nowy etap - zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 11:57   #1
amuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 104
GG do amuu
Smile

nowy etap - zmiana


Witam,
potrzebuję zmian skończyłam studia, zakończyłam związek i chcę zacząć coś nowego. Ostatnio z racji braku czasu chyba bardzo się zapuściłam dlatego proszę o porady co mogę w sobie zmienić na lepsze oczywiście.
Nie chcę tylko farbować włosów, bo były zniszczone i staram się wrócić do naturalnych. Zdjęcia nie są najlepszej jakości bo robiłam je sama, no i wiadomo, ciężko to wychodzi. Na co dzień noszę okulary ale zastanawiam się czy za jakiś czas nie zmienić na szkła kontaktowe, dlatego pierwsze zdjęcie bez okularów. Włosy prosto po myciu, jeszcze trochę mokre i dlatego takie rozwiane. Kolejne zdj. już w okularach a potem w związanych włosach. Wszystkie bez makijażu. Na co dzień chodzę w związanych włosach ale już mi się to nudzi, poza tym podkreślam oczy, czarna lub brązowa kreska i tusz, odrobina pudru i ogólnie nie przesadzam z nadmiarem malowania. Włosy mają naturalnie prawie taki kolor jak na zdjęciach, tylko odcień mam taki bardziej szary, popielaty, mam już z 5cm swojego koloru, ale się to tak bardzo nie odróżnia. Myślałam, żeby je zapuścić, tak do łopatek, nigdy takich długich nie miałam, więc ładuję w nie różne odżywki. Grzywkę mam za długą, ale nie mogę się zdecydować, czy znów mieć krótką czy ją zlikwidować?? Poza tym:
Opalam się ciężko. Od razu jestem poparzona na czerwono, potem czerwony blaknie i znów mam bardzo jasną skórę, nigdy w życiu nie byłam brązowa, bardzo źle znoszę opalanie i unikam tego, po każdych wakacjach mam coraz więcej pieprzyków więc staram się nie wychodzić na ostre słońce
Kolor oczu - piwne, czasem bardziej brązowe, czasem bardziej zielonkawe, z ciemną obwódką. Rzęsy ciemne, długie, ale końce mają bardzo jasne, więc widać to dopiero po umalowaniu. Brwi raczej jasne, na zdjęciach to bardzo dobrze widać.
Cera jasna, nawet bardzo,chyba chłodny odcień, rumienię się na różowo
Naturalne włosy - ciemny blond, odcień popielaty, na słońcu bardzo płowieją i po lecie bywa ze mam takie złotawe przebłyski
Kolor ust - jasny różowy
Dobrze czuję się w zdecydowanych kolorach, raczej większość ubrań mam w ciemnych kolorach, ale w białym myślę że też dobrze wyglądam, w pastelach czuję się taka "rozmyta"
Jeśli chodzi o figurę, 163 cm wzrostu, rozmiar 38 więc raczej normalnie, ale biorę się za siebie, bieganie itd.
Proszę o jakieś porady, bo szczerze mówiąc chciałabym się dowartościować.
amuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:41   #2
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: nowy etap - zmiana

Jesli wada Ci na to pozwala, to zrezygnuj z okularow bo bardzo zmieniaja Twoja twarz. Masz piekne, pelne usta, wiec warto je podkreslac intensywnym kolorem. Podobasz mi sie w blondzie (wiem, ze nie chcesz farbowac, ale moze kiedys tam ). Przy mocnych ustach stonuj oczy (czyli jakis jasny kolor cienia), mozesz je tez obrysowac kredka, ale na dolnej powiece rob to tuz pod linia dolnych rzes (albo na lini rzes jak dasz rade) a nie w kanaliku lzowym, czy jak to sie tam nazywa. Pare symulacji ponizej.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:45   #3
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: nowy etap - zmiana

Dwie ostatnie symulacje - boskie
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:58   #4
amuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 104
GG do amuu
Dot.: nowy etap - zmiana

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Jesli wada Ci na to pozwala, to zrezygnuj z okularow bo bardzo zmieniaja Twoja twarz. Masz piekne, pelne usta, wiec warto je podkreslac intensywnym kolorem. Podobasz mi sie w blondzie (wiem, ze nie chcesz farbowac, ale moze kiedys tam ). Przy mocnych ustach stonuj oczy (czyli jakis jasny kolor cienia), mozesz je tez obrysowac kredka, ale na dolnej powiece rob to tuz pod linia dolnych rzes (albo na lini rzes jak dasz rade) a nie w kanaliku lzowym, czy jak to sie tam nazywa. Pare symulacji ponizej.
Źle bym się czuła w jasnych włosach chyba. Ale muszę dać im odpocząć, wole mieć swoje włosy ale zdrowe. Później może dołączę zdjęcie jak jestem umalowana, mniej więcej wygląda to jak na przedostatniej symulacji. A okulary niestety muszę nosić, bo nic bez nich nie widzę. Tak się przyzwyczaiłam, że bez nich czegoś mi na twarzy brakuje.
A co z grzywką?
amuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:08   #5
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: nowy etap - zmiana

