Z długich na krótkie-która się odważyła? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 19:35   #931
viccaeineo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
GG do viccaeineo
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez fruitkkaax3 Pokaż wiadomość
Ja mialam wlosy do tylka , obcielam na chlopaka i do tej pory bardzo żaluje . Już 3 lata nie obcinam , tylko cieniuję i końcówki trochę podcinam , ale wlosy bardzo wolno mi rosną (czy to może być spowodowane używaniem prostownicy?) i jeszcze dlugo będę musiala poczekac , zeby mi odrosly tak chociaz porządnie za lopatki
Nie radzę tak drastycznie zmieniac dlugosci wlosów .
Oczywiście, że może być spowodowane częstym prostowaniem. Włosy bardzo się niszczą. Rosną ci w tym samym tempie, w jakim rosłyby zdrowe i odżywione, z tą różnicą, że prawdopodobnie to co ci urośnie, kruszy się od końców włosa. Niestety, jeśli się zapuszcza włosy trzeba o nie bardzo dbać.
Z tym obcinaniem końcówek to też lipa. Nikomu włosy szybciej rosnąć nie zaczną, jeśli będzie je co miesiąc podcinał. Tylko jeśli są porozdwajane z wyżej wymienionych przyczyn warto je przycinać. Akurat u Ciebie prawdopodobnie jest to potrzebne, ale efekty jak widzisz nie są zachwycające, jeśli przez trzy lata włosy Ci tak niewiele urosły. Odstaw prostownicę, zacznij włosy jak najwięcej, najlepiej odżywiać (co za tym idzie, nie będziesz musiała ich tak często podcinać), a efekty zobaczysz niebawem. Sama mam zdrowe włosy i końcówek nie obcinam, bo nie mam po co, jeśli nie są rozdwojone. Niech rosną.

Zgodzę się z fruitkkaax3 - jeżeli któraś z was ma ładne włosy, a wasz wizerunek w nich nie prosi się aż o ich skrócenie (niektórym długie włosy nic a nic nie pasują), niech daruje sobie super metamorfozy tego rodzaju. Jak już wspominałam wcześniej, dopuściłam się takiej zmiany i owszem, znajomym szczęki poopadały, wszyscy krzyczeli jak to mi jest ładnie w krótkich włoskach, ale natychmiast pożałowałam tej wizyty u fryzjera.
viccaeineo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:41   #932
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja się odwazyłam
i jestem bardzo zadowolona z krotkich włosków
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 20:40   #933
alutram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 125
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

ifrit - mnie się podobasz w takich i w takich włoskach . Ogólnie bardzo ładna z Ciebie dziewczyna ;D
alutram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 11:01   #934
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

dziękujęalutram
długie włosy miałam od zawsze hehe chyba od 8 lat je zapuszczałam jak podcinałam to tylko końcówki i to tak minimalnie co by nie podcięła pani fryzjerka za dużo. A teraz nie wyobrażam sobie innej fryzurki fantastycznie się w niej czuje bardziej kobieco ,świeżo , pokazuje szyje co bardzo podoba się mojemu mężczyźnie
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 16:29   #935
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

ja równiez praktycznie cały czas mialam długie wlosy... od zawsze uwielbiałam eksperymentować z fryzurą, nie wiem może to dlatego ze moja siostra jest fryzjerką...whatever, ostatnio zdecydowałam z dość długich włosów przejść na krótkie..no i jakoś znowu mam ochote coś zmienic;p taka nijaka ta długość, jednak nie mogę się zdecydować czy zapuszczać czy jeszcze obciąć troszeczkę... doradźcie mi xD
__________________



Edytowane przez magdalll
Czas edycji: 2010-01-01 o 21:28
magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 16:40   #936
Karolaa25
Rozeznanie
 
