Próbki w sephorze - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 15:37   #31
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

Moze to brutalnie zabrzmi, ale osobe wyciagajaca ci telefon z torebki tez nie obchodzi czy ucierpisz. zasada taka sama - nie zarobic tylko zdobyc jakimkolwiek najtanszym kosztem. A potem zawsze tym slicznym telefonikiem mozna sie pochwalic przed kolezankami
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:38   #32
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

i czytaj uwazniej. Napisalam ze probka starczy na miesiac a nie ze chodze co miesiac. Zawsze kupowalam pelnowymiarowe opakowania. A probke kremu wzielam raz! I sie skonczyla. NIe pobieglam po nastepna. I prosze zebys nie cytowala nie moich slow.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:39   #33
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

twoj post sugeruje cos zupelnie innego
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:40   #34
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Chyba twoj sposob myslenia.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:43   #35
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Próbki w sephorze

zastanawie mnie tylko po co komu próbka na miesiąc - wystarczy ilośc kosmetyku na 2-3 dni
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:46   #36
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Bo to jest łowienie probek Zawsze wydawalam mnostwo kasy na kremy pod oczy ale zorientowalam sie, ze wystarczy poprosic o probke i mam krem na miesiac.
Jestem zszokowana Twoją szczerością....
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:47   #37
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Wg. mnie tez wystarczy na 2-3 dni. Mi zalezy zeby sprawdzic czy nie roluje sie na nim makijaz. Dlatego moje watpliwosci czy warto kupowac produkt skoro mozna miec go za darmo. To jest nielogiczne. I tu nie chodzi o to czy ktos ma kase czy nie ma. Tylko ze czlowieka dreczy sumienie ze wyrzucil kase w bloto. (no wlasnie. bo to jest wyrzucenie kasy skoro mozna miec cos za darmo) Oni daja tyle produktu zeby zdazyl zadzialac. Bo krem po oczy nie zadziala w 2 dni.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 15:49   #38
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Moze to brutalnie zabrzmi, ale osobe wyciagajaca ci telefon z torebki tez nie obchodzi czy ucierpisz. zasada taka sama - nie zarobic tylko zdobyc jakimkolwiek najtanszym kosztem. A potem zawsze tym slicznym telefonikiem mozna sie pochwalic przed kolezankami
Nie, może jest to po prostu chęć wypróbowania czegoś w pojęciu danej osoby "lepszego", "luksusowego". Producenci właśnie na takie rozbudzone konsumenckie "ambicje" liczą. I wcale im nie w smak stwierdzenie konsumenta "jestem zerem - zasługuję na najtańszy badziew" Bynajmniej. Tłumaczę Ci, że producent wystawia te testery i produkuje próbki, żeby łowić kolejnych klientów, żeby zapoznać z marką szeroką rzeszę konsumentów. Nawet jeżeli nie od razu funkcjonuje zasada: inwestycja - zysk. Czasem na ten zysk producent musi poczekać aż "wyłudzaczowi próbek" stopa życiowa podniesie się na tyle, że przyjdzie i kupi pełnowymiarowy produkt i da w końcu na sobie zarobić. A nawet jeżeli nie przyjdzie nigdy, to przyjdą inni i kupią za dwóch.
Gdyby faktycznie na tym tracili to przestaliby produkować próbki i wystawiać testery w ogóle. Z resztą polski klient ciągle jest jeszcze niestety dość dziki, bo biedny. Ale to trzeba go przecież "uczłowieczać", zachęcać (promocjami, gratisami, sensowną polityką cenową), a nie wstawiać do perfumerii żandarmów z napisem "ochrona" a obsługę sklepu szkolić na selekcjonerów w stylu "ta mi wygląda na biedotę - pewnie nic nie kupi - można olać".
.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-01-01 o 15:50
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:52   #39
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Próbki w sephorze

