Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 20:40   #4831
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jaaa moja kotka wlasnie urodzila male kotki
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 20:43   #4832
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Tak sobie pomyślałam, ze opłace na shuluvie te cinderellki, jak kase dostanę, ale myślę, czy jednak nie wziac złotych, one opalizują na fioletowo też, wydaje mi sie, ze mogą na zywo być ciekawsze nawet niz fioletowe i pasować do wiecej ubran....ktos widział złote na zywo?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 20:58   #4833
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jaaa moja kotka wlasnie urodzila male kotki
Super!!!

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Kufa... faktycznie "wrinkless" : cojest: no to mam trochę kremu do twarzy, uff a ja kilka razy użyłam go do rąk, nie wiem skąd ja na to wpadłam

Ja tym bardziej nie mam pojęcia Ale pewnie miałaś supergładkie dłonie po nim
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:01   #4834
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Jak Ci oddam 10, to będzie ze mnie fajna szprycha
Bardzo drobna jesteś
No tak wyszło, dobre geny

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja też chętnie oddam 10kg, komu komu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To biorę od Ciebie 5 i od XminorXlosX drugie 5 żeby było sprawiedliwie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:09   #4835
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Ja tym bardziej nie mam pojęcia Ale pewnie miałaś supergładkie dłonie po nim
no nie narzekały, teraz są takie... dostojne w życiu więcej nie dostaną pewnie kremu za ta cenę

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No tak wyszło, dobre geny



To biorę od Ciebie 5 i od XminorXlosX drugie 5 żeby było sprawiedliwie
Od poniedziałku biorę się za chudnięcie, bo nie mam all inclusive
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:11   #4836
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

dziewczyny dziekuje, kotki sa sliczne szczesliwa mama polozyla się spac a kotki leza przy niej.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:16   #4837
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jaaa moja kotka wlasnie urodzila male kotki
Gratulacje


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Do 10 kg wezmę w ciemno



Dzięki Ja mam 160 cm i 42 kg i chcę już więcej







gratulacje

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------



Brawo Ty



Jak mi się uda to podeślę dietkę W odchudzaniu innych już mam mistrza
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 21:54   #4838
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Macie jakiś kod rabatowy do Perfumesco?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:24   #4839
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Dziewczyny zachciało mi sie tiulowej spódnicy Tylko nie wiem jaki kolor- doradźta http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-a...8p3711617.html Myslalam tej jasnorozowy, ale wiecej rzeczy pasowac bedzie do bialej/srebrnej... im dłuzej mysle tym mniej wiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:32   #4840
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny zachciało mi sie tiulowej spódnicy Tylko nie wiem jaki kolor- doradźta http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-a...8p3711617.html Myslalam tej jasnorozowy, ale wiecej rzeczy pasowac bedzie do bialej/srebrnej... im dłuzej mysle tym mniej wiem
Mnie się odechciało jak zobaczyłam modelki-skrzywione, połamane, pogarbione o 'oryginalnej' urodzie, naprawdę taka prezentacja ma zachęcić do zakupu?

A tak w temacie, to pomysl w jakich kolorach masz więcej ubrań, dodatkow, która bardziej wpisze się w twoją garderobę
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:37   #4841
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mnie się odechciało jak zobaczyłam modelki-skrzywione, połamane, pogarbione o 'oryginalnej' urodzie, naprawdę taka prezentacja ma zachęcić do zakupu?

