kremy i krosty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-06, 05:16   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

kremy i krosty


Dziewczyny jak to jest, ze gdy nie smaruje sie zadnymi kremami mam ladna buzie, bez krostek ( oczywiscie z wyjatkiem dni przed okresem)...a gdy tylko skusze sie na jakis krem aby udoskonalic cere (poniewaz mam suche partie i podklad zbiera sie na nich..a cera oczywiscie mieszana) to potem bardzo zaluje, bo musze przetrwac okres gdy krosty same zniknal czyli okolo 2 tygodni.
Dobieram kremy do mojej cery (mieszanej)... i ciagle ten sam efekt. Po ostatnim kremie L'Oreal.. nawet na dekolcie (po jednym posmarowaniu)zrobily mi sie krosty.
Ja chyba po prostu nie moge stosowac kremow [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 12:18   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kremy i krosty

Być może używałaś preparatów o zbyt ciężkiej konststencji lub zawierających substancje sprzyjające powstawaniu zaskórników. Tutaj znajdziesz listę substancji, które jeśli są wymienione na pierwszych pozycjachw składzie kremu, mogą zatykać pory i powodować pryszcze.
http://www.zerozits.com/Articles/acn.../printable.htm
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 13:50   #3
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: kremy i krosty

Hej Nineczka! Powiem Ci szczerze,że do pewnego czasu miałam ten sam problemik co Ty. Zużyłam,a raczej "napoczęłam" (bo żadnego do końca nie zużyłam,tylko oddalam koleżankom) setki kremików i innych smarowidełek.Jestem szczęśliwą posiadaczką cery mieszanej,dotknietej co i rusz problemem trądzikowym i ostatnio skusilam sie na krem do tego rodzaju buzki ,który kosztowal bagatelka 115 zł! O zgrozo efekt był ten sam!!!
Jedna z dziewczyn z wizażu polecila mi serię Citrobiotic firmy Idea 25.Przyznam,że sceptycznie podeszlam do tego pomysłu,ale zamówilam (przez Ineternet) w/w serię pielęgnacyjną - dodam zresztą,że za przyzwoitą cenę...Nie uwierzysz,ale kosmetyki te są rewelacyjne!!!Moje problemiki z cerą jak ręką odjął,ze nie wspomnę już o przyjemnosci stosowania ich! Na prawdę polecam,a jeśli się zdecydujesz lub będziesz miała jakieś pytanka,to daj mi znać.Pozdrawiam.
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 19:15   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kremy i krosty

Dzieki za wiadomosci...zaraz przeczytam ta strone justy.

Kumari, Idea25 to polskie kosmetyki? Ja jestem w Stanach, wiec jesli sprzedaja tylko w kraju, to trudno bedzie mi je kupic.
Ale dzieki za informacje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-06, 19:30   #5
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: kremy i krosty

Tak,to są polskie kosmetyki,ale skoro sprzedają przez Internet,to sądzisz,że nie uda Ci sie ich sprowadzić do USA?Fakt,może to być problematyczne,ale na pewno masz znajomych,rodzinę w Polsce,a wierz mi,że na prawdę warto zakręcić się wokół tego temaciku.Cała seria jest rewelacyjna i nie dostaje się po niej żadnych krostek!O właściwościach możesz sobie poczytać na ich stronie www.Pozdrawiam i trzymaj sie ciepluteńko.Iwa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.