Avatar Karolaa25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Za górami, za lasami....
Wiadomości: 536
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
ja równiez praktycznie cały czas mialam długie wlosy... od zawsze uwielbiałam eksperymentować z fryzurą, nie wiem może to dlatego ze moja siostra jest fryzjerką...whatever, ostatnio zdecydowałam z dość długich włosów przejść na krótkie..no i jakoś znowu mam ochote coś zmienic;p taka nijaka ta długość, jednak nie mogę się zdecydować czy zapuszczać czy jeszcze obciąć troszeczkę... doradźcie mi xD
Moim zdanie w tej długości jest ci idealnie, fryzurka dodaje Ci charakteru
A co do zmiany z długich na krótkie, to i ja się zdecydowałam. I była to bardzooo duża różnica długości. I w ogóle nie żałuję
Karolaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 23:38   #937
Bongoddz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez Shaili Pokaż wiadomość
Abstrahując od dyskusji, która tu się toczy - dwa tygodnie temu ścięłam włosy hodowane od 1kl podstawówki (obecnie jestem w 3 gimnazjum ). Co prawda jak siedziałam na fotelu uda strasznie mi się trzęsły i nie wiedziałam, czy będę w stanie wstać, ale jestem z siebie dumna - na twarzy wyglądałam jak ostoja spokoju ;P
Kompletnie inne uczucie, więcej energii + podstawowa zaleta... teraz zamiast trzech godzin suszą się 1,5 minuty^^ Jedyny problem to to, że koszmarnie szybko rosną - ale zwalam to na ścięcie, mam nadzieję że się uspokoi i nie będę musiała co 2tyg chodzić na przycinanie.

http://img104.imageshack.us/img104/240/90859039.jpg tu próbka długości.
http://img12.imageshack.us/img12/4207/me2mox.jpg tu zaś jak normalnie wyglądałam (nie cierpiałam u siebie rozpuszczonych włosów, więc niemal zawsze były skrępowane gumką )

http://img8.imageshack.us/img8/6387/obraz001kod.jpg przód
http://img12.imageshack.us/img12/9113/obraz002xli.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/2061/obraz004ues.jpg tył
http://img12.imageshack.us/img12/1412/27508282.jpg

http://img22.imageshack.us/img22/3475/wochy.jpg a to co zostało :P
zdecydowanie w długich ci lepiej
Bongoddz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 13:47   #938
marlienkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 494
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja też się odważyłam. Co prawda do tej pory nie mogę przeboleć utraty włosów (kocham długie), ale chyba wyszło mi to na dobre. Oto efekty:
marlienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 21:24   #939
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Gzie sa te krotkie wlosy?
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:27   #940
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:38   #941
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

najwyraźniej dla niektórych krótkie to długosc za ramiona.. to takie na parę centymetrów to chyba na łyso?

ja miałam włosy do pasa czarne jak smoła, farbowane paletą. Zamarzyło mi się zostac blondynką i poszłam z tym do superfrycka i wyszłam jako blondynka.. ale włoski miałam rozmiar minimini. Jakoś przebolałam najwygodniejsze było suszenie
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 12:48
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 13:48   #942
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

mysia m, REWELACJA Zmiana bardzo na plus. Wyglądasz w tej jasnej czuprynce po prostu szałowo
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 16:24   #943
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

dziękuję, ale to już nieaktualne zdjęcie ostatni raz zapuszczam, tym razem jako blondynka Wygladałam nieźle, bardzo przebojowo, troche to nie pasowało do mojego charakteru. A te czarne kłaki jak czarownica to była porażka
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:11   #944
barb94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Potrzebuje porady w kwestii ciecia. Wiele lat mialam wlosy do ramion, ostatnio odwazylam sie na boba i jestem ogolnie zadowolona. Problem w tym, zze najlepiej wygladam z odslonieta twarza, a z ta dlugoscia nie moge spinac wlosow. Mam wiec do wyboru: zapuszczac lub sciac je na wymarzona audrey hepburn, jak na zdjeciach. Bardzo bym chciala sie na to odwazyc, ale sie boje. Jutro postaram sie wgrac swoje zdjecia. Na razie powiem tylko, ze mam dosc pociagla twarz, wlosy naturalnie b. proste. Kolezanki namawiaja mnie na ciecie i mowia, ze same by sobie zrobily taka fryzurke, tylko maja pyzate twarze i zazdroszcza mi mojej. Co myslicie?
barb94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 13:07   #945
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

