maść ochronna z wit. A - cudo - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 19:32   #121
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Wypróbuje na usta, bo mam z nimi problem. Żadne szminki nawilżające i ochronne nie działają, następnego dnia mam znów suche i brzydkie. Jestem ciekawa efektów.
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:32   #122
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Mam pytanie odnośnie zabiegów laserem [IPL]. Przeciwskazaniem jest stosowanie retinoidów, więc maść ochronna z wit A odpada? A przecież przyspiesza regenerację po zabiegach... Może mi ktoś wyjaśnić?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 22:26   #123
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Hej dziewczyny ) Dolaczam sie do was, uzytkowniczek maści ochronnej ) Dzisiaj moja pierwsza stycznosc z nią Polozyłam troszke na czoło,sprawdzimy czy nie zapycha, rzesy tez skubnelam mascia i usta cale wysmarowane czekamy na efektyy ) Buziaki pozdrawiam
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 14:00   #124
brudnypiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

ta maść to coś naprawdę niesamowitego!! Chciałam sobie kupić jakiś dobry krem, który dobrze chroniłby przed zimnem, bo pogoda za oknem nie przypomina słonecznego raju. Miałam jednak pewne obawy, bo moja cera jest bardzo wrażliwa na wszelkie kosmetyki, a bywa, że nawet woda działa na nią uczulająco. Poza tym mam trądzik młodzieńczy, a skóra a to się błyszczy, a to się łuszczy i jest napięta. Zachęcona pozytywnymi opiniami, poszłam i kupiłam. Efekt jest niewiarygodny! Na buzi nie mam praktycznie ani jednego zaskórnika, skóra jest tak gładziutka, tak jedwabista, że mój chłopak nie może się jej nacałować
Dodatkowym plusem jest też to, że nadaje się pod podkład, mimo to potrzebuje czasu, żeby się wchłonęła.
Słowem: SUPER!!
Naprawdę warto kupić!!
brudnypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:18   #125
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Ja popieram, maść przed mrozem chroni super, dobrze nawilża i skórę i usta, mnie troszkę zapycha, ale jakoś ogarniam, na prawdę można polecić.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 13:36   #126
pryszczaty666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Od niedawna używam maści z witaminą a. Jak doczytałem się na opakowaniu zawiera ta maść palmitynian retinolu, czyli tą pochodną, słabszą.
To 'maść z witaminą A, laboratorium galenowe olsztyn'.
Mam pytanie, jak się nazywa ta 'silniejsza' wersja maści i kto ją produkuje?

Wcześniej w tym temacie ktoś napisał, że nie powinno się w używać tej maści do skóry ze zmianami ropnymi. Ja mam sporo tych zmian ropnych, często wyskakują mi krosty z białymi czubkami, głównie na polikach i brodzie. Najgorsze jest to że często łączą się w 'guzy', nie wiem jak to fachowo nazwać..
W związku z tym od niedawna stosuję pewną metodę, nakładam na te pojedyncze krosty lub guzy maść ichtiolową. Ropa wychodzi sama, dosłownie. Następnie wycieram te miejsca papierem, a potem myję twarz mydłem siarkowym. Na koniec nakładam maść z wit. A.
Czy postępuję słusznie?
Pozdrawiam.
pryszczaty666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 08:28   #127
beiii
Raczkowanie
 
Avatar beiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

ja stosuję tą maść na noc od ok. 3 tygodni i widzę niesamowitą poprawę
prezede wszystkim wyskakuje mi mniej pryszczy, ale co dla mnie najważniejsze zmieniejszają mi się blizny potrądzikowe - te takie czerwone po wyciskanych syfkach

wciąż mam problemy z cerą i z grudkami podskórnymi, takimi bolącymi - 17 stycznia wizyta u ponoć baaardzo dobrego dermatologa - czekałąm 4 miesiące!
także zobaczymy