ja będąc kiedyś w trudnej sytuacji materialnej brałam próbki z różnych perfumerii- co miesiąc objeżdżałam Kraków do Sephora; Douglas; Marrionaud brałam rózne próbki do mycia twarzy, kremy, sera, podkłady i to w różnych miejscach- w Galerii Krakowskiej, Kazimierz, Plaza, M1, Zakopianka, Floriańska, i tak wyżej wymienione. na obronę tylko twierdzę że lubię wysokiej jakości kosmetyki no i jest dzięki temu nie trzeba wydawać pieniędzy. pozdrawiam
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:52   #40
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Moze to brutalnie zabrzmi, ale osobe wyciagajaca ci telefon z torebki tez nie obchodzi czy ucierpisz. zasada taka sama - nie zarobic tylko zdobyc jakimkolwiek najtanszym kosztem. A potem zawsze tym slicznym telefonikiem mozna sie pochwalic przed kolezankami
Hmm..to porownanie wydaje mi sie nie na miejscu... W ogole nie rozumiem skad ta afera. Dziewczyny, czy warto sie klocic o cos takiego?
Mysle, ze autorce watku chodzi o to, ze skoro probke dostala, nie musi natychmiast kupowac pelnowymiarowego prduktu... A przeciez jej nie wyludzila, tylko dostala przy okazji zakupow. Czy ma odmawiac brania probek, albo brac probki produktow, ktorych nie wykorzysta? Nie rozumiem tej idei. Czy ma ta probke wyrzucic i biec do sklepu po cale opakowanie?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:53   #41
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

Ale my nie mówimy o testowaniu!!!

Mówimy o tym, że autorka jawnie się przyznała, że bierze próbki bo nie chce jej się kupować pełnowymiarowego produktu, bo tak ma kremu na miesiąc! Bierze próbki produktu który zna i podobno nawet kiedyś kupiła!


Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
ja będąc kiedyś w trudnej sytuacji materialnej brałam próbki z różnych perfumerii- co miesiąc objeżdżałam Kraków do Sephora; Douglas; Marrionaud brałam rózne próbki do mycia twarzy, kremy, sera, podkłady i to w różnych miejscach- w Galerii Krakowskiej, Kazimierz, Plaza, M1, Zakopianka, Floriańska, i tak wyżej wymienione. na obronę tylko twierdzę że lubię wysokiej jakości kosmetyki no i jest dzięki temu nie trzeba wydawać pieniędzy. pozdrawiam
Błagam, powiedz że to nie było na poważnie.

Nie mam pieniędzy na tusz za 150 zł to kupuję taki za 50, nie mam na balsam za 100 to kupuję za 20. Czy to jest aż tak skomplikowane?

Masa ludzi (w tym ja) jest w trudnej sytuacji materialnej ale tak nie robi! Chyba każdy lubi wysokiej jakości kosmetyki, ale o nie znaczy że trzeba je tak "zdobywać" :|
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-01 o 15:56
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 15:55   #42
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Wg. mnie tez wystarczy na 2-3 dni. Mi zalezy zeby sprawdzic czy nie roluje sie na nim makijaz. Dlatego moje watpliwosci czy warto kupowac produkt skoro mozna miec go za darmo. To jest nielogiczne.
Tak,warto kupować produkt.
Słoiczek z zawartością próbki jest bardzo mały.
Nie wiem jak on ma starczyć na miesiąc...Zakładając nawet,że jest tak produkt do oczu,to przy nakładaniu 2 razy dziennie(rano i wieczór) i odpowiednią ilość(nie ledwie muśnięcie produktem),żeby miał szansę zadziałać....Nie ma szansy.
Poza tym,bardzo ważna kwestia-zakładając również,że jest się uczuleniowcem-to grzebiąc wciąż palcem w tym mini pojemniczku dostaje się tam mnóstwo bakterii.
To tak przykładowo...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:55   #43
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Bo to jest łowienie probek Zawsze wydawalam mnostwo kasy na kremy pod oczy ale zorientowalam sie, ze wystarczy poprosic o probke i mam krem na miesiac. Nie wiem skad wnioskujesz, ze nie kupie tego kremu. Tak sie sklada, ze juz go mialam i bardzo go lubie. Dla mnie bardziej logiczne jest poproszenie o probke niz wydawanie 200 zl. Poza tym, o probke prosze tylko gdy robie wieksze zakupy. Nawet gdy nie mam pomyslu jaka probke moge wziasc to prosze o zrobienie probki mojego ulubionego perfumu( do noszenia w torebce). Skoro stoja te testery to znaczy, ze sa do uzywania (producent na tym nie traci, tylko zyskuje bo koszty produkcji kremu np. diora najprawdopodobniej wynosza tyle co zwyklego kremu-placimy za marke)
oto polska właśnie