Sama napisalas, ze sie zastanawiasz czy nie zmienic na szkla - jesli nie masz astygmatyzmu (czytaj wysoki koszt soczewek) to zmien, bo wygladasz lepiej. A grzywka, jaka chcesz, byle skosna. Ta, ktora masz, mozesz zapuscic na dluzsza i zaczesywac na bok. W symulacjach jest kilka grzywek, i we wszystkich wydaje mi sie, ze jest ok.
To, ze bez okularow czujesz sie nago jest tylko reakcja psychiczna i latwo przyzwyczaisz sie do nie noszenia. Tak samo odczuwaja to osoby, ktore mialy np grzywke opadajaca na oczy a potem ja zapuscily. Okulary czy grzywka daja Ci poczucie dystansu do swiata (jakbys sie ukrywala), ale bez takiej bariery tez mozesz sie czuc komfortowo.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:41   #6
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: nowy etap - zmiana

Hmm
Ja na Twoim miejscu jednak pofarbowałabym włosy. Twój kolor jest jakiś dziwny. Nie skusiłabyś się na ciemny brąz ? Wiem, że trudno przekonać się do farbowania, ja w sumie nigdy tego nie robiłam, ale czasami warto zaryzykować .
Grzywka- albo na bok, ale nie to co masz teraz albo prosta ale ścięta na półokrągło. Generalnie nie podoba mi się Twoja fryzura, masz z tego co widać cienkie włosy, a cieniując je, wbrew pozorom nie nadajesz im puszystości, wszystko zależy od włosa. Jak ktoś ma podatne włosy to jak najbardziej, a Twoje jakoś tak smutno wiszą ... Ja bym je zapuściła jeszcze z 6 cm, pofarbowała i tyle.
Maluj oczy - tusz pogrubiający i wydłużający, może odrobina zielonego cienia. Trochę różu na policzki i się koniecznie uśmiechnij.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:14   #7
amuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 104
GG do amuu
Dot.: nowy etap - zmiana

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Hmm
Ja na Twoim miejscu jednak pofarbowałabym włosy. Twój kolor jest jakiś dziwny. Nie skusiłabyś się na ciemny brąz ? Wiem, że trudno przekonać się do farbowania, ja w sumie nigdy tego nie robiłam, ale czasami warto zaryzykować .
Grzywka- albo na bok, ale nie to co masz teraz albo prosta ale ścięta na półokrągło. Generalnie nie podoba mi się Twoja fryzura, masz z tego co widać cienkie włosy, a cieniując je, wbrew pozorom nie nadajesz im puszystości, wszystko zależy od włosa. Jak ktoś ma podatne włosy to jak najbardziej, a Twoje jakoś tak smutno wiszą ... Ja bym je zapuściła jeszcze z 6 cm, pofarbowała i tyle.
Maluj oczy - tusz pogrubiający i wydłużający, może odrobina zielonego cienia. Trochę różu na policzki i się koniecznie uśmiechnij.
dziwny..no efekty farbowania właśnie, a kolejny raz nie pofarbuje,bo potem włosy wypadają mi garściami.
Ok chyba jednak muszę zrobić inne zdjęcia.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

aha, a włosy przed jakimkolwiek farbowaniem mam w avatarze. I dlatego właśnie nie chcę farbować, bo chcę do nich wrócić
amuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 19:25   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nowy etap - zmiana

czyli masz jasne wlosy? blond? na avatarze widac mniej wiecej cos takiego. uwazam ze powinnas wrócić do swojego koloru, albo uderzać w kolory farb zbliżone do twojjej gamy kolorystycznej. nie ma nic gorszego od ufarbowania sobie jasnych włosów na duzo ciemniejszy kolor, mając do tego jasną karnację.
kategorycznie powinnaś unikać też takich kolorów jak na zdjęciu w upiętych włosach.
Ładna z Ciebie dziewczyna, widzę Cię w dłuższych włosach niz masz teraz i w jaśniejszym kolorze. jesli masz zdjecia sprzed farbowania to wklej, ciekawa jestem tego koloru
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:36   #9
amuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 104
GG do amuu
Dot.: nowy etap - zmiana

