Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 19:48   #1231
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
To jest chyba zeszłoroczna, letnia kolekcja
wybaczcie, w ogole sie nie interesowalam joko w zeszlym roku dopiero od niedawna...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:46   #1232
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kupiłam w zwykłej drogerii - ale dobrze zaopatrzonej Być może jest to zeszłoroczna kolekcja. O dziś znowu pytałam o cienie Virtual w kremie (chyba 4 raz pytałam bo mieli dowieźć) i pani w drogerii powiedziała, ze owszem pan od Joko był ale cieni nie przywiózł i już nie przywiezie. Nie ma i nie będzie niestety Szkoda - wszystko przez nowe JOKO.
a mi tam te kremowe nie leżą ;] miałam jeden, fioletowy. co do cieni frutti di summer, to jest to rzeczywicie zeszłoroczna kolekcja. wycofali je już z inermisu i teraz dodają jako gratisy przy zakupie co najmniej 3 virtualowych produktów ;]
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 17:23   #1233
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Piszę post pod postem, bo od kilku dni nikt tu nie piszę i jak edytuję, to nikt nie zajrzy na wątek jeszcze długo ;p Chodzi o to, że czytałam recenzje cameleonów, wiele osób je chwali, Wy ównież, natomiast ostatnia recenzja mówi o rudych odcieniach w przypadku każdego z kolorów na oku. Ja miałam podobnie jak testowałam na ręce. nawet fiolety były rude. Jak to jest u Was? Może któraś zechciałaby zamieścić fotę z kameleonem na oku? Bo nie wiem już, czy je wypróbować czy nie...... jestem zniewolona chęcią próbowania nowych cieni ;p
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 18:24   #1234
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior - gdzie jesteś ??? Obiecałaś ciąg dalszy kolekcji Czekamy z niecierpliwością
Robiłam ostatnio zakupy w Inermisie, ale oparłam się wszelkim pokusom Jokowym i postawiłam jedynie na pielęgnację. Z jednym drobnym wyjątkiem - kupiłam na prezent cienie z serii czekoladowej - obwącham, pooglądam, posłucham opinii i ... wówczas zdecyduję czy kupić czy dać sobie chwilę oddechu - a ten by się mi przydał bo ostatnio rozbestwiłam się zakupowo, a tu dopiero środek miesiąca.
A czy któraś z Was miała szansę przetestować te nowe korektorki? Warte są skuszenia się na nie ???
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 18:40   #1235
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - gdzie jesteś ??? Obiecałaś ciąg dalszy kolekcji Czekamy z niecierpliwością
Robiłam ostatnio zakupy w Inermisie, ale oparłam się wszelkim pokusom Jokowym i postawiłam jedynie na pielęgnację. Z jednym drobnym wyjątkiem - kupiłam na prezent cienie z serii czekoladowej - obwącham, pooglądam, posłucham opinii i ... wówczas zdecyduję czy kupić czy dać sobie chwilę oddechu - a ten by się mi przydał bo ostatnio rozbestwiłam się zakupowo, a tu dopiero środek miesiąca.
A czy któraś z Was miała szansę przetestować te nowe korektorki? Warte są skuszenia się na nie ???
Maat, jestem jeste, tylko coś mi się porobiło z oi aparate w komórce. Ale mam nadzieję, że ój zabiegany ąż w końcu znajdzie czas, żeby się nim zająć.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 19:38   #1236
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Piszę post pod postem, bo od kilku dni nikt tu nie piszę i jak edytuję, to nikt nie zajrzy na wątek jeszcze długo ;p Chodzi o to, że czytałam recenzje cameleonów, wiele osób je chwali, Wy ównież, natomiast ostatnia recenzja mówi o rudych odcieniach w przypadku każdego z kolorów na oku. Ja miałam podobnie jak testowałam na ręce. nawet fiolety były rude. Jak to jest u Was? Może któraś zechciałaby zamieścić fotę z kameleonem na oku? Bo nie wiem już, czy je wypróbować czy nie...... jestem zniewolona chęcią próbowania nowych cieni ;p
Alexandra stronę wczesniej wklejałam zdjęcie moich cameleonów. Na fotce gdzie są roztarte na ręce widać (na dole każdego paska) że tym drugim odcieniem jest właśnie taki rudy kolor. I taki właśnie efekt uzyskasz też na powiece.
Ściślej rzecz biorąc nr 326 mieniący się na niebiesko daje drugi kolor bardziej brązowy, nr 327 mieniący się na róż daje drugi kolor bardziej pomarańczowy, a odcień 328 mieniący się na miedziany ma drugi kolor właśnie najbardziej rudy ze wszystkich. Nie mniej jednak na upartego można w nich wszystkich dostrzec rudy kolor. Mam nadzieję, że ten mój wywód jest jasny i zrozumiały nie tylko dla mnie.
W każdym razie mi ta rudość wcale nie przeszkadza, kolorki i tak są piękne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 19:43   #1237
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A ja chciałam tylko napisać, że cień frutti di sumer wytrzymał dziś na powiekach bez wałkowania (na bazie Lumene) 10 h a potem go zmyłam
Jestem ciekawa jak sprawdzi się na Duraline - pewnie nie wytrzyma tak długo ale kolory będą intensywniejsze.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 20:09   #1238
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Alexandra stronę wczesniej wklejałam zdjęcie moich cameleonów. Na fotce gdzie są roztarte na ręce widać (na dole każdego paska) że tym drugim odcieniem jest właśnie taki rudy kolor. I taki właśnie efekt uzyskasz też na powiece.
Ściślej rzecz biorąc nr 326 mieniący się na niebiesko daje drugi kolor bardziej brązowy, nr 327 mieniący się na róż daje drugi kolor bardziej pomarańczowy, a odcień 328 mieniący się na miedziany ma drugi kolor właśnie najbardziej rudy ze wszystkich. Nie mniej jednak na upartego można w nich wszystkich dostrzec rudy kolor. Mam nadzieję, że ten mój wywód jest jasny i zrozumiały nie tylko dla mnie.
W każdym razie mi ta rudość wcale nie przeszkadza, kolorki i tak są piękne.
Dziękuję Ta informacja mi się przyda, może sobie kupię jeden na spróbowanie