ale maść polecam jak anjbardziej! zdecydowanie lepiej wygląda moja buzia teraz
__________________
www.gangalee.pl
beiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 14:27   #128
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Dziś kupiłam maść mam cere mieszaną , bardzo skłonna do zapychania więc sie troche boje, jednak spróbować trzeba dam znać jak beda efekty,
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:31   #129
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez kinga15p Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam maść mam cere mieszaną , bardzo skłonna do zapychania więc sie troche boje, jednak spróbować trzeba dam znać jak beda efekty,
Trzymamy kciuki, mnie niestety zapchała
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 21:22   #130
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Po przeczytaniu składu tej maści pomyślałam "nigdy na twarz tego nie nałożę, zapcha strasznie". Stosowałam sobie na łokcie, stopy, usta, dłonie. Ostatnio jednak moja buzia (trądzikowa, mieszana,wrażliwa) strasznie się przesuszała i po wszelkich eksperymentach z kremami nawilżającymi (które nie nawilżały wystarczająco) po nocy budziłam się z nowymi krostkami. Gdy już moja twarz była naprawde w tragicznym stanie suchośći nałożyłam ją na buzię myśląc,że już wolę mieć kilka nowych pryszczy niż czerwoną pustynię na twarzy. Rano szok-cera jasna, ukojona, gładka, nawilżona, zero nowych "niespodzianek". Teraz stosuję ją tak 2 razy w tygodniu na noc. Boję się częściej, coby mnie nie zapchała, zresztą nie potrzebuję częściej jej nakładać.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2011-03-17 o 21:24
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 17:10   #131
ciocco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 97
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Ja stosowałam tą maść zimą, kiedy temperatura spadła poniżej zera. Zaczęłam jej używać po kolejnym rozczarowaniu kremem Iwistin, tym razem lipidowym na zimę, po którym na mojej twarzy pojawiają się wypryski. Smarowałam nią twarz codziennie rano, potem nakładałam makijaż. Nie miałam żadnych problemów z zapychaniem.
ciocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 11:55   #132
wiorka_kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar wiorka_kokosowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 57
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Pod wpływem wielu pozytywnych opinii kupiłam, w pierwszej lepszej aptece kosztowała niecałe 4 zł. Użyłam na usta i byłam zachwycona, świetnie nawilża i usta naprawdę fajnie wyglądają . Co do użycia na twarz, to miałam obawy (mam cerę mieszaną z rzadka pojawiającymi się niespodziankami), ale zaryzykowałam...i dobrze zrobiłam. Rano obudziłam się bez żadnych wyprysków, a potrądzikowowe blizny wydawały się jakby jaśniejsze . Poza tym oczywiście skóra jest mięciutka, no i fajnie. Myślę, że pozostałe zastosowania też wykorzystam, jak będzie potrzeba. Ogólnie jestem zachwycona i zastanawiam się jak dużo jest jeszcze takich aptecznych rewelacji za niewielkie pieniądze.
wiorka_kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:56   #133
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

ja równiez zakupiłam masc ochronną z vit A hasco leku - koszt kilka złotych stosuję ją na skórki wokól paznokci , spierzchniętę usta kolana a dzis robię kurację na pięty . Póki co masc daje radę -polecam .
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 17:44   #134
monstercookie
Przyczajenie
 
Avatar monstercookie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Świetna maść i jednocześnie świetny ZAPYCHACZ. Używałam go zimą i pięknie goiły mi się krostki, skóra była nawilżona, jaśniejsza. Niestety do czasu.. Po 2 tyg stosowania maść zaczęła mnie zapychać, wyskoczyła mi znów podskórna " kaszka ", której zdążyłam się pozbyć. Dlatego też jeśli któraś z Was ma cerę trądzikową, skłonną do zapychania to radzę uważać. Najlepiej nakładać tylko na jakieś strupki czy długo gojące się krostki punktowo. Ja do tego celu używam patyczków higienicznych bo palcem ciężko jest nakładać tak małe ilości

Pozdrawiam Was serdecznie !
__________________
Trzymaj mnie za rękę,
bo czuję,
że znikam .
monstercookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 07:32   #135
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

To jest cudo jakieś. Po ostanim wyspie pryszczy miałam mnóstwo małych ranek na twarzy. Stosuję tę maść na noc i po każdym zastosowaniu - widzę rano zmiany, co w przypadku mojej gęby jest niezłym wyczynem. Przesuszenia znikają, ranki się goją w niesamowitym tempie. Mnie ona nie zapycha Chyba żaden dwuzłotowy zakup mnie bardziej nie zaskoczył
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:39   #136
long_braid
Raczkowanie
 