czy się szczycisz ? że jesteś taka sprytna ? wybacz jesteś żałosna i pisze to z całą swiadomością tego słowa, ręce opadają

aha i próbkę ''perfum'' taka jest odmiana
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:56   #44
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Ale my nie mówimy o testowaniu!!!

Mówimy o tym, że autorka jawnie się przyznała, że bierze próbki bo nie chce jej się kupować pełnowymiarowego produktu, bo tak ma kremu na miesiąc! Bierze próbki produktu który zna i podobno nawet kiedyś kupiła!
No i co z tego ! To ja ci mówię, że po to te testery są, żeby je brać ! Uzasadniłam dlaczego i dalej twierdzę, że Dior czy inny Saint Laurent od tego nie zbankrutuje.

Motywacja takiego działania jest sprawą drugorzędną. Moim zdaniem. Na pewno nie jest to kradzież ani wyłudzanie. To jest myślenie ekonomiczne w warunkach jakie zostały stworzone na wolnym rynku

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-01-01 o 15:59 Powód: dopisek
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:57   #45
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
ja będąc kiedyś w trudnej sytuacji materialnej brałam próbki z różnych perfumerii- co miesiąc objeżdżałam Kraków do Sephora; Douglas; Marrionaud brałam rózne próbki do mycia twarzy, kremy, sera, podkłady i to w różnych miejscach- w Galerii Krakowskiej, Kazimierz, Plaza, M1, Zakopianka, Floriańska, i tak wyżej wymienione. na obronę tylko twierdzę że lubię wysokiej jakości kosmetyki no i jest dzięki temu nie trzeba wydawać pieniędzy. pozdrawiam
Sorry,ale dla mnie to nie jest ŻADNE wytłumaczenie...:rolleyes :
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:57   #46
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i co z tego ! To ja ci mówię, że po to te testery są, żeby je brać ! Uzasadniłam dlaczego i dalej twierdzę, że Dior czy inny Saint Laurent od tego nie zbankrutuje.
dlatego coraz częściej testery w perfumeriach są poukrywane. Właśnie, żeby "łowcy" nie wylewali połowy.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:01   #47
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dlatego coraz częściej testery w perfumeriach są poukrywane. Właśnie, żeby "łowcy" nie wylewali połowy.
Mam inną teorię na ten temat. Też pewnie uzasadnioną. Nie powiem wprost - wystarczy wejść na allegro. Na przykład.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:01   #48
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i co z tego ! To ja ci mówię, że po to te testery są, żeby je brać ! Uzasadniłam dlaczego i dalej twierdzę, że Dior czy inny Saint Laurent od tego nie zbankrutuje.
Zgadzam sie. Sluchajcie dziewczyny, czy jeli w perfumerii ktos proponuje Wam probke kosmetyku, ktora juz kiedys dostalyscie, to odmawiacie? nawet jesli sparwdzil sie w Waszym przypadku? Bo Wasze odpowiedzi sugeruja, ze tak. Ja robie zakupy w Sephorze srednio 2, 3 razy w miesiacu. I w zwiazku z tym dostaje bardzo duzo probek. I powinnam sie z tym czuc zle?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:02   #49
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

To jest osobna historia to raz, dwa sa tez kradzieze testrow, trzy ze producent dostarcza np 1-2 testery na miesiac i w takiej np warszawie koncza sie dosc szybko.