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
czyli masz jasne wlosy? blond? na avatarze widac mniej wiecej cos takiego. uwazam ze powinnas wrócić do swojego koloru, albo uderzać w kolory farb zbliżone do twojjej gamy kolorystycznej. nie ma nic gorszego od ufarbowania sobie jasnych włosów na duzo ciemniejszy kolor, mając do tego jasną karnację.
kategorycznie powinnaś unikać też takich kolorów jak na zdjęciu w upiętych włosach.
Ładna z Ciebie dziewczyna, widzę Cię w dłuższych włosach niz masz teraz i w jaśniejszym kolorze. jesli masz zdjecia sprzed farbowania to wklej, ciekawa jestem tego koloru
I właśnie ja tą najgorszą rzecz, czyli zafarbowanie na ciemny kolor zrobiłam..katastrofa. w załączniku moje stare zdjęcie, takie mam naturalnie włosy, a raczej miałam.
dołączam jeszcze zdj w krótkich włosach, też kolor naturalny. Ale ja już raczej nie chcę krótkich
amuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:46   #10
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: nowy etap - zmiana

Moim zdaniem ciemny brąz by Ci pasował, ale rozumiem, że nie chcesz znowu eksperymentować. Szkoda generalnie, że pofarbowałaś je i ściełaś...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:56   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nowy etap - zmiana

piekne wlosy, zapuszczaj i wroc do swojego koloru!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 10:33   #12
amuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 104
GG do amuu
Dot.: nowy etap - zmiana

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ciemny brąz by Ci pasował, ale rozumiem, że nie chcesz znowu eksperymentować. Szkoda generalnie, że pofarbowałaś je i ściełaś...
Miałam na głowie brąz, niestety u mnie próby farbowania kończą się nie najlepiej, bez względu na rodzaj farby. Po jakimkolwiek brązie wychodzą mi niemal czarne włosy. Może tego nie widać na tych zdjęciach ale mam dużo włosów tylko są cienkie. Pewnie już nie sprawię żeby były grubsze bo zawsze takie były, ale chcę żeby były tak zdrowe jak kiedyś. Zła jestem że je tak zniszczyłam. Kiedyś robiłam sobie hennę brwi ale tak po tygodniu już się zmywała.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
piekne wlosy, zapuszczaj i wroc do swojego koloru!
Dzięki, próbuję próbuję... Nie wiem czy jest jakiś delikatny sposób, żeby mi te resztki farby zeszły, czy pozostaje czekanie aż odrosną.
amuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 11:23   #13
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: nowy etap - zmiana

Cytat:
Napisane przez amuu Pokaż wiadomość
Dzięki, próbuję próbuję... Nie wiem czy jest jakiś delikatny sposób, żeby mi te resztki farby zeszły, czy pozostaje czekanie aż odrosną.
Mozesz sprobowac myc wlosy szamponem przeciwlupiezowym. Jesli to nic nie da, bo farba jest stara, to sprobuj dodac do szamponu bez silikonow 2-3 tabletki aspiryny, spienic na wlosach i zostawic pod cieplym recznikiem 20-30 minut. Mozesz tez kupic szampon i odzywke z rumiankiem - jest lato wiec slonce powinno troche rozjasnic stary kolor.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 11:44   #14
amuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 104
GG do amuu
Dot.: nowy etap - zmiana

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Mozesz sprobowac myc wlosy szamponem przeciwlupiezowym. Jesli to nic nie da, bo farba jest stara, to sprobuj dodac do szamponu bez silikonow 2-3 tabletki aspiryny, spienic na wlosach i zostawic pod cieplym recznikiem 20-30 minut. Mozesz tez kupic szampon i odzywke z rumiankiem - jest lato wiec slonce powinno troche rozjasnic stary kolor.
odżywki z rumiankiem używam, a po przeciwłupieżowych mam przesuszone włosy i siano na głowie. I po tej aspirynie nie zniszczą mi się?
amuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:07   #15
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: nowy etap - zmiana

Cytat:
Napisane przez amuu Pokaż wiadomość
odżywki z rumiankiem używam, a po przeciwłupieżowych mam przesuszone włosy i siano na głowie. I po tej aspirynie nie zniszczą mi się?
Nie powinny. Wiadomo, kazdy wlos reaguje inaczej, ale od jednego uzycia nic sie na pewno nie stanie. Mozesz sprobowac, obserwowac wlosy po i uzyc ponownie jesli wszystko bedzie ok - tak raz na tydzien. Nic innego z lagodnych metod nie przychodzi mi do glowy.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:55   #16
amuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 104
GG do amuu
Dot.: nowy etap - zmiana

Taka drobna zmiana w porównaniu do pierwszych zdjęć. Jestem ciekawa komentarzy. Tylko wybaczcie ten odblask flesza, takie zdjęcie mam, a sama sobie robić nie będę, bo będą beznadziejne.
amuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:50   #17
wakawaka88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 229
Dot.: nowy etap - zmiana

to zdjecie ostatnie teraz co dałąs slicznie ale mysle ze dalej lepiej bez okularkow- moze soczewki-nie wiem czy mozesz je nosic przyznam sie nie czytałam całego watku jednak okularki out i bedzie cudownie
wakawaka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.