Avatar long_braid
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez Danuta Nowicka Pokaż wiadomość
W czasie terapii retinoidami, czyli pochodnymi witaminy A, zabronione jest stosowanie maści z witaminą A!!!! Nalezy tez ograniczyc produkty bogate w witaminę A - marchew, jaja, wątróbkę.
Czy ktoś może coś więcej o tym napisać ? i dlaczego 'niby' jest zabronione używanie jej przy retinoidach ?
__________________
"Po co się walę młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie kiedy przestaje."
long_braid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 14:08   #137
ra3_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 430
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Jakoś zawsze do tej pory dostawałam w aptekach maść ochronną z witaminą A firmy Oceanic. Jest świetna.
Nie przyszło mi do glowy, że są inne dopóki nie dostalam maści Laboratorium Galenowego, a i tak pomyślałam sobie wtedy, że pewnie zmienili opakowanie. Jednak maść tego producenta to jeden wielki tłuścioch w tubce, okropna w stosowaniu, na buzię to ewentualnie na noc, ale i to raczej dla odważnych. Zupełnie różna niż maść Oceanic...
Tak więc maść maści nierówna!
__________________
Zachęcajmy dzieci do czytania książek!

ra3_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:54   #138
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Jasne, miałam maść Hascoleku, pięknie pachniała taką cytrynką, teraz mam z innej firmy (takie czerwone opakowanie) i nie ma już takiego komfortu używania.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 16:27   #139
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Popieram zachwyty nad tą niepozorną maściąod siebie dodam że najlepsza to Retimax 1500(ma w sobie najwięcej wit A) firmy Farmina cena w mojej aptece 2,50
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 07:31   #140
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

A, dodam, że używam jej jeszcze po zabiegach kwasami. Dobrze natłuszcza i regeneruje skórę, ułatwia gojenie. A to wszystko za mniej niż 3 zł .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 11:13   #141
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez AgniechaKrk Pokaż wiadomość
Dokładnie maść z wit. A jest poprostu genialna! Na usta na zime poprostosyuu cudo i jeszcze za tak śmieszna cene.
Pozdrawiam!
Hej, czy ty rowniez masz ta masc w firmy Hasco Lek? czy moze z jakiejs innej firmy. Mam blizny potradzikowe i zastanawiam sie, czy ewentualnie ta masc by cos pomogla.

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:20   #142
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

a czy uzywalyscie jej przed basenem?
Bardzo chcialabym zaczac chodzic na basen, ale mam bardzo sucha wrazliwa cere (delikatna cienka, pelno plamek itp..) i chcialabym ja porzadnie zabezpieczyc przed i oczywiscie po basenie. Po basenie dobrze zmyje twarz i naloze nawilzajacy krem, ale przed myslalam zeby nalozyc na buzie masc z wit. A. Czy ktos tak robil?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 09:04   #143
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Mnie ta masc a mam retimax 1500 mocno podraznila i wysuszyla, ale tylko skore pod oczami, odstawilem i wroce do niej moze za jakis czas znow, bo mam na twarzy rogowacenie.
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 08:40   #144
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

hej dziewczynki!
ja również kupiłam sobie tą maść. Mam cerę tłustą ze skłonnością do zaskórników i ropnych syfków... i niestety ostatnio zrobiło mi się dużo zaskórników, przy tym skóra jest napięta, przesuszona, miejscami przetłuszczająca się. Najpierw posmarowałam ja punktowo, a później rozsmarowałam na całą twarz, zastanawiając się czy nie zapcha ale zaryzykowalam.
Po nałożeniu, po kilku minutach, skora pojaśniała, koloryt zrobił się jednolity i poczułam komfort zero napięcia, suchości
...rano, zero nowych niespodzianek, więc póki co nie zapchała porów
narazie używam jej na noc i po przebudzeniu znow smaruję, dopiero po śniadaniu myję buźkę i używam kremu.

