Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 19:09   #1171
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Hmm... jak masz falowane/kręcone -cieniuj, jak proste -tnij bobka ale Ty z tego co pamiętam masz proste
mam proste
ale gdybym chciala wyrownac na prosto to bym musiala poczekac z 2-3 miesiace zeby ta najkrotsza warstwa byla wystarczajaco dluga... a nie wiem czy dam rade tyle czekac

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
właśnie nałożyłam sobie vatikę na noc
ja chyba dzis naloze sese + bd fur mama
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:36   #1172
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja nie będę przypominać, że mnie teściowa ostatnio prawie otruła

O, pasuje Ci? Fajnie pachnie moim zdaniem

też tam mam -najbardziej siebie lubię w opasce jak te resztki pochowam i te dumne 8 cm widać tylko cierpliwość, wszystko tylko cierpliwość teraz

no ta pogoda to dziś zasmuca dobija i w ogóle wszystko
wrzucam zdjęcia moich króciaków Wam, z tyłu prawie moje, z przodu to co widać ale wczoraj jak mamę pytałam (a może to było przedwczoraj ) to mówiła, że odrostu u mnie nie widać, tylko jakby się od słońca rozjaśniły
To fajną widzę masz teściową A szampon służy mi póki co, to było chyba 3-4 mycie, ale moje włosy w ogóle uwielbiają szampony alterry.
Co do włosów - jeny... masz więcej naturalnych niż farbowańców więc zazdroszczę trochę. Ja niestety nigdy nie zetnę włosów na taką długość (niestety nie taka twarz poza tym kocham długie) dlatego mi się ten czas trochę wydłuży, ale najtrudniej będzie zanim urosną moje za brode, a tamte pozostałe będą jako ombre ale takie delikatne jak by przejścia od słońca. A jak urosną do pewnej długości (cel nr2) czyli lekko za biust to planuje je obcinać co miesiąc po ponad 1 cm, żeby sukcesywnie a powoli ścinać. Cel nr 1 to za ostatnie żebra lekko . Ale zobaczymy czas pokaże

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to maski nie powinno się za często stosowac
u mnie obecnie na półce stoi resztka alterry granat&aloes, potem mam w szafie isanę (połowę), bo została mi z Poznania, tam miałam drugi zestaw kosmetyków, bo wozić przecież nie będę. a w szafie mam garnier AiK, więc wypróbuję wszystko. zapasy porobiłam na wakacje

lecę czytać dalej

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------


kuszą mnie te rosyjskie kosmetyki, ale trochę drogie są
jutro albo pojutrze robię zamówienie w bingo, bo mają fajne kosmetyki i nie są takie sztuczne, więc dobrałam sobie rzeczy, tak że wyszło trochę ponad 100 zł i mam wysyłkę gratis

zgadzam się. nieład najlepszy. takie przylizane wcale ładne nie są
Niektóre takie ze średniej półki cenowej, ale jeśli byłby wydajne, o czym się będę stopniowo przekonywać (mam w planach zakup jeszcze jakiegoś balsamu albo maski, jak wykończę jeszcze jedną ze swoich obecnych) to myślę, że są warte swojej ceny. Składy wg mnie zachwycają, sama natura, zioła i inne cenne składniki, szampony bez sls i silikonów, odżywki to samo a co najważniejsze - wcierki czyli tzw. lotiony nie są na bazie alkoholu przynajmniej te które przykuły moją uwagę.

Bingo też nawet lubię, ale stracili u mnie plusa za niektóre składy kosmetyków do ciała, szamponik z kolagenem czy taka odżywka której jeszcze nie otworzyłam, z proteinami jedwabiu. Cóż może będzie się spisywała nieźle, ale skład mają lepsze niektóre tańsze i łatwiej dostępne odżywki isany. Maseczki mają fajne, mam 3 i każda wykończona w połowie, muszę dać im radę i do projektu denko sierpniowego jakoś wciągnąć

