Dermablend Vichy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-06, 17:31   #181
djabliczk4
Przyczajenie
 
Avatar djabliczk4
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 12
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez djabliczk4 Pokaż wiadomość
Ale Vichy Dermablend ma inne opakowanie niz po prostu Dermablend! :P Wiem, że sie doszukuję ale jestem ciekawa i tyle
a i ten Dermablend nie z Vichy ma inne opakowanie i jest tańszy!
djabliczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 17:34   #182
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez djabliczk4 Pokaż wiadomość
a i ten Dermablend nie z Vichy ma inne opakowanie i jest tańszy!
czytasz odpowiedzi na swoje pytania?

Cytat:
Vichy Laboratoires have acquired Dermablend, the No. 1 camouflage make-up in the US
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 17:38   #183
djabliczk4
Przyczajenie
 
Avatar djabliczk4
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 12
Dot.: Dermablend Vichy

Nie jak widzisz jestem nowatorka w sprawach wizażowania :P ucze sie dopiero i bawie! :/
djabliczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:36   #184
lolerai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: Dermablend Vichy

Dziewczyny! Proszę o poradę Jaki kolor poleciłybyście dla brunetki z dość ciemną karnacją - zwłaszcza w perspektywie nadchodzącego lata Lepszy będzie 35 czy 45? Z góry dziękuję
lolerai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 12:53   #185
justina123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Motycz
Wiadomości: 3
Dot.: Dermablend Vichy

Ten podkład jest rewelacyjny, trafiłam na niego całkiem przypadkiem. nocowałam u przyjaciółki i rano pożyczyłam go od niej. Jestem naprawde pod dużym wrażeniem! Do tej pory używałam podładu Loreal true match ale teraz widze, ze nawet sie nie umywa z vichy.. Mam popekane naczynka po jednej stronie na twarzy i zawsze miałam problem z ich zamaskowanem. Musiałam nakładać większą ilość podkładu. Poza tym mam mieszana cere-sucha i tłusta wiec to też był probelm dla podłakdu bo nie zawsze tak samo sie utrzymywał w każdym miejscu a Vichy dermablend to po prostu rewelacja-zakochałam sie! Polecam
justina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 18:02   #186
Kammma5
Przyczajenie
 
Avatar Kammma5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Owszem, mi też przy Dermablendzie b.szybko zaczyna się świecić skóra (zmatowiona wcześniej pudrem sypkim). Świetnie kryje, ale b. szybko traci świeżość na skórze
Witam.... mam próbke dermablendu 15 i 25 ale totalnie nie wiem na jakś się zdecydować, 15 jest za jasna natomiast 25 ciut za ciemna nie chce wydawać kasy w błoto. Może powinnam wypróbować ten dermacol , czy mogłybyście mi napisć co nieco o nim ../? jak ktoś testował
Kammma5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:24   #187
DariaGodlewska
Przyczajenie
 
Avatar DariaGodlewska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dermablend Vichy

ja sobie zamówiłam właśnie dermablend podkład korugujący nr.15 opal. jak dla mnie jest rewelacyjny!
DariaGodlewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 12:32   #188
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Kammma5 Pokaż wiadomość
Witam.... mam próbke dermablendu 15 i 25 ale totalnie nie wiem na jakś się zdecydować, 15 jest za jasna natomiast 25 ciut za ciemna nie chce wydawać kasy w błoto. Może powinnam wypróbować ten dermacol , czy mogłybyście mi napisć co nieco o nim ../? jak ktoś testował
weź jaśniejszy, jeśli nałożysz na wierzch sypki puder to ściemnieje. zbyt ciemny podkład wygląda kiepsko..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:48   #189
Kammma5
Przyczajenie
 
Avatar Kammma5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dermablend Vichy

Dzięki / chyba macie racje..... ale stwierdziłam że jeszcze pofatyguje sie w jakiejś aptece i poproszę jeszcze raz o te same próbeczki.....( mam nadzieje żę dostenę) i spróbuję jeszcze raz przetestować / w perspektywie nadchodzącego lata może lepiej byłiby zainwestować jednak w ciemniejszy odcień.....? mam skórę podatną na słoneczko i zawsze sie łądnie opalam więc to może będzie głupio wyglądać...../brązowe ciałko i blada buśka
Kammma5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 17:33   #190
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dermablend Vichy