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Sluchajcie dziewczyny, czy jeli w perfumerii ktos proponuje Wam probke kosmetyku, ktora juz kiedys dostalyscie, to odmawiacie? nawet jesli sparwdzil sie w Waszym przypadku? Bo Wasze odpowiedzi sugeruja, ze tak. Ja robie zakupy w Sephorze srednio 2, 3 razy w miesiacu. I w zwiazku z tym dostaje bardzo duzo probek. I powinnam sie z tym czuc zle?
roznica ze ty dostajesz probki a nie biegasz po probke kremu za 200 zl bo szkoda ci pieniedzy zeby kupic caly.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-01 o 16:04
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 16:02   #50
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Sorry,ale dla mnie to nie jest ŻADNE wytłumaczenie...:rolleyes :
no dla mnie rowniez.

ja bylam cale zycie w ciezkiej sytuacji materialnej i dopiero niedawno stac mnie aby kupic sobie to co chce.
ale nie latalam po probki, bo nie wiem bylam biedna...
wystarczyl mi tanszy kosmetyk i jakos 22 lata przezylam
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:04   #51
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Sluchajcie dziewczyny, czy jeli w perfumerii ktos proponuje Wam probke kosmetyku, ktora juz kiedys dostalyscie, to odmawiacie? nawet jesli sparwdzil sie w Waszym przypadku? Bo Wasze odpowiedzi sugeruja, ze tak. Ja robie zakupy w Sephorze srednio 2, 3 razy w miesiacu. I w zwiazku z tym dostaje bardzo duzo probek. I powinnam sie z tym czuc zle?
Ja odmawiam w przypadkach kiedy chcą mi dać próbkę czegoś o czym wiem, że nie jest dla mnie (np. krem po goleniu dla mężczyzn). Jestem tak wredna, że nawet w próbkach wybrzydzam zamiast po rękach całować swojego dobroczyńcę Złooooo....
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:04   #52
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Nazwijmy rzeczy po imieniu. Ta dyskusja jest bez sensu. Teraz napisze o co mi chodzilo.
Po pierwsze zawsze kupuje pelnowymiarowe opakowanie.
Po 2 mialam juz ten krem.
Po 3 mam inne produkty do makijazu i chcialam sprawdzic czy krem bedzie odpowiadni.
Po 4 dostalam caly sloiczek ktory straczy na miesiac . Stad moje zdziwienie, ze nie ma w tym niczego logicznego zeby dawac az tyle produktu. Stad wniosek: Czy oplaca sie kupowac.
Po 5. Tak to byloby lowienie probek gdybym je naprawde lowila i gdybym nie kupowala produktow tylko ujerzdzala po sklepach tak jak inna dziewczyna
Po 6. Moje probki moge policzyc na 1 rece. Nigdy nie bralam kilka razy tych samych probek.
Chodzi mi o jedna rzecz:dostajac az tyle ml probki to sie calkowicie nie kalkuluje.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:05   #53
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mam inną teorię na ten temat. Też pewnie uzasadnioną. Nie powiem wprost - wystarczy wejść na allegro. Na przykład.
Fakt

Ja ostatnio zauważyłam,że naprawdę wiele testerów jest pochowanych-zgadzam się więc tutaj też Sabbathą.
W grudniu robiłam w Sephorze zakupy wyjątkowo często i tak samo często zdarzało się,że nie było testera produktu,który mnie interesował.Nie był wystawiony.Jednak kiedy pytałam konsultantki o jego dostępność-okazywało się,że był w szufladzie.
Tak więc czasem po prostu wystarczy zapytać.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:05   #54
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ze producent dostarcza np 1-2 testery na miesiac i w takiej np warszawie koncza sie dosc szybko.
O, i to jest Polska właśnie !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:05   #55
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

No widzisz, ja np nie biorę próbek czegoś, czego i tak nie kupię bo mnie nie stać. A na pewno nie biegam do S czy D, żeby zdobyć jakiś produkt bez wydawania na niego pieniędzy.

