Problematyczna cera :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 21:35   #1
strzykaweczka
Raczkowanie
 
Avatar strzykaweczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 50

Problematyczna cera :(


Witam..
Pisze bo mam problem, z którym nie moge sobie poradzic.
Otóż mam okropna cere- mam bardzo duże pory, zwlaszcza na policzkach. Na szczescie pod podkladem bardzo ich nie widac.. Najwiekszy problem stanowia jendak zaskórniki, których jest mnostwo Tak naprawde, to gdzie bym nie scisnelam skóry w fałd ( tak, tak jakbym chciala wycisnac) wychodzi biala substancja.. poskrecana.. i jest jej bardzo duzo.. niemal z kazdego pora cos takiego wychodzi.. blee Poza tym dosc czesto wyskoczy "cos glebszego", taki "gul" podskorny.. czasem bolesny, dlugo zanikajacy. Cere mam mieszana. Dermatolog potraktowal mnie w stylu "pani, po cos tu przyszla, ludzie maja wieksze problemy".. nie mam juz sily z tym:/
Dodam, ze stosowalam juz cud mieszanke z petroleum i olejku pichtowego, przerabialam wszystko biodermy i teraz iwostinu, stosuje peelingi i maseczki z glinki zielonej. Nie uzywam zwyklego podkladu tylko exciapial.
Nie wiem co dalej robic..
Czy miala ktoras z Was takie problemy?
Czy znacie jakies dobre zabiegi u kosmetyczki?
Czy mikrodermabrazja pomoze na takie zmiany?
Pani Beatko, Dziewczny, HELP..
__________________
POZDRAWIAM
strzykaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 09:24   #2
strzykaweczka
Raczkowanie
 
Avatar strzykaweczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 50
Dot.: Problematyczna cera :(

up
__________________
POZDRAWIAM
strzykaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:11   #3
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Problematyczna cera :(

A byłaś u kosmetyczki? Jeśli nie to czas najwyższy. Z własnych doświadczeń mogę Ci polecić peeling migdałowy, a na czas jesienno-zimowy kurację mocniejszymi kwasami. Ubiegłej jesieni zaczęłam walkę o zdrową i piękną cerę - na rozgrzewkę acne-derm, potem glyco-a oraz filtry na 'dzień dobry' a także wspomniany przeze mnie peeling, który przyniósł niesamowite efekty. Duuużo nawilżania, zero matowienia, podkłady i kremy ze sprawdzonym składem. Poszukaj wątków na biochemii, ja właśnie stamtąd czerpię swoją wiedzę
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:27   #4
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Problematyczna cera :(

wizyta u kosmetyczki to krótkotrwały efekt :/! nie polecam bo problem i tak wróci po tygodniu! ja mam ten sam problem, kilka dni temu byłam u dermatologa. pani doktór powiedziała, że trądzik trzeba leczyć, że sam nie zniknie, nie ma cudów , tylko na to trzeba czasu. przypisała mi cynk (2xdziennie) i witaminę PP (3xdziennie), na noc smaruję twarz śmierdzącym żelem ISOTREXIN (zaskórniki są mniej widoczne ), a na dzień bardzo lekki krem nawilżający HYDROLAN. czekam na efekty i radzę Ci, jak najszybciej idź do innego dermatologa
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 15:55   #5
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Problematyczna cera :(

Ja ze swojej strony mogę polecić to, co wymieniłam, ale oczywiście musisz się sama zdecydować i przekonać na własnej skórze. Kosmetyczka potrafi nie raz zdziałać większe cuda, niżeli dermatolog I nie są to efekty krótkotrwałe, jak pisze przedmówczyni. Zresztą spróbuj sama Ja wiem, co mi pomogło, a takich osób jak ja nie jest mało. Pozdrawiam
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 07:42   #6
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Problematyczna cera :(

oczywiście kosmetyczka pomoże, ale to nie będzie rozwiązanie problemu . Trądzik pojawia się z różnych przyczyn, albo przez hormony, problemy z tarczycą lub po prostu z niedoboru witamin, u każdego może być inaczej. Tylko współpraca z lekarzem pozwoli na prawidłową ocenę. Twój opis to dokładnie to samo z czym ja mam problem . Chodzę do kosmetyczki regularnie, z reguły na kawitację bo kwasy latem odpadają i rzeczywiście cera wygląda ładnie, ale tylko przez jakiś czas . To wszystko są zabiegi zewnętrzne i tego nie da się ukryć. Spróbuj sama. Wizyta u dermatologa w przychodni lekarskiej nic Cię nie kosztuje, a recepty możesz wyrzucić do kosza , niech oceni stan Twojej i pomoże Ci dobrać codzienną pielęgnację. Po wizycie pójdź do kosmetyczki i zapytaj jak by Ci mogła pomóc. Myślę, że takie rozwiązanie będzie dobre, wybierz sama trzymam kciuki cmok
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 09:59   #7
PannaJoannaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Problematyczna cera :(

dobra kosmetyczka jak zobaczy twarz i bedzie widzieć , że sama nie da sobie rady , to sama skieruje Cie do dermatologa. ja miałam podobny problem. poszłam , pare kwasów czyszczeń i teraz nie ma zadnego problemu. z kolei byłam świadkiem , kiedy to przyszła dziewczyna do niej a ona sma przyznała się , że ona nic na to nie poradzi bo " za głeboko to siedzi" .

idź tu i tu , nie zaszkodzi
__________________
..wejść na drzewo i patrzeć w niebo..
PannaJoannaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 12:02   #8
Moniickaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Problematyczna cera :(

też mam taki problem z skórą jaki opisała koleżanka wyżej byłam u dermatologa iii dostałam maści przyznam ze są dość dobre ale często bywa tak ze twarz mam podrażniąną o tych maści bo są dość silne... chciałam jeszcze zapytać jak wygląda twarz po takich zabiegach u kosmetyczki ?? czy twarz nie jest zaczerwieniona ani nie łuszczy się skóra ??
Moniickaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 12:11   #9
PannaJoannaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Problematyczna cera :(

zalezy od cery. po czyszczeniach pierwszych miałam duzo zaczerwienień , ale smarowałam maścią cynkowa i przechodizło juz po jednej nocy. Wiadomo kosmetyczka całkiem spory wysiłek wkłada zeby oczyścić Twoja twarz ( czyszczenie mechaniczne) więc nie ma sie co dziwic tym zaczerwienienią. Teraz kiedy to juz od 4 lat regularnie czyszcze twarz nic po mnie nie widać co do kwasów , to zaczełam je stosować po jakimś czasie kiedy to skóre miałam juz dosyc dobrze oczyszczoną. nie było nic widac , ale to tak jak mówie , kwestia tego jak bardzo wrazliwą ma sie cere.

przedewszystkim warto pamiętać o tym zeby nie wystawiac sie na słońce przy pierwszych 2 dniach po zabiegu. mówie tu o opalaniu.. a jesli chodzi o kwasy to najlepiej isc w pochmurny dzień ale juz popołudniu. bo mogą się pojawic trwałe przebarwienia. ale bez obaw. Dobra kosmetyczka wszystko wam wyjaśni
__________________
..wejść na drzewo i patrzeć w niebo..
PannaJoannaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.