Wyszedł Korektor Dermablend. Może któras z was go juz miała? Jestem ciekawa czy wogole jest wart kupienia. Podkład Dermablend sam w sobie jest bardzo kryjący i moze spokojnie służyc jako korektor. Moze własciwie nie ma roznicy miedzy podkładem a korektorem Dermablend?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 14:52   #191
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Dermablend Vichy

Też się na niego czaję ale jak narazie widziałam tylko na allegro U mnie w aptece go jeszcze nie ma- ale jak się pojawi to od razu biorę próbkę
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 13:08   #192
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Dermablend Vichy

A czy ktos moglby porownac Dermablend z Estee Lauder Double Wear?
Interesuje mnie, który jest lepszy Waszym zdaniem, i jaki odcień jest odpowiednikiem Dermablendu 15-tki?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:13   #193
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A czy ktos moglby porownac Dermablend z Estee Lauder Double Wear?
Interesuje mnie, który jest lepszy Waszym zdaniem, i jaki odcień jest odpowiednikiem Dermablendu 15-tki?
stosowałam długi czas dermablend,ale jak przerzuciłam się na double wear to tak już pozostało..

dremablend kryje mocno,łatwo o tapetę,nawilża, szybko twarz błyszczy się po nim, trzeba matowić.Zakryje wszystko

double wear tez kryje,ale bez efektu maski, kamuflażu itd. nie świeci się, nawet lekko matuje. nie spływa, nie wysusza.

15 dermablend to 39 double wear porównałam oba na dłoni i są prawie identyczne

w wrazie pytań pisz
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:19   #194
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Dermablend Vichy

Ehh tylko czemu dermablend ma same ciemne kolory?Czy na allegro widujecie jaśniejsze odcienie niż w aptekach?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:22   #195
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dermablend Vichy

A ja nadal wierna Dermablendowi dla mnie ideał... myślałam nad Double Wear ale dużo osób pisze,że jest podobny do Revlona a Revlona mam i jestem zadowolona...

pojawiły się korektory Dermblend ale dziwna numeracja i odcienie, ok 50zł. Ale myśle, że biorąc pod uwagę możliwości Dermacolu to korektor Dermablend nie jest potrzebny
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:23   #196
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Ehh tylko czemu dermablend ma same ciemne kolory?Czy na allegro widujecie jaśniejsze odcienie niż w aptekach?
nie..nie spotkałam nigdy i sądzę,że nie ma innych odcieniracja powinien być 05 jeszcze jaśniejszy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:26   #197
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
A ja nadal wierna Dermablendowi dla mnie ideał... myślałam nad Double Wear ale dużo osób pisze,że jest podobny do Revlona a Revlona mam i jestem zadowolona...

pojawiły się korektory Dermblend ale dziwna numeracja i odcienie, ok 50zł. Ale myśle, że biorąc pod uwagę możliwości Dermacolu to korektor Dermablend nie jest potrzebny
ja nie stosowałm revlona, ale dermablend przegrywa w moim mniemaniu z double wear
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:53   #198
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
stosowałam długi czas dermablend,ale jak przerzuciłam się na double wear to tak już pozostało..

dremablend kryje mocno,łatwo o tapetę,nawilża, szybko twarz błyszczy się po nim, trzeba matowić.Zakryje wszystko

double wear tez kryje,ale bez efektu maski, kamuflażu itd. nie świeci się, nawet lekko matuje. nie spływa, nie wysusza.

15 dermablend to 39 double wear porównałam oba na dłoni i są prawie identyczne

w wrazie pytań pisz
Dzieki Spadasz mi z nieba poprostu.

Zamierzam przerzucic sie na Double Wear jak skonczy mi sie Dermablend, czyli za jakies 2 miesiace mysle. I zastanawiam sie wlasnie czy warto skoro jest drozszy a moze ma takie same wlasciwosci. Ale skoro mowisz, ze jest lepszy to fajnie.
A jaki odcien jest ciut ciemniejszy od tego 39 i czy bedzie on dorownywal Dermablendowi 25-tce? Czy moze bedzie ciut jasniejszy? Szukam czegos juz na lato bo nie chce kupic zbyt jasnego odcienia. Do tej pory uzywalam na zime 15 a na lato 25, ale Dermablend ma slaba game kolorystyczna niestety, tylko 4 odcienie...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:02   #199
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki Spadasz mi z nieba poprostu.