jak masz wyraźne regularne rysy, to taka fryzurka będzie ślicznie na Tobie wyglądac. Po co Ci włosy, których nie spinasz, bo nie możesz, w aktualnej wersji Ci się nie podobają a dłuzsze tez nie do końa. Lepiej obiac króciutko na szałową fryzurkę. Dłuzsze juz miałąs, to spróbuj krótszych, jestem za

Ja sama chętnie bym do króciutkich wróciła, ale mąz naciska, ze chce poznac mnie w długich i jakos tak cierpię
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:07   #946
3lack3erry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

ja aktualnie posiadam włosy do połowy pleców, jednakże są strasznie zniszczone więc w następnym tygodniu idę ścinać. trochę się boje bo nie wiem czy będą mi się dobrze układać, a nie lubię ślęczeć nad układaniem godzinami. a długość na jaką mam zamiar ściąć to trochę poniżej poziomu uszu czyli gdzieś na wysokości szczęki jak tylko zetnę to dołączę zdjęcia przed i po

Edytowane przez 3lack3erry
Czas edycji: 2010-01-23 o 19:08
3lack3erry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 10:03   #947
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja miałam zawsze długie włosy, dwa lata temu zdecydowałam się obciąć gdzieś tak na długość brody - żałowałam. Od tamtej pory miałam zapuszczać i co? Byłam u fryzjera i zostałam obcięta zbyt krótko teraz nie mogę na siebie patrzeć. Miał być ładny bob, a wyszło na chłopaka ;/
Nigdy więcej nie obetnę włosów Zdjęcia nie wstawię, bo wyglądam strasznie.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 16:37   #948
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Ja!

Jak sądzicie - lepiej w długich czy krótkich? Prawda może boleć, bylebyście były szczere.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:04   #949
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Ja!

Jak sądzicie - lepiej w długich czy krótkich? Prawda może boleć, bylebyście były szczere.
Moim zdaniem w obydwu fryzurach ładnie wyglądasz. Do jednego tylko mogę się przyczepić a mianowicie w długich wyglądasz poważnie, dałabym Ci około 30 lat.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2010-01-25 o 17:05
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 17:09   #950
motomaciej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podniśnik hydrauliczny
Wiadomości: 7
GG do motomaciej
Smile Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

absurdalna - według mnie wyglądasz ładniej w krótkich prawda według mnie wcale nie jest bolesna;p
anomaly - a może jednak zmusisz się i wstawisz jakieś malutkie zdjątka? na pewno nie jest tak źle, a poza tym fajnie byłoby zobaczyć tak radykalną zmianę) a w każdym razie ja bym chętnie zerknął;D
motomaciej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:13   #951
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

O nie, nic z tego, nie podobam się sobie w tej fryzurce wcale naprawdę wyglądam jak chłopak i nie chcę się nikomu pokazywać
Krótkie włosy nie pasują do mojej kwadratowej twarzy, w długich było o wiele ładniej.
Już nigdy nie dam się tak urządzić fryzjerowi. Szkoda, że włosy tak powoli rosną... Gdybym mogła cofnąć czas...
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:51   #952
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Absurdalna, czepię się Moim zdaniem na żadnym zdjęciu nie masz krótkich włosów
Natomiast jeśli miałabym wybierać, to w tych krótszych Ci zdecydowanie lepiej
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:31   #953
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Ja!

