doradźcie mi fryzurke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 11:14   #1
agaaaa28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4

doradźcie mi fryzurke


Witam prosze o pomoc w doborze kolorku włosów i wyglądu fryzury. Dodam że mam bardzo cieńkie włosy ciężko się układaja sa jak piorka.
agaaaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:09   #2
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomości: 142
Dot.: doradźcie mi fryzurke

Witaj
Ciężko Ci coś podpowiedzieć bo nie masz zdjęcia 'na wprost', jednak z Twojego profilu wnioskuję że masz ostre rysy twarzy [prosty nos, zarysowana broda] i z pewnością chłodny odcień brązu nadał by twarzy subtelności, niestety kłóci sie to z Twoimi cieniutkimi włosami- rozjaśnienie je jeszcze bardziej osłabi, więc najlepszym rozwiązaniem będzie przyciemnienie włosów do koloru mlecznej czekolady, ponieważ na ciemniejszych włosach pasma wyglądaja zdrowiej a światło pięknie się od nich odbija . Polecam Farbę garnier, kolor na załączonych obrazkach
bambiii699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:27   #3
agaaaa28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: doradźcie mi fryzurke

Cytat:
Napisane przez bambiii699 Pokaż wiadomość
Witaj
Ciężko Ci coś podpowiedzieć bo nie masz zdjęcia 'na wprost', jednak z Twojego profilu wnioskuję że masz ostre rysy twarzy [prosty nos, zarysowana broda] i z pewnością chłodny odcień brązu nadał by twarzy subtelności, niestety kłóci sie to z Twoimi cieniutkimi włosami- rozjaśnienie je jeszcze bardziej osłabi, więc najlepszym rozwiązaniem będzie przyciemnienie włosów do koloru mlecznej czekolady, ponieważ na ciemniejszych włosach pasma wyglądaja zdrowiej a światło pięknie się od nich odbija . Polecam Farbę garnier, kolor na załączonych obrazkach
Witam. DZięki za porade - byłam u fryzjera ścięłam włosy do lini ucha na tzw bobka - wygladam o niebo lepiej i lepiej się czuje mam teraz tych włosów jakby więcej teraz tylko chcem sobie nałożyć jakiś kolor kupiłam z londy (taką firme poleciła mi fryzjerka) kolor jasny kasztan i chyba dzisiaj nałoże sobie kolorek. Moje samopoczucie poprawiło się wraz z nowa fryzurką!
agaaaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.