To jest Polska właśnie, bo tutaj 15stka udaje, że stać ją na perfumy za 300 zł czy osoba zarabiająca 1200 brutto na podkład za 200.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-01 o 16:06
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:07   #56
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
No widzisz, ja np nie biorę próbek czegoś, czego i tak nie kupię bo mnie nie stać. A na pewno nie biegam do S czy D, żeby zdobyć jakiś produkt bez wydawania na niego pieniędzy.

To jest Polska właśnie, bo tutaj 15stka udaje, że stać ją na perfumy za 300 zł czy osoba zarabiająca 1200 brutto na podkład za 200.
No i dobrze. Twoja sprawa i tej 15 latki.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:08   #57
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Po 4 dostalam caly sloiczek ktory straczy na miesiac . Stad moje zdziwienie, ze nie ma w tym niczego logicznego zeby dawac az tyle produktu. Stad wniosek: Czy oplaca sie kupowac.
Chodzi Ci o słoiczek z próbeczką?
Przecież to jest tak małe,że niemożliwe jest ,żeby starczyło produktu na cały miesiąc...
A jeżeli uda Ci sie i tak rozsmarować na twarz/pod oczy,to musi to być tak cieniuteńka warstewka,że produkt nie ma jak zadziałać( i nie,nie mówię o nakładaniu na siebie niewiadomo jak grubej warstwy produktu)
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:09   #58
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

To znaczy że powinnam to aprobować bo to nie moja sprawa? Jak sąsiad bije dziecko też powinnam to olać bo to nie moja sprawa?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:10   #59
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Próbki w sephorze

przed swietami chcialam dostac probki 3 zapachow cytrusowych, bo chcialam mamie kupic pod choinkę.

w sephorze uslyszalam, ze PRZED SWIETAMI NIE DAJA I NIE ROBIA PROBEK, i moge na blotter psiumknąć... to polazlam do douglasa, tam nie bylo interesujacych mnie probek, pani stwierdzila ze odlewki z testerow sa niehigieniczne i zabrania im producent to robic, i absolutnie nie jest to mozliwe, dala mi hugo bossa XX jako rekompensatę"bo to tez cytrynką pachnie"....

zalamana polazlam jeszcze raz do sephory, mowie, wezme mamie probke kremu na naczynka, jak bedzie pasowal, to krem kupię... i pani stwierdzila, ze probek kremow nie maja, a do pojemniczkow nie daja... i mama dostala skorzane rekawiczki...
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:11   #60
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

A w ogóle wkleję to,co napisałam już w innym wątku:


Ja w ogóle nie rozumiem po co udawać kogoś,kim się nie jest.
Bo to w jakimś sensie jest takie udawanie,że mnie stać itd.
Ja nie jestem uczuleniowcem więc raczej nie proszę o próbki kremów.Jeżeli już,to są to preparaty do zadań specjalnych(mikrodermabra zja,minimalizowanie porów itd) i również nie proszę o próbki La Prarie z kawiorem np,bo mnie na to po prostu nie stać i nic mi nie da jego przetestowanie.Tym bardziej,że po tych dwóch aplikacjach działania jeszcze raczej nie będzie.
Wolę przetestować to,na co sobie mogę pozwolić i co mnie interesuje.

Natomiast takie robienie sobie próbek samemu,kiedy nikt nie widzi to niestety-ale dla mnie to jest jak kradzież..
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.