Idę jeść sałatkę: feta, grzanki z biedronki (jakaś nowość), sałata drobno krojona, pomidorek A potem na noc do znajomej chyba, bo też sama.
Dobranoc
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:41   #1173
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja tam lubię sobie maskę nałożyć raz w tygodniu na godzinkę, jeszcze pod czepek i czapkę, podgrzać suszarką -tak ciepło w głowę a potem jakie włosy ale to mówię -raz w tyg. czasem nawet rzadziej, bo okoliczności sprzyjających brakuje odżywki nakładam i po 1-2 minutach spłukuję -nie lubię chodzić z mokrą głową. Od kiedy się przeziębiłam to i oleje nakładam tylko jak się budzę w nocy np. o 5 rano bo marznę w głowę. A od kiedy obcięłam kudły to już się nie puszą
nie lubię czepków a spać w nich też nienawidzę. potem rano odciśnięta gumka. ale jak przed olejowaniem zwilżę włosy, to to wysycha, reszta wchodzi we włosy i nie brudzę poscieli, od razu lepiej

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

ja chyba dzis naloze sese + bd fur mama
ta druga jest super stoi u mnie w szafie, ale teraz planuję ją użyć do ocm i wykończyć na włosy vatikę. później bd mieć arganowy i ze słodkich migdałów, bo robię zamówienie na tym bingospa
sesy nigdy nie stosowałam, trochę mi żal kasy, ale zobaczymy

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Niektóre takie ze średniej półki cenowej, ale jeśli byłby wydajne, o czym się będę stopniowo przekonywać (mam w planach zakup jeszcze jakiegoś balsamu albo maski, jak wykończę jeszcze jedną ze swoich obecnych) to myślę, że są warte swojej ceny. Składy wg mnie zachwycają, sama natura, zioła i inne cenne składniki, szampony bez sls i silikonów, odżywki to samo a co najważniejsze - wcierki czyli tzw. lotiony nie są na bazie alkoholu przynajmniej te które przykuły moją uwagę.

Bingo też nawet lubię, ale stracili u mnie plusa za niektóre składy kosmetyków do ciała, szamponik z kolagenem czy taka odżywka której jeszcze nie otworzyłam, z proteinami jedwabiu. Cóż może będzie się spisywała nieźle, ale skład mają lepsze niektóre tańsze i łatwiej dostępne odżywki isany. Maseczki mają fajne, mam 3 i każda wykończona w połowie, muszę dać im radę i do projektu denko sierpniowego jakoś wciągnąć
mi się tam podobają maski albo balsamy do włosów szampony to sobie mogę kupić zwykłe, zresztą szampon jest krótko na głowie, i ma tylko czyścić skalp
co do bingo to zamówiłam 2 olejki, do włosów w sumie tylko maskę i szampon, a tak to maskę do twarzy, serum na rozstępy i antycellulitowe, serum do mycia twarzy i... nie pamiętam już
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:57   #1174
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
To fajną widzę masz teściową A szampon służy mi póki co, to było chyba 3-4 mycie, ale moje włosy w ogóle uwielbiają szampony alterry.
Co do włosów - jeny... masz więcej naturalnych niż farbowańców więc zazdroszczę trochę. Ja niestety nigdy nie zetnę włosów na taką długość (niestety nie taka twarz poza tym kocham długie) dlatego mi się ten czas trochę wydłuży, ale najtrudniej będzie zanim urosną moje za brode, a tamte pozostałe będą jako ombre ale takie delikatne jak by przejścia od słońca. A jak urosną do pewnej długości (cel nr2) czyli lekko za biust to planuje je obcinać co miesiąc po ponad 1 cm, żeby sukcesywnie a powoli ścinać. Cel nr 1 to za ostatnie żebra lekko . Ale zobaczymy czas pokaże
No bywa po prostu nigdy więcej nie będę jej słuchać i będę leczyć się sama

Czas zleci, tylko się nie poddawaj ja obcięłam, bo nie lubię mieć zniszczonych, a już rok i tak je hodowałam. Ale brakuje i długości tak by kitajkę zrobić. Poza tym jest super


TwojaKokaina -> Raz zasnęłam tylko w czepku PRZYPADKIEM nie, w czepku to ja mogę max godzinę chodzić. Olej nakładam zwykle na suche i też nie brudzi pościeli -trzeba mieć tylko umiar