no i kupiłam nr 327 na spróbowanie, choć podobały mi się trzy. dzięki temu, że swiatło załamuje się na powiece, wygląda to tak, jakby miało się na niej dwa cienie. fajny do szybkiego dziennego makijażu (przynajmniej ten odcien). W ogóle lubię cienie bell - dobra jakość w połączeniu z niską ceną, dodatkowo rozpieszcza nas różnymi oryginalnymi cudami. lubię pyłki, gdy mam ochotę na błysk, musy trochę mniej, bo są baaardzo błyszczące, ale czasem mam ochotę dodać więcej błysku wieczorem, więc się przydają sliczny jest ten granatowofioletowy, który fotografowała Ukrycior (ale to już typowo na wieczór).

w ogóle ten wątek powinien się nazywać "wszystko o joko i o bell"

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2008-07-17 o 12:20 Powód: dopisek
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 21:26   #1239
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Wrzucam aukcję ze zdjęciem wszystkich cieni i pudrów virtual CD:

http://allegro.pl/item398404598_joko...er_paleta.html


Ten ciemniejszy puder jest bardzo ciemny Ukrycior, Ty naprawdę używasz tak ciemnego? Przecież Ty bladzioch
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 10:22   #1240
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Wrzucam aukcję ze zdjęciem wszystkich cieni i pudrów virtual CD:

http://allegro.pl/item398404598_joko...er_paleta.html


Ten ciemniejszy puder jest bardzo ciemny Ukrycior, Ty naprawdę używasz tak ciemnego? Przecież Ty bladzioch
wiecie co... gdyby ten tester byl nieużywany to bym sobie kupiła
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:11   #1241
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
wiecie co... gdyby ten tester byl nieużywany to bym sobie kupiła
Ścigaj, czasem są i nowe palety
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 11:13   #1242
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Wrzucam aukcję ze zdjęciem wszystkich cieni i pudrów virtual CD:

http://allegro.pl/item398404598_joko...er_paleta.html


Ten ciemniejszy puder jest bardzo ciemny Ukrycior, Ty naprawdę używasz tak ciemnego? Przecież Ty bladzioch
Kolorki na tym zdjęciu nie zostały dobrze oddane. Ciemniejszy odcień pudru w rzeczywistości jest jaśniejszy, chociaż bladym twarzom zdecydowanie polecam odcień jaśniejszy. Ja jednak źle wybrałam kolorek i muszę teraz bardzo uważać przy nakładaniu pudru, żeby nie wyglądać na opaloną.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:13   #1243
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Ścigaj, czasem są i nowe palety
nawet teraz znalazłam ale na razie zdrowy rozsądek mowi 'nie'
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:31   #1244
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kolorki na tym zdjęciu nie zostały dobrze oddane. Ciemniejszy odcień pudru w rzeczywistości jest jaśniejszy, chociaż bladym twarzom zdecydowanie polecam odcień jaśniejszy. Ja jednak źle wybrałam kolorek i muszę teraz bardzo uważać przy nakładaniu pudru, żeby nie wyglądać na opaloną.
no włanie ja mam kolorek jaśniejszy i polecam też jestem blada, on nie jest baaardzo jasny, ale taki w sam raz
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:33   #1245
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
nawet teraz znalazłam ale na razie zdrowy rozsądek mowi 'nie'
mi rozsądek też zawsze mówi "nie", ale często ze mną przegrywa, zwłaszcza w kwestii cieni
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:18   #1246
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Jak dziś przeczytałam tę recenzję -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24807 &recenzja=244895 to tak strasznie zapragnęłam tego pudru...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:43   #1247
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jak dziś przeczytałam tę recenzję -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24807 &recenzja=244895 to tak strasznie zapragnęłam tego pudru...
no podejrzewalam, ze ten puder bedzie ach i och mam w planch jego zakup
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:54   #1248
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jak dziś przeczytałam tę recenzję -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24807 &recenzja=244895 to tak strasznie zapragnęłam tego pudru...
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
no podejrzewalam, ze ten puder bedzie ach i och mam w planch jego zakup
Aż wstyd mi się przyznać, ale kupiłam ten puderek tuż po jego ukazaniu się, pogmerałam w nim palcem coby sprawdzić barwy i musiało mi się zgodzić bo mam go w szufladzie i czekam na jesienne i pochmurne dni, gdyż wówczas make-up lubię sobie przypudrować A teraz strasznie mi miło, że tak dobrą recenzję ten puder otrzymał bo przynajmniej wiem, iż czeka na mnie coś miłego
Ale nic - obfotografuję go i wkleję na forum, choć nie jestem pewna czy uda mi się uchwycić kolor na skórze - no bo skoro nie brązuje ani nie rozświetla to jak?
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 17:54   #1249
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Aż wstyd mi się przyznać, ale kupiłam ten puderek tuż po jego ukazaniu się, pogmerałam w nim palcem coby sprawdzić barwy i musiało mi się zgodzić bo mam go w szufladzie i czekam na jesienne i pochmurne dni, gdyż wówczas make-up lubię sobie przypudrować A teraz strasznie mi miło, że tak dobrą recenzję ten puder otrzymał bo przynajmniej wiem, iż czeka na mnie coś miłego
Ale nic - obfotografuję go i wkleję na forum, choć nie jestem pewna czy uda mi się uchwycić kolor na skórze - no bo skoro nie brązuje ani nie rozświetla to jak?
Wklej wklej Ja sama mam na niego chrapkę tylko najpierw muszę go znaleźć w jakiejś drogerii, oby mi sie powiodło
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 13:41   #1250
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Aż wstyd mi się przyznać, ale kupiłam ten puderek tuż po jego ukazaniu się, pogmerałam w nim palcem coby sprawdzić barwy i musiało mi się zgodzić bo mam go w szufladzie i czekam na jesienne i pochmurne dni, gdyż wówczas make-up lubię sobie przypudrować A teraz strasznie mi miło, że tak dobrą recenzję ten puder otrzymał bo przynajmniej wiem, iż czeka na mnie coś miłego
Ale nic - obfotografuję go i wkleję na forum, choć nie jestem pewna czy uda mi się uchwycić kolor na skórze - no bo skoro nie brązuje ani nie rozświetla to jak?
maat ja też proszę o foteczkę tego cuda.
Tak mi się podoba, że mogłabym siedzieć i gapić się w zdjęcie Mam takie "fobie", w czasie sesji jak się uczyłam, to miałam otwarty róż Burżuja i się nim "narkotyzowałam" uwielbiam ten zapach.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 19:03   #1251
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny - obiecane puderki
Najpierw nowość mozaikowa J15. Niestety nie udało mi się uchwycić efektu na dłoni, ale jest satynowy i ma ładny poślizg, leciutko rozświetla, ale bez drobinek i brokaciku, ot taka zmielona perła dodająca pięknego blasku . NIe wiem jak się zachowuje w ciągu dnia bo póki co mamy lato i nie nosiłam go na twarzy.