potem weszłam na internet i zaczęłam szukać informacji na jej temat i okazało się , że ma dużo dobrych opini, więc ten pomysł był rewelacyjny

Jak dla mnie super!
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 17:00   #145
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
ja również kupiłam sobie tą maść. Mam cerę tłustą ze skłonnością do zaskórników i ropnych syfków... i niestety ostatnio zrobiło mi się dużo zaskórników, przy tym skóra jest napięta, przesuszona, miejscami przetłuszczająca się. Najpierw posmarowałam ja punktowo, a później rozsmarowałam na całą twarz, zastanawiając się czy nie zapcha ale zaryzykowalam.
Po nałożeniu, po kilku minutach, skora pojaśniała, koloryt zrobił się jednolity i poczułam komfort zero napięcia, suchości
...rano, zero nowych niespodzianek, więc póki co nie zapchała porów
narazie używam jej na noc i po przebudzeniu znow smaruję, dopiero po śniadaniu myję buźkę i używam kremu.

potem weszłam na internet i zaczęłam szukać informacji na jej temat i okazało się , że ma dużo dobrych opini, więc ten pomysł był rewelacyjny

Jak dla mnie super!
O maści jakiej firmy piszesz? Możesz podać jej dokładną nazwę?
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 11:21   #146
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

a mnie zapchala.. to bylo juz moje kolejne podejscie i wiecej nie bede probowac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 11:01   #147
gruszyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zabiegów laserem [IPL]. Przeciwskazaniem jest stosowanie retinoidów, więc maść ochronna z wit A odpada? A przecież przyspiesza regenerację po zabiegach... Może mi ktoś wyjaśnić?
kosmetyki z retinoidami, a więc również witaminą A uwrażliwiają skórę na promieniowanie. dlatego nie można ich stosować przed zabiegiem IPL i innymi laserami, jak również przed opalaniem. natomiast po zabiegu - jesli nie masz kolejnego w przeciągu kilku dni - można się posmarować.
gruszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:07   #148
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

ja kupuję maść z Hasco-leku zawiera 800j.m./g wit A -maść
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 13:56   #149
elcia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

[QUOTE=Mirabilka;1153638][COLOR=Purple]od okolo 3 tygodniu stosuje zamiast kremu- maść ochronną z wit A (2 razy dziennie). Mam cere normalną, idącą raczej w stronę suchej niz mieszanej, od czasu do czasu pojawiają sie jakieś wypryski po których zostalo mi kilka blizn. Rozpoczęłam kuracje acne derm bez jakis rezultatów a skóre mialam bardzo wysuszoną i poszarzałą. Od tego czasu stosuje tylko wyzej wspomnianą maść i efekty mnie zadziwiają. Skóra jest dobrze napięta, jędrna, ma zdrowy kolor i nie zauważylam żeby od tego czasu coś mi nowego wyskoczylo na buzi, a pozostalości po tym co bylo bardzo szybko się goją i nie są tak widoczne.
Mam jednak pytania:
czy to cudo w takiej dawce jest dla skóry odpowiednie?
co ze słoncem i opalaniem? solarium odpada?

bo musze przyznać ze ta maść świetnie dziala na skóre co zauwazylam nie tylko ja ale i kilka innych osób, ale nurtują mnie wlaśnie te pytanii

witaj,maśc z wit A to cudo jak nazwałaś to nie cudo tylko wit A tak działa ja stosuje ta maśc od dziecka i można ją stosowac kiedy tylko zechcesz nawet 5 razy dziennie nic nie zaszkodzi zamiast kremu i na wszystko nawet na rany ,strupki itp,mam 40 lat a ludzie daja mi 30 lat góra i to młodzi ludzie tak ze dziewczyno kupuj i w tany z maścia z wit A sorki za błędy ale nie jestem zbyt dobra w tj pisowni narka

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

stosuj ile tylko ze chcesz

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

no i dawaj
elcia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 11:24   #150
elcia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: maść ochronna z wit. A - cudo

haha juz wiem z jakiej strony wzięłas ten skład witaminy A ja ją stosuje od dziecka i mam skóre jak pupa niemowlaka
elcia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-27 10:16:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.