Jaką odżywkę z Rosska polecicie? Spróbowałabym czegoś innego po roku używania Alterry
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:15   #1175
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

w życiu bym nie zasnęła w czepku, ani w ogóle w niczym na głowie, chyba musialaym być niesamowicie zmęczona żeby tak zasnąć


dzisiaj w rossie kupiłam szampon alterra ten czerwony z kofeiną i odżywkę garnier z awokado, chciałam jeszcze tą nową z garnier fructis dodającą obiętości ale nie było moze innym razem
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:18   #1176
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

TwojaKokaina -> Raz zasnęłam tylko w czepku PRZYPADKIEM nie, w czepku to ja mogę max godzinę chodzić. Olej nakładam zwykle na suche i też nie brudzi pościeli -trzeba mieć tylko umiar
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
w życiu bym nie zasnęła w czepku, ani w ogóle w niczym na głowie, chyba musialaym być niesamowicie zmęczona żeby tak zasnąć
na początku olejowania nie miałam z tym problemu, ale potem zaczęłam nienawidzić i śpię bez
co do umiaru to prawda na początku dawałam więcej oleju, bo myślałam, że tak trzeba, a teraz łyżka, dwie. nalewam na rękę, rozmasowywuję i przeczesuję tak włoski
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:04   #1177
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ktoś mnie nawet opierdzielił, że spanie w czepku jest niezdrowe dla cebulek, Bayka chyba mi o tym mówiła
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 21:10   #1178
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

duzo osób tak robi z tego co wiem
zresztą powiedzta mi, co źle nie wpłwa na cebulki? ale nie ma co schizowac
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:20   #1179
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
duzo osób tak robi z tego co wiem
zresztą powiedzta mi, co źle nie wpłwa na cebulki? ale nie ma co schizowac
spoko, ale pomyśl jak wygląda Twoja skóra po godzinie w basenie, a teraz wyobraź sobie jak wygląda skóra głowy po 8 godzinach spędzonych w ciepłym, ciągle wilgotnym czepku. Nie wiem czy to faktycznie ma znaczenie, ale moja wyobraźnia mnie powstrzymuje przed spaniem w czymś nieprzepuszczającym powietrza
a to, że dużo osób tak robi nie robi na mnie wrażenia, bo dużo osób też obgryza paznokcie, albo nie używa odżywki, a to nie musi znaczyć, że to dobre
Na 50 osób nie zrobi to niczego, a na 1 spowoduje coś złego. Tak samo anwena ostatnio pisała o perfumowaniu włosów normalnymi perfumami -koleżanka musiała brać sterydy, bo od tego zaczęła łysieć.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-07-17 o 21:23
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:39   #1180
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
anwena ostatnio pisała o perfumowaniu włosów normalnymi perfumami -koleżanka musiała brać sterydy, bo od tego zaczęła łysieć.
w życiu bym tego nie zrobiła
starczą mi kosmetyki, których używam, zapach mi odpowiada

a to, ze dużo osób tak robi i nie znaczy, że to dobrze, to się zgadzam ale nie zauważyłam, żeby mi mocniej włosy wypadały czy coś. wszystko w jakiś sposób szkodzi włosom, nawet jeśli ma zalety
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 06:24   #1181
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzień Dobry

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Co do teściowych - moja też Eisensteinem nie jest , jeśli wiecie o co mi chodzi, nie chciałam pisać tego wprost

Moje włosy też mają jakiś "bad hair day" szczotkowałam je itp. a one i tak jakieś poplątane, nie chce mi się dzisiaj myć, bo niedługo jadę na wieś do babki, a wczoraj myłam i nie chcę ich tak często "szorować" zwłaszcza, że nie są przetłuczone od nasady, tylko te od połowy w dół takie jakieś...
Może na pogodę tak dziwnie reagują.

Ja sobie też póki co chwalę szampon z alterry ten z kofeiną, będzie na zmianę z tym balsamem dla mam różowym (dla mnie nowość, dopiero pierwszy raz użyłam).
Jutro pewnie przyjdzie ta paczka z lotionem rosyjskim, już się doczekać nie mogę.