I wklejam jeszcze mój zimowy hit - Joko Colour Collection naturalny 708 Pure Mat. Z matowieniem bez zachwytu, ale poziom puderku jest rewelacyjny. Nakładany na podkład trzymał się na miejscu cały dzień i zastąpił mi Maxa Factora. Mięciutki, ładnie się dozuje (pędzelkiem), lekko zabarwia, ale daje naturalny koloryt, łatwy w poprawkach w ciągu dnia, nie zapycha porów i ich nie uwidacznia, dodatkowo ładnie krył popękane naczynka. Mam nadzieję, że go nie wycofają, a jeśli tak to zaproponują coś fajnego i równie przystępnego cenowo w to miejsce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puder_01.jpg (50,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder_02.jpg (59,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder_03.jpg (55,6 KB, 59 załadowań)
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:03   #1252
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Kurcze niech się dzieje co chce ale OBIECUJĘ SOBIE ze kupię OBIE wersje kolorystyczne tego pudru!! Może we wrześniu albo w październiku ale będę mieć obie tak jak ma 2 czekoladki
Maat dzięki za fotki, narobiłaś mi jeszcze większego smaka Czy puder pachnie tak samo jak czekoladki??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:14   #1253
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

puder wygląda rewelacyjnie
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 07:23   #1254
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kurcze niech się dzieje co chce ale OBIECUJĘ SOBIE ze kupię OBIE wersje kolorystyczne tego pudru!! Może we wrześniu albo w październiku ale będę mieć obie tak jak ma 2 czekoladki
Maat dzięki za fotki, narobiłaś mi jeszcze większego smaka Czy puder pachnie tak samo jak czekoladki??
Niestety ale zapach jest mniej kuszący i urzekający. Obwącham me cudo dziś wieczorkiem i postaram się doedytować moje odczucia
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 07:40   #1255
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Niestety ale zapach jest mniej kuszący i urzekający. Obwącham me cudo dziś wieczorkiem i postaram się doedytować moje odczucia
Z góry dziękuję
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:28   #1256
eve61
Przyczajenie
 
Avatar eve61
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Miała któraś z Was podkład w musie JOKO?
eve61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:45   #1257
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez eve61 Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was podkład w musie JOKO?
Ukrycior ma.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:56   #1258
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ukrycior ma.
I jest zadowolona
Mi się podoba najjaśniejszy odcień, niestety widziałam go tylko na wzorniku w inermisie. Miałam podkład o podobnym kolorze i byłam zachwycona, skóra wyglądała tak zdrowo
Co do pudru, to jest śliczny, ale w sumie nie potrzebuję takiego cuda, więc się opamiętam Opamiętałam się też ostatnio robiąc zakupy w inermisie i postawiłam na pielęgnację. Z kolorówki tylko dwa cienie bell (ach, to bell...)

A poza tym, Eve61, witam wizażankę z "mojego" miasta
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:17   #1259
eve61
Przyczajenie
 
Avatar eve61
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

pozdrawiam
eve61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 10:36   #1260
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
I jest zadowolona
Mi się podoba najjaśniejszy odcień, niestety widziałam go tylko na wzorniku w inermisie. Miałam podkład o podobnym kolorze i byłam zachwycona, skóra wyglądała tak zdrowo
Co do pudru, to jest śliczny, ale w sumie nie potrzebuję takiego cuda, więc się opamiętam Opamiętałam się też ostatnio robiąc zakupy w inermisie i postawiłam na pielęgnację. Z kolorówki tylko dwa cienie bell (ach, to bell...)

Widzę, że nie tylko ja muszę się opanowywać resztkami sił Moje ostatnie zakupy w Inermisie to wyłącznie pielęgnacja (+ mała tubeczka z błyszczykiem bell, ach to bell ... ).

Puder Joko obwąchałam i stwierdzam, że niezależnie od pory dnia niczym mi nie pachnie. Z jednej strony szkoda, bo czekoladka jest zapachowo urzekająca, z drugiej strony te dziewczyny, które ten mleczno-czekoladowy zapach odrzucał odetchną z ulgą.
Nowe doposażenie w podkłady, cienie, pudry przewiduję dopiero na jesień, bo postanowiłam powykańczać to co mam i odmawiać sobie zakupów - raz że muszę stać się bardziej asertywna w stosunku do mego wewnętrznego "ja chcę i muszę to mieć", dwa że chciałabym przyoszczędzić trochę grosza przed wakacyjnymi szaleństwami, trzy - na chłopski rozum jak teraz poposzczę, to później tym większą będę miała przyjemność No i zżera mnie ciekawość jak długo w tym postanowieniu wytrwam. Trochę się o siebie boję, bo rano naszła mnie ochota na smarnięcie sobie paznokci ciut weselszym lakierem, a w mojej szufladzie jedynie Jokowy naturalny kolor paznokcia (hicior i boski, ale jak długo można ). Sięgnęłam po "zadbane paznokcie", ale on nie dał NIC ani zdecydowanego koloru, ani satysfakcji, jedynie paznokcie faktycznie wyglądają na zadbane bo są takie lśniące i szalenie delikatnie różowiutkie Tak więc i ta odżywka działa, ale ja pożądam koloru
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.