Jak sądzicie - lepiej w długich czy krótkich? Prawda może boleć, bylebyście były szczere.
Mi się bardziej podobają długie
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:52   #954
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Myślałam, że takie do brody też się zaliczają Zresztą od kilku dni mam jeszcze nieco krótsze, jak zrobię fotki to pokażę.

karolka1980-80 dzięki za opinię, cenię sobie bardzo szczerość. Tak czy siak musiałam włosy ściąć, bo były bardzo zniszczone od farbowania i prostowania, a w krótkich czuję się dobrze, więc... Zgadzam się z koleżanką powyżej, która stwierdziła, że w długich wyglądałam staro - często spotykałam się z taką opinią. A w wieku 20 lat to już nie komplement, wolę się odmładzać.

Edytowane przez absurdalna89
Czas edycji: 2010-01-28 o 12:55
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:43   #955
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

A ja sie wlasnie bije z myslami czy nie siac wlosow ,,,,prawie zawsze miałam krótkie i półkrótkie i tym razem stwierdziłam zapuścić i proszę mam włosy które już zakrywają mi łopatki aleeeeeeeeee Właśnie jest już to ale trochę mam je poniszczone od farbowania i rozjaśniania bo jestem blondynka no i teraz zastanawiam się czy ich nie ściąć choć bardzo mnie to kreci,ale muszę tez zaznaczyć ze w długich włosach czuje się kobieco No i dylemat gotowy!!!!!!
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:47   #956
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

ja ścinam swoje włoski za 2 tygodnie tylko nie wiem czy zapuścić grzywkę czy zrobić sobie od czubka głowy taką mocną, bo obecnie mam ścięta na skos. Tak czy siak mam jeszcze 2 tygodnie na przemyślenia, ale ściąć zetnę
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 16:24   #957
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Adzi07 ja radzę ściąć, nie ma sensu hodować zniszczonych włosów. Poza tym krótkie są sexy przynajmniej ja uwielbiam.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:06   #958
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?



---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziękuję, ale to już nieaktualne zdjęcie ostatni raz zapuszczam, tym razem jako blondynka Wygladałam nieźle, bardzo przebojowo, troche to nie pasowało do mojego charakteru. A te czarne kłaki jak czarownica to była porażka
mysiu m masz coś do czarnuleknie podoba mi się to porównanie czarne jak czarownica...to tzn,że wszystkie czarnowłose wyglądają jak czarownice a blondynki są najlepsze?bez przesady

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2010-01-28 o 17:03
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:34   #959
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Ja!

Jak sądzicie - lepiej w długich czy krótkich? Prawda może boleć, bylebyście były szczere.
Ciężko powiedzieć- na zdjęciu w krótszych włosach wyglądasz bardziej korzystnie, ale nie wiem, czy to kwestia samej fryzury Na zdjęciach z dłuższymi, czarnymi włosami widać niesamowity kontrast między ciemną fryzurą a białą skórą. Wg mnie niewiele Polek wygląda korzystnie w kruczoczarnych włosach, chyba, że się akurat z takimi urodziły (ale to u nas nie zdarza się często). A mocne kontrasty mogą postarzać (tak samo jest w przypadku platynowych włosów i hebanowej opalenizny ).

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
mysiu m masz coś do czarnuleknie podoba mi się to porównanie czarne jak czarownica...to tzn,że wszystkie czarnowłose wyglądają jak czarownice a blondynki są najlepsze?bez przesady
To nadinterpretacja Mysia m nie uogólniała, stwierdziła tylko, jak, wg niej, wyglądała w czarnych włosach.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 18:27   #960
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
ja ścinam swoje włoski za 2 tygodnie tylko nie wiem czy zapuścić grzywkę czy zrobić sobie od czubka głowy taką mocną, bo obecnie mam ścięta na skos. Tak czy siak mam jeszcze 2 tygodnie na przemyślenia, ale ściąć zetnę

Ja też za dwa tygodnie ścinam włosy. Oczywiście pochwalę się zdjęciem.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 19:25:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.