A tak w temacie, to pomysl w jakich kolorach masz więcej ubrań, dodatkow, która bardziej wpisze się w twoją garderobę
Ja na te zarowe modelki od dawna nie patrze, na nich wszytsko lezy do kitu.
No chyba do srebrnej, ale kurcze nie wiem w ktorej byłoby mi lkepiej, a zamawiać dwie nie, jedna z nich tylko.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 22:39   #4842
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja na te zarowe modelki od dawna nie patrze, na nich wszytsko lezy do kitu.
No chyba do srebrnej, ale kurcze nie wiem w ktorej byłoby mi lkepiej, a zamawiać dwie nie, jedna z nich tylko.
No to bierz srebrną. Wydaje mi się, że ta beżowa/rozowa może podbijać bladość skóry...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:42   #4843
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No to bierz srebrną. Wydaje mi się, że ta beżowa/rozowa może podbijać bladość skóry...
Srebrna tez moze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:43   #4844
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Srebrna tez moze
Ale chodzi mi o ten konkretny odcień :P to może jednak zostaw to na jutro? Przespisz się, przemyslisz, ewentualnie stwierdzisz, że nie potrzebujesz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:48   #4845
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ale chodzi mi o ten konkretny odcień :P to może jednak zostaw to na jutro? Przespisz się, przemyslisz, ewentualnie stwierdzisz, że nie potrzebujesz
Wybić z głowy juz mi ciezko z zary fajnie sie zamawia, bo zawsze można oddać, jak nie podpasuje wiec tutaj ptoblemu njet
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:52   #4846
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wybić z głowy juz mi ciezko z zary fajnie sie zamawia, bo zawsze można oddać, jak nie podpasuje wiec tutaj ptoblemu njet
To może weź obie, przymierz na żywo i tę brzydszą potem oddaj?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:56   #4847
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
To może weź obie, przymierz na żywo i tę brzydszą potem oddaj?
Nie dam rady dwóch kliknąć poza tym mogłoby byc tak ze obie mi sie podobają i obie bym zostawic chciała, a nie ma mowy o tym, wole unikać kuszenia po dzisiejszych cinderelkach, które juz zrujnowały moj budżet
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:57   #4848
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Wiem, rozumiem
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 23:13   #4849
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Odetchnęłam, nadrobiłam dzisiejszy dzień i.... zjadłam opakowanie lodów Klin klinem. Ciekawe, czy mi ból gardła przejdzie
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Laski, jaką wagę mają pełnowymiarowe bronzery Too Faced i pełnowymiarowe pomadki Givenchy Rouge Interdit Vinyl?
Mam pomadkę,tylko nie wiem, czy pytanie zrozumiałam. Chodzi o wagę produktu, czy wagę z opakowaniem? Może chodzi o to, że są na wagę złota? A może, czy są wege? (Stawiam, że bronzer jest wege, bo z kakao)
Ok idę po wagę!
TADAM!!
waga z opakowaniem, bez kartonika - 36 g

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;62769416]Treść usunięta[/QUOTE]
Ta suknia jest przepiękna!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 05:52   #4850
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

dzieńńń doberek wtajemy , nie spimy!
witam się i uciekam bo jadę do rodziców
gratuluję wszystkim owocnych ćwiczeń - Aniyam, Corii brawo Wy! ja dziś pomacham motyką w warzywniaku mamy to może coś sadła spadnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 06:35   #4851
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny zachciało mi sie tiulowej spódnicy Tylko nie wiem jaki kolor- doradźta http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-a...8p3711617.html Myslalam tej jasnorozowy, ale wiecej rzeczy pasowac bedzie do bialej/srebrnej... im dłuzej mysle tym mniej wiem
I co ktora kliknelas? Mnie sie bardzo podoba fason tej spodnicy, nie jest taka sterczaca na boki jak wiekszosc tiulowych, ale szczerze srebrna bez szalu, lepszy ten drugi kolor bezowy/rozowy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jak dobrze że dziś piątek

Przyszły moje zakupy, więc taki miły koniec tygodnia
Dziękuję GlamKitty


Zakupy w Liz Earle w UK (uwielbiam ich szmatki muślinowe)


I jeszcze zaległy zakup z tego tygodnia. Wycofują, więc jak któraś też lubi ten zapach, to polujcie na ostatnie sztuki ;-)


Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Nie ma za co. Piekne zakupy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 07:26   #4852
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam moje Melissy mowilam, ze mam malutko

Korinka, obfocisz swoje? Ty to masz kolekcje

Foty niegumowych butow jutro

Załącznik 6526251

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

zielone z szarymi serduszkami mają piękny kolor

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

leje
ze wspaniałych wiadomości wczoraj zdenkowałam samoopalacz z mezozoiku

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

i kupiłam kurtkę skórzaną na zalando, ale to już grzech...
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 07:48   #4853
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Martusia buty piękne tak kolorowe, że aż bym je sobie na swojej szarej ścianie w salonie powiesiła

ewelinka_ gratulacje! pokaż nam maluchy

Corii najgorsze jest to, że oba kolory mnie się podobają. choć ja bym pewnie wybrała odcień szarości, ale rzeczywiście może bardzo ochładzać odcień skóry.

Angel_007 za zakupy, muszę przemyśleć zakup honey. lubię ten zapach, ale nie wiem czy aż na tyle, aby go mieć na kiedyśtam

oolong jak będziesz dobrze kurtkę konserwować to posłuży Ci długie lata. czasem prędzej się taką zgubi niż zniszczy. wiem po sobie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kupiłam sukienusię do sesji plenerowej
Chciałabym mieć foteczki na łące i w wianku a do mojej "balowej" sukienki takie stylizacje nie pasują.
To wzięłam koronki. Ciekawe czy będę wyglądać jak puplet...
Piękna sukienka! myślę, że będzie idealnie pasowała do sesji na łące. ja jeszcze bym ją po sesji próbowała przefarbować, bo ma tak piękny wzór, że szkoda byłoby nałożyć ją tylko jeden raz.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No boska kolekcja

