Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-05, 20:44   #1
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420

Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)


Witam
Od dłuższego czasu obserwuje jak pomagacie dziewczynom i postanowiłam tez sie zgłosić ( Aga BJ i Czarny Elf sa utalentowane jak diabli ) - chociaz przyznam ,ze zajęlo mi to duuzo czasu....
Mam podstawowe pytanka - jak sie malować (moze jakies fotki z instrukcją ) i jakim typem kolorystycznym jestem (podejrzewam ,ze zimą )
Pozostawiam wam wszystkie swoje zdjecia , jakie mam na komputerze - mam nadzieje ,ze wystarczą..
Zawsze maluje sie tak jak na fotkach , czyli w sumie nic "kociego " - najczesciej podkreslam oczy do pomadki nie moge sie przekonać .Chcialabym wiedziec wiec jak najwiecej na temat makijazu oczu , a takze podkreslania policzkow (uzywam pudru rozswietlajacego oraz brazującego)
, bo nie wiem , czy dobrze to robie :P Ale oczywiscie zalezy mi na calosci
OGÓLNIE LICZE NA WASZĄ POMOC I WSZELKĄ KRYTYKĘ PRZYJMĘ POGODNIE
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 20:48   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

dzięki
Przychylam się wstępnie do opinii,żeś Zima.
Masz drapieżno-kocio-zadziorną buzię
Ale wolałabym zobaczyć większą fotkę,jeśli chodzi o rysy twarzy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 20:54   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

OOOO wow jestem w szoku naprawde tak myslisz?Dziekuje

Potwierdzam jestes zima(tak jak ja) ale czekamy na wyrazniejsza fotke

Ja teraz zmykam ide do szkoly
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 21:01   #4
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

no prosze szybciutkie zainteresowanie dziekuję

niestety duzo większe te fotki nie będą
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 21:49   #5
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Kiedy zobaczyłam Twoje zdjęcie w niebieskiej bluzie, stwierdziłam, że jesteś bardzo podobna do tej modelki na zdjęciu. Nazywa się Jessica Stam, jest z Kanady i robi furorę w świecie mody
To tak na marginesie
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 05:38   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Rzeczywiscie cos masz z tej modelki na zdjeciu
Ja zauwazylam tez podobienstwo do Tiffany Amber (aktorka,drugie zdjecie) gdy sie usmiechasz masz cos z niej.
Jestes bardzo ladna i fotogeniczna takze nie ma czego krytykowac.
Co do makijazu to do niebieskich oczu pasuja brazy, zgaszone roze,ladnie podkresla kolor niebieski zloty lub zolty cien a tazke pomaranczowy.Ja tez nie uzywam pomadki wole blyszcyki (wklejam kilka zdjec przykladowych makijazy)
Co do Twoich makijazy to widze ze ladnie podkreslasz policzki i oczy i nie przesadzasz z nadmiarem makijazu,bardzo mi sie podoba

Masz ladne wlosy czy to natura?jesli chcesz jakiejs zmiany w kolorze( ale nie musisz bo sa ladne) to wybierz odcienie zimne sredni braz popielaty braz lub czekoladowy(wklejam kilka zdjec przykladowych odcieni)

No to tyle rad w sumie to za duzo nie musisz zmieniac

Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 08:09   #7
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Zima na 100% (-: Ja też jestem zimką, też mam niebieskie oczy, więc powiem Ci jakich kolorów cieni używam. przeważnie sa to brązy - ale takie baaaaaardzo ciemne brązy - fajnie podkreślają niebieski kolor oczu. Oczywiście te brązy muszą być zimne - jak dla Zimy prawdziwej (-: Ja maluję ruchomą powiekę na ciemny brąz i troszke dodaję ciemnego grafitu (ale doslownie kawaleczek, malutko) nad ten brąz. W sumie wyglada to tak, jakbym miala pomalowaną tylko ruchomą powiekę. I na dolną daję troszkę brązowego cienia. Ostatnio kupilam sobie czarny cień w Rossmanie - super jest- i robię nim delikatną kreskę tuż przy rzęsach na gornej powiece (oczywiscie po wczesniejszym nalozeniu cienia), no i potem czarny tusz i koniec. Różu nie używam wcale, nie czuję się dobrze z różem na policzkach (-: Podkladu też nie używam, nakladam natomiast 1 warstewke pudru brązującego. Uwielbiam malować oczy i mocno je zaznaczam. Mam nadzieję, ze coś z tego zrozumialaś, bo ja troszke zakręcona jestem (-:

Super wyglądasz na tej fotce, gdzie masz grzywkę podpiętą do góry -na pierwszej w drugim Twoim poście, fajnie Ci bez grzywki.