Zamierzam przerzucic sie na Double Wear jak skonczy mi sie Dermablend, czyli za jakies 2 miesiace mysle. I zastanawiam sie wlasnie czy warto skoro jest drozszy a moze ma takie same wlasciwosci. Ale skoro mowisz, ze jest lepszy to fajnie.
A jaki odcien jest ciut ciemniejszy od tego 39 i czy bedzie on dorownywal Dermablendowi 25-tce? Czy moze bedzie ciut jasniejszy? Szukam czegos juz na lato bo nie chce kupic zbyt jasnego odcienia. Do tej pory uzywalam na zime 15 a na lato 25, ale Dermablend ma slaba game kolorystyczna niestety, tylko 4 odcienie...
ciut cieniejszy od 39 będzie 01 fresco, ale to odcień chłodny(gama vichy jest raczej ciepła)i on tak troszke odpowiada 25,ale jest właśnie chłodny, daj inny efekt, poźniej jest pale almond, on jest na lato dobry,ale dla opalonej buźki, jednak warto wypróbować(poproś w sephorze żeby Ci nalały do pojemniczka)
generalnie w polsce doble wera ma też mało odcieni,w anglii jest dużo(jak masz możliwość to niech ktoś znajomy co kupi) sprawdz odcienie na stronie interneowej dla UK.

popatrz także na allegro, może pokaże się "nietypowy odcień".
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 14:47   #200
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Dermablend Vichy

Jaki kolor z tych wszystkich jest najasniejszy ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 14:53   #201
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

dermablend 15 jest najjaśniejszy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:01   #202
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ciut cieniejszy od 39 będzie 01 fresco, ale to odcień chłodny(gama vichy jest raczej ciepła)i on tak troszke odpowiada 25,ale jest właśnie chłodny, daj inny efekt, poźniej jest pale almond, on jest na lato dobry,ale dla opalonej buźki, jednak warto wypróbować(poproś w sephorze żeby Ci nalały do pojemniczka)
generalnie w polsce doble wera ma też mało odcieni,w anglii jest dużo(jak masz możliwość to niech ktoś znajomy co kupi) sprawdz odcienie na stronie interneowej dla UK.

popatrz także na allegro, może pokaże się "nietypowy odcień".
Dzieki;

A kupywalas na allegro? Polecisz jakiegos zaufanego sprzedawce z Double Wearem?

Ja jestem chlodnej tonacji raczej i nawet jak sie opale to uzywam kosmetykow w chlodnej tonacji bo ciepla mi nie pasuje. Czyli ten 39 bedzie cieply powiadasz.

No to racja, ze Vichy ma takie raczej cieple odcienie ale pod wzgledem krycia jest niezastapiony. I na mnie ten 15 i 25 wychodzi raczej neutralnie. Probowalam raz 35 i jest ciepla i ciemna, w ogole dziwne, ze weszly na nasz rynek te 2 ostatnie odcienie - moim zdaniem nietypowe jak dla Polek.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:06   #203
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki;

A kupywalas na allegro? Polecisz jakiegos zaufanego sprzedawce z Double Wearem?

Ja jestem chlodnej tonacji raczej i nawet jak sie opale to uzywam kosmetykow w chlodnej tonacji bo ciepla mi nie pasuje. Czyli ten 39 bedzie cieply powiadasz.

No to racja, ze Vichy ma takie raczej cieple odcienie ale pod wzgledem krycia jest niezastapiony. I na mnie ten 15 i 25 wychodzi raczej neutralnie. Probowalam raz 35 i jest ciepla i ciemna, w ogole dziwne, ze weszly na nasz rynek te 2 ostatnie odcienie - moim zdaniem nietypowe jak dla Polek.
nie nie,ja kupilam w drogerii

jesli masz chłodną cerę to fresco może się sprawdzić,natomiast 39 jest ciepły
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:17   #204
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Dermablend Vichy

Ok, dzieki bardzo za pomoc

A swoja droga, to dziwne maja te numery, tu 39 a tu nagle 01, 03, 04 (bo sprawdzalam na allegro) jakos niepoukładane za bardzo i troche mylace. :/
A w KWC w glownej recenzji tego podkladu nie ma niestety wymienionych odcieni wiec trzeba by przeczytac ponad 220 recenzji, zeby sobie poukladac te odcienie.

