Kiedy samoopalacz?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-22, 11:00   #1
Lolitka:))
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 6

Kiedy samoopalacz??


Mam 16 latek i dosyć ciemną karnację. Ale przy początkach zimy opalenizna zaczyna mi schodzić!! Z tego względu chciałabym użyć samoopalacza (a nigdy wcześniej nie używałam, bo uważałam że mi jest nie potrzebny). Jednak jest pewien problem: koleżanka powiedziała mi, że jeżeli mam nierówną skóre (trochę grudek na czole) to nie będzie ładny efekt. CO MAM ROBIĆ??
Lolitka:)) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-24, 10:55   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Kiedy samoopalacz??

Koleżanka ma troche racji_jeżeli cera ma jakiekolwiek nierówności samoopalacz może nierówno 'chwycić'. Aby zminimalować takie ryzyko radzę na początku wykonać peeling twarzy (produktem dobranym do Twojej skóry - jeżeli jest bardzo wrażliwa wykonaj p.enzymatyczny). Następnie posmaruj twarz kremem - poczekaj koło 15-20 min aż całkowicie sie wchłodnie - zabazpiecz kremem brwi i nieco grubsza wartwę nałóz przy nasadzie włosów. Nastepnie kolistymi ruchami nałóz samoopalacz - pamiętaj też o szyi i dekoldzie.
Po nałożenia samoopalacza - szczególnie na ciało należy poczekac koło 20/30 min aż całkowiecie sie wchłodnie - jeżeli od razu nałozysz ubranie to po pierwsze opalenizna moze sie okazać nierówna - bo część sobie pościerasz, a po drugie mozesz sobie zabarwić ubranie.
Polecam Ci samopoalacz Nivea i Sopot Ziaja. Poczytaj tez sobie na Kosmetyku Wszechczasów opinie na ten temat. Z tego co czytałam nie wszystkie dziewczyny zadowolone były z Nivea. Najlepszym sposobem będzie przetestowanie tego na sobie.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.