Elfik ma rację - brązy będą dla Ciebie super, ale ten kolorek na zdjeciach też jest świetny i pięknie Ci w nim! Coż, przy takiej twarzyczce we wszystkim Ci będzie ładnie. Tylko unikaj blondów - nie są dla Zimek. I odcieni z czerwienią i rudością. Ekspertem nie jestem, ale piszę ze swojego "Zimkowego" doświadczenia (-:
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-06, 08:54   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

czyli wszyscy są zgodni co do Zimy?
Tak jak napisał Elf i czekoladka,do niebieskich oczu pasują zgaszone róże,przejrzyste fiolety,granaty,grafity i oczywiście różne ciepłe kolory-od złotych brązów poprzez terracotę do miedzi
Jesli chodzi o makijaz,nie ma do czego się przyczepić Umiesz podkreślać swą urodę,nie przykrywając jej tonami kosmetyków.
Włosy chłodne-gorzka czekolada,zimne brązy
Zima nie musi używac rózu,jeśli się uprzesz to minimalnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13_farben_winter.jpg (9,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: gif paleta zima.gif (16,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winter1.jpg (23,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zim1.jpg (9,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima.jpg (10,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima3.jpg (16,9 KB, 0 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 09:49   #9
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Aga BJ napisał(a):
> czyli wszyscy są zgodni co do Zimy?
> Tak jak napisał Elf i czekoladka,do niebieskich oczu pasują zgaszone róże,przejrzyste fiolety,granaty,grafity i oczywiście różne ciepłe kolory-od złotych brązów poprzez terracotę do miedzi
> Jesli chodzi o makijaz,nie ma do czego się przyczepić Umiesz podkreślać swą urodę,nie przykrywając jej tonami kosmetyków.
> Włosy chłodne-gorzka czekolada,zimne brązy
> Zima nie musi używac rózu,jeśli się uprzesz to minimalnie.

Tak, tak. Aga ma rację co do różu. Gdzieś już wczesniej czytalam, że Zimy raczej nie powinny używać różu. A jeśli już to malutko - tak, jak pisze Aga. Ja jako Zima rózu nie cierpię i wyglądam w nim niekorzystnie...Aha, i biżuteria tylko srebrna!!! zadnego złota!!! I drewniana tez raczej nie!!! Plastikowa natomiast jak najbardziej - też to gdzieś wyczytalam i sprawdzilam na sobie. Jednak z plastikową biżuterią trzeba uważać, żeby nie wyglądać tandetnie. Dlatego ja wolę zdecydowanie SREBRNĄ, boje się plastiku. Z doświadczenia Zimowego powiem też, że biżuteria ta musi być błyszcząca - brudne srebro odpada. Ja jako Zima najlepiej czuję się w wyrazistych, grubych, szerokich kolczykach - kołach - niekoniecznie takich wielgaśnych, ale muszą blyszczec. Malutkie wkrętki nie są dla mnie. I pierścionki - duuuże i srebrne. To lubię. No, ale to wszystko zależy od Twojego samopoczucia.
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 09:54   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

czekoladka-masz rację Mnie Zima kojarzy się z błyskiem srebra ,białego złota lub platyny.Biżuteria raczej ascetyczna,nowoczesna...d o Zimy nie pasują staroświeckie wzory,delikatne przybrudzone drobiazgi naszych prababć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 10:16   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Witaj
Kilka informacji, które mogą się przydać,......
Zimami są m.in. Elizabeth Taylor, Naomi Campbell i Królewna Śnieżka.
Zima może najbardziej "poszaleć" z kolorami. Najpiękniejsze dla niej odcienie to wszystkie barwy nasycone, mocne a jednocześnie zimne. Na przykład rubinowa czerwień, malinowy, szkarłat, wiśnia, mocny róż, fiolet, ostry błękit, głęboki granat. Jasne kolory też doskonale podnoszą urodę zimy, muszą być jednak bardzo chłodne, wręcz lodowate. Zima jest jedynym typem kolorystycznym, który zdobi kredowa biel oraz czerń.