A nie orientujesz sie moze czy jest jakis osobny watek o Double Wear, szukalam ale nic nie znalazlam, ale czasem cos przeaczam wiec moze przeoczylam...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:49   #205
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Ok, dzieki bardzo za pomoc

A swoja droga, to dziwne maja te numery, tu 39 a tu nagle 01, 03, 04 (bo sprawdzalam na allegro) jakos niepoukładane za bardzo i troche mylace. :/
A w KWC w glownej recenzji tego podkladu nie ma niestety wymienionych odcieni wiec trzeba by przeczytac ponad 220 recenzji, zeby sobie poukladac te odcienie.

A nie orientujesz sie moze czy jest jakis osobny watek o Double Wear, szukalam ale nic nie znalazlam, ale czasem cos przeaczam wiec moze przeoczylam...
nie pamiętam czy jest osobny wątek

co do odcieni to one są chyba pukładane,tylko to 39 nie widomo skąd się wzięło
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:11   #206
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Dermablend Vichy

Dzieki jeszcze raz za pomoc
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:10   #207
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki jeszcze raz za pomoc
spoko nie ma sprawy..jeszcze do niedawna miałam podobne dylematy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 20:26   #208
bipia
Raczkowanie
 
Avatar bipia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 36
GG do bipia
Dot.: Dermablend Vichy

Mam pytanie do dziewczyn, które stosują kwasy lub retinoidy i tak jak ja kochają Vichy dermablend
Jakie filtry najlepiej się z nim sprawdzają?
Wyczytałam u filtromaniaczek, że tylko na filtry z avene można stosować dowolna kolorówkę, a obawiam się, że avene przy mojej tłustej cerze będzie sie bardzo swiecił Czy któraś z Was wie może, czy dermablend ma w składzie talk i mikę? No bo jesli tak, to jestem skazana na tę avenkę, a wolałabym coś z LRP lub biodermy.
Aha i może któraś mnie oświeci, czy mogę stosować filtr a na to bazę pod podkład (lubie lumen) i dopiero potem dermablend, czy ta baza mi filtr całkowicie zetrze?
A ten korektor, o który pytałyście dostałam gratis przy ostatnim zakupie podkładu i jak dla mnie to niewiele się rózni od samego podkładu. Stosowałam go na wypryski miejscowo i zachowywał sie tak samo jak podkład, więc jeśli o mnie chodzi to nie zdecyduje się na zakup, skoro podkład mam
bipia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:01   #209
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez bipia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które stosują kwasy lub retinoidy i tak jak ja kochają Vichy dermablend
Jakie filtry najlepiej się z nim sprawdzają?
Wyczytałam u filtromaniaczek, że tylko na filtry z avene można stosować dowolna kolorówkę, a obawiam się, że avene przy mojej tłustej cerze będzie sie bardzo swiecił Czy któraś z Was wie może, czy dermablend ma w składzie talk i mikę? No bo jesli tak, to jestem skazana na tę avenkę, a wolałabym coś z LRP lub biodermy.
Aha i może któraś mnie oświeci, czy mogę stosować filtr a na to bazę pod podkład (lubie lumen) i dopiero potem dermablend, czy ta baza mi filtr całkowicie zetrze?
A ten korektor, o który pytałyście dostałam gratis przy ostatnim zakupie podkładu i jak dla mnie to niewiele się rózni od samego podkładu. Stosowałam go na wypryski miejscowo i zachowywał sie tak samo jak podkład, więc jeśli o mnie chodzi to nie zdecyduje się na zakup, skoro podkład mam
Na podkłąd dermablend możesz nakładać każdy filtr, gdyz dermablend akurat nie destabilizuje filtrów. Ja z LRP miała dreme foundate i byłam zadowolona,używałam na niego derm. i byo całkiem dobrze(dermablend sam w sobie błyszczy się,więc na to musisz być przygotowana).
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:40   #210
bipia
Raczkowanie
 
Avatar bipia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 36
GG do bipia
Dot.: Dermablend Vichy

phdwao, dziękuję ci bardzo, to dla mnie ulga, że z tym podkładem moge przebierać w filtrach
Że dermablend po jakimś czasie świeci się niemiłosiernie to fakt, ale jestem w stanie mu to wybaczyć, w końcu "coś za coś" a dla mnie najważniejsze jest perfekcyjne krycie, jakie mi zapewnia

Przed błyskiem zawsze ratuje się dobrym pudrem. Mąka ziemniaczana, czy skrobia kukurydziana, jaką stosuja filtromaniaczki to chyba jeszcze nie na mój stopień wtajemniczenia ale uczę się od Was kochane cały czas, wiec nie wykluczam, że niedługo z workiem mąki w torebce bedę chodzić, hehe
bipia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.