Macie racje, natura często wie co robi. Patrzę na swój odrost i myślę tak narcyzowato : jak by mi było ładnie w całych takich ciemniejszych... i wszystko by ze sobą współgrało i ten blask.
Niby włosy a jak zmieniają wygląd, u mnie zmienią i to sporo, na lepsze.
Teraz pozostaje tylko czekać...
Niektóre teściowe już tak mają

Gdy skończę mojgo BD to się skusze na ten z kofeiną, choc przyznam,że mam maske z Altery i szału nie ma

tak, natura zapewne wie co obi. Ja juz tyle lat nie widziałam natualek, że zapomniałam jak wygladały i po scieciu włosów przez miesiąc wydawały mi sie takie "nie moje". Teraz widzę ich blask i układaja sie zupełnie inaczej, sa troszkę sztywniejsze, miesiste i nabrały objetości. Schną też w inny sposób. Żal mi obciętych fabowańców tylko pod kątem długości, co do jakości to mi ich nie zal.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ok, namowilyscie mnie - zamowilam mineraly - na razie probki, bo nie mam pojecia czy moja cera jest zoltawa, oliwkowa, rozowawa czy jaka tam. Zobaczymy, czy sobie tym razem z nimi poradze.
Ooo, z jakiej firmy się zdecydowałaś i ile sie cenia za próbki, pytam bo sie przymierzam do uzupełnienia , ale na razie oszczędzam kaske na zamówienie półproduktowe

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcia moich króciaków Wam, z tyłu prawie moje, z przodu to co widać ale wczoraj jak mamę pytałam (a może to było przedwczoraj ) to mówiła, że odrostu u mnie nie widać, tylko jakby się od słońca rozjaśniły
Fajne masz te włoski, moje mnie do szału doprowadzają. Skusiłam sie na degażówki przy ostatnim cięciu i to była fatalna decyzja mam takie niewiadomoco na głowie
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 07:47   #1182
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ktoś mnie nawet opierdzielił, że spanie w czepku jest niezdrowe dla cebulek, Bayka chyba mi o tym mówiła
tak, pamiętam że ktoś własnie kiedyś coś na wątku o tym pisał, możliwe że Bayeczka,
ja też gdzieś o tym czytalam, że to nie jest dobry pomysł, ale każdy swój rozum ma i zrobi jak uważa

ja tam po 20min w czepku na głowie czuję, że mi za ciepło w czerep i nie mogłam spać tak, i nawet nie zamierzam próbować bo i po co
olej wystarczy że nalozę na długość na kilka godzin, mój skalp jakos chyba nie przepada za olejowaniem (mam wrazenie, że po takim zabiegu więcej włosów gubię przy myciu, ale nie wiem, może mam jakies schizy )
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:30   #1183
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Konwalia - a masz pędzel? bo kabuki to podstawa przy nakładaniu mam nadzieję, że Ci przypasują, bo to daje świetny efekt - twarz jest gładka, jednolita, ale nie przypomina pomarańczowej/różowej maski od podkładu

dziewczyny, dziś pobiegane, chociaż nie było łatwo. połasowałam wczoraj i mam... ale 3km zrobione

właśnie siedzę z sesą, ale mam krysys włosowy - czekam, aż trochę odrosną, bo co z tego, że naturalki, skoro moja fryzura przypomina DASZEK?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:53   #1184
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
mnie po ciąży pozostało pzebarwienie koło prawego oka i wygląda tak jakby mnie mąz bijał nie za fajne miejsce sobie wybrało

co do mineałków, to moge Ci podpowiedzieć aby nałozyc troszke oleju (dosłownie 2 kropelki) na twarz przed nakładaniem i poczekac aż sie wchłonie. Dzieki temu dobrze sie trzymaja i nie dają uczucia suchości
Czyli przebarwienie hormonalne masz tak jak ja. Ja podejrzewam wlasnie hormony - pomimo ze NIE biore pigulki, ale kilka lat temu bralam i po odstawieniu pojawila sie pierwsza plamka na czole. Teraz okazuje sie, ze mam w hormonach totalny chaos i stad (prawdopodobnie) te przebarwienia. Po cholore bralam ta pigulke ech glupia bylam a lekarze przepisuja je, jakby to byly cukierki a nie srodki drastycznie wplywajace na caly organizm.
A po ciazy to mojej znajomej zrobila sie plama pod nosem - taki jakby was - wyglada to zle, bo to jasna blondyneczka. Tragedia z tymi hormonami. Ja na razie stosuje to serum: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ti-taches.html - cena odstrasza, ale udalo mi sie odkupic za polowe. Na forum niemieckim robi furore, cieszylabym sie, gdyby mi pomoglo...
Dzieki za rade z olejkiem pod puder, poeksperymentuje.
Probki mam z Germanii bo tu mieszkam, niestety, nie moge poradzic nic co do polskich sklepow.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie kuś
Tygryska - masz avatar bardziej w stylu Twojej_Kokainy - nie poznalam Cie

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Konwalia - a masz pędzel? bo kabuki to podstawa przy nakładaniu mam nadzieję, że Ci przypasują, bo to daje świetny efekt - twarz jest gładka, jednolita, ale nie przypomina pomarańczowej/różowej maski od podkładu

dziewczyny, dziś pobiegane, chociaż nie było łatwo. połasowałam wczoraj i mam... ale 3km zrobione

właśnie siedzę z sesą, ale mam krysys włosowy - czekam, aż trochę odrosną, bo co z tego, że naturalki, skoro moja fryzura przypomina DASZEK?
Pedzla dopiero szukam - wlasnie slyszalam, ze to podstawa i ze nie ma co uzywac zwyklego z Rossmana
Dlaczego daszek? Czesto tak jest, ze starannie wystrzyzona fryzura zamienia sie w cos nieokreslonego w momencie, kiedy wlosy odrastaja. Bedziesz musiala sobie jakos pomagac pewnie opaskami, spinkami itp.
Gratuluje 3km - super! Sama mam przerwe na okres
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:57   #1185
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Czyli przebarwienie hormonalne masz tak jak ja. Ja podejrzewam wlasnie hormony - pomimo ze NIE biore pigulki, ale kilka lat temu bralam i po odstawieniu pojawila sie pierwsza plamka na czole. Teraz okazuje sie, ze mam w hormonach totalny chaos i stad (prawdopodobnie) te przebarwienia. Po cholore bralam ta pigulke ech glupia bylam a lekarze przepisuja je, jakby to byly cukierki a nie srodki drastycznie wplywajace na caly organizm.
A po ciazy to mojej znajomej zrobila sie plama pod nosem - taki jakby was - wyglada to zle, bo to jasna blondyneczka. Tragedia z tymi hormonami. Ja na razie stosuje to serum: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ti-taches.html - cena odstrasza, ale udalo mi sie odkupic za polowe. Na forum niemieckim robi furore, cieszylabym sie, gdyby mi pomoglo...
Dzieki za rade z olejkiem pod puder, poeksperymentuje.
Probki mam z Germanii bo tu mieszkam, niestety, nie moge poradzic nic co do polskich sklepow.
Ja smaruje się olejem ryżowym. Doszłam do wniosku, że nie bedę kupowała gotowca za oszałamiająca cenę, bo i tak nie zniknie to przebawienie, niestety. Z plamami tak to juz jest, że jak raz wylezą to stosowanie kremu wybielającego rozwiąże poblem na chwilę, wystarczy trochę UV latem i powtórka z rozrywki
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:01   #1186
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
w życiu bym tego nie zrobiła
starczą mi kosmetyki, których używam, zapach mi odpowiada

a to, ze dużo osób tak robi i nie znaczy, że to dobrze, to się zgadzam ale nie zauważyłam, żeby mi mocniej włosy wypadały czy coś. wszystko w jakiś sposób szkodzi włosom, nawet jeśli ma zalety
a utrzymuje Ci się? Bo mi nie ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby perfumować włosów. Na szczęście, bo jak wspomniałam różnie się to może kończyć

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Fajne masz te włoski, moje mnie do szału doprowadzają. Skusiłam sie na degażówki przy ostatnim cięciu i to była fatalna decyzja mam takie niewiadomoco na głowie
dzięki, ale mnie też denerwują, bo się wywijają przy twarzy -że z tyły robią co chcą mi nie przeszkadza, ale z przodu czuję się jak takie świeżo opierzone pisklę z każdym piórkiem w inna stronę

dziś to co najbardziej sterczy zaplątałam w warkoczyk, zobaczymy co z tego wyjdzie -a coś mogłoby, bo po południu jedziemy z TŻetem do kina i do sklepu z bielizną, bo najlepszy stanik zrobił mi siniaki pod pachami
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
tak, pamiętam że ktoś własnie kiedyś coś na wątku o tym pisał, możliwe że Bayeczka,
ja też gdzieś o tym czytalam, że to nie jest dobry pomysł, ale każdy swój rozum ma i zrobi jak uważa

ja tam po 20min w czepku na głowie czuję, że mi za ciepło w czerep i nie mogłam spać tak, i nawet nie zamierzam próbować bo i po co
olej wystarczy że nalozę na długość na kilka godzin, mój skalp jakos chyba nie przepada za olejowaniem (mam wrazenie, że po takim zabiegu więcej włosów gubię przy myciu, ale nie wiem, może mam jakies schizy )
Mi znowu coraz zimniej się robi i od kiedy ścięłam wydaje mi się, że moje włosy zmieniły upodobania i też wolę olej na trochę tylko, a nie całą noc

I w ogóle odzywka Aloes i granat przetłuszcza mnie bardziej niż maska -wtf?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:08   #1187
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Czyli przebarwienie hormonalne masz tak jak ja. Ja podejrzewam wlasnie hormony - pomimo ze NIE biore pigulki, ale kilka lat temu bralam i po odstawieniu pojawila sie pierwsza plamka na czole. Teraz okazuje sie, ze mam w hormonach totalny chaos i stad (prawdopodobnie) te przebarwienia. Po cholore bralam ta pigulke ech glupia bylam a lekarze przepisuja je, jakby to byly cukierki a nie srodki drastycznie wplywajace na caly organizm.
A po ciazy to mojej znajomej zrobila sie plama pod nosem - taki jakby was - wyglada to zle, bo to jasna blondyneczka. Tragedia z tymi hormonami. Ja na razie stosuje to serum: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ti-taches.html - cena odstrasza, ale udalo mi sie odkupic za polowe. Na forum niemieckim robi furore, cieszylabym sie, gdyby mi pomoglo...
Dzieki za rade z olejkiem pod puder, poeksperymentuje.
Probki mam z Germanii bo tu mieszkam, niestety, nie moge poradzic nic co do polskich sklepow.


Tygryska - masz avatar bardziej w stylu Twojej_Kokainy - nie poznalam Cie

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------


Pedzla dopiero szukam - wlasnie slyszalam, ze to podstawa i ze nie ma co uzywac zwyklego z Rossmana
Dlaczego daszek? Czesto tak jest, ze starannie wystrzyzona fryzura zamienia sie w cos nieokreslonego w momencie, kiedy wlosy odrastaja. Bedziesz musiala sobie jakos pomagac pewnie opaskami, spinkami itp.
Gratuluje 3km - super! Sama mam przerwe na okres
no właśnie przyszedł ten moment. da się je jeszcze postawić, ale na zaczesanie są za krótkie. używam strasznych ilości kosmetyków do stylizacji, ale trzeba przecierpieć
powodzenia w poszukiwaniu na mineralnym polecali tańszy odpowiednik edm, to chyba te: http://allegro.pl/profesjonalny-pedz...454325993.html . ale głowy nie dam, trzeba sprawdzić. ja polecam pędzle edm i lucy, bo takie mam. essence też ma coś taniego... ale nie próbowałam, więc ciężko mi coś o nich powiedzieć
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:16   #1188
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

makeupnotwar zgadzam się, z minerałkami twarz wygląda zupelnie inaczej, tak naturalnie pamiętam jak zaczełam przygodę z minerałkami i przez jakiś czas ich używałam non stop, potem mi sie przypomnialo, że mam jeszcze zwykły podkład i postanowiłam go zuzyc, nałożyłam na twarz i ...od razu poszłam to to zmyć oczywiście reszte wywaliłam do kosza
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:44   #1189
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
makeupnotwar zgadzam się, z minerałkami twarz wygląda zupelnie inaczej, tak naturalnie pamiętam jak zaczełam przygodę z minerałkami i przez jakiś czas ich używałam non stop, potem mi sie przypomnialo, że mam jeszcze zwykły podkład i postanowiłam go zuzyc, nałożyłam na twarz i ...od razu poszłam to to zmyć oczywiście reszte wywaliłam do kosza
też tak mam. dostałam bb cream z wizażu do testów i matko, co to była za beżowo-pomarańczowa porażka
człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego. tak samo miałam z brafittingiem - na początku szok, a teraz już 5 lat prawie zachwyt. jeśli któraś jeszcze nie zna, namawiam bardzo, żeby się wybrać do brafitterki koniecznie!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 09:50   #1190
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja tez nie wroce do normalnych podkladow , zaraz sie czuje jakbym maske miala i wydaje mi sie ze czuje jak mi to pory zapycha
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:01   #1191
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a utrzymuje Ci się? Bo mi nie ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby perfumować włosów. Na szczęście, bo jak wspomniałam różnie się to może kończyć
dość długo mam zapach po odzywce b/s a jak się 'wypachni' to trudno, nie przeżywam jakoś

co do zakupów, to wczoraj byłam z mamą, bo planowałyśmy kupić bambosze do domu i na stancje, więc 2 pary kupiłam z inblu, bo kocham tę firmę. do tego mama zafundowała mi 2 porządne staniki w triumphie teraz jestem obkupiona na długo dobrze, że niewiele mi potrzeba.
ale widziałam taką śliczną sukienkę ala tulipan i nawet przymierzyłam, ale czułam się jak bulaj. taka obcisła i moje fałdy się uwydatniały przynajmniej mam motywację do ćwiczeń.
wczoraj przed snem zrobiłam 3 km na rowerku tak o. nigdy nie ćwiczyłam o 24 pierwsze gramy z wagi lecą, więc jest dobrze
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:13   #1192
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dość długo mam zapach po odzywce b/s a jak się 'wypachni' to trudno, nie przeżywam jakoś

co do zakupów, to wczoraj byłam z mamą, bo planowałyśmy kupić bambosze do domu i na stancje, więc 2 pary kupiłam z inblu, bo kocham tę firmę. do tego mama zafundowała mi 2 porządne staniki w triumphie teraz jestem obkupiona na długo dobrze, że niewiele mi potrzeba.
ale widziałam taką śliczną sukienkę ala tulipan i nawet przymierzyłam, ale czułam się jak bulaj. taka obcisła i moje fałdy się uwydatniały przynajmniej mam motywację do ćwiczeń.
wczoraj przed snem zrobiłam 3 km na rowerku tak o. nigdy nie ćwiczyłam o 24 pierwsze gramy z wagi lecą, więc jest dobrze
triumph to najgorsza firma bieliźniana na rynku!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:24   #1193
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
triumph to najgorsza firma bieliźniana na rynku!
mi tam pasuje
staniki porządne, nie psują się szybko i cycki fajnie leżą. moja mama zawsze tam kupowała, dlatego mnie tam zabiera.
chociaż raz trafiłam na stanik, z którego przy jakimś schylaniu itd. cycek mi wypadał
ale tak to mają u mnie plus
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:33   #1194
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi tam pasuje
staniki porządne, nie psują się szybko i cycki fajnie leżą. moja mama zawsze tam kupowała, dlatego mnie tam zabiera.
chociaż raz trafiłam na stanik, z którego przy jakimś schylaniu itd. cycek mi wypadał
ale tak to mają u mnie plus
no nie wiem, ja całe życie nieuświadomione tam kupowałam, dla mnie badziewie, babcine wzory, złe rozmiary i DROGO wszystkie moje koleżanki na początku były sceptyczne wobec brafittingu, a teraz w życiu by nie wróciły do tryumpha
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:40   #1195
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no nie wiem, ja całe życie nieuświadomione tam kupowałam, dla mnie badziewie, babcine wzory, złe rozmiary i DROGO wszystkie moje koleżanki na początku były sceptyczne wobec brafittingu, a teraz w życiu by nie wróciły do tryumpha
co do podkreslonego - fakt, dlatego kupuję zawsze w promocji
wczoraj jeden mi wpadł za 49 (przeceniony ze 119), a drugi za 45, więc nie jest źle.
ale każdy ma inny gust i inne cycki, więc tu nie ma co dyskutować
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:47   #1196
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no nie wiem, ja całe życie nieuświadomione tam kupowałam, dla mnie badziewie, babcine wzory, złe rozmiary i DROGO wszystkie moje koleżanki na początku były sceptyczne wobec brafittingu, a teraz w życiu by nie wróciły do tryumpha
ja też tez tak miałam i tam kupowałam. teraz mam takie z firmy Dalia (klik). Ceny znosne w porównaniu z Trupem i fasony ok.
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:48   #1197
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

konwalio, może masz rację, ale i tak czuję się przy nim i jego kolegach jak mała, grzeczna dziewczynka z takimi włosami, jakie mam teraz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:54   #1198
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
konwalio, może masz rację, ale i tak czuję się przy nim i jego kolegach jak mała, grzeczna dziewczynka z takimi włosami, jakie mam teraz
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie

przypomnij sobie dlaczego chcialas zrezygnowac z farbowania, duzo scielas, jestes na dobrej drodze do posiadania ladnych dlugich i swoich wlosow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:05   #1199
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie

przypomnij sobie dlaczego chcialas zrezygnowac z farbowania, duzo scielas, jestes na dobrej drodze do posiadania ladnych dlugich i swoich wlosow
Kaguya - Tygryska madrze prawi, a ja jeszcze dodam: mala, grzeczna dziewczynka to nie cecha wygladu a... charakteru. Wierz mi, istnieja sladkie blondyneczki z blekitnymi oczkami a sa postrzega jako... wielkie i niegrzeczne?
Przestan, czarne wlosy to tylko maska.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 15:16   #1200
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to chyba przez to nasze gadanie o wypadkach. kuruj się



eee, słaby zawodnik z Ciebie. cienki leszcz. już teraz zaczynasz, to co będzie, jak odrosty będą na pół głowy? ode mnie msz baciki!
no lanie musi być jak się patrzy

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
oj bidulko, jak to zrobiłaś? to teraz odpoczywaj

A ja dostałam wczoraj okres i dziś... umieram. Boli mnie brzuch a włosy żyją własnym życiem od dwóch dni próbuję je trochę dyscyplinować suszarką, ale się nie dają
Miałam się pochwalić jak szampon Alterry z kofeiną i biotyną -fajny chyba lepszy od tego z morelą i pszenicą i granatem z aloesem. Ładnie pachnie, dobrze się pieni (przy kubeczkowaniu), myje wzorowo -dziś zmyłam nim bez problemu rycynę (choć ja ogólnie mam '0' problemów ze zmywaniem olei). Nie ma sie do czego przyczepić
oo to fajnie chyba go zakupię przy najbliższej okazji

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja nie będę przypominać, że mnie teściowa ostatnio prawie otruła

O, pasuje Ci? Fajnie pachnie moim zdaniem

też tam mam -najbardziej siebie lubię w opasce jak te resztki pochowam i te dumne 8 cm widać tylko cierpliwość, wszystko tylko cierpliwość teraz

no ta pogoda to dziś zasmuca dobija i w ogóle wszystko
wrzucam zdjęcia moich króciaków Wam, z tyłu prawie moje, z przodu to co widać ale wczoraj jak mamę pytałam (a może to było przedwczoraj ) to mówiła, że odrostu u mnie nie widać, tylko jakby się od słońca rozjaśniły
bardzo fajnie wyglądają
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.