie obu z jednego źródła w tym samym świetle). Będę bardzo wdzięczna!

Czy wszystkie lakiery indigo święcą w uv? Bo te z którymi się spotkałam to tak, wszytskie i nie wiem, czy to zależy od koloru czy jak.
Niestety nie mam zdjęć aby porównać. Mogę Ci powiedzieć, że Baby Blue jest na prawdę bardzo jasny. Taka biel z lekką nutką błękitu. Kupiłam go po obejrzeniu fotek w internecie. Żałowałam i sprzedałam. U siebie nie lubię aż tak jasnych, zimnych kolorów. Tutaj link gdzie pomalowałam nim wzornik. Na moim monitorze wygląda dokładnie tak jak w rzeczywistości.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post53660001
Patrzę na fotki Aquarius i na pewno jest ciemniejszy i bardziej niebieski od Baby Blue.

Watermelon to jeden z tych kolorów które ciężko uchwycić aparatem. Jest żywy i żarówiasty. Moim zdaniem wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu ze strony Indigo. (trzymam teraz odkręconą butelkę przy tej fotce którą załączyłam z ich stronki )
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1450818190

Wiadomo, najlepiej udać się tam gdzie sprzedają je stacjonarnie. Oglądając wzornik na żywo wiesz co kupujesz. Niestety nie każdy ma do nich dostęp.
Możesz spojrzeć jeszcze tutaj https://pl.pinterest.com/indigonails/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big_cuttie-gel-polish-mini-5ml_1_.jpg (107,9 KB, 38 załadowań)
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 18:17   #203
DoCath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wwa ;]
Wiadomości: 5
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

misisia86 bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Trochę mi rozjaśniłaś nie miałaś może styczności z tymi limonkowymi? lime i i have a dream?
Do dystrybutora to trochę uciążliwa wyprawa, więc unikam jak mogę
DoCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 20:03   #204
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Niestety tych dwóch kolorów nie znam. Z tego co widać w galerii google, lime jest typową, ostrą, jak by neonową zielenią. I have dream jest jaśniejszy i ma w sobie więcej żółci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indigo-nails-lime-gel-polish-3.jpg (29,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indigo-nails-pan-ananas-gel-polish (3).jpg (42,3 KB, 32 załadowań)
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 07:37   #205
DoCath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wwa ;]
Wiadomości: 5
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź, poszperam jeszcze. Dzięki.
DoCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 15:17   #206
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez DoCath Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź, poszperam jeszcze. Dzięki.
Bierz Lime, jest kultowy z neonów, Baby Blue uwielbiam, a Watermelon to must have w kolekcji
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 20:27   #207
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez paula29 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec na przyszlosc. Kolory maja fajne ale teraz zaczne chyba testowac te tansze lakiery np z Aliexpres, bo cos mi sie wydaje, ze czasami sporo przeplacamy za lakiery...
czytałam w necie, ze lakiery z Aliexpress nie sa do konca idealne - jest to chinskie, niepewne zrodlo - produkty wychdodza prosto z fabryk nie testowane, nie sprawdzane - zastanow sie czy nie przyplacisz zdrowiem
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 21:38   #208
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez ktfab Pokaż wiadomość
czytałam w necie, ze lakiery z Aliexpress nie sa do konca idealne - jest to chinskie, niepewne zrodlo - produkty wychdodza prosto z fabryk nie testowane, nie sprawdzane - zastanow sie czy nie przyplacisz zdrowiem
To jest wątek o Indigo,nie o tym, czy chińske hybrydy są zdrowe.

Swoją drogą ostatnio malowałam Anakondą z Indigo, gęsta jak nie wiem, źle się nią pracuje, ao ściąganiu jej to nie wspomnę, to był istny horror, będę reklamować. Miss Universe i Milkshake są ok, a ta Anakonda i Matrioshka to masakra, chociaż kolor mają cudowny...
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 11:24   #209
mormana
Przyczajenie
 
Avatar mormana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cześć Dziewczyny,
trochę się pomotałam z jednej w drugą, jakie hybrydy wybrać, ale w końcu mój wybór padł na Indigo - mają ogromną gamę kolorów, wolę gęstą konsystencję i cenowo wcale nie wychodzą tak źle. Zamóiłam wczoraj bazę, top i trzy lakiery do wybróbowania.

I teraz moje pytanie - czy można używać zwykłego cleanera do przemywania płytki przed malowaniem, ale też do przemywania warstwy dyspersyjnej? I zwykłego acetonu 100% (czy tam 99%) do zdejmowania? Ich płyny są dość drogie, stąd pytanie.
mormana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 11:47   #210
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

można. Jeszcze nigdy nie używałam ich odtłuszczacza i acetonu do ich lakierów
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-26 11:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.