Endżi
śliczna sukienka, na pewno będziesz pięknie wyglądać

Trzasnęłam na rolkach 12 km, pobiłam rekord życiowy 10 km w 54 minuty Na koniec dodam, że te jeansy Hilfigera wyglądają na mnie bosko Zostają ze mną i moją pupą
12 km to super wynik jak do tego czujesz się jeszcze ponętna i seksowana to już w ogóle jest chęć i zapał do ćwiczeń

na sam koniec tych ohów i ahów będzie o moim poranku:

z rana wchodzę na skrzynkę email, i patrzę na zawartość, a tam:[OFERTA SPECJALNA] Summertime Box czyli Twój niezbędnik na wakacje prawie zawału dostałam, serce mi stanęło. już miałam szybko pisać tu, że box jest. a okazało się, że to newsletter z shinybox mnie prawie zabił.

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-07-09 o 07:50
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 07:54   #4854
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Natasza mnie też by pewnie prawie zabiło


właśnie patrzę, i nie załapałam zmiany w międzyczasie- pomadka la rouge givenchy (moja ulubiona) kosztuje 169pln, jestem prawie pewna, że nie tak dawno płaciłam za nią 149pln jaka lipa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:07   #4855
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny zachciało mi sie tiulowej spódnicy Tylko nie wiem jaki kolor- doradźta http://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-a...8p3711617.html Myslalam tej jasnorozowy, ale wiecej rzeczy pasowac bedzie do bialej/srebrnej... im dłuzej mysle tym mniej wiem
Mnie się ta różowa bardziej podoba jest bardziej świeża , wiosenna

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mnie się odechciało jak zobaczyłam modelki-skrzywione, połamane, pogarbione o 'oryginalnej' urodzie, naprawdę taka prezentacja ma zachęcić do zakupu?

A tak w temacie, to pomysl w jakich kolorach masz więcej ubrań, dodatkow, która bardziej wpisze się w twoją garderobę
One mają urodę pochodzącą pod high-fashion, uroda modelki nie powinna Cię rozpraszać podczas oglądania ubrań ale co racja to racja, nic na nich nie leży dobrze

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
z rana wchodzę na skrzynkę email, i patrzę na zawartość, a tam:[OFERTA SPECJALNA] Summertime Box czyli Twój niezbędnik na wakacje prawie zawału dostałam, serce mi stanęło. już miałam szybko pisać tu, że box jest. a okazało się, że to newsletter z shinybox mnie prawie zabił.
nie dziwię się, choć do poniedziałku mamy z tym spokój


Mam pierwsze w tym roku ogórki małosolne pycha
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:23   #4856
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

Angel_007 za zakupy, muszę przemyśleć zakup honey. lubię ten zapach, ale nie wiem czy aż na tyle, aby go mieć na kiedyśtam
Bardzo długo się do niego przymierzałam, chciałam wziąć z boxem 30 albo 50 ml, ale kiedyś patrzę, że zniknął że strony. Ostatecznie zamówiłam w Agito setkę w cenie Sephorowej 30

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Wszystkie Grażynki i Janusze biznesu chyba pojechali na wakacje, bo wystawiłam kilka rzeczy na Olx i póki co jest prosty schemat: pytanie o produkt, wpłata na konto, wysyłam polecony i potwierdzenie. Żadnych głupich pytań czy wyśle na swój koszt za pobraniem produkt za 5 zł 😎 Niech już tak zostanie, może nazbieram na boxa

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:30   #4857
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:32   #4858
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Dzień dobry
Miłego dnia wszystkim
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:44   #4859
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Dziewczyny dzięki za opinie - na razie nie kliknełam bo wczoraj coś nie działay mi w nocy platnosci na stronie. Chyab klikne rozowa i jak nie to oddam. Ale oczywiście wszelakie dodtakowe zdania chętnie wysłucham, bo bede oplacac pod koniec dnia, wiec smiało Kochane
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:54   #4860
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super!! najfajniejsze te gumiaki - te na deszcz

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



ale piękna : love:

Corii za zakup


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
taka jak Martusia ma kolekcje butow to ja mam perfum

Malenstwo wszystkiego naj!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Nawet mi się podoba ostatni rządek i te czarne i gumiaki fajne, w sumie takie to mogłyby być użyteczne. Czy one mają normalną cenę pół brokuła ? :P

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------



Prześliczna sukienka!

Kaloszki VW maja zabojcze ceny ja swoje kupilam na zalando za ok 200-250zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Super to moze tez nie dostane purchawek. Ja zamawialam serum to na przebarwienia.



Sliczna kolekcja ja mam tylko dwie pary
Wkurza mnie moj dostawca neta, od srody nie mam dostepu do internetu i nie wiadomo kiedy bedzie bo serwery przenosza. Masakra duza firma a takie problemy i nie poinformowali o tym, ze nie bedzie dzialalo. Musialam zamowienie w komorce robic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.