Najodpowiedniejszymi kolorami pasteli do powiek są: fiolet, granat, zimna zieleń, niebieski, grafitowy oraz chłodny róż.
Jeżeli chodzi o bizuterie to zima powinna sięgać po formy proste. Metale to srebro, platyna i białe złoto. Kamienie szlachetne to wszystkie o chłodnych intensywnych barwach: szmaragdy, rubiny, no i oczywiście brylanty.

Materiały: atłas, adamaszek, jedwab, jedwab, satyna, aksamit, tafta, wełna, len, sukno, tweed,

Dodatki: białe złoto, platyna, masa perłowa, kolorowe drewno, plastik, kamienie o chłodnym połysku

Wzory: pepita, tenis, kontrastowe paski, kwiaty, geometryczne zwory

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-06, 16:38   #12
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

....na początku dziekuję za komplementy szkoda ,ze zaden z producentow nie dostrzegł mojego podobieństwa do tych dziewczyn

czekoladko - zgadzam sie w pełni , tez używam brązów .. z czerwienie i rudości są natomiast nie dla mnie uwielbiam turkus ..
Mamy tez duzo wspolnego jesli chodzi o wybór biżuterii - uwielbiam srebrne , duuze pierscionki ach te Zimy..
Mogłabyś napisać jakich firm cienie do oczu uzywasZ? Wolalabym nazwy tych ze sredniej półki

Aga BJ - w rózach , fioletach i pomarańczy - wyglądam jakbym po drodze spotkala "typa spod ciemnej gwiazdy"
Mam cienie pod oczami ktore staram sie zaslonic plynnym korektorem z Avonu - niestety niezbyt mi sie to udaje..
Moze poleciłabyś mi jakis korektor dobry ? Tez nie za drogi.

CzarnyElf - nie musisz byc w szoku , naprawde myśle ,ze jestes utalentowana (zreszta - to napewno nie tylko moja opinia ) Włosy mam farbowane lecz zblizone do "oryginalu - troche poglebilam kolor....Kiedys chcialam miec blond , ale naszczescie powstrzymalam sie -wczesniej spojrzalam na siebie poprzez clairol.com - jak mozna sie domyślić , efekt byl powalająco negatywny

Wszystkim Wam dziekuję za zainteresowanie
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 16:56   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Papryczko-mam podobny problem.Dopóki nie kupiłam porządnego korektora pod oczy,przy każdym cieplejszym i intensywniejszym cieniu wyglądałam tak,jakby ktoś mi podbił oczy Jestem Latem,czyli teoretycznie pasują mi chłodne cienie(tak jak i Tobie-Zimie) ,ale nic tak pięknie nie wydobędzie niebieskiej tęczówki jak kolor miedzi
Miałam ten płynny korektor z Avonu-leciutki,dobry ale jak dla mnie słabo kryje Mam takie sińce pod oczami,ze szkoda mówić.Od półtora roku używam z powodzeniem podkładu w sztyfcie PAN STICK Max Factora,który genialnie sprawdza się w roli korektora (ie tylko pod oczami,ale w innych newralgicznych miejsach )
pozdrawiam
Aga
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 21:37   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

czekoladka napisał(a):
> Aha, i biżuteria tylko srebrna!!! zadnego złota!!! I drewniana tez raczej nie!!! Plastikowa natomiast jak najbardziej - też to gdzieś wyczytalam i sprawdzilam na sobie. Jednak z plastikową biżuterią trzeba uważać, żeby nie wyglądać tandetnie. Dlatego ja wolę zdecydowanie SREBRNĄ, boje się plastiku. Z doświadczenia Zimowego powiem też, że biżuteria ta musi być błyszcząca - brudne srebro odpada. Ja jako Zima najlepiej czuję się w wyrazistych, grubych, szerokich kolczykach - kołach - niekoniecznie takich wielgaśnych, ale muszą blyszczec. Malutkie wkrętki nie są dla mnie. I pierścionki - duuuże i srebrne. To lubię. No, ale to wszystko zależy od Twojego samopoczucia.

Ja tez uwielbiam srebro Tez lubie takie kolczyki ,wklejam kilka zdjec, ale musza byc grube,lubie tez wkrety"brylanciki"takie jak na zdjeciu ma Audrey i grube srebrne bransoletki
A co do rozu to u mnie nigdy go nie widac przynajmniej na zdjeciach...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-06, 21:39   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Papryczkaa napisał(a):
>
>
> CzarnyElf - nie musisz byc w szoku , naprawde myśle ,ze jestes utalentowana (zreszta - to napewno nie tylko moja opinia ) Włosy mam farbowane lecz zblizone do "oryginalu - troche poglebilam kolor....Kiedys chcialam miec blond , ale naszczescie powstrzymalam sie -wczesniej spojrzalam na siebie poprzez clairol.com - jak mozna sie domyślić , efekt byl powalająco negatywny
>
> Wszystkim Wam dziekuję za zainteresowanie

Ja tez mialam blond,efekt nie za bardzo ciagle usiluje go zmyc
Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 08:13   #16
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Papryczkaa napisał(a):
> ....na początku dziekuję za komplementy szkoda ,ze zaden z producentow nie dostrzegł mojego podobieństwa do tych dziewczyn
>
> czekoladko - zgadzam sie w pełni , tez używam brązów .. z czerwienie i rudości są natomiast nie dla mnie uwielbiam turkus ..
> Mamy tez duzo wspolnego jesli chodzi o wybór biżuterii - uwielbiam srebrne , duuze pierscionki ach te Zimy..
> Mogłabyś napisać jakich firm cienie do oczu uzywasZ? Wolalabym nazwy tych ze sredniej półki
>
> Aga BJ - w rózach , fioletach i pomarańczy - wyglądam jakbym po drodze spotkala "typa spod ciemnej gwiazdy"
> Mam cienie pod oczami ktore staram sie zaslonic plynnym korektorem z Avonu - niestety niezbyt mi sie to udaje..
> Moze poleciłabyś mi jakis korektor dobry ? Tez nie za drogi.
>
> CzarnyElf - nie musisz byc w szoku , naprawde myśle ,ze jestes utalentowana (zreszta - to napewno nie tylko moja opinia ) Włosy mam farbowane lecz zblizone do "oryginalu - troche poglebilam kolor....Kiedys chcialam miec blond , ale naszczescie powstrzymalam sie -wczesniej spojrzalam na siebie poprzez clairol.com - jak mozna sie domyślić , efekt byl powalająco negatywny
>
> Wszystkim Wam dziekuję za zainteresowanie

Papryczko, te cienie są jakiejś firmy malo znanej , E&G, hiih, po 1,5 zł. Ale ostatnio nie mogę ich dostać )-: , chyba przestali produkować, a szkoda, bo kolorek super był!! W Rossmanie kupilam sobie grafitowe-taki pojedynczy cień WIBO, i mam też brązowy z Inglota, seria SPRINT kolor nr 46, ale to nie to samo, co te z firmy E&G...
To są raczej cienie z najniższej półeczki, hihihi, ale naprawde fajne. Te z najwyższej sa poza moim zasięgiem (-:, no, a takie ze średniej też (-: Kiedyś oglądalam cienie DIORA, czarne, nawet się troszke pomalowalam w Sephorze w Poznaniu, ale szkoda, ze nie moglam kupić...byly piękne, z drobinkami świecącymi...ach, cudne!!!! Mam ten sam objaw, jeśli chodzi o cienie różowe, fioletowe i pomarańczowe - hihihihihi, też wygladam, jakbym spotkala typa spod ciemnej gwiazdy!!! Ale się uśmialam!!! Dla mnie mogą istniec tylko brązy i grafity!!! Hmmmm, a pomaranczowy cień to chyba jest ciepły kolorek, to nie dla Zimek...Pozdrawiam Zimkę Papryczkową!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 08:15   #17
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

CzarnyElf napisał(a):
> czekoladka napisał(a):
> > Aha, i biżuteria tylko srebrna!!! zadnego złota!!! I drewniana tez raczej nie!!! Plastikowa natomiast jak najbardziej - też to gdzieś wyczytalam i sprawdzilam na sobie. Jednak z plastikową biżuterią trzeba uważać, żeby nie wyglądać tandetnie. Dlatego ja wolę zdecydowanie SREBRNĄ, boje się plastiku. Z doświadczenia Zimowego powiem też, że biżuteria ta musi być błyszcząca - brudne srebro odpada. Ja jako Zima najlepiej czuję się w wyrazistych, grubych, szerokich kolczykach - kołach - niekoniecznie takich wielgaśnych, ale muszą blyszczec. Malutkie wkrętki nie są dla mnie. I pierścionki - duuuże i srebrne. To lubię. No, ale to wszystko zależy od Twojego samopoczucia.
>
> Ja tez uwielbiam srebro Tez lubie takie kolczyki ,wklejam kilka zdjec, ale musza byc grube,lubie tez wkrety"brylanciki"takie jak na zdjeciu ma Audrey i grube srebrne bransoletki
> A co do rozu to u mnie nigdy go nie widac przynajmniej na zdjeciach...

Elfik, normalnie chyba wszystkie Zimy mają ten objaw (-: A te wkrętki brylancikowate na uszkach Audrey są BOOOSKIEEEEE!!!!!!!!!! takie by mi podpasowały!!!!!!!! Ach, śliczne!!!!!!!! Napalilam sie na takie!!!!!!!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 11:48   #18
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

A ja tak może troche o czymś innym i raczej w niczym nie pomoge za bardzo.
Ale chciałam tylko powiedzieć że sliczna z ciebie dziewczyna
Sorki ale nie moglam sie powstrzymać
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 20:55   #19
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Zeta - hmm ... dziekuję ,ze przywykłam do słuchania komplementów (a te od kobiety liczą sie o wiele bardziej niz z ust mężczyzny) ;D

Aga BJ - możesz mi zdradzić ile kosztuje ten korektor ?
Pod oczami mam zupelnie to samo co Ty - mam wiec nadzieję ,ze i u mnie okaże się on skuteczny

Czekoladka - widzę ,ze tez jesteś z Poznania Ja tez najczęsciej kosmetykami z wyższych półek maluję się w Sephorze ostatnio wykorzystywałąm błyszczyk za 180 zł ( !!!) chociaż powiem szczerze ,ze efekt był podobny do błyszczykow z drogerii za 3 zł
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-07, 21:10   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

to w zasadzie jest podkład w sztyfcie,ale sporo osób używa go jako korektor.
Max Factor PAN STICK 9g kosztuje ok.28-30zł,ale jest bardzo wydajny-używam praktycznie codziennie od półtora roku i zużyłam mniej niż połowę
Poczytaj tutaj sobie o nim http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5364
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 21:20   #21
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Aguś a czy ten korektor nie wysuszy mi skóry pod oczami ?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 21:35   #22
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

nie Mi nic nie wysuszył,a używam od tak długiego czasu. On jest lekko tłustawy,dlatego jako podkład średnio się sprawdza,zaś jako korektor-genialnie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 22:03   #23
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Papryczkaa napisał(a):
>
> Czekoladka - widzę ,ze tez jesteś z Poznania Ja tez najczęsciej kosmetykami z wyższych półek maluję się w Sephorze ostatnio wykorzystywałąm błyszczyk za 180 zł ( !!!) chociaż powiem szczerze ,ze efekt był podobny do błyszczykow z drogerii za 3 zł
niezle z tymi blyszczykami ja mam tak z cieniami,ostanio dostalam raczej drogie cenowo cienie z Sephory(cos kolo 100 zl) a potem kupilam sobie na wyprzedazy palete z cieniami rozem i blyszczykami jakiejs nieznanej firmy za 12 zl(okazaly sie takie same a nawet lepsze jakosciowo).
uwielbiam takie zakupy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 08:27   #24
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Re: Do wszystkich wizazanek tradycyjnie -PROŚBA O ZMIANE :)

Papryczkaa napisał(a):
> Zeta - hmm ... dziekuję ,ze przywykłam do słuchania komplementów (a te od kobiety liczą sie o wiele bardziej niz z ust mężczyzny) ;D
>
> Aga BJ - możesz mi zdradzić ile kosztuje ten korektor ?
> Pod oczami mam zupelnie to samo co Ty - mam wiec nadzieję ,ze i u mnie okaże się on skuteczny
>
> Czekoladka - widzę ,ze tez jesteś z Poznania Ja tez najczęsciej kosmetykami z wyższych półek maluję się w Sephorze ostatnio wykorzystywałąm błyszczyk za 180 zł ( !!!) chociaż powiem szczerze ,ze efekt był podobny do błyszczykow z drogerii za 3 zł

Paprykuś, nie jestem z Poznania )))-:, ale w Poznaniu mam rodzinkę - w zasadzie całą i często